Uefa Avrupa Konferans Ligi Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Avrupa futbolunun kulüpler bazında en genç turnuvası olan Konferans Ligi 2.sezonunda yeni şampiyonunu bekliyor. Türk takımlarının bu sezon en yoğun katılımı gösterdiği Konferans Ligi’nde şubat ayı itibarıyla 3 takımımız bulunuyor.

Konferans Ligi’nde gruplarını lider bitiren Başakşehir ve Sivasspor, kupada Son 16 takım arasına isimlerini yazdırmayı garantilediler. Format gereği gruplarını lider olarak tamamlayan takımlar, bir sonraki turu otomatik olarak geçmiş kabul ediliyor. Bilindiği gibi aynı uygulama bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde de hayata geçirildi. Bir Türk takımı, Lazio, Fiorentina, Villarreal, West Ham ya da Nice gibi güçlü takımların arasından sıyrılabilirse Avrupa’da yeni bir kupa sevincini bizlere yaşatabilir.

UEFA Avrupa Ligi grubunu 3.sırada tamamlayan Trabzonspor’un durumu Sivasspor ve Başakşehir’den biraz daha farklı. Temsilcimiz Son 16 Turu’na çıkabilmek için; play-off aşamasında Basel’i geçmek zorunda. Eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse, Son 16 Turu’nda 3 Türk takımını izleme şansı bulacağız. Konferans Ligi bu sezon da Exxen platformu ve TV 8,5/TV8 ekranlarında futbolseverler ile buluşuyor.

Konferans Ligi maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maçlar için hatırlatıcı kurabilir, takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece “Konferans Ligi hangi kanalda?”, “Konferans Ligi maçları ne zaman?”, “Konferans Ligi’ni kim yayınlıyor?” ya da “Konferans Ligi maçları şifresiz mi?” gibi trend sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

05.10.2023 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android