Fb Tv Canlı Maç Yayın Programı, Fb Tv Yayın Akışı

Türkiye’nin ilk kulüp kanalı olan FB TV (Fenerbahçe TV) şu an uydu üzerinden şifresiz yayın yapan tek kulüp televizyonu olma özelliğini koruyor. Yaratıcı içerikleri, pek çok branşa dair sunduğu güncel haberleri ya da maç önü ve sonrası yayınları ile Fenerbahçe TV, geniş kitleler tarafından takip ediliyor.  Fenerbahçe kulüp televizyonunu tahmin edileceği üzere büyük ölçüde Fenerbahçe taraftarları takip ediyor. Kanalın uydudan izlenebilmesi, Fenerbahçe TV’yi en çok izlenen spor kanalları listelerinde üst basamaklara taşıyor.

Sizler de gerek FB TV kanalından gerek diğer kanallardan yayınlanacak spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması FB TV ve diğer kanallardan yayınlanacak tüm spor içeriklerinin bilgisini sizlerle günler öncesinden paylaşıyor.

Seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, ilgilendiğiniz içeriklerin tarih ve saatlerini takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece; “FB TV'de bugün hangi maç var?”, “FB TV maçları şifresiz mi?”, "FB TV canlı maç izle", "FB TV'de bugün maç var mı?" ve "FB TV'de bugün kimin maçı var?" gibi aramalara dair en güncel yanıtlara ulaşabilirsiniz.