Futbol TV'de Futbol - TV'de Canlı Futbol Yayınları, Futbol Maçı Hangi Kanalda?

Futbol maçlarının ileriye dönük 30 günlük programı listelenmiştir. Listemize bakarak Bugün Futbol maçı var mı? ve Bugün kimin Futbol maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Gün gün ve saat saat kronolojik olarak listelenen TV’de Canlı Futbol yayınları listemiz ile artık maç kaçırmayacaksınız.

Kapat

21.10.2021 Bugün

00:30

Universidad Catolica - Santiago WanderersŞili Primera Ligi

01:00

Ceara - PalmeirasBrezilya Serie A

01:00

Santos DG - ForgeCONCACAF Ligi

02:00

Charleston - LA Galaxy 2ABD USL Championship

02:00

New York RB 2 - Loudoun UnitedABD USL Championship

02:00

Ameliano - GuairenaParaguay Kupası

02:30

Atlanta United - New York CityMLS

02:30

Cincinnati - Chicago FireMLS

02:30

DC United - NE RevolutionMLS

02:30

Miami FC - Toronto FCMLS

02:30

Orlando City - Montreal ImpactMLS

02:30

Botafogo SP - BrusqueBrezilya Serie B

02:30

A. Palmaflor Vinto - Independiente PetrolerosBolivya Premier Ligi

02:30

Tampa Bay Rowdies - Miami FCABD USL Championship

03:00

FC Dallas - Los Angeles FCMLS

03:00

Minnesota United - Philadelphia UnionMLS

03:00

Everton DV - HuachipatoŞili Primera Ligi

03:00

Leon - Universidad NacionalMeksika Premier Ligi - Clausura

03:00

Toluca - NecaxaMeksika Premier Ligi - Clausura

03:00

FC Tulsa - Atlanta United 2ABD USL Championship

03:30

Houston Dynamo - LA Galaxy 2MLS

03:30

Nashville - Columbus CrewMLS

03:30

Atletico PR - FlamengoBrezilya Kupası

03:30

Atletico Mineiro - FortalezaBrezilya Kupası

04:00

Colorado Rapids - Seattle SoundersMLS

04:00

El Paso Locomotive - Austin BoldABD USL Championship

04:00

New Mexico - San AntonioABD USL Championship

05:00

Portland Timbers - Vancouver W.CapsMLS

05:00

Tigres - PachucaMeksika Premier Ligi - Clausura

05:00

Orange County - San Diego LoyalABD USL Championship

05:00

Tacoma Defiance - Oakland RootsABD USL Championship

05:06

Tijuana - GuadalajaraMeksika Premier Ligi - Clausura

05:30

SJ Earthquakes - Austin FCMLS

16:00

Etimesgut Bld. - Şanlıurfa EngellilerAmpute Futbol Türkiye Kupası

17:15

Bani Yas - KhorfakkanBAE Arap Körfez Ligi

17:15

Al Ittihad - Al UroobaBAE Arap Körfez Ligi

17:30

HJK Helsinki - Maccabi Tel AvivUEFA Avrupa Konferans Ligi

18:00

Türkiye - BulgaristanFIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri

19:30

Al Wasl - Al AinBAE Arap Körfez Ligi

19:45

Real Betis - B.LeverkusenUEFA Avrupa Ligi

19:45

Fenerbahçe - AntwerpUEFA Avrupa Ligi

19:45

Lazio - MarsilyaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Ludogorets - BragaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Midtjylland - KızılyıldızUEFA Avrupa Ligi

19:45

Rapid Wien - Dinamo ZagrebUEFA Avrupa Ligi

19:45

Alashkert - LASKUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Anorthosis - Flora TallinUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Bodo Glimt - RomaUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Kopenhag - PAOKUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Feyenoord - Union BerlinUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Maccabi Haifa - Slavia PragUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Mura - RennesUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Karabağ - Kairat AlmatyUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Vitesse - TottenhamUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Almeria - Real Sociedad Bİspanya La Liga 2

20:00

Real Zaragoza - Ponferradinaİspanya La Liga 2

20:00

Gais - Eskilstuna Unitedİsveç Superettan

22:00

E.Frankfurt - OlympiakosUEFA Avrupa Ligi

22:00

Lokomotiv Moskova - GalatasarayUEFA Avrupa Ligi

22:00

Napoli - Legia VarşovaUEFA Avrupa Ligi

22:00

PSV - MonacoUEFA Avrupa Ligi

22:00

Glasgow Rangers - Brondby IFUEFA Avrupa Ligi

22:00

Sparta Prag - LyonUEFA Avrupa Ligi

22:00

Sturm Graz - Real SociedadUEFA Avrupa Ligi

22:00

West Ham - GenkUEFA Avrupa Ligi

22:00

Basel - OmoniaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

CFR Cluj - AZ AlkmaarUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

CSKA Sofya - ZoryaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Jablonec - RandersUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Partizan - KAA GentUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Slovan Bratislava - Lincoln CityUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Mirandes - Gironaİspanya La Liga 2

