2021-07-24 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

24.07.2021 Cumartesi
00:00

C.Eubanks - S.KozlovATP Challenger

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:00

Atletico Tucuman - HuracanArjantin Copa Liga Profesional

02:00

Ponte Preta - GoiasBrezilya Serie B

02:00

Sol De America - Sportivo LuquenoParaguay 1. Ligi - Apertura

02:00

New York RB 2 - Pittsburgh RHABD USL Championship

02:30

Charleston - Charlotte IndependenceABD USL Championship

02:30

Tek KadınlarTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

WWE SmackdownWWE

03:00

İtalya - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Plaj VoleyboluTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Necaxa - Santos LagunaMeksika Premier Ligi - Clausura

03:00

Norveç - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:15

CA Platense - AldosiviArjantin Copa Liga Profesional

03:30

4.GünTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:30

Everton - Union EspanolaŞili Primera Ligi

03:30

Okçuluk Karışık TakımTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:00

Colorado Springs - Louisville CityABD USL Championship

04:00

Çift KadınlarTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:00

3x3 BasketbolTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:00

Tekvando / Rukiye YıldırımTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:00

Artistik Jimnastik / Erkekler Eleme 1.GrupTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:45

Okçuluk / Mete GazozTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:45

Okçuluk / Yasemin E.AnagözTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Real Monarchs - Las Vegas LightsABD USL Championship

05:00

Erkekler Yol BisikletiTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Juarez - TolucaMeksika Premier Ligi - Clausura

05:00

Yol Bisikleti / Ahmet ÖrkenTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Yol Bisikleti / Onur BalkanTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Judo / Gülader ŞentürkTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Judo / Mihraç AkkuşTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Boks / Necati EkinciTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

I.Swiatek - M.BarthelTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:00

Fransa - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:05

Brezilya - TunusTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:45

West Canberra Wanderers - GungahlinAvustralya NPL ACT

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

A.Bublik - D.MedvedevTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:15

Clarence Zebras - Kingborough LionsAvustralya NPL Tasmania

07:15

Devonport - Olympia WarriorsAvustralya NPL Tasmania

08:00

Eastern Lions - OakleighAvustralya NPL Victoria

08:00

Canberra Olympic - Monaro PanthersAvustralya NPL ACT

08:00

3x3 Basketbol 2 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:00

J.Kubler - O.KrutykhATP Challenger

08:15

İsveç - BahreynTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Rusya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:30

Adelaide Comets - Cumberland UtdAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

NE Metrostars - South AdelaideAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

Sturt Lions - Blue EaglesAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

Artistik Jimnastik / Erkekler Eleme 2.GrupTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Z.Diyas - B.KrejcikovaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

09:30

Glenorchy Knights - South HobartAvustralya NPL Tasmania

09:30

Launceston - Riverside OlympicAvustralya NPL Tasmania

10:00

Balcatta - ArmadaleAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Floreat Athena - Bayswater CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Perth Glory U21 - Gwelup CroatiaAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Perth Glory - Cockburn CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Rockingham City - JoondalupAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Sorrento - InglewoodAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Edgeworth - Lambton J.Avustralya NPL Northern

10:00

Plaj Voleybolu 2.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:00

P.Kotov - A.KuznetsovATP Challenger

10:15

Almanya - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

Japonya - VenezuelaTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:30

Adelaide City - Adelaide RaidersAvustralya NPL Güney Avustralya

10:30

Şili - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:00

Çin - ZambiyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:00

N.Djokovic - H.DellienTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:30

Adelaide Olympic - CroydonAvustralya NPL Güney Avustralya

11:30

Logan Lightning - Brisbane StrikersAvustralya NPL Queensland

11:30

Sunshine Coast - Gold CoastAvustralya NPL Queensland

11:30

İsveç - AvustralyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:30

Sıralama TurlarıDTM

11:30

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:30

3x3 Basketbol 3 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:30

1.Sıralama TurlarıDTM Lausitzring

12:00

Dandenong - Avondale FCAvustralya NPL Victoria

12:00

South Melbourne - Dandenong CityAvustralya NPL Victoria

12:00

Nantes - BrestHazırlık Maçı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

H.Gaston - L.DjereATP Gstaad

12:05

Trophy 1.Sıralama TurlarıDTM Lausitzring

12:15

Erkekler Tüy SıkletTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:30

Hougang - Tanjong PagarSingapur Premier Ligi

12:30

Magpies Crusaders - CapalabaAvustralya NPL Queensland

12:30

Redlands - Queensland LionsAvustralya NPL Queensland

12:30

Athletic Bilbao - MirandesHazırlık Maçı

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Gamba Osaka - Kashima AntlersJaponya J.League

