Web Canlı Maç Yayın Programı, Web Yayın Akışı

Web kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Web kanalında bugün maç var mı? ve Web kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Web kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Web canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
21.05.2022 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Son Sayfa Gece Futbol Programı
Motor Sporları
00:00
Portekiz FIA WRC Dünya Ralli Şampiyonası
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Dövüş Sporları
03:00
WWE Smackdown WWE
Basketbol
04:00
GS Warriors - Dallas Mavericks NBA Play-Off Yarı Final
Okçuluk
04:00
Çin Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Okçuluk
08:00
Çin 2.Yayın Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
08:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
08:45
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Binicilik
09:15
Kranji Günün Yarışları
Programlar
09:45
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Güreş
10:00
Çorum Çorum Yağlı Güreşleri
Futbol
10:15
Melbourne Victory - Western United Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
Programlar
11:00
Sinyor Ne Diyor? Futbol Programı
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Euroleague Basketbol Programı
Kano
12:00
1.Gün Kano Sprint Dünya Şampiyonası
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Motor Sporları
12:20
İstanbul FIA ETC Cup
Programlar
12:30
Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Programlar
13:00
Sıkça Sorulan Sorular Spor Programı
ESpor
13:00
Avrupa Şampiyonası PubG
Programlar
13:30
Gündem Futbol Futbol Programı
Basketbol
13:30
Mega Bemax - Next Generation Team Adidas U18 Next Generation Turnuvası Play-Off Final
Binicilik
13:45
Ankara Günün Yarışları
Bisiklet
13:50
14.Etap İtalya Bisiklet Turu
Motor Sporları
14:00
3. Antrenman Turları Formula 1 İspanya GP
Motor Sporları
14:00
Avusturya ADAC GT Masters
Programlar
14:00
Futbol Smart Futbol Programı
Futbol
14:00
ATK Mohun Bagan - Bashundara Kings AFC Kupasi
Tenis
14:00
M.Trevisan - C.Liu WTA Rabat Final
Motor Sporları
14:30
1. Yarış DTM
Motosiklet
14:40
1.Yarış Dünya Supersport 300 Şampiyonası
Programlar
15:00
Maç Günü Futbol Programı
Binicilik
15:20
Curragh Günün Yarışları İrlanda
Programlar
15:30
Akşam Spor Bülteni Spor Programı
Motor Sporları
15:35
1. Yarış FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası
Motor Sporları
15:40
1. Yarış Porsche Carrera Kupası
Futbol
16:00
Samgurali - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga
Voleybol
16:00
Danimarka - Türkiye CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Tenis
16:00
J.Sousa - C.Ruud ATP Cenevre Final
Atletizm
16:00
Londra Diamond League (Elmas Lig)
Motosiklet
16:00
Estoril 1.Yarış Superbike
Futbol
16:00
Altay - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Sivasspor - Kayserispor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Keçiörengücü - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Gençlerbirliği - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
NBA Artı Basketbol Programı
Futbol
16:00
Zira - Shamakhi Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
16:00
Fenerbahçe - Hakkarigücü Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Tenis
16:00
K.Juvan - A.Kerber WTA Strasbourg Final
Motor Sporları
16:15
1. Yarış DTM Trophy
Programlar
16:15
Euroleague Maç Önü Basketbol Programı
Motor Sporları
17:00
Sıralama Turları Formula 1 İspanya GP
Basketbol
17:00
Barcelona - Olympiakos THY Euroleague Final Four 3.lük
Futbol
17:00
Glasgow Rangers - Hearts İskoçya FA Cup Final
Futbol
17:00
Sunderland - Wycombe İngiltere EFL League 1 Play-Off Final
Binicilik
17:00
İzmir Günün Yarışları
Motosiklet
17:15
Estoril 1.Yarış Supersport
ESpor
17:30
Champions Stage PGL CS GO
Motor Sporları
17:40
2. Yarış FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası
Programlar
18:00
beIN Euroleague Basketbol Programı
Futbol
18:00
Lokomotif Tiflis - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
Hentbol
18:00
Naerbo - Baia Mare Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi
Futbol
18:00
Al Arabi - Al Khaleel AFC Kupasi
Futbol
18:00
Kuveyt - Al Seeb AFC Kupasi
Hentbol
18:00
Kastamonu Bld. - Yenimahalle Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
18:00
beIn Süper Lig Futbol Programı
Futbol
18:15
Genoa - Bologna İtalya Serie A
Futbol
18:30
Valencia - Celta Vigo İspanya La Liga
Voleybol
18:30
Ukrayna - İzlanda CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Futbol
18:30
Karabağ - Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi
Binicilik
18:45
Fransa Global Champions Tour
Basketbol
19:00
REG BBC - FAP Basketbol Afrika Ligi Play-Off Çeyrek Final
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Futbol
19:00
Beşiktaş - Konyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Y.Malatyaspor - Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Kocaelispor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
Bursaspor - Menemenspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
19:00
Euroleague Maç Sonu Basketbol Programı
Futbol
19:00
Kupa Seremonisi İngiltere EFL League 1 Play-Off
