Exxen Canlı Maç Yayın Programı, Exxen Yayın Akışı

Ülkemizdeki dijital platformlar arasında pazar lideri olan Netflix’e rakip olarak kurulan Exxen; özel yapımlar, diziler ve yarışmalarla kısa sürede oldukça ciddi bir abone kitlesi oluşturmayı başardı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dijital platformu; uygun abonelik ücretleri, genç izleyici kitlesine hitap eden yaratıcı içerikleri, bünyesine dahil ettiği Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları ile büyük bir beğeni topluyor.

Kuruluş aşamasında belgeseller dışında spor içeriği bulunmayan Exxen, UEFA’nın Avrupa Kupaları organizasyonlarının Türkiye yayın haklarını alarak bir anda dikkatleri üzerine çekti. Exxen uygulamasından ve kardeş kanalı Tv8.5’dan yayınlanacak spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Spor Ekranı uygulaması Exxen ve diğer platformlarda yayın yapan, tüm kanallarından yayınlanacak spor içeriklerin bilgisini sizlerle günler öncesinden paylaşıyor. Exxen platformunda yayınlanan maçların ve etkinliklerin ileriye dönük 15 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Sizler de seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, maçları takviminize ekleyebilirsiniz. Bu yayın akışına bakarak; “Exxen’de bugün hangi maç var?”, “Exxen maçları şifresiz mi?”, “Şampiyonlar Ligi maçı hangi kanalda?”, "Exxen canlı maç izle", "Exxen'de bugün maç var mı?" ve "Exxen'de bugün kimin maçı var?" gibi soruların güncel cevaplara ulaşabilirsiniz.Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Exxen canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.