13:00

Sagan Tosu - Cerezo OsakaJaponya J.League

13:00

Jeonbuk - GwangjuGüney Kore K-League

13:00

Pohang - FC SeoulGüney Kore K-League

13:00

Seongnam - DaeguGüney Kore K-League

13:00

Japonya - Büyük BritanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

13:00

Türkiye - AlmanyaFIBA U20 Avrupa Challenger

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

YüzmeTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:00

Yüzme / Berkay ÖğretirTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:00

Yüzme / Emre ŞakçıTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Artistik Jimnastik / Adem AsilTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Artistik Jimnastik / Ferhat ArıcanTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Artistik Jimnastik / İbrahim ÇolakTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Artistik Jimnastik / Ahmet ÖnderTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Artistik Jimnastik / Erkekler Eleme 3.GrupTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Portekiz - MısırTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

Polonya - İranTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:45

AnkaraGünün Yarışları

14:00

Heracles - NEC NijmegenHazırlık Maçı

14:00

Nasr - 5 RoninLOL Şampiyonluk Ligi

14:00

Hollanda - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Plaj Voleybolu 3.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

14:00

Masa Tenisi / 3.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

J.Lehecka - K.JacquetATP Challenger

14:00

Lens - ReimsHazırlık Maçı

14:30

Yeni Zelanda - ABDTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:30

LausitzringDTM

14:30

Darmstadt 98 - Jahn RegensburgAlmanya Bundesliga 2

14:30

Dynamo Dresden - IngolstadtAlmanya Bundesliga 2

14:30

Heidenheim - PaderbornAlmanya Bundesliga 2

14:30

Hansa Rostock - KarlsruheAlmanya Bundesliga 2

14:30

1.YarışDTM Lausitzring

14:30

V.Kopriva - C.RuudATP Gstaad

15:00

Super Massive - Team AuroraLOL Şampiyonluk Ligi

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:00

3x3 Basketbol 4 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

Zwickau - Borussia Dortmund 2Almanya Bundesliga 3

15:00

Hoffenheim - Greuther FürthHazırlık Maçı

15:00

AscotGünün Yarışları Birleşik Krallık

15:30

Zwolle - CambuurHazırlık Maçı

15:30

K.Kucova - T.KorpatschWTA Gydina Yarı Final

15:45

ABD - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

16:00

Jaro - TPS TurkuFinlandiya 2. Ligi

16:00

Mjallby - Malmöİsveç Allsvenskan

16:00

Hvidovre IF - JammerbugtDanimarka 1. Ligi

16:00

Fastpay Wildcats - Dark PassageLOL Şampiyonluk Ligi

16:00

Bastia - NimesFransa Ligue 2

16:00

Fransa - PolonyaFIBA U20 Avrupa Challenger

16:00

Spor HaftasonuSpor Programı

16:00

Gornik Leczna - Cracovia KrakowPolonya Ekstraklasa

16:00

N.Kicker - B.van de ZandschulpATP Challenger

16:00

Reading - Charlton AthleticHazırlık Maçı

16:10

Trophy 1.YarışDTM

16:10

Trophy 1.YarışDTM Lausitzring

16:15

Karton ŞapkaSpor Programı

16:30

Monchengladbach - MetzHazırlık Maçı

16:45

PerspektifSpor Programı

17:00

HJK Helsinki - HakaFinlandiya Veikkausliiga

17:00

SJK - OuluFinlandiya Veikkausliiga

17:00

Jippo - EkenasFinlandiya 2. Ligi

17:00

KPV - VPSFinlandiya 2. Ligi

17:00

MuSa - GnistanFinlandiya 2. Ligi

17:00

PK 35 - RovaniemiFinlandiya 2. Ligi

17:00

Nice - Union BerlinHazırlık Maçı

17:00

B.Dortmund - Athletic BilbaoHazırlık Maçı

17:00

Wolfsburg - MonacoHazırlık Maçı

17:00

Torpedo Moskova - Alania VladikavkazRusya FNL Ligi

17:00

Galakticos - Beşiktaş ESLOL Şampiyonluk Ligi

17:00

Burton Albion - Leicester CityHazırlık Maçı

17:00

QPR - Manchester UtdHazırlık Maçı

17:00

İzmirGünün Yarışları

17:00

Hradec Kralove - Bohemians 1905Çekya 1.Ligi

17:00

Jablonec - Banik OstravaÇekya 1.Ligi

17:00

Pardubice - KarvinaÇekya 1.Ligi

17:15

Leuven - Zulte WaregemBelçika Pro League

17:30

Bayern Münih - AjaxHazırlık Maçı

17:30

Khimki - ZenitRusya Premier Lig

17:30

Danimarka - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Brage - Trelleborgsİsveç Superettan

18:00

Landskrona - Sundsvallİsveç Superettan

18:00

Neman - SlutskBelarus Vysshaya Liga

18:00

Shakhtyor Soligorsk - Energetik BGUBelarus Vysshaya Liga Ertelendi

18:00

Köln - ElversbergHazırlık Maçı

18:00

Bochum - TorinoHazırlık Maçı

18:00

E.Frankfurt - StrasbourgHazırlık Maçı

18:00

Fakel Voronej - Tom TomskRusya FNL Ligi

18:00

Spartak Moskova 2 - YeniseyRusya FNL Ligi

18:00

Volgar Astrakhan - NeftekhimikRusya FNL Ligi

18:00

1907 Fenerbahçe - Galatasaray ESLOL Şampiyonluk Ligi

18:00

Bravo - AluminijSlovenya 1. Ligi

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Yarı Final 2.MaçWTA Gydina Yarı Final

