digiturk Canlı Maç Yayın Programı, digiturk Yayın Akışı

digiturk kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak digiturk kanalında bugün maç var mı? ve digiturk kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca digiturk kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise digiturk canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.

Kapat

08.05.2021Bugün

Programlar
00:05

Spor ArtıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
08:40

Süper LigGoller

TRT Spor
Programlar
09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Futbol
10:05

Newcastle Jets - Sydney FCAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
11:00

beIN ManşetFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00

beIN EuroleagueBasketbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 3
Programlar
11:00

Derbi SabahıFutbol Programı

GS TV
Programlar
12:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Tenis
12:00

A.Barty - A.SabalenkaWTA Madrid Final

Bein Sports Max 1
Programlar
12:00

Avrupa StüdyosuFutbol Programı

TRT Spor
Futbol
12:10

WS Wanderers - Western UnitedAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
12:15

SmaçörVoleybol Programı

FB TV
Programlar
12:40

Ters Köşe MuhabbetlerSpor Programı

FB TV
Programlar
13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Programlar
13:30

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

GS TV
Futbol
14:00

Nantes - BordeauxFransa Ligue 1

Bein Sports 3Bilyoner TV
Programlar
14:00

Derbi GünüFutbol Programı

A Spor
Basketbol
14:00

Düzce Bld. - Merkezefendi Bld.Basketbol 1. Ligi

TRT Spor 2
Programlar
14:00

Derbi ÖzelFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
14:15

Dünyanın SporuSpor Programı

NTV
Futbol
14:30

Cardiff City - Rotherhamİngiltere Championship

Bein Sports 2
Futbol
14:30

Derby County - Sheffield W.İngiltere Championship

Bein Sports 4Bilyoner TV
Bisiklet
14:50

1.Etapİtalya Bisiklet Turu

Eurosport
Programlar
15:00

Derbi Günü ÖzelFutbol Programı

GS TV
Programlar
15:30

Derbi HeyecanıFutbol Programı

Bein Sports 1
Futbol
16:00

Spezia - Napoliİtalya Serie A

Bein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
16:00

Udinese - Bolognaİtalya Serie A

Bein Sports Max 1Bilyoner TV
Programlar
16:00

Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Futbol
16:30

Wolfsburg - Union BerlinAlmanya Bundesliga

A SporS Sport PlusBilyoner TV
Motor Sporları
16:30

MonacoFormula E

Eurosport 2
Güreş
16:30

MacaristanOlimpiyat Güreş Elemeleri

TRT Spor 2
Programlar
16:30

Karton ŞapkaSpor Programı

FB TV
Motor Sporları
17:00

Monaco 2.YayınFormula E

Eurosport 2
Futbol
17:00

Crawley - Boltonİngiltere EFL league 2

Bein Sports Max 2
Programlar
17:00

Aktüel FutbolFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
17:00

Rakamlarla RakiplerFutbol Programı

FB TV
Programlar
17:30

Maça DoğruFutbol Programı

FB TV
Futbol
18:00

Lyon - LorientFransa Ligue 1

Bein Sports 4Bilyoner TV
Körling
18:00

Play OffKörling Dünya Kadınlar Şampiyonası

Eurosport 2
Programlar
18:00

Head to HeadFutbol Programı

FB TV
Programlar
18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

beIN Sports Haber
Bisiklet
18:30

4.EtapAlgarve Bisiklet Turu

Eurosport
Programlar
18:30

Derbiye DoğruFutbol Programı

A Spor
Programlar
18:30

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
19:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
19:00

Süper Lig Özel Maç ÖnüÖzel Yayın

beIN Sports HaberBein Sports 2
Programlar
19:00

Maça DoğruFutbol Programı

GS TV
Programlar
19:00

StadyumFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Programlar
19:30

Takım OyunuFutbol Programı

A Spor
Programlar
19:30

Fenerin Maçı BaşlıyorFutbol Programı

FB TV
Programlar
20:00

90+ AkşamFutbol Programı

NTV
Futbol
20:30

BB Erzurumspor - KasımpaşaSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 2Bein Sports Max 1
Futbol
20:30