22:00

Real Oviedo - Burgosİspanya La Liga 2

22:00

Antofagasta - Union EspanolaŞili Primera Ligi

22.10.2021 Yarın

00:30

Universidad de Chile - PalestinoŞili Primera Ligi

02:00

Internacional - BragantinoBrezilya Serie A

03:00

Calera - CobresalŞili Primera Ligi

10:00

Yarı FinalAmpute Futbol Türkiye Kupası Yarı Final

13:00

Urawa - Kashiwa ReysolJaponya J.League

14:00

Elazığ Karakoçan - 52 OrdusporTFF 3. Lig

17:15

Ajman Club - Al DhafraBAE Arap Körfez Ligi

17:15

Al Sharjah - Al NasrBAE Arap Körfez Ligi

17:30

Lahti - OuluFinlandiya Veikkausliiga

17:30

Uni. Craiova - Gaz MetanRomanya Liga 1

18:00

SKF Sered - ZilinaSlovakya Fortuna Ligi

18:30

SJK - IlvesFinlandiya Veikkausliiga

19:00

Sibenik - Slaven BelupoHırvatistan 1. Ligi

19:00

AD Cantolao - CajamarcaPeru Primera-Apertura

19:00

Dinamo Moskova - KhimkiRusya Premier Lig

19:00

Radomiak Radom - Gornik LecznaPolonya Ekstraklasa

19:30

Torino - Genoaİtalya Serie A

19:30

Erzgebirge Aue - IngolstadtAlmanya Bundesliga 2

19:30

Paderborn - HamburgAlmanya Bundesliga 2

19:30

Dubai - Al JaziraBAE Arap Körfez Ligi

19:30

Hvidovre IF - KogeDanimarka 1. Ligi

19:30

Amstetten - Austria IIAvusturya 1. Ligi

19:30

Floridsdorfer - HornAvusturya 1. Ligi

19:30

Innsbruck - FC JuniorsAvusturya 1. Ligi

19:30

Vorwarts Steyr - LafnitzAvusturya 1. Ligi

20:00

Y.Malatyaspor - AltaySpor Toto Süper Lig

20:00

Eyüpspor - AdanasporSpor Toto 1. Lig

20:00

Ankaragücü - Manisa FKSpor Toto 1. Lig

20:00

Vejle - NordsjaellandDanimarka Süper Ligi

20:00

Hobro - JammerbugtDanimarka 1. Ligi

20:00

Neman - BATE BorisovBelarus Vysshaya Liga

20:30

Chindia Targoviste - CraiovaRomanya Liga 1

21:00

Willem II - Fortuna SittardHollanda Eredivisie

21:15

Ayacucho - CiencianoPeru Primera-Apertura

21:25

Aus Lustenau - BW LinzAvusturya 1. Ligi

21:30

Mainz - AugsburgAlmanya Bundesliga

21:30

Alessandria - Crotoneİtalya Serie B

21:30

Lech Poznan - Wisla PlockPolonya Ekstraklasa

21:45

Sampdoria - Speziaİtalya Serie A

21:45

Seraing - CharleroiBelçika Pro League

22:00

Arsenal - Aston Villaİngiltere Premier Lig

22:00

Eibar - Cartagenaİspanya La Liga 2

22:00

Osasuna - Granadaİspanya La Liga

22:00

St. Etienne - AngersFransa Ligue 1

22:10

Fransa - EstonyaFIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri

22:15

Guimaraes - MaritimoPortekiz Liga NOS

23:30

Sport Boys - Carlos MannucciPeru Primera-Apertura

23.10.2021 Cumartesi

01:00

Guarani - ConfiancaBrezilya Serie B

02:00

Hartford Athletic - Charlotte IndependenceABD USL Championship

03:30

Avai - CruzeiroBrezilya Serie B

04:00

Real Monarchs - Colorado SpringsABD USL Championship

05:00

Mazatlan - QueretaroMeksika Premier Ligi - Clausura

07:30

Daejeon Citizen - AnyangGüney Kore 2.Ligi

08:00

Tokushima - OitaJaponya J.League

08:00

Tokyo - Kashima AntlersJaponya J.League

08:00

Vegalta Sendai - HiroshimaJaponya J.League

08:00

Albirex Niigata - BlaublitzJaponya J2 Ligi

08:00

Kofu - V Varen NagasakiJaponya J2 Ligi

08:00

Omiya Ardija - KitakyushuJaponya J2 Ligi

08:00

Yamagata - KusatsuJaponya J2 Ligi

09:00

Shonan Bellmar - Yokohama FCJaponya J.League

09:00

Iwata - EhimeJaponya J2 Ligi

10:00

Ansan Greeners - Seoul E LandGüney Kore 2.Ligi

10:00

Bucheon - AsanGüney Kore 2.Ligi

10:55

FinalAmpute Futbol Türkiye Kupası

11:00

Gamba Osaka - Sagan TosuJaponya J.League

12:00

Tom Tomsk - Volgar AstrakhanRusya FNL Ligi

12:30

Busan - GyeongnamGüney Kore 2.Ligi

12:30

Gimcheon Sangmu - Jeonnam DragonsGüney Kore 2.Ligi

13:00

Neftekhimik - TekstilshtikRusya FNL Ligi

13:00

Slutsk - SmorgonBelarus Vysshaya Liga

