Turkcell Tv Canlı Maç Yayın Programı, Turkcell Tv Yayın Akışı

Turkcell Tv kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Turkcell Tv kanalında bugün maç var mı? ve Turkcell Tv kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Tv kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Turkcell Tv canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
28.01.2023 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:30
Euroleague Maçın Ardından Basketbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
03:00
Indiana Pacers - Milwaukee Bucks NBA
Basketbol
03:30
Minnesota TW - Memphis Grizzlies NBA
Dövüş Sporları
04:00
WWE Smackdown WWE
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
08:30
Hollanda Eredivisie Maç Özetleri
Programlar
09:00
İskoçya Premiership Maç Özetleri
Programlar
09:15
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Euroleague Cumartesi Basketbol Programı
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Programlar
11:00
Euroleague Analiz Basketbol Programı
Alp Disiplini
11:15
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Tenis
11:30
E.Rybakina - A.Sabalenka Avustralya Acik Kadınlar Final
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
13:00
Cumartesi Futbolu Futbol Programı
Voleybol
13:00
Vakifbank - İlbank TVF Sultanlar Ligi
Futbol
13:30
Tuzlaspor - Sakaryaspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
Tenis
14:15
Hijikata/Kubler - Nys/Zielinski Avustralya Acik Çift Erkekler Final
Alp Disiplini
14:30
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Kayaklı Koşu
15:30
Erkekler Kuzey Kombine Dünya Kupası
Futbol
16:00
Altınordu - Boluspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Cadiz - Mallorca İspanya La Liga
Programlar
16:00
Skorbord Futbol Programı
Buz Pateni
16:00
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Kayakla Atlama
16:15
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Futbol
17:00
Empoli - Torino İtalya Serie A
Bisiklet
17:00
4.Etap Challenge Mallorca Bisiklet Turu
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Programlar
18:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Kayakla Atlama
18:00
Kadınlar Kayakla Atlama Dünya Kupası
Hentbol
18:00
Görele Bld. - Üsküdar Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Futbol
18:15
Girona - Barcelona İspanya La Liga
Futbol
19:00
Pendikspor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig
Buz Pateni
19:30
Finlandiya 2.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Motor Sporları
19:50
Suudi Arabistan Formula E
Futbol
20:00
Cremonese - Inter İtalya Serie A
Programlar
20:00
Skorbord Akşam Futbol Programı
Futbol
20:30
Sevilla - Elche İspanya La Liga
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Buz Pateni
21:00
Finlandiya 3.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Snooker
21:45
4.Gün Akşam Snooker Shoot Out
Futbol
22:45
Atalanta - Sampdoria İtalya Serie A
Basketbol
23:00
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets NBA
Programlar
23:00
Takım Oyunu Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
29.01.2023 Yarın
Snooker
00:00
Çeyrek Final Snooker Shoot Out
Golf
00:00
4.Gün Farmers Insurance Golf Turnuvası
Snooker
01:00
Yarı Final Snooker Shoot Out
Snooker
01:30
Final Snooker Shoot Out
Basketbol
02:00
Texas Longhorns - Tennessee NCAA
Basketbol
04:30
Boston Celtics - LA Lakers NBA
Basketbol
06:00
Portland TB - Toronto Raptors NBA
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Tenis
07:00
Krejcikova/Siniakova - Aoyama/Shibahara Avustralya Acik Çift Kadınlar Final
Programlar
08:45
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Spor Sabahı Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Alp Disiplini
11:00
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Tenis
11:30
N.Djokovic - S.Tsitsipas Avustralya Acik Erkekler Final
Futbol
11:45
ODTÜ - Alves Kablo Ampute Futbol Süper Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
13:00
Kayseri Basket - OGM Orman Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Voleybol
13:00
Fenerbahçe HDIS - Türşad TVF Efeler Ligi
Futbol
13:30
Adanaspor - Bodrumspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
13:30
Keçiörengücü - Altay Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Alp Disiplini
14:00
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
14:30
Milan - Sassuolo İtalya Serie A
Kayaklı Koşu
15:15
Kadınlar Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Basketbol
16:00
Galatasaray - Hatayspor Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Futbol
16:00
Y.Malatyaspor - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Valladolid - Valencia İspanya La Liga
Programlar
16:00
Maç Günü Futbol Programı
Kayakla Atlama
16:00
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Buz Pateni
16:30
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Futbol
17:00
Juventus - Monza İtalya Serie A
Bisiklet
17:00
Erkekler Bisiklet National French Cup
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Futbol
18:15
Osasuna - Atletico Madrid İspanya La Liga
Futbol
19:00
Denizlispor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Hentbol
20:00
Spor Toto SK - Beşiktaş Hentbol Erkekler Süper Ligi
Futbol
20:30
Celta Vigo - Athletic Bilbao İspanya La Liga
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Futbol
22:45
Napoli - Roma İtalya Serie A
Futbol
23:00
Real Madrid - Real Sociedad İspanya La Liga
Programlar
23:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Bisiklet
23:00
7.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
30.01.2023 Pazartesi
31.01.2023 Salı
01.02.2023 Çarşamba
02.02.2023 Perşembe
03.02.2023 Cuma
04.02.2023 Cumartesi
05.02.2023 Pazar
06.02.2023 Pazartesi
07.02.2023 Salı
08.02.2023 Çarşamba
09.02.2023 Perşembe
10.02.2023 Cuma
11.02.2023 Cumartesi