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Binicilik
19:35
Pimlico Günün Yarışları ABD
Basketbol
20:00
Real Madrid - Anadolu Efes THY Euroleague Final Four Final
Futbol
20:00
Barcelona - Lyon UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final
Futbol
20:00
Telavi - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga
Programlar
20:00
Galatasaraylılar Günü Spor Programı
Programlar
20:00
Sürüş Zamanı Spor Programı
Programlar
20:30
Ayın Tarihi Spor Programı
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
21:00
Freiburg - Leipzig Almanya Kupası DFB Pokal Final
Karate
21:00
Manchester Avrupa Tekvando Şampiyonası
Voleybol
21:00
Türkiye - Karadağ CEV U21 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Programlar
21:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
21:00
beIn Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
21:45
Atalanta - Empoli İtalya Serie A
Futbol
21:45
Fiorentina - Juventus İtalya Serie A
Futbol
21:45
Lazio - Verona İtalya Serie A
Futbol
21:45
KAA Gent - Charleroi Belçika Pro League
Futbol
22:00
Angers - Montpellier Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Brest - Bordeaux Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Clermont - Lyon Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lens - Monaco Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lille - Rennes Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lorient - Troyes Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Marsilya - Strasbourg Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Nantes - St. Etienne Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
PSG - Metz Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Reims - Nice Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
East Riffa - Tishreen AFC Kupasi
Programlar
22:00
Orta Nokta Futbol Programı
Programlar
22:15
THY Euroleague Maç Sonu Basketbol Programı
Futbol
22:30
Columbus Crew - Los Angeles FC MLS
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:00
Trio Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:30
Beyaz Futbol Tartışma Programı
22.05.2022 Yarın
Programlar
00:00
Z Raporu Futbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
02:00
Charleston - Miami FC ABD USL Championship
Futbol
02:00
Indy Eleven - New York RB 2 ABD USL Championship
Dövüş Sporları
02:00
P.Viana - T.Ricci UFC Dövüş Serisi
Futbol
02:30
Detroit - Atlanta United 2 ABD USL Championship
Futbol
02:30
Louisville City - Monterrey Bay ABD USL Championship
Futbol
02:30
Tampa Bay Rowdies - Pittsburgh RH ABD USL Championship
Dövüş Sporları
02:30
E.Anders - J.Yong Park UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
03:00
C.Njokuani - D.Todorovic UFC Dövüş Serisi
Buz Hokeyi
03:00
Colorado Avalanche - St.Louis Blues NHL Play-Off
Futbol
03:30
FC Tulsa - Hartford Athletic ABD USL Championship
Futbol
03:30
Rio Grande - San Diego Loyal ABD USL Championship
Futbol
03:30
San Antonio - Colorado Springs ABD USL Championship
Basketbol
03:30
Boston Celtics - Miami Heat NBA Play-Off Yarı Final
Dövüş Sporları
03:30
S.Ponzinibbio - M.Pereira UFC Dövüş Serisi
Futbol
04:00
New Mexico - Phoenix Rising ABD USL Championship
Dövüş Sporları
04:00
H.Holm - K.Vieira UFC Dövüş Serisi
Okçuluk
04:00
Çin Okçuluk Dünya Kupası
Futbol
05:00
Oakland Roots - LA Galaxy 2 ABD USL Championship
Futbol
05:00
Orange County - El Paso Locomotive ABD USL Championship
Atletizm
07:00
Erkekler Boulder Final Tırmanış Dünya Şampiyonası
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Futbol
07:05
Melbourne City - Adelaide United Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
Okçuluk
08:00
Çin 2.Yayın Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
08:40
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Atletizm
09:00
Kadınlar Boulder Final Tırmanış Dünya Şampiyonası
Programlar
09:00
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
Programlar
09:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
10:30
ODTÜ - Şahinbey Bld. Ampute Futbol Süper Ligi
Programlar
11:00
Şampiyonların Kahvaltısı Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Sabahı Spor Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
Overtime Basketbol Programı
Motor Sporları
11:05
İspanya GP FIA Formula 3 Avrupa Şampiyonası
Motosiklet
12:00
Afyonkarahisar Avrupa Motokros Şampiyonası
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:15
Başak Koç'la Filenin Yıldızları Voleybol Programı
Programlar
12:30
Spor Bülteni Spor Programı
Motor Sporları
12:35
İspanya GP FIA Formula 2 İspanya GP
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Motosiklet
13:00
Superpole Superbike
Programlar
13:00
Çok Biliyorsun Spor Programı
ESpor
13:00
Avrupa Şampiyonası PubG
Futbol
13:30
Spezia - Napoli İtalya Serie A
Programlar
13:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Güreş
13:30
Samsun Samsun Terme Yağlı Güreşleri
Motor Sporları
14:00
Avusturya ADAC GT Masters
Bisiklet
14:00
15.Etap İtalya Bisiklet Turu
Programlar
14:00
Futbol Smart Futbol Programı
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
Futbol
14:00
Antalyaspor - Galatasaray TFF Elit U19 Ligi
Futbol
14:00
Kasımpaşa - Fenerbahçe TFF Elit U14 Ligi