13:30

Ç.Rizespor - KasımpaşaSpor Toto Süper Lig

13:30

Keçiörengücü - İstanbulsporSpor Toto 1. Lig

13:30

Rakow Czestochowa - TermalicaPolonya Ekstraklasa

13:45

AC Horsens - LyngbyDanimarka 1. Ligi

14:00

Elazığspor - Kahta 02TFF 3. Lig

14:00

Tepecikspor - KarşıyakaTFF 3. Lig

14:00

İnegölspor - SakaryasporTFF 2. Lig

14:00

1922 Konyaspor - EskişehirsporTFF 2. Lig

14:00

Kömürspor - ŞanlıurfasporTFF 2. Lig

14:00

Aksaray Bld. - Darıca G.BirliğiTFF 3. Lig

14:00

Kuşadası Gençlik - Beyoğlu Yeni ÇarşıTFF 3. Lig

14:00

Vasalunds - Vasteraasİsveç Superettan

14:00

Kömürspor - ŞanlıurfasporTFF 2. Lig

14:00

Orenburg - SKA KhabarovskRusya FNL Ligi

14:00

Nizhny Novgorod - KrasnodarRusya Premier Lig

14:30

F.Düsseldorf - KarlsruheAlmanya Bundesliga 2

14:30

Holstein Kiel - Darmstadt 98Almanya Bundesliga 2

14:30

Nürnberg - HeidenheimAlmanya Bundesliga 2

14:30

Chelsea - Norwich Cityİngiltere Premier Lig

14:30

Cardiff City - Middlesbroughİngiltere Championship

14:30

Jerv - StartNorveç 1. Ligi

15:00

Valencia - Mallorcaİspanya La Liga

15:00

Sabah Bakü - SumqayıtAzerbaycan Premier Ligi

15:00

Honka - HakaFinlandiya Veikkausliiga

15:00

Mikkeli - JippoFinlandiya 2. Ligi

15:00

MuSa - Klubi 04Finlandiya 2. Ligi

15:00

PK 35 - KPVFinlandiya 2. Ligi

15:00

Ekenas - GnistanFinlandiya 2. Ligi

15:00

Rovaniemi - TPS TurkuFinlandiya 2. Ligi

15:00

VPS - JaroFinlandiya 2. Ligi

15:00

Esbjerg - FredericiaDanimarka 1. Ligi

15:00

Voluntari - ArgesRomanya Liga 1

15:00

Akron Togliatti - Olimp DolgoprudnyRusya FNL Ligi

15:00

FC Vitebsk - Shakhtyor SoligorskBelarus Vysshaya Liga

15:00

Benevento - Cosenzaİtalya Serie B

15:00

Lecce - Perugiaİtalya Serie B

15:00

Monza - Cittadellaİtalya Serie B

15:00

Ternana - Vicenzaİtalya Serie B

15:30

Grazer - LieferingAvusturya 1. Ligi

15:30

Rapid Wien 2 - DornbirnAvusturya 1. Ligi

16:00

Salernitana - Empoliİtalya Serie A

16:00

Gaziantep FK - GiresunsporSpor Toto Süper Lig

16:00

Konyaspor - KayserisporSpor Toto Süper Lig

16:00

Tuzlaspor - BandırmasporSpor Toto 1. Lig

16:00

Jönköpings - Orgryteİsveç Superettan

16:00

Norrby - Östersundsİsveç Superettan

16:00

Djurgarden - Kalmarİsveç Allsvenskan

16:00

Paris FC - ToulouseFransa Ligue 2

16:00

Osijek - DragovoljacHırvatistan 1. Ligi

16:00

Bravo - DomzaleSlovenya 1. Ligi

16:00

Volgograd - Alania VladikavkazRusya FNL Ligi

16:00

Lechia Gdansk - Gornik ZabrzePolonya Ekstraklasa

16:30

Bayern Münih - HoffenheimAlmanya Bundesliga

16:30

Arminia Bielefeld - B.DortmundAlmanya Bundesliga

16:30

Leipzig - Greuther FürthAlmanya Bundesliga

16:30

Wolfsburg - FreiburgAlmanya Bundesliga

16:30

Rostov - Arsenal TulaRusya Premier Lig

17:00

Crystal Palace - Newcastleİngiltere Premier Lig

17:00

Everton - Watfordİngiltere Premier Lig

17:00

Leeds United - Wolverhamptonİngiltere Premier Lig

17:00

Southampton - Burnleyİngiltere Premier Lig

17:00

Ibiza - Fuenlabradaİspanya La Liga 2

17:00

Coventry - Derby Countyİngiltere Championship

17:00

Mariehamn - KTPFinlandiya Veikkausliiga

17:00

KuPS - HIFK HelsinkiFinlandiya Veikkausliiga

17:00

Aberdeen - Hibernianİskoçya Premier Lig

17:00

Celtic - St.Johnstoneİskoçya Premier Lig

17:00

Dundee United - Motherwellİskoçya Premier Lig

17:00

Hearts - Dundee FCİskoçya Premier Lig

17:00

Ross Country - Livingstonİskoçya Premier Lig

17:00

Fakel Voronej - M.LipetskRusya FNL Ligi

17:00

Kamaz - Spartak Moskova 2Rusya FNL Ligi

17:00

Krasnodar 2 - KubanRusya FNL Ligi

17:00

Torpedo Moskova - YeniseyRusya FNL Ligi

17:00

Gomel - Energetik BGUBelarus Vysshaya Liga

17:00