Ankaragücü - FenerbahçeSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 2Bein Sports 3
Futbol
20:30

Sivasspor - M.BaşakşehirSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 2Bein Sports Max 2
Futbol
20:30

Kayserispor - Gaziantep FKSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN ConnectBein Sports 2
Futbol
20:30

Ç.Rizespor - Y.MalatyasporSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN ConnectBein Sports 2
Futbol
20:30

Hatayspor - DenizlisporSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN ConnectBein Sports 2
Futbol
20:30

Galatasaray - BeşiktaşSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 1Bein Sports 2
Futbol
20:30

Fatih Karagümrük - GençlerbirliğiSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN ConnectBein Sports 2
Futbol
20:30

Göztepe - KonyasporSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN ConnectBein Sports 2
Futbol
20:30

Trabzonspor - AntalyasporSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 2Bein Sports 4
Programlar
20:30

SkorbordFutbol Programı

A Spor
Futbol
20:30

Konferans YayınSpor Toto Süper Lig Konferans Yayın

Bein Sports 2
Programlar
20:30

90 DakikaFutbol Programı

GS TV
Programlar
20:30

Dakika SkorFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
20:30

Maç HavasıFutbol Programı

FB TV
Golf
22:00

3.GünWells Fargo Golf Şampiyonası

Eurosport 2
Programlar
22:15

Stadyum GeceFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
22:20

90+Futbol Programı

NTV
Programlar
22:30

Takım Oyunu GeceFutbol Programı

A Spor
Programlar
22:30

Maçın ArdındanFutbol Programı

GS TV
Programlar
22:30

Maç SonuFutbol Programı

FB TV
Programlar
22:30

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

Bein Sports 1Bein Sports 3Bein Sports 4
Programlar
22:30

Maç GecesiFutbol Programı

beIN Sports Haber
Programlar
23:30

GamerSpor Programı

Bein Sports 1
Programlar
23:30

Beyaz FutbolTartışma Programı

Beyaz TV

09.05.2021Yarın

Körling
00:00

Yarı FinalKörling Dünya Kadınlar Şampiyonası

Eurosport
Programlar
00:45

Teknik AnalizFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
01:00

Son Sayfa GeceFutbol Programı

A Spor
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Futbol
09:05

Melbourne City - Brisbane RoarAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
09:10

Almanya BundesligaMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
11:00

Taktik TahtasıBasketbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 3
Programlar
11:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Programlar
11:00

OvertimeBasketbol Programı

FB TV
Futbol
11:10

Perth Glory - Melbourne VictoryAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
11:40

TFF 1. LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
12:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Programlar
12:45

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

TRT Spor
Hentbol
13:00

Beşiktaş Aygaz - Nilüfer Bld.Hentbol Erkekler Süper Ligi

TRT Spor 2
Programlar
13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
13:00