18:00

E.G.Ruse - O.DodinWTA Palermo Yarı Final

18:00

Altach - LASKAvusturya Bundesliga

18:00

Rapid Wien - TSV HartbergAvusturya Bundesliga

18:00

WSG Tirol - AdmiraAvusturya Bundesliga

18:15

Transfer DosyasıFutbol Programı

18:30

Sirius - Degerforsİsveç Allsvenskan

18:30

Voluntari - BotosaniRomanya Liga 1

18:30

Jagiellonia - Lechia GdanskPolonya Ekstraklasa

18:45

Parma - TrentinoHazırlık Maçı

19:00

Aalborg - FC MidtjyllandDanimarka Süper Ligi

19:00

Trabzonspor - M.BaşakşehirHazırlık Maçı

19:00

Krasnodar 2 - TekstilshtikRusya FNL Ligi

19:00

Volgograd - SKA KhabarovskRusya FNL Ligi

19:00

Alianza Atl. - HuancayoPeru Primera-Apertura

19:00

Gürcistan - BulgaristanFIBA U20 Avrupa Challenger

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:00

Mikulas - Slovan BratislavaSlovakya Fortuna Ligi

19:00

Ruzomberok - SenicaSlovakya Fortuna Ligi

19:00

Juventus - CesenaHazırlık Maçı

19:00

R.Gasquet - D.AltmaierATP Umag

19:00

Luzern - Young Boysİsviçre Süper Ligi

19:00

Granada - CrotoneHazırlık Maçı

19:00

Vitesse - LommelHazırlık Maçı

19:00

Utrecht - VolosHazırlık Maçı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Akşam Spor BülteniSpor Programı

19:30

Beerschot - Cercle BruggeBelçika Pro League

19:30

Kortrijk - SeraingBelçika Pro League

19:30

Colon - LanusArjantin Copa Liga Profesional

19:50

SaratogaGünün Yarışları ABD

19:55

Slaven Belupo - Lokomotiv ZagrebHırvatistan 1. Ligi

20:00

Baltika - OrenburgRusya FNL Ligi

20:00

PSG - OrleansHazırlık Maçı

20:00

D.Collins - S.ZhangWTA Palermo Yarı Final

20:00

Amiens - AuxerreFransa Ligue 2

20:00

Caen - RodezFransa Ligue 2

20:00

Dunkerque HB - Quevilly RouenFransa Ligue 2

20:00

Grenoble - Paris FCFransa Ligue 2

20:00

Le Havre - GuingampFransa Ligue 2

20:00

Pau - NancyFransa Ligue 2

20:00

Toulouse - AjaccioFransa Ligue 2

20:00

Valenciennes - NiortFransa Ligue 2

20:00

Rubin Kazan - Spartak MoskovaRusya Premier Lig

20:00

Lokomotiv Moskova - Arsenal TulaRusya Premier Lig

20:00

Real Aviles - Real OviedoHazırlık Maçı

20:00

Alaves - Real SociedadHazırlık Maçı

20:00

Barcelona - GironaHazırlık Maçı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:00

Sparta Prag - Sigma OlomoucÇekya 1.Ligi

20:10

İtalya GPEuroformula Open

20:25

Yarış 1Formula Regional

20:30

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

20:30

Malaga - SevillaHazırlık Maçı

20:45

Dinamo Minsk - FC VitebskBelarus Vysshaya Liga

21:00

L.Arthur - D.FaraciFrank Warren Boks Gecesi

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Transfer MarketFutbol Programı

21:00

Legia Varşova - Wisla PlockPolonya Ekstraklasa

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

A.Ramos - C.AlcarazATP Umag

21:00

Mallorca - IbizaHazırlık Maçı

21:15

Koper - MuraSlovenya 1. Ligi

21:15

Ayacucho - Sport BoysPeru Primera-Apertura

21:30

Ac. Clinceni - ClujRomanya Liga 1

21:30

Werder Bremen - Hannover 96Almanya Bundesliga 2

21:30

OFK Petrovac - MornarKaradağ Prva Crnogorska Ligi

21:30

Decic - ZetaKaradağ Prva Crnogorska Ligi

21:30

Decic - ZetaHazırlık Maçı

21:30

FC Lausanne - St.Gallenİsviçre Süper Ligi

21:45

Oostende - CharleroiBelçika Pro League

21:45

San Lorenzo - CordobaArjantin Copa Liga Profesional

22:00

Always Ready - Real PotosiBolivya Premier Ligi

22:00

ND Gorica - SibenikHırvatistan 1. Ligi

22:00

Nublense - AntofagastaŞili Primera Ligi

22:30

Confianca - Botafogo SPBrezilya Serie B

22:30

Vila Nova - CruzeiroBrezilya Serie B

22:30

Atlanta United - Columbus CrewMLS

23:00

Gremio - America MineiroBrezilya Serie A

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:30

Var OdasıFutbol Programı

23:30

Alianza Huanuco - Alianze LimaPeru Primera-Apertura