Viking - LilleströmNorveç Eliteserien Ligi

17:15

Cadiz - Alavesİspanya La Liga

17:15

Neftçi Bakü - ZiraAzerbaycan Premier Ligi

17:15

Cercle Brugge - Standard LiegeBelçika Pro League

17:15

Al Wahda - Emirates ClubBAE Arap Körfez Ligi

17:15

Frosinone - Ascoliİtalya Serie B

17:30

Santa Clara - FamalicaoPortekiz Liga NOS

17:30

Mioveni - BotosaniRomanya Liga 1

18:00

Nantes - ClermontFransa Ligue 1

18:00

Aluminij - NK CeljeSlovenya 1. Ligi

18:00

Admira - WSG TirolAvusturya Bundesliga

18:00

Austria Vienna - SV RiedAvusturya Bundesliga

18:00

Wolfsberger - A.KlagenfurtAvusturya Bundesliga

18:05

Hajduk Split - ND GoricaHırvatistan 1. Ligi

18:15

Atromitos - IonikosYunanistan Süper Ligi

18:30

Hacken - Halmstadsİsveç Allsvenskan

18:30

Pogon Szczecin - JagielloniaPolonya Ekstraklasa

19:00

Sassuolo - Veneziaİtalya Serie A

19:00

Göztepe - TrabzonsporSpor Toto Süper Lig

19:00

Akhisarspor - UşaksporTFF 2. Lig

19:00

Afjet Afyonspor - Etimesgut Bld.TFF 2. Lig

19:00

Boluspor - MenemensporSpor Toto 1. Lig

19:00

Samsunspor - BB ErzurumsporSpor Toto 1. Lig

19:00

Huancayo - Deportivo BinacionalPeru Primera-Apertura

19:00

Pohronie - Spartak TrnavaSlovakya Fortuna Ligi

19:00

Senica - RuzomberokSlovakya Fortuna Ligi

19:00

Zlate Moravce - AS TrencinSlovakya Fortuna Ligi

19:00

Baltika - Veles MoskovaRusya FNL Ligi

19:00

Smyrnis - GianninaYunanistan Süper Ligi

19:00

CSKA Moskova - SamaraRusya Premier Lig

19:00

Brest - Isloch MinskBelarus Vysshaya Liga

19:00

Stabaek - MoldeNorveç Eliteserien Ligi

19:15

Sporting Gijon - Valladolidİspanya La Liga 2

19:30

Hertha Berlin - MonchengladbachAlmanya Bundesliga

19:30

Brighton - Manchester Cityİngiltere Premier Lig

19:30

Sevilla - Levanteİspanya La Liga

19:30

Kortrijk - OostendeBelçika Pro League

19:30

Mechelen - Zulte WaregemBelçika Pro League

19:30

Brescia - Cremoneseİtalya Serie B

19:45

Utrecht - HeerenveenHollanda Eredivisie

20:00

Tondela - PortoPortekiz Liga NOS

20:00

Ajaccio - NancyFransa Ligue 2

20:00

Amiens - ValenciennesFransa Ligue 2

20:00

Dunkerque HB - CaenFransa Ligue 2

20:00

Grenoble - JDA DijonFransa Ligue 2

20:00

Guingamp - NimesFransa Ligue 2

20:00

Le Havre - PauFransa Ligue 2

20:00

Niort - RodezFransa Ligue 2

20:00

Sochaux - Quevilly RouenFransa Ligue 2

20:30

Dinamo Bucuresti - Rapid BükreşRomanya Liga 1

20:30

Asteras Tripolis - PanathinaikosYunanistan Süper Ligi

21:00

Zwolle - HeraclesHollanda Eredivisie

21:00

Wisla Plock - Slask WroclawPolonya Ekstraklasa

21:15

San Martin - Alianza Atl.Peru Primera-Apertura

21:15

Koper - O. LjubljanaSlovenya 1. Ligi

21:30

Schalke 04 - Dynamo DresdenAlmanya Bundesliga 2

21:30

Malaga - Lugoİspanya La Liga 2

21:30

Finn Harps - Sligo Roversİrlanda Premier Ligi

21:30

Longford - Shamrock Roversİrlanda Premier Ligi

21:45

Bologna - Milanİtalya Serie A

21:45

KAS Eupen - St.GilloiseBelçika Pro League

22:00

Leganes - Tenerifeİspanya La Liga 2

22:00

Athletic Bilbao - Villarrealİspanya La Liga

22:00

Lille - BrestFransa Ligue 1

22:00

RKC Waalwijk - Sparta RotterdamHollanda Eredivisie

22:30

Seattle Sounders - Kansas CityMLS

22:30

Sporting Lisbon - MoreirensePortekiz Liga NOS

22:30

Vitoria - Brasil de PelotasBrezilya Serie B

23:00

Juventude - CearaBrezilya Serie A

23:00

Santos - America MineiroBrezilya Serie A

23:30

U. Deportes - CuscoPeru Primera-Apertura

24.10.2021 Pazar

00:00

River Plate - Sol De AmericaParaguay 1. Ligi - Apertura

01:00

Columbus Crew - NY Red BullsMLS

01:00

CSA - OperarioBrezilya Serie B

01:00

Fluminense - FlamengoBrezilya Serie A

01:00