Haydi MaçaFutbol Programı

A Spor
Programlar
13:00

Spor HaftasonuSpor Programı

TRT Spor
Futbol
13:00

Fenerbahçe - AnkaragücüTFF Elit U19 Ligi

FB TV
Futbol
13:30

Genoa - Sassuoloİtalya Serie A

Bein Sports 4Bilyoner TV
Bisiklet
13:35

2.Etapİtalya Bisiklet Turu

Eurosport
Futbol
14:00

St. Etienne - MarsilyaFransa Ligue 1

Bein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
14:00

Portsmouth - Accringtonİngiltere EFL League 1

Bein Sports Max 1
Programlar
15:00

Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Basketbol
15:15

Anadolu Efes - DarüşşafakaBasketbol Süper Ligi

Tivibu Spor 2TRT Spor 2
Futbol
16:00

Metz - NimesFransa Ligue 1

Bein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
16:00

Strasbourg - MontpellierFransa Ligue 1

Bein Sports Max 2Bilyoner TV
Futbol
16:00

Benevento - Cagliariİtalya Serie A

Bein Sports Max 1Bilyoner TV
Futbol
16:00

Parma - Atalantaİtalya Serie A

Bein Sports 4Bilyoner TV
Futbol
16:00

Verona - Torinoİtalya Serie A

Bein Sports 2Bilyoner TV
Programlar
16:00

Spor GündemiSpor Programı

A Spor
Programlar
16:00

Hedef Süper LigFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
17:00

5 ÇayıSpor Programı

FB TV
Körling
17:30

3.lük MaçıKörling Dünya Kadınlar Şampiyonası

Eurosport 2
Güreş
17:45

MacaristanOlimpiyat Güreş Elemeleri

TRT Spor 2
Programlar
18:00

Ana HaberSpor Programı

A Spor
Futbol
18:00

Altay - BandırmasporSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT SporBein Sports 3
Futbol
18:00

Balıkesirspor - AltınorduSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT SporBein Sports 4
Futbol
18:00

Ankaraspor - İstanbulsporSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT SporBein Sports 2
Futbol
18:00

Bursaspor - KeçiörengücüSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT SporBein Sports Max 1
Programlar
18:00

Karton ŞapkaSpor Programı

FB TV
Bisiklet
18:15

5.EtapAlgarve Bisiklet Turu

Eurosport
Programlar
18:30

SmaçörVoleybol Programı

FB TV
Futbol
19:00

Roma - Crotoneİtalya Serie A

Bein Sports Max 2Bilyoner TV
Programlar
19:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Programlar
19:30

TFF 1. Lig Özel Maç ÖnüÖzel Yayın

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
20:00

Hedef Süper Lig AkşamFutbol Programı

TRT Spor
Futbol
20:30

Menemenspor - Adana DemirsporSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT SporbeIN Sports HaberBein Sports 1Bein Sports 2
Futbol
20:30

Adanaspor - SamsunsporSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

beIN Sports HaberBein Sports 1Bein Sports 4
Futbol
20:30

Tuzlaspor - GiresunsporSpor Toto 1. Lig Konferans Yayın

beIN Sports HaberTRT AvazBein Sports 1Bein Sports 3
Programlar
20:30

TFF 1. Lig ÖzelÖzel Yayın Konferans Yayın

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
21:00

Takım OyunuFutbol Programı

A Spor
Futbol
21:45

Juventus - Milanİtalya Serie A

Bein Sports Max 1Bilyoner TV
Futbol
22:00

Rennes - PSGFransa Ligue 1

Bein Sports Max 2Bilyoner TV
Programlar
22:00

4X4 FutbolFutbol Programı

Tvnet
Körling
22:00

FinalKörling Dünya Kadınlar Şampiyonası

Eurosport
Golf
22:00

4.GünWells Fargo Golf Şampiyonası

Eurosport 2
Programlar
22:30

TFF 1. Lig Özel Maç SonuÖzel Yayın

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
22:30

StadyumFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
23:00

Son SayfaFutbol Programı

A Spor
Programlar
23:00

KontraFutbol Programı

Haber Global
Programlar
23:00

Stüdyoda FutbolFutbol Programı

TGRT Haber
Programlar
23:30

Beyaz FutbolTartışma Programı

Beyaz TV
Programlar
23:30

Var OdasıFutbol Programı

TV100
Programlar
23:30

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

FB TV

digiturk Yayınları Ne Zaman, Saat Kaçta?

digiturk platformunun yayın akışı bilgilerine üstteki tablodan erişebilirsiniz. digiturk platformunun yayın akışındanki maçların ve programların hangi gün ve saatte başlayacağını sayfamızda bulabilirsiniz.