Iddaa Canlı Maç Yayın Programı, Iddaa Yayın Akışı

Iddaa kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Iddaa kanalında bugün maç var mı? ve Iddaa kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Iddaa kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Iddaa canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
01.07.2022 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
01:15
Indep. Valle - Lanus Copa Sudamericana
Futbol
02:00
Charlotte Independence - Austin FC MLS
Futbol
02:00
Nublense - Audax Ital. Şili Primera Ligi
Basketbol
02:10
Uruguay - Brezilya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
02:10
Venezuela - Arjantin FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
03:00
NY Red Bulls - Atlanta United MLS
Basketbol
03:10
Panama - Paraguay FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
03:30
Fortaleza - Estudiantes Copa Libertadores
Futbol
03:30
Olimpia Asuncion - Atletico GO Copa Sudamericana
Futbol
03:30
Universidad Catolica - Sao Paulo Copa Sudamericana
Basketbol
04:40
Kolombiya - Şili FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
10:00
TNT KaTropa - Terrafirma Dyip Filipinler Kupası
Basketbol
10:10
Çin - Tayvan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
12:40
Japonya - Avustralya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
13:00
Ginebra Kings - Converge FiberXers Filipinler Kupası
Basketbol
13:00
Nijerya - Yeşilburun FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Tenis
15:00
M.Sakkari - T.Maria Wimbledon Dönüşümlü
Tenis
15:30
D.Parry - O.Jabeur Wimbledon Dönüşümlü
Basketbol
15:30
Endonezya - Suudi Arabistan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
16:00
Uganda - Mali FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Tenis
17:00
A.Kerber - E.Mertens Wimbledon Dönüşümlü
Basketbol
17:00
Kazakistan - İran FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Tenis
17:30
N.Djokovic - M.Kecmanovic Wimbledon Dönüşümlü
Basketbol
18:00
Demokratik Kongo - Kenya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
18:00
Suriye - Bahreyn FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
19:00
Slavia Mozyr - Shakhtyor Soligorsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
19:00
Orta Afrika Cumhuriyeti - Gine FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Ruanda - Güney Sudan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Bulgaristan - Litvanya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Macaristan - Portekiz FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Ukrayna - Gürcistan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
19:00
Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga
Tenis
19:30
C.Norrie - S.Johnson Wimbledon Dönüşümlü
Basketbol
20:00
Karadağ - Fransa FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
20:00
Sundsvall - Malmö İsveç Allsvenskan
Basketbol
20:30
İspanya - Kuzey Makedonya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Mısır - Senegal FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Çekya - Bosna Hersek FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Lübnan - Ürdün FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
21:45
Bohemians 1905 - Derry City İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
St. Patricks - Drogheda İrlanda Premier Ligi
Basketbol
22:00
Angola - Fildişi Sahili FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
22:00
Tunus - Kamerun FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
22:00
Finn Harps - Shamrock Rovers İrlanda Premier Ligi
Basketbol
23:00
İzlanda - Hollanda FIBA Dünya Kupası Elemeleri
02.07.2022 Yarın
Futbol
01:00
Everton DV - Colo Colo Şili Primera Ligi
Basketbol
02:00
Virjin Adaları - Bahamalar FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
02:10
Dominik Cumhuriyeti - Kanada FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
03:10
Porto Riko - ABD FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
05:10
Meksika - Küba FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
08:00
Blaublitz - Renofa Yamaguchi Japonya J2 Ligi
Futbol
12:00
Tokyo - Avispa Fukuoka Japonya J.League
Futbol
12:00
Jeju United - FC Seoul Güney Kore K-League
Futbol
12:00
Grulla Morioka - Omiya Ardija Japonya J2 Ligi
Futbol
12:00
Kofu - V Varen Nagasaki Japonya J2 Ligi
Futbol
12:00
Machida - Vegalta Sendai Japonya J2 Ligi
Futbol
12:00
Mito - Yokohama FC Japonya J2 Ligi
Futbol
12:30
Hiroshima - Iwata Japonya J.League
Futbol
12:30
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers Japonya J.League
Futbol
12:30
Kyoto - Sapporo Japonya J.League
Futbol
13:00
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Japonya J.League
Futbol
13:00
Gamba Osaka - Urawa Japonya J.League
Futbol
13:00
Shimizu S Pulse - Yokohama Marinos Japonya J.League
Futbol
13:00
Shonan Bellmar - Nagoya Japonya J.League
Basketbol
13:00
Mali - Nijerya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
13:00
Gimcheon Sangmu - Jeonbuk Güney Kore K-League
Futbol
13:00
Pohang - Ulsan Güney Kore K-League
Futbol
13:00
Kanazawa - Tokushima Japonya J2 Ligi
Futbol
13:00
Oita - Chiba Japonya J2 Ligi
Futbol
13:00
Okayama - Kumamoto Japonya J2 Ligi
Futbol
13:00
Yamagata - Tochigi Japonya J2 Ligi
Futbol
13:30
Sagan Tosu - Vissel Kobe Japonya J.League
Futbol
13:30
Kusatsu - Albirex Niigata Japonya J2 Ligi
Futbol
14:00
Seongnam - Gangwon Güney Kore K-League
Basketbol
16:00
Yeşilburun - Uganda FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
16:00
Jonava - Suduva Litvanya A Lyga
Futbol
17:00
Belshina - Arsenal Dzyarzhynsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
17:00
Jerv - Haugesund Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
17:00
Belshina - Arsenal Dzyarzhynsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
18:00
Senegal - Demokratik Kongo FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
18:00
Banga - FK Panevezys Litvanya A Lyga
Futbol
19:00
Dinamo Minsk - Isloch Minsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
19:00
Gine - Angola FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Kamerun - Ruanda FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