Puebla - LeonMeksika Premier Ligi - Clausura

01:06

Monterrey - NecaxaMeksika Premier Ligi - Clausura

01:15

Fortaleza - Atletico PRBrezilya Serie A

02:00

Indy Eleven - FC TulsaABD USL Championship

02:00

Loudoun United - Tampa Bay RowdiesABD USL Championship

02:00

Pittsburgh RH - CharlestonABD USL Championship

02:15

Sportivo Luqueno - 12 de OctubreParaguay 1. Ligi - Apertura

02:30

New York City - DC UnitedMLS

02:30

Philadelphia Union - NashvilleMLS

02:30

Toronto FC - Montreal ImpactMLS

02:30

Louisville City - Memphis 901ABD USL Championship

03:00

Chicago Fire - Real Salt LakeMLS

03:00

Miami FC - CincinnatiMLS

03:00

Minnesota United - Los Angeles FCMLS

03:00

Club America - TigresMeksika Premier Ligi - Clausura

03:30

Rio Grande - New MexicoABD USL Championship

03:30

San Antonio - Austin BoldABD USL Championship

04:00

Colorado Rapids - Portland TimbersMLS

05:00

LA Galaxy 2 - FC DallasMLS

05:00

SJ Earthquakes - Vancouver W.CapsMLS

05:00

Orange County - Las Vegas LightsABD USL Championship

05:00

Guadalajara - Cruz AzulMeksika Premier Ligi - Clausura

05:30

Phoenix Rising - Sacramento RepublicABD USL Championship

08:00

Sapporo - Avispa FukuokaJaponya J.League

08:00

Mito - OkayamaJaponya J2 Ligi

08:00

Verdy - ChibaJaponya J2 Ligi

08:00

Kyoto - Renofa YamaguchiJaponya J2 Ligi

08:00

Machida - TochigiJaponya J2 Ligi

08:00

Mito - OkayamaJaponya J2 Ligi

08:00

Verdy - ChibaJaponya J2 Ligi

09:00

Nagoya - Vissel KobeJaponya J.League

09:00

Sagamihara - KanazawaJaponya J2 Ligi

09:00

Yamaga - RyukyuJaponya J2 Ligi

09:00

Sagamihara - KanazawaJaponya J2 Ligi

09:00

Yamaga - RyukyuJaponya J2 Ligi

09:00

Daegu - SuwonGüney Kore K-League

09:00

Gangwon - FC SeoulGüney Kore K-League

09:00

Jeju United - JeonbukGüney Kore K-League

09:00

Pohang - IncheonGüney Kore K-League

09:00

Seongnam - UlsanGüney Kore K-League

09:00

Suwon City - GwangjuGüney Kore K-League

11:00

Kawasaki Frontale - Shimizu S PulseJaponya J.League

11:30

Kapfenberg Bulls - St.PoltenAvusturya 1. Ligi

13:00

Altınordu - ÜmraniyesporSpor Toto 1. Lig

13:00

Cerezo Osaka - Yokohama MarinosJaponya J.League

13:15

Twente - NEC NijmegenHollanda Eredivisie

13:30

Atalanta - Udineseİtalya Serie A

13:30

Fatih Karagümrük - HataysporSpor Toto Süper Lig

13:30

Samtredia - Dinamo BatumGürcistan Erovnuli Liga

13:30

Shukura Kobuleti - Lokomotif TiflisGürcistan Erovnuli Liga

13:30

FC Minsk - Slavia MozyrBelarus Vysshaya Liga

14:00

Nice - LyonFransa Ligue 1

14:00

Akropolis - Landskronaİsveç Superettan

14:00

St.Mirren - Glasgow Rangersİskoçya Premier Lig

14:00

Ufa - Rubin KazanRusya Premier Lig

14:30

Jahn Regensburg - Hannover 96Almanya Bundesliga 2

14:30

Sandhausen - Werder BremenAlmanya Bundesliga 2

14:30

St.Pauli - Hansa RostockAlmanya Bundesliga 2

14:30

Antwerp - Club BruggeBelçika Pro League

15:00

Amorebieta - Real Sociedad Bİspanya La Liga 2

15:00

Mirandes - Almeriaİspanya La Liga 2

15:00

Elche - Espanyolİspanya La Liga

15:00

Keşla - QabalaAzerbaycan Premier Ligi

15:00

Brondby IF - KopenhagDanimarka Süper Ligi

15:00

Silkeborg - OdenseDanimarka Süper Ligi

15:00

Vendsyssel - HelsingorDanimarka 1. Ligi

15:00

Flora Tallin - KuressaareEstonya Premium Liga

15:00

Pisa - Pordenoneİtalya Serie B

15:30

Dila Gori - SamguraliGürcistan Erovnuli Liga

15:30

Cambuur - FeyenoordHollanda Eredivisie

15:30

Vitesse - G.A. EaglesHollanda Eredivisie

15:30

TSV Hartberg - Rapid WienAvusturya Bundesliga

15:30

LASK - AltachAvusturya Bundesliga

15:30

Zhodino - Rukh BrestBelarus Vysshaya Liga

16:00

Fiorentina - Cagliariİtalya Serie A

16:00

