TV'de Futbol - TV'de Canlı Futbol Yayınları, Futbol Maçı Hangi Kanalda

Futbol maçlarının ileriye dönük 30 günlük programı listelenmiştir. Listemize bakarak Bugün Futbol maçı var mı? ve Bugün kimin Futbol maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Gün gün ve saat saat kronolojik olarak listelenen TV’de Canlı Futbol yayınları listemiz ile artık maç kaçırmayacaksınız.
21.05.2022 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:30
Tacuary - Ameliano Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
01:00
Brusque - Tombense Brezilya Serie B
Futbol
02:00
Coquimbo Unido - Union Espanola Şili Primera Ligi
Futbol
02:45
12 de Octubre - Guairena Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
03:30
Cesar Vallejo - AD Cantolao Peru Primera-Apertura
Futbol
03:30
Bahia - Ponte Preta Brezilya Serie B
Futbol
07:00
Hiroshima - Kyoto Japonya J.League
Futbol
07:00
Kumamoto - Chiba Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Cerezo Osaka - Gamba Osaka Japonya J.League
Futbol
08:00
Shimizu S Pulse - Nagoya Japonya J.League
Futbol
08:00
Albirex Niigata - Yokohama FC Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Blaublitz - Verdy Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Kanazawa - Yamagata Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Omiya Ardija - Vegalta Sendai Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Tokushima - Tochigi Japonya J2 Ligi
Futbol
09:00
Shonan Bellmar - Vissel Kobe Japonya J.League
Futbol
09:00
Tokyo - Kashiwa Reysol Japonya J.League
Futbol
10:00
Mito - Grulla Morioka Japonya J2 Ligi
Futbol
10:15
Melbourne Victory - Western United Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
Futbol
10:30
FC Seoul - Seongnam Güney Kore K-League
Futbol
11:00
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale Japonya J.League
Futbol
11:00
Urawa - Kashima Antlers Japonya J.League
Futbol
12:00
Pohang - Incheon Güney Kore K-League
Futbol
12:00
Okayama - Oita Japonya J2 Ligi
Futbol
13:00
Gimcheon Sangmu - Ulsan Güney Kore K-League
Futbol
13:00
Avispa Fukuoka - Yokohama Marinos Japonya J.League
Futbol
13:00
Ryukyu - Kofu Japonya J2 Ligi
Futbol
14:00
ATK Mohun Bagan - Bashundara Kings AFC Kupasi
Futbol
15:00
Belshina - Isloch Minsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
15:00
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai Litvanya A Lyga
Futbol
16:00
Samgurali - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga
Futbol
16:00
Altay - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Sivasspor - Kayserispor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Keçiörengücü - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Gençlerbirliği - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
AIK Stockholm - Sirius İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Rijeka - Dragovoljac Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
16:00
Radomlje - Domzale Slovenya 1. Ligi
Futbol
16:00
BATE Borisov - Slutsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
16:00
Gomel - Zhodino Belarus Vysshaya Liga
Futbol
16:00
Zira - Shamakhi Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
16:00
Radomlje - Domzale Slovenya 1. Ligi
Futbol
16:00
Fenerbahçe - Hakkarigücü Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Futbol
17:00
Glasgow Rangers - Hearts İskoçya FA Cup Final
Futbol
17:00
SJK - Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
17:00
Operario - Ituano Brezilya Serie B
Futbol
17:00
Sunderland - Wycombe İngiltere EFL League 1 Play-Off Final
Futbol
17:00
Arsenal Tula - Ural Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
CSKA Moskova - Rostov Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Dinamo Moskova - Sochi Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Rubin Kazan - Ufa Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Khimki - Spartak Moskova Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Krasnodar - Akhmat Grozny Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskova Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Nizhny Novgorod - Zenit Rusya Premier Lig
Futbol
17:00
Sandefjord - Lilleström Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
17:15
Al Nasr - Al Dhafra BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
17:15
Al Sharjah - Emirates Club BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
17:15
