Digiturk Canlı Maç Yayın Programı, Digiturk Yayın Akışı

Digiturk kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Digiturk kanalında bugün maç var mı? ve Digiturk kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Digiturk kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Digiturk canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
28.01.2023 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Programlar
00:45
Maç Raporu Gece Futbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
08:30
Hollanda Eredivisie Maç Özetleri
Programlar
09:00
İskoçya Premiership Maç Özetleri
Programlar
09:15
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
beIN Hafta Sonu Futbol Programı
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Basketbol Basketbol Programı
Alp Disiplini
11:15
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Tenis
11:30
E.Rybakina - A.Sabalenka Avustralya Acik Kadınlar Final
Futbol
11:45
CC Mariners - WS Wanderers Avustralya A Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:15
Rakamlarla Rakipler Futbol Programı
Programlar
12:15
beIN Futbol Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
12:40
beIN Basketbol Maç Önü Basketbol Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
13:00
Türk Telekom - Bursaspor Basketbol Süper Ligi
Voleybol
13:00
Vakifbank - İlbank TVF Sultanlar Ligi
Futbol
13:00
Galatasaray - Fatih Karagümrük TFF Elit U19 Ligi
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Programlar
13:05
Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Futbol
13:30
Sivasspor - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
13:30
Tuzlaspor - Sakaryaspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
Futbol
14:00
Fenerbahçe - Kireçburnu Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Programlar
14:00
Premier League Bugün Futbol Programı
Tenis
14:15
Hijikata/Kubler - Nys/Zielinski Avustralya Acik Çift Erkekler Final
Alp Disiplini
14:30
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Voleybol
15:00
Galatasaray HDIS - Bolu Bld. TVF Sultanlar Ligi
Futbol
15:00
Darmstadt 98 - Jahn Regensburg Almanya Bundesliga 2
Programlar
15:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Programlar
15:00
beIN Basketbol Maç Sonu Basketbol Programı
Programlar
15:10
beIN Basket Maç Önü Basketbol Programı
Basketbol
15:30
Gaziantep Basket - Bahçeşehir Klj Basketbol Süper Ligi
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Kayaklı Koşu
15:30
Erkekler Kuzey Kombine Dünya Kupası
Programlar
15:35
Türkiye Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Futbol
16:00
Ankaragücü - Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Hatayspor - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Altınordu - Boluspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
Skorbord Futbol Programı
Buz Pateni
16:00
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Kayakla Atlama
16:15
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Futbol
17:00
St. Etienne - Sochaux Fransa Ligue 2
Bisiklet
17:00
4.Etap Challenge Mallorca Bisiklet Turu
Futbol
17:30
Werder Bremen - Wolfsburg Almanya Bundesliga
Futbol
17:30
Hertha Berlin - Union Berlin Almanya Bundesliga
Programlar
17:30
beIN Basket Maç Sonu Basketbol Programı
Programlar
17:40
TBSL Maç Önü Basketbol Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Pınar Karşıyaka - Galatasaray NEF Basketbol Süper Ligi
Programlar
18:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Kayakla Atlama
18:00
Kadınlar Kayakla Atlama Dünya Kupası
Programlar
18:00
Maça Doğru Futbol Programı
Hentbol
18:00
Görele Bld. - Üsküdar Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Programlar
18:00
beIN Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Programlar
18:00
Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
19:00
Troyes - Lens Fransa Ligue 1
Futbol
19:00
Antalyaspor - Ümraniyespor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Giresunspor - Galatasaray Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Pendikspor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
90 Dakika Futbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Buz Pateni
19:30
Finlandiya 2.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
19:45
%100 Futbol Futbol Programı
Motor Sporları
19:50
Suudi Arabistan Formula E
Programlar
20:00
Skorbord Akşam Futbol Programı
Programlar
20:10
BSL Maç Önü Basketbol Programı
Programlar
20:20
Bundesliga Maç Önü Futbol Programı
Futbol
20:30