19:00
Odds BK - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Dinamo Minsk - Isloch Minsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
20:00
Riteriai - Kauno Zalgiris Litvanya A Lyga
Basketbol
21:00
Kenya - Mısır FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
21:45
Sligo Rovers - Shelbourne İrlanda Premier Ligi
Basketbol
22:00
Fildişi Sahili - Orta Afrika Cumhuriyeti FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
22:00
Güney Sudan - Tunus FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
22:00
Palestino - Union Espanola Şili Primera Ligi
03.07.2022 Pazar
Futbol
00:30
Universidad de Chile - Calera Şili Primera Ligi
Futbol
02:30
Toronto FC - Seattle Sounders MLS
Futbol
03:00
Huachipato - Curico Unido Şili Primera Ligi
Futbol
05:00
Vancouver W.Caps - Los Angeles FC MLS
Basketbol
09:10
Japonya - Tayvan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
11:40
Çin - Avustralya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
12:00
Verdy - Ryukyu Japonya J2 Ligi
Basketbol
13:00
Mali - Yeşilburun FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
13:00
Daegu - Suwon Güney Kore K-League
Futbol
13:30
Suwon City - Incheon Güney Kore K-League
Basketbol
14:00
Filipinler - Hindistan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
16:00
FC Vitebsk - Brest Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
16:00
Nijerya - Uganda FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
16:00
FC Vitebsk - Brest Belarus Vysshaya Liga
Futbol
16:00
KFUM Oslo - Sogndal Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Mjondalen - Stabaek Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Skeid - Grorud Norveç 1. Ligi
Futbol
17:55
BC Siauliai - Dziugas Telsiai Litvanya A Lyga
Basketbol
18:00
Büyük Britanya - Türkiye FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
18:00
BATE Borisov - Energetik BGU Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
18:00
Senegal - Kenya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
18:00
İsveç - Slovenya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
18:00
BATE Borisov - Energetik BGU Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
19:00
Almanya - Polonya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Angola - Orta Afrika Cumhuriyeti FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Ruanda - Tunus FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
19:00
Slovakya - Letonya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
19:00
Aalesund - Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Ham Kam - Molde Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Kristiansund - Lilleström Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Sarpsborg 08 - Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
20:00
Gomel - Neman Belarus Vysshaya Liga
Futbol
20:00
Gomel - Neman Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
20:30
İsrail - Estonya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Demokratik Kongo - Mısır FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Hırvatistan - Finlandiya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
21:00
Viking - Rosenborg Norveç Eliteserien Ligi
Basketbol
22:00
Sırbistan - Belçika FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
22:00
Gine - Fildişi Sahili FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
22:00
Kamerun - Güney Sudan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
22:00
Deportes La Serena - O'Higgins Şili Primera Ligi
04.07.2022 Pazartesi
Futbol
00:00
New York City - Atlanta United MLS
Basketbol
00:10
Venezuela - Paraguay FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
00:30
Universidad Catolica - Coquimbo Unido Şili Primera Ligi
Basketbol
01:10
Panama - Arjantin FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
02:30
Columbus Crew - Philadelphia Union MLS
Futbol
02:30
NE Revolution - Cincinnati MLS
Basketbol
02:40
Uruguay - Şili FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
03:00
Minnesota United - Real Salt Lake MLS
Futbol
03:00
Kansas City - NY Red Bulls MLS
Futbol
03:00
Cobresal - Antofagasta Şili Primera Ligi
Futbol
03:30
Houston Dynamo - Charlotte Independence MLS
Futbol
03:30
Nashville - Portland Timbers MLS
Basketbol
03:40
Kolombiya - Brezilya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
04:00
SJ Earthquakes - Chicago Fire MLS
Basketbol
11:40
Tayvan - Çin FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
15:30
Endonezya - Ürdün FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
17:00
Kazakistan - Bahreyn FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
18:00
Gürcistan - İspanya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
18:00
Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
18:00
Suriye - İran FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
18:00
Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
19:00
Kuzey Makedonya - Ukrayna FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
19:00
Brann - Bryne Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Fredrikstad - Asane Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Kongsvinger - Ranheim Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Sandnes - Raufoss Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Stjordals Blink - Start Norveç 1. Ligi
Basketbol
19:30
Litvanya - Çekya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Futbol
20:00
Zhodino - Slutsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
20:00
Zhodino - Slutsk Belarus Vysshaya Liga
Basketbol
20:30
Hollanda - İtalya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Bosna Hersek - Bulgaristan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Portekiz - Karadağ FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:00
Lübnan - Suudi Arabistan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Basketbol
21:30
Fransa - Macaristan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
05.07.2022 Salı
06.07.2022 Çarşamba
07.07.2022 Perşembe
08.07.2022 Cuma
Mobil Uygulamalar