2021-07-23 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

23.07.2021 Cuma
00:00

R.Ramanathan - A.GalarneauATP Challenger

01:00

Coritiba - CRBBrezilya Serie B

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:15

CA Independiente - SantosCopa Sudamericana

01:15

Bolivar - Oriente PetroleroBolivya Premier Ligi

02:30

Orlando City - Philadelphia UnionMLS

02:30

Tek ErkeklerTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Okçuluk/Binicilik/Kürek/AtıcılıkTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:30

Avai - OperarioBrezilya Serie B

03:30

Penarol - NacionalCopa Sudamericana

03:30

Rosario Central - Deportivo TachiraCopa Sudamericana

03:30

Internacional - Olimpia AsuncionCopa Libertadores

03:30

San Jose - Independiente PetrolerosBolivya Premier Ligi

04:00

Tek KadınlarTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:30

Austin FC - Seattle SoundersMLS

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Erkekler Sıralama TuruTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:00

O.Krutykh - N.ChappellATP Challenger

08:00

A.Kuznetsov - P.PolanskyATP Challenger

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:00

R.Peniston - P.KotovATP Challenger

10:00

J.Kubler - H.GrenierATP Challenger

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:30

Çeyrek Final 1. MaçATP Gstaad

11:30

H.Gaston - C.GarinATP Gstaad Çeyrek Final

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

A.Bondar - T.KorpatschWTA Gydina Çeyrek Final

12:30

Brisbane U21 - Gold CoastAvustralya NPL Queensland

12:30

Moreton Bay Utd - PeninsulaAvustralya NPL Queensland

12:30

Melbourne Knights - Green GullyAvustralya NPL Victoria

12:45

Port Melbourne Sharks - HeidelbergAvustralya NPL Victoria

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:30

Bentleigh - Altona MagicAvustralya NPL Victoria

13:30

Suwon - IncheonGüney Kore K-League

13:30

Çeyrek Final 2. MaçATP Gstaad

13:45

Adelaide U21 - Campbelltown CityAvustralya NPL Güney Avustralya

13:45

BursaGünün Yarışları

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Açılış SeremonisiTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

E.Gorgodze - K.KucovaWTA Gydina Çeyrek Final

14:00

K.Jacquet - G.BlancaneauxATP Challenger

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:45

Albirex Niigata - Lion CitySingapur Premier Ligi

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:00

M.V.Martinez - N.KickerATP Challenger

15:05

AscotGünün Yarışları Birleşik Krallık

15:20

Trophy 1.Antrenman TurlarıDTM Lausitzring

15:30

Norwich City - UtrechtHazırlık Maçı

16:00

N.Diaz - M.ZanevskaWTA Gydina Çeyrek Final

16:00

O.Virtanen - J.LeheckaATP Challenger

17:00

Sputnik - GomelBelarus Vysshaya Liga

17:00

Olimp Dolgoprudny - KamazRusya FNL Ligi

17:00

5 Ronin - GalakticosLOL Akademi Ligi

17:00

O.Dodin - J.CristianWTA Palermo Çeyrek Final

17:00

İstanbulGünün Yarışları

17:00

Trophy 2.Antrenman TurlarıDTM Lausitzring

17:30

Spor ManşetSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

FK Panevezys - Kauno ZalgirisLitvanya A Lyga

18:00

Riteriai - Dziugas TelsiaiLitvanya A Lyga

18:00

Nasr - 1907 FenerbahçeLOL Akademi Ligi

18:00

Tabor Sezana - NK CeljeSlovenya 1. Ligi

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

K.Kawa - K.KozlovaWTA Gydina Çeyrek Final

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Dinamo Kiev - Union BerlinHazırlık Maçı

18:00

D.Popko - B.van de ZandschulpATP Challenger

18:00

C.Ruud - B.PaireATP Gstaad Çeyrek Final

18:30

HIFK Helsinki - KTPFinlandiya Veikkausliiga

18:30

Arges - UTA AradRomanya Liga 1

19:00

Leipzig - MontpellierHazırlık Maçı

19:00

Galatasaray ES - Super MassiveLOL Akademi Ligi

19:00

S.Zhang - O.DanilovicWTA Palermo Çeyrek Final

19:00

Termalica - Stal MielecPolonya Ekstraklasa

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:15

Mainz - LiverpoolHazırlık Maçı

19:30

Fredericia - HobroDanimarka 1. Ligi

19:30

Transfer DosyasıFutbol Programı

19:50

SaratogaGünün Yarışları ABD

20:00

Helsingor - F.AmagerDanimarka 1. Ligi

20:00

AC Horsens - KogeDanimarka 1. Ligi

20:00

Banga - Hegelmann LitauenLitvanya A Lyga

20:00

GA Eagles - VitesseHazırlık Maçı

20:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

20:00

Beşiktaş ES - Dark PassageLOL Akademi Ligi

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Transfer MarketFutbol Programı

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:00

A.R.Vinolas - S.TravagliaATP Umag Çeyrek Final

20:00

D.Altmaier - D.LajovicATP Umag Çeyrek Final

20:00

Rostov - Dinamo MoskovaRusya Premier Lig

20:30

Rukh Brest - FC MinskBelarus Vysshaya Liga

20:30

Karton ŞapkaSpor Programı

21:00

Team Aurora - Fastpay WildcatsLOL Akademi Ligi

21:00

Dragovoljac - Dinamo ZagrebHırvatistan 1. Ligi

21:00

İleri Üçlü TransferFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Kamp GünlüğüFutbol Programı

21:00

L.Bronzetti - E.G.RuseWTA Palermo Çeyrek Final

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

AS Trencin - Zlate MoravceSlovakya Fortuna Ligi

21:15

Cienciano - AD CantolaoPeru Primera-Apertura

21:30

Mioveni - Rapid BükreşRomanya Liga 1

21:30

Schalke 04 - HamburgAlmanya Bundesliga 2

21:30

F.Krajinovic - C.AlcarazATP Umag Çeyrek Final

21:30

Lech Poznan - Radomiak RadomPolonya Ekstraklasa

21:30

Sturm Graz - SalzburgAvusturya Bundesliga

21:45

Standard Liege - GenkBelçika Pro League

22:00

Londrina - RemoBrezilya Serie B

22:55

ABDÇıplak El Boksu

23:00

Transfer GündemiFutbol Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

PerspektifSpor Programı

23:00

D.Collins - A.SharmaWTA Palermo Çeyrek Final

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:30

Carlos Mannucci - MunicipalPeru Primera-Apertura

23:45

Stüdyoda FutbolFutbol Programı