Uefa Avrupa Ligi Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Avrupa futbolunda Şampiyonlar Ligi’nden sonra en büyük kulüp organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi’nde heyecan, tüm hızıyla devam ediyor. Avrupa’nın 2 numaralı kupası, her ne kadar 2000’li yıllardaki prestijine sahip olamasa da hala milyonlarca futbol severin ilgisini çekmeyi sürdürüyor.

Bu sezon ülkemizden Fenerbahçe’nin de son 16 Turu’na adını yazdırdığı turnuvada birçok favoriden söz etmek mümkün. İtalya Serie A’da 15 puanı silinen Juventus için UEFA Avrupa Ligi, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için tek çare olarak görünüyor. Liglerinde şampiyonluğa koşan Barcelona ve Arsenal’le beraber Manchester United da bu sezonun en büyük favorileri arasında gösteriliyor. Son yıllarda belki de ilk kez bu denli dev takımların UEFA Avrupa Ligi’nde aynı anda mücadele ettiğine tanıklık ediyoruz. Bu durum, maçları canlı olarak izleyen ya da takip eden kişi sayısına doğrudan yansıyor. UEFA Avrupa Ligi’ne ait reyting değerler bunun en çarpıcı göstergesi.

Bu sezon Exxen platformu, TV 8 ve TV 8,5 ekranlarında futbolseverlerle buluşan Avrupa Ligi maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maçlar için hatırlatıcı kurabilir ve takviminize ekleyebilirsiniz.

Önümüzdeki 30 gün içerisinde aradığınız kriterlere uygun etkinlik bulunmamaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için aralıklarla tekrar kontrol ediniz.