Uefa Sampiyonlar Ligi Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Uefa Sampiyonlar Ligi Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? Avrupa futbolunun kulüpler düzeyinde tartışmasız en büyük platformu olan Şampiyonlar Ligi, her sezon olduğu gibi bu sezon da futbol severleri ekranlara kilitliyor. “Devler Ligi” olarak da bilinen bu prestijli organizasyon, Avrupa’da mücadele eden tüm futbol takımlarının rüyalarını süslüyor.

Günümüzde Şampiyonlar Ligi arenasında boy göstermek, futbolcuların transfer süreçlerini ciddi ölçüde etkileyebilen bir kriter.  Avrupa devlerinin boy gösterdiği Şampiyonlar Ligi’nde ipi göğüsleyen takım, mayıs ayında oynanacak final maçı ile beraber ortaya çıkacak. “Avrupa’nın en büyüğü” sıfatını almak isteyen takımların büyük mücadelesi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müthiş bir ilgi görüyor.

Manchester City, Real Madrid, PSG ve Bayern Münih; İstanbul’da yapılacak olan 2023 Şampiyonlar Ligi Finali’nin en büyük favorileri olarak gösteriliyor. Tabii yine de bu arenada net bir favoriden söz etmek her daim oldukça zordur. Şu anda Avrupa kıtasında futbola en çok para harcayan ve liglerini büyük ölçüde domine eden Manchester City ve PSG’nin henüz 1 kere bile Şampiyonlar Ligi kazanamamış olması, organizasyonun ne denli zor olduğunun en açık göstergesi.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi; Exxen platformu ile beraber TV 8 ve TV 8,5 ekranlarında futbolseverlerle buluşuyor. Maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maçlar için hatırlatıcı kurabilir ve takviminize ekleyebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi maçlarını ülkemizde canlı olarak izlemek isteyen futbol severler genel olarak; “Şampiyonlar Ligi maçları ne zaman?”, ”Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?” ya da “Şampiyonlar Ligi maçı şifresiz mi?” gibi trend aramalara yöneliyor. Bu içeriğimizde Şampiyonlar Ligi ile alakalı merak edilen detayları sizler için derlemeye çalıştık.