Al Urooba - Al Wasl BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
17:30
Eindhoven - ADO Den Haag Hollanda Eredivisie
Futbol
18:00
Lokomotif Tiflis - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
Futbol
18:00
Al Arabi - Al Khaleel AFC Kupasi
Futbol
18:00
Kuveyt - Al Seeb AFC Kupasi
Futbol
18:00
Aarhus - Nordsjaelland Danimarka Süper Ligi
Futbol
18:00
Sonderjyske - Viborg Danimarka Süper Ligi
Futbol
18:00
Vejle - Odense Danimarka Süper Ligi
Futbol
18:00
Mikulas - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
Pohronie - Senica Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
AS Trencin - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
Ruzomberok - SKF Sered Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
Slovan Bratislava - Zilina Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
Spartak Trnava - Dunajska Streda Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
18:00
Austria Vienna - Sturm Graz Avusturya Bundesliga
Futbol
18:00
Salzburg - A.Klagenfurt Avusturya Bundesliga
Futbol
18:00
Wolfsberger - Rapid Wien Avusturya Bundesliga
Futbol
18:05
ND Gorica - Osijek Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
18:15
Genoa - Bologna İtalya Serie A
Futbol
18:30
Valencia - Celta Vigo İspanya La Liga
Futbol
18:30
Helsingborg - Varnamo İsveç Allsvenskan
Futbol
18:30
Lech Poznan - KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Gornik Leczna - Jagiellonia Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Legia Varşova - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Piast Gliwice - Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Wisla Plock - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Pogon Szczecin - Termalica Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Wisla Plock - Warta Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
Karabağ - Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
19:00
Beşiktaş - Konyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Y.Malatyaspor - Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Kocaelispor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
Bursaspor - Menemenspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
Pisa - Benevento İtalya Serie B
Futbol
19:00
Molde - Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Suduva - FK Panevezys Litvanya A Lyga
Futbol
19:00
BATE - Gomel Belarus Kupası
Futbol
19:00
Kupa Seremonisi İngiltere EFL League 1 Play-Off
Futbol
20:00
Barcelona - Lyon UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final
Futbol
20:00
Telavi - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga
Futbol
20:00
Al Jazira - Al Wahda BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
21:00
Freiburg - Leipzig Almanya Kupası DFB Pokal Final
Futbol
21:00
Heracles - Excelsior Hollanda Eredivisie
Futbol
21:00
Dinamo Zagreb - Hajduk Split Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
21:00
Brann - Fredrikstad Norveç 1. Ligi
Futbol
21:00
Cartagena - Amorebieta İspanya La Liga 2
Futbol
21:00
Fuenlabrada - Sporting Gijon İspanya La Liga 2
Futbol
21:00
Huesca - Real Sociedad B İspanya La Liga 2
Futbol
21:00
Malaga - Burgos İspanya La Liga 2
Futbol
21:15
Municipal - Alianze Lima Peru Primera-Apertura
Futbol
21:15
Aluminij - Tabor Sezana Slovenya 1. Ligi
Futbol
21:15
Aluminij - Tabor Sezana Slovenya 1. Ligi
Futbol
21:45
Atalanta - Empoli İtalya Serie A
Futbol
21:45
Fiorentina - Juventus İtalya Serie A
Futbol
21:45
Lazio - Verona İtalya Serie A
Futbol
21:45
KAA Gent - Charleroi Belçika Pro League
Futbol
21:45
Mechelen - Genk Belçika Pro League
Futbol
22:00
Angers - Montpellier Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Brest - Bordeaux Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Clermont - Lyon Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lens - Monaco Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lille - Rennes Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lorient - Troyes Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Marsilya - Strasbourg Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Nantes - St. Etienne Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
PSG - Metz Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Reims - Nice Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
East Riffa - Tishreen AFC Kupasi
Futbol
22:00
GD Chaves - Moreirense Portekiz Liga NOS
Futbol
22:00
Audax Ital. - Universidad Catolica Şili Primera Ligi
