2021-07-21 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

21.07.2021 Çarşamba
00:15

Aurora - Nacional PotosiBolivya Premier Ligi

00:30

J.Ward - A.GalarneauATP Challenger

01:00

Botafogo SP - GoiasBrezilya Serie B

01:00

Guarani - Sampaio CorreaBrezilya Serie B

01:00

Londrina - ConfiancaBrezilya Serie B

01:00

Remo - CruzeiroBrezilya Serie B

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:15

Gremio - LDU QuitoCopa Sudamericana

01:15

Atletico Mineiro - Boca JuniorsCopa Libertadores

02:00

Kosta Rika - JamaikaConcacaf Gold Cup

02:00

Suriname - GuadeloupeConcacaf Gold Cup

02:30

Tomayapo - Santa CruzBolivya Premier Ligi

03:00

Avustralya - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

W.Blumberg - M.KruegerATP Challenger

03:30

Vitoria - Ponte PretaBrezilya Serie B

03:30

Atletico PR - America CaliCopa Sudamericana

03:30

Universidad de Chile - MelipillaŞili Primera Ligi

03:30

Racing Club - Sao PauloCopa Libertadores

04:00

Honduras - KatarConcacaf Gold Cup

04:00

Panama - GrenadaConcacaf Gold Cup

04:00

Milwaukee Bucks - Phoenix SunsNBA The Finals Final

05:00

Vancouver W.Caps - Houston DynamoMLS

06:00

İtalya - ABDTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:00

H.Grenier - I.NedelkoATP Challenger

08:00

C.H.Tseng - J.KublerATP Challenger

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Meksika - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:30

YalovaFevziye Yağlı Güreşleri

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Spor ManşetSpor Programı

10:00

S.Stakhovsky - N.ChappellATP Challenger

10:00

M.Basic - O.KrutykhATP Challenger

10:30

Büyük Britanya - ŞiliTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:00

Çin - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:30

İsveç - ABDTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:30

L.Djere - Z.BergsATP Gstaad

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

D.Kuzmanov - K.JacquetATP Challenger

12:00

G.Blancaneaux - A.ErlerATP Challenger

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Cerezo Osaka - TokyoJaponya J.League

13:00

Gamba Osaka - Vissel KobeJaponya J.League

13:00

Jeonbuk - PohangGüney Kore K-League

13:00

Ulsan - DaeguGüney Kore K-League

13:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

13:00

Polonya - BulgaristanFIBA U20 Avrupa Challenger

13:00

F.Delbonis - H.GastonATP Umag

13:30

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:30

Japonya - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gwangju - GangwonGüney Kore K-League

14:00

Zambiya - HollandaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

A.Arnaboldi - D.PopkoATP Challenger

14:30

Avustralya - Yeni ZelandaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

SportifSpor Programı

16:00

Fransa - AlmanyaFIBA U20 Avrupa Challenger

16:00

Video SporSpor Programı

16:30

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

16:45

GS AnsiklopedsiSpor Programı

16:45

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

17:00

Kairat Almaty - KızılyıldızUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

17:30

A.Giannessi - R.GasquetATP Umag

17:45

Olimpiyata DoğruSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

P.Krstin - B.van de ZandschulpATP Challenger

18:30

Jaro - MuSaFinlandiya 2. Ligi

18:30

M.Polmans - C.GarinATP Umag

19:00

Bryne - SandnesNorveç 1. Ligi

19:00

Grorud - Ull KisaNorveç 1. Ligi

19:00

KFUM Oslo - AsaneNorveç 1. Ligi

19:00

Ranheim - JervNorveç 1. Ligi

19:00

Raufoss - SogndalNorveç 1. Ligi

19:00

Start - Stjordals BlinkNorveç 1. Ligi

19:00

Strommen - FredrikstadNorveç 1. Ligi

19:00

St.Etienne - NiceHazırlık Maçı

19:00

Türkiye - GürcistanFIBA U20 Avrupa Challenger

19:00

C.Taberner - S.TravagliaATP Umag

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

SmaçörVoleybol Programı

20:00

Sandefjord - HaugesundNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Sarpsborg 08 - MjondalenNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Stabaek - LilleströmNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Stromsgodset - Odds BKNorveç Eliteserien Ligi

20:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

PSG - AugsburgHazırlık Maçı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:00

IFK Malmo - HJK HelsinkiUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

20:00

Transfer DosyasıFutbol Programı

20:30

PanoSpor Programı

20:30

Rüzgarın ÇocuklarıSpor Programı

21:00

Ham Kam - AalesundNorveç 1. Ligi

21:00

Dakika SkorFutbol Programı

21:00

Cukaricki - SumqayıtUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

Mura - LudogoretsUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:00

Maça DoğruFutbol Programı

21:30

Slovan Bratislava - Young BoysUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

22:00

PSV - GalatasarayUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Çeyrek Final

22:00

Royal Pari - Always ReadyBolivya Premier Ligi

22:00

Legia Varşova - Flora TallinUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

22:00

Olympiakos - Neftçi BaküUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

PerspektifSpor Programı