Verona - Lazioİtalya Serie A

16:00

Antalyaspor - M.BaşakşehirSpor Toto Süper Lig

16:00

Sivasspor - Adana DemirsporSpor Toto Süper Lig

16:00

Brentford - Leicester Cityİngiltere Premier Lig

16:00

West Ham - Tottenhamİngiltere Premier Lig

16:00

Lens - MetzFransa Ligue 1

16:00

Lorient - BordeauxFransa Ligue 1

16:00

Reims - TroyesFransa Ligue 1

16:00

Rennes - StrasbourgFransa Ligue 1

16:00

Balıkesirspor - BursasporSpor Toto 1. Lig

16:00

Brage - Sundsvallİsveç Superettan

16:00

Elfsborg - Siriusİsveç Allsvenskan

16:00

Hammarby - Östersundsİsveç Allsvenskan

16:00

Mjallby - Göteborgİsveç Allsvenskan

16:00

Dinamo Zagreb - Istra 1961Hırvatistan 1. Ligi

16:00

Nykobing - F.AmagerDanimarka 1. Ligi

16:00

Tabor Sezana - MariborSlovenya 1. Ligi

16:00

Slovan Bratislava - MikulasSlovakya Fortuna Ligi

16:00

Aalesund - SandnesNorveç 1. Ligi

16:00

Asane - KFUM OsloNorveç 1. Ligi

16:00

Bryne - RaufossNorveç 1. Ligi

16:00

Grorud - FredrikstadNorveç 1. Ligi

16:00

Raufoss - RanheimNorveç 1. Ligi

16:00

Stjordals Blink - Ull KisaNorveç 1. Ligi

16:00

Strommen - SogndalNorveç 1. Ligi

16:00

Drogheda - Derry Cityİrlanda Premier Ligi

16:00

Aris - PanetolikosYunanistan Süper Ligi

16:00

Volos - AEKYunanistan Süper Ligi

16:00

KGHM Zaglebie - Cracovia KrakowPolonya Ekstraklasa

16:30

Köln - B.LeverkusenAlmanya Bundesliga

16:30

Akhmat Grozny - UralRusya Premier Lig

17:00

Anderlecht - BeerschotBelçika Pro League

17:00

Randers - AarhusDanimarka Süper Ligi

17:15

Barcelona - Real Madridİspanya La Liga

17:15

Reggina - Parmaİtalya Serie B

17:30

Telavi - Torpedo KutaisiGürcistan Erovnuli Liga

17:30

Paços Ferreira - AroucaPortekiz Liga NOS

17:45

Ajax - PSVHollanda Eredivisie

18:00

Monaco - MontpellierFransa Ligue 1

18:00

Radomlje - MuraSlovenya 1. Ligi

18:00

Dunajska Streda - MichalovceSlovakya Fortuna Ligi

18:00

Salzburg - Sturm GrazAvusturya Bundesliga

18:00

Kristiansund - Sarpsborg 08Norveç Eliteserien Ligi

18:00

Rosenborg - SandefjordNorveç Eliteserien Ligi

18:00

Stromsgodset - Bodo GlimtNorveç Eliteserien Ligi

18:00

Tromsö - MjondalenNorveç Eliteserien Ligi

18:00

Valerenga - HaugesundNorveç Eliteserien Ligi

18:15

OFI Crete - LamiaYunanistan Süper Ligi

18:30

Stuttgart - Union BerlinAlmanya Bundesliga

18:30

Manchester Utd - Liverpoolİngiltere Premier Lig

18:30

AIK Stockholm - Norrköpingİsveç Allsvenskan

18:30

Varbergs - Malmöİsveç Allsvenskan

18:30

HJK Helsinki - Inter TurkuFinlandiya Veikkausliiga

18:30

Lokomotiv Zagreb - RijekaHırvatistan 1. Ligi

18:30

Warta - Stal MielecPolonya Ekstraklasa

19:00

Roma - Napoliİtalya Serie A

19:00

Fenerbahçe - AlanyasporSpor Toto Süper Lig

19:00

Kocaelispor - GençlerbirliğiSpor Toto 1. Lig

19:00

FC Midtjylland - SonderjyskeDanimarka Süper Ligi

19:00

Municipal - MelgarPeru Primera-Apertura

19:00

Zenit - Spartak MoskovaRusya Premier Lig

19:15

Burgos - Huescaİspanya La Liga 2

19:15

Ponferradina - Real Oviedoİspanya La Liga 2

19:30

Real Betis - Rayo Vallecanoİspanya La Liga

19:30

Saburtalo Tiflis - Dinamo TiflisGürcistan Erovnuli Liga

19:30

Genk - KAA GentBelçika Pro League

20:00

Vizela - BenficaPortekiz Liga NOS

20:00

Universidad Nacional - TijuanaMeksika Premier Ligi - Clausura

20:00

Odds BK - BrannNorveç Eliteserien Ligi

20:30

Bochum - E.FrankfurtAlmanya Bundesliga

20:30

Farul Constanta - Steaua BükreşRomanya Liga 1

20:30

Olympiakos - PAOKYunanistan Süper Ligi

21:00

Groningen - AZ AlkmaarHollanda Eredivisie

21:00

Piast Gliwice - Legia VarşovaPolonya Ekstraklasa

21:15

Cesar Vallejo - Alianza HuanucoPeru Primera-Apertura