Futbol
22:00
Antofagasta - Everton DV Şili Primera Ligi
Futbol
22:30
Columbus Crew - Los Angeles FC MLS
Futbol
22:30
Atletico GO - Coritiba Brezilya Serie A
Futbol
22:30
Flamengo - Goias Brezilya Serie A
Futbol
23:00
DC United - Toronto FC MLS
Futbol
23:00
Almeria - Alcorcon İspanya La Liga 2
Futbol
23:00
Eibar - Tenerife İspanya La Liga 2
Futbol
23:00
Girona - Mirandes İspanya La Liga 2
Futbol
23:00
Las Palmas - Real Oviedo İspanya La Liga 2
Futbol
23:00
Ponferradina - Leganes İspanya La Liga 2
Futbol
23:00
Ibiza - Valladolid İspanya La Liga 2
Futbol
23:30
Cienciano - Cajamarca Peru Primera-Apertura
Futbol
23:30
Resistencia - Sol De America Paraguay 1. Ligi - Apertura
22.05.2022 Yarın
Futbol
00:30
Santos - Ceara Brezilya Serie A
Futbol
00:30
Universidad de Chile - Huachipato Şili Primera Ligi
Futbol
01:00
Cincinnati - NE Revolution MLS
Futbol
01:00
Juventude - Palmeiras Brezilya Serie A
Futbol
02:00
Charleston - Miami FC ABD USL Championship
Futbol
02:00
Indy Eleven - New York RB 2 ABD USL Championship
Futbol
02:00
General Caballero - Guarani Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
02:30
Nashville - Atlanta United MLS
Futbol
02:30
Detroit - Atlanta United 2 ABD USL Championship
Futbol
02:30
Louisville City - Monterrey Bay ABD USL Championship
Futbol
02:30
Tampa Bay Rowdies - Pittsburgh RH ABD USL Championship
Futbol
03:00
U. Deportes - Sporting Cristal Peru Primera-Apertura
Futbol
03:00
America Mineiro - Botafogo RJ Brezilya Serie A
Futbol
03:00
Cuiaba Esporte - Internacional Brezilya Serie A
Futbol
03:00
Calera - Deportes La Serena Şili Primera Ligi
Futbol
03:30
FC Tulsa - Hartford Athletic ABD USL Championship
Futbol
03:30
Rio Grande - San Diego Loyal ABD USL Championship
Futbol
03:30
San Antonio - Colorado Springs ABD USL Championship
Futbol
04:00
New Mexico - Phoenix Rising ABD USL Championship
Futbol
04:00
Tigres - Atlas Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
05:00
Oakland Roots - LA Galaxy 2 ABD USL Championship
Futbol
05:00
Orange County - El Paso Locomotive ABD USL Championship
Futbol
07:05
Melbourne City - Adelaide United Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
Futbol
08:00
Machida - Kusatsu Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Renofa Yamaguchi - V Varen Nagasaki Japonya J2 Ligi
Futbol
09:00
Iwata - Sapporo Japonya J.League
Futbol
10:30
Daegu - Gangwon Güney Kore K-League
Futbol
10:30
Jeju United - Suwon City Güney Kore K-League
Futbol
10:30
ODTÜ - Şahinbey Bld. Ampute Futbol Süper Ligi
Futbol
13:00
Suwon - Jeonbuk Güney Kore K-League
Futbol
13:30
Spezia - Napoli İtalya Serie A
Futbol
14:00
Dalkurd - Vasteraas İsveç Superettan
Futbol
14:00
Landskrona - Brage İsveç Superettan
Futbol
14:00
Antalyaspor - Galatasaray TFF Elit U19 Ligi
Futbol
14:00
Kasımpaşa - Fenerbahçe TFF Elit U14 Ligi
Futbol
15:00
Hobro - Esbjerg Danimarka 1. Ligi
Futbol
15:00
Jammerbugt - F.Amager Danimarka 1. Ligi
Futbol
15:00
Vendsyssel - Koge Danimarka 1. Ligi
Futbol
15:00
Dnepr Mogilev - Brest Belarus Vysshaya Liga
Futbol
15:00
BC Siauliai - Banga Litvanya A Lyga
Futbol
15:30
AZ Alkmaar - Heerenveen Hollanda Eredivisie
Futbol
16:00
Gagra - Bolnisi Gürcistan Erovnuli Liga
Futbol
16:00
M.Başakşehir - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Fatih Karagümrük - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Lahti - Oulu Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
16:00
Elfsborg - Göteborg İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Hammarby - Norrköping İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Varbergs - Degerfors İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Trelleborgs - Östersunds İsveç Superettan
Futbol
16:00
Raufoss - Stabaek Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Sogndal - Asane Norveç 1. Ligi
Futbol
17:00
St.Gilloise - Antwerp Belçika Pro League
Futbol
17:00
Cruzeiro - Sampaio Correa Brezilya Serie B
Futbol
17:00
Slavia Mozyr - Neman Belarus Vysshaya Liga
Futbol
17:00
Bohemians 1905 - Opava Çekya 1.Ligi
Futbol
17:00
S&B Vlasim - Teplice Çekya 1.Ligi
Futbol
17:15
Ajman Club - Al Ain BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
17:30
Hollanda - Fransa UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
17:30
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris Litvanya A Lyga
Futbol
17:30
Basel - Lugano İsviçre Süper Ligi