Bayern Münih - E.Frankfurt Almanya Bundesliga
Basketbol
20:30
Fenerbahçe Beko - Büyükçekmece Basketbol Süper Ligi
Programlar
20:45
Skor Futbol Programı
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Futbol
21:00
JDA Dijon - Bordeaux Fransa Ligue 2
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Buz Pateni
21:00
Finlandiya 3.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
21:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Snooker
21:45
4.Gün Akşam Snooker Shoot Out
Futbol
22:30
Hannover 96 - Kaiserslautern Almanya Bundesliga 2
Programlar
22:30
Son Karar Futbol Programı
Programlar
22:30
BSL Maç Sonu Basketbol Programı
Futbol
23:00
Marsilya - Monaco Fransa Ligue 1
Programlar
23:00
Takım Oyunu Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:30
Trio Futbol Programı
Programlar
23:45
Maç Raporu Futbol Programı
29.01.2023 Yarın
Snooker
00:00
Çeyrek Final Snooker Shoot Out
Golf
00:00
4.Gün Farmers Insurance Golf Turnuvası
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Snooker
01:00
Yarı Final Snooker Shoot Out
Snooker
01:30
Final Snooker Shoot Out
Futbol
07:00
Melbourne City - Adelaide United Avustralya A Ligi
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Tenis
07:00
Krejcikova/Siniakova - Aoyama/Shibahara Avustralya Acik Çift Kadınlar Final
Programlar
08:45
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Spor Sabahı Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Overtime Basketbol Programı
Programlar
10:00
beIN Hafta Sonu Futbol Programı
Programlar
11:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Alp Disiplini
11:00
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Basketbol Basketbol Programı
Tenis
11:30
N.Djokovic - S.Tsitsipas Avustralya Acik Erkekler Final
Futbol
11:45
ODTÜ - Alves Kablo Ampute Futbol Süper Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Fenerin Maçı Var Futbol Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
13:00
Merkezefendi Bld. - Darüşşafaka Basketbol Süper Ligi
Voleybol
13:00
Fenerbahçe HDIS - Türşad TVF Efeler Ligi
Programlar
13:00
Head to Head Futbol Programı
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Futbol
13:30
İstanbulspor - Kayserispor Spor Toto Süper Lig
Futbol
13:30
Adanaspor - Bodrumspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
13:30
Keçiörengücü - Altay Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Alp Disiplini
14:00
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
15:00
Nice - Lille Fransa Ligue 1
Kayaklı Koşu
15:15
Kadınlar Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Basketbol
15:30
Beşiktaş Emlakjet - Manisa BB Basketbol Süper Ligi
Futbol
15:30
Hamburg - Braunschweig Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
Nürnberg - St.Pauli Almanya Bundesliga 2
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
16:00
M.Başakşehir - Konyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Y.Malatyaspor - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
Maç Günü Futbol Programı
Kayakla Atlama
16:00
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Buz Pateni
16:30
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Futbol
17:00
Clermont - Nantes Fransa Ligue 1
Futbol
17:00
Strasbourg - Toulouse Fransa Ligue 1
Bisiklet
17:00
Erkekler Bisiklet National French Cup
Programlar
17:15
Analiz Fenerbahçe Futbol Programı
Futbol
17:30
Schalke 04 - Köln Almanya Bundesliga
Programlar
17:45
%100 Futbol Futbol Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Anadolu Efes - Petkimspor Basketbol Süper Ligi
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Futbol
19:00
Fenerbahçe - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Denizlispor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Futbol
19:05
Ajaccio - Lyon Fransa Ligue 1
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
B.Leverkusen - B.Dortmund Almanya Bundesliga
Hentbol
20:00
Spor Toto SK - Beşiktaş Hentbol Erkekler Süper Ligi
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Programlar
21:00
Son Karar Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:30
Maç Raporu Futbol Programı
Futbol
22:45
PSG - Reims Fransa Ligue 1
Programlar
23:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Bisiklet
23:00
7.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
30.01.2023 Pazartesi
31.01.2023 Salı
01.02.2023 Çarşamba
02.02.2023 Perşembe
03.02.2023 Cuma
04.02.2023 Cumartesi
05.02.2023 Pazar
06.02.2023 Pazartesi
07.02.2023 Salı
08.02.2023 Çarşamba
10.02.2023 Cuma
11.02.2023 Cumartesi