21:30

Spal - Comoİtalya Serie B

21:45

Inter - Juventusİtalya Serie A

21:45

Marsilya - PSGFransa Ligue 1

22:00

Las Palmas - Alcorconİspanya La Liga 2

22:00

Atletico Madrid - Real Sociedadİspanya La Liga

22:00

Nautico - Vasco Da GamaBrezilya Serie B

22:00

Remo - Ponte PretaBrezilya Serie B

22:00

Leuven - St.TruidenBelçika Pro League

22:00

Atletico Mineiro - Cuiaba EsporteBrezilya Serie A

22:00

Internacional - CorinthiansBrezilya Serie A

22:30

Portimonense - EstorilPortekiz Liga NOS

23:00

Austin FC - Houston DynamoMLS

23:30

Tacoma Defiance - LA Galaxy 2ABD USL Championship

23:30

Alianze Lima - Sporting CristalPeru Primera-Apertura

30.10.2021 Cumartesi

13:30

Kasımpaşa - Y.MalatyasporSpor Toto Süper Lig

13:30

Bandırmaspor - SamsunsporSpor Toto 1. Lig

14:30

Hannover 96 - Erzgebirge AueAlmanya Bundesliga 2

14:30

Dynamo Dresden - SandhausenAlmanya Bundesliga 2

14:30

Werder Bremen - St.PauliAlmanya Bundesliga 2

14:30

Leicester City - Arsenalİngiltere Premier Lig

15:00

Elche - Real Madridİspanya La Liga

16:00

Atalanta - Lazioİtalya Serie A

16:00

Altay - SivassporSpor Toto Süper Lig

16:00

Hatayspor - BeşiktaşSpor Toto Süper Lig

16:00

Manisa FK - BolusporSpor Toto 1. Lig

16:30

Arminia Bielefeld - MainzAlmanya Bundesliga

16:30

B.Dortmund - KölnAlmanya Bundesliga

16:30

Freiburg - Greuther FürthAlmanya Bundesliga

16:30

B.Leverkusen - WolfsburgAlmanya Bundesliga

16:30

Union Berlin - Bayern MünihAlmanya Bundesliga

17:00

Burnley - Brentfordİngiltere Premier Lig

17:00

Liverpool - Brightonİngiltere Premier Lig

17:00

Manchester City - Crystal Palaceİngiltere Premier Lig

17:00

Newcastle - Chelseaİngiltere Premier Lig

17:00

Watford - Southamptonİngiltere Premier Lig

17:00

Huesca - Amorebietaİspanya La Liga 2

17:15

Sevilla - Osasunaİspanya La Liga

18:00

Metz - St. EtienneFransa Ligue 1

19:00

Verona - Juventusİtalya Serie A

19:00

Konyaspor - FenerbahçeSpor Toto Süper Lig

19:00

Eyüpspor - AnkaragücüSpor Toto 1. Lig

19:15

Lugo - Sporting Gijonİspanya La Liga 2

19:30

E.Frankfurt - LeipzigAlmanya Bundesliga

19:30

Tottenham - Manchester Utdİngiltere Premier Lig

19:30

Valencia - Villarrealİspanya La Liga

20:30

Miami FC - New York CityMLS

21:30

Hamburg - Holstein KielAlmanya Bundesliga 2

21:45

Torino - Sampdoriaİtalya Serie A

22:00

Lyon - LensFransa Ligue 1

22:00

Barcelona - Alavesİspanya La Liga

22:00

Cartagena - Ponferradinaİspanya La Liga 2

22:30

Real Salt Lake - SJ EarthquakesMLS

23:00

NY Red Bulls - Montreal ImpactMLS

31.10.2021 Pazar

01:00

Atlanta United - Toronto FCMLS

02:30

DC United - Columbus CrewMLS

04:00

FC Dallas - Austin FCMLS

13:00

Samgurali - Shukura KobuletiGürcistan Erovnuli Liga

13:30

Kayserispor - Fatih KaragümrükSpor Toto Süper Lig

13:30

Ümraniyespor - TuzlasporSpor Toto 1. Lig

14:00

Nevşehir Bld. - ElazığsporTFF 3. Lig

14:00

Kırşehir Bld. - AkhisarsporTFF 2. Lig

14:00

52 Orduspor - BayrampaşaTFF 3. Lig

14:00

Yeşilyurt Bld. - Siirt İÖİTFF 3. Lig

14:30

Inter - Udineseİtalya Serie A

15:00

Angers - NiceFransa Ligue 1

15:30

Hansa Rostock - F.DüsseldorfAlmanya Bundesliga 2

15:30

Ingolstadt - Jahn RegensburgAlmanya Bundesliga 2

15:30

Karlsruhe - PaderbornAlmanya Bundesliga 2

15:30

Lokomotif Tiflis - SamtrediaGürcistan Erovnuli Liga

16:00

Alanyaspor - GöztepeSpor Toto Süper Lig

16:00

BB Erzurumspor - BalıkesirsporSpor Toto 1. Lig

16:00

Cadiz - Mallorcaİspanya La Liga

16:00

Fuenlabrada - Gironaİspanya La Liga 2

17:00

Fiorentina - Speziaİtalya Serie A

17:00

Genoa - Veneziaİtalya Serie A

17:00

Sassuolo - Empoliİtalya Serie A

