Tvf Sultanlar Ligi Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Türkiye, kadın voleybolunda gerek kulüpler gerekse de milli takımlar düzeyinde Avrupa’nın en üst düzey ülkelerinden biri olma özelliğini koruyor. Nitekim son dönemde uluslararası arenada alınan sonuçlar da bunu net şekilde kanıtlıyor.

Dünyanın en önemli 5 oyuncusu arasında gösterilen Boskovic, Egonu ve Vargas, bilindiği üzere ülkemizdeki 3 farklı takımda forma giyiyor. Vakıfbank, Fenerbahçe, Eczacıbaşı arasındaki rekabete zaman zaman Galatasaray, THY gibi takımların da katılmasıyla beraber Türkiye Sultanlar Ligi, bambaşka bir rekabet düzeyine ulaşıyor. Gelinen noktada TVF Sultan Ligi, İtalya Ligi’yle beraber Avrupa’nın açık ara en kaliteli yerel ligi haline geldi.

Siz de bu büyük heyecana ortak olmak isterseniz, Sultanlar Ligi maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maç takvimi ve programları için hatırlatıcı kurabilir, takviminize ekleyebilirsiniz. Bu sayede “TVF Sultanlar Ligi maçları ne zaman?”, “Sultanlar Ligi maçı saat kaçta?” ve “Bugün Sultanlar Ligi maçı var mı?” gibi trend sorgulamalara yanıtlar bulabilirsiniz.