17:00

Norwich City - Leeds Unitedİngiltere Premier Lig

17:00

Bordeaux - ReimsFransa Ligue 1

17:00

Montpellier - NantesFransa Ligue 1

17:00

Strasbourg - LorientFransa Ligue 1

17:00

Troyes - RennesFransa Ligue 1

17:30

Augsburg - StuttgartAlmanya Bundesliga

17:30

Torpedo Kutaisi - Dila GoriGürcistan Erovnuli Liga

18:00

Real Oviedo - Malagaİspanya La Liga 2

18:15

Atletico Madrid - Real Betisİspanya La Liga

19:00

Galatasaray - Gaziantep FKSpor Toto Süper Lig

19:00

Şanlıurfaspor - BucasporTFF 2. Lig

19:00

Diyarbekirspor - Afjet AfyonsporTFF 2. Lig

19:00

Brest - MonacoFransa Ligue 1

19:00

Eskişehirspor - 24 ErzincansporTFF 2. Lig

19:00

Sakaryaspor - Niğde AnadoluTFF 2. Lig

19:00

Karşıyaka - Karaköprü Bld.TFF 3. Lig

19:00

Denizlispor - KocaelisporSpor Toto 1. Lig

19:00

Gençlerbirliği - İstanbulsporSpor Toto 1. Lig

19:30

Monchengladbach - BochumAlmanya Bundesliga

19:30

Aston Villa - West Hamİngiltere Premier Lig

19:30

Dinamo Tiflis - TelaviGürcistan Erovnuli Liga

19:30

Dinamo Batum - Saburtalo TiflisGürcistan Erovnuli Liga

20:00

Salernitana - Napoliİtalya Serie A

20:00

Minnesota United - Kansas CityMLS

20:15

Valladolid - Eibarİspanya La Liga 2

20:30

Getafe - Espanyolİspanya La Liga

21:45

Roma - Milanİtalya Serie A

21:45

Clermont - MarsilyaFransa Ligue 1

22:30

Houston Dynamo - Colorado RapidsMLS

22:30

Real Zaragoza - Mirandesİspanya La Liga 2

23:00

Orlando City - NashvilleMLS

23:00

Real Sociedad - Athletic Bilbaoİspanya La Liga

04.11.2021 Perşembe

18:30

Kairat Almaty - KarabağUEFA Avrupa Konferans Ligi

18:30

Flora Tallin - AnorthosisUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Brondby IF - RangersUEFA Avrupa Ligi

20:45

Galatasaray - Lokomotiv MoskovaUEFA Avrupa Ligi

20:45

Genk - West HamUEFA Avrupa Ligi

20:45

Legia Varşova - NapoliUEFA Avrupa Ligi

20:45

Lyon - Sparta PragUEFA Avrupa Ligi

20:45

Monaco - PSVUEFA Avrupa Ligi

20:45

Olympiakos - E.FrankfurtUEFA Avrupa Ligi

20:45

Real Sociedad - Sturm GrazUEFA Avrupa Ligi

20:45

AZ Alkmaar - CFR ClujUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

KAA Gent - PartizanUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

LASK - AlashkertUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Lincoln City - Slovan BratislavaUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Maccabi Tel Aviv - HJK HelsinkiUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Omonia - BaselUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Randers - JablonecUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Zorya - CSKA SofyaUEFA Avrupa Konferans Ligi

21:00

Burgos - Real Zaragozaİspanya La Liga 2

21:00

Girona - Alcorconİspanya La Liga 2

23:00

Braga - LudogoretsUEFA Avrupa Ligi

23:00

Kızılyıldız - MidtjyllandUEFA Avrupa Ligi

23:00

Dinamo Zagreb - Rapid WienUEFA Avrupa Ligi

23:00

Ferencvaros - CelticUEFA Avrupa Ligi

23:00

Leicester City - Spartak MoskovaUEFA Avrupa Ligi

23:00

B.Leverkusen - Real BetisUEFA Avrupa Ligi

23:00

Marsilya - LazioUEFA Avrupa Ligi

23:00

Antwerp - FenerbahçeUEFA Avrupa Ligi

23:00

Roma - Bodo GlimtUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Paok - KopenhagUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Rennes - MuraUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Slavia Prag - Maccabi HaifaUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Tottenham - VitesseUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Union Berlin - FeyenoordUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:15

Malaga - Real Sociedad Bİspanya La Liga 2

23:15

Ibiza - Tenerifeİspanya La Liga 2