2021-07-22 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

22.07.2021 Perşembe
00:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

00:00

Maçın ArdındanFutbol Programı

01:00

Cuiaba Esporte - Atletico GOBrezilya Serie A

01:15

Arsenal Sarandi - Sporting CristalCopa Sudamericana

01:15

Barcelona SC - Velez SarsfieldCopa Libertadores

01:15

Palmeiras - U. CatolicaCopa Libertadores

01:15

Real Potosi - A. Palmaflor VintoBolivya Premier Ligi

02:30

Columbus Crew - NashvilleMLS

02:30

Miami FC - NE RevolutionMLS

02:30

New York City - Montreal ImpactMLS

02:30

Toronto - NY Red BullsMLS

03:00

Chicago Fire - DC UnitedMLS

03:00

Cincinnati - Atlanta UnitedMLS

03:00

ABD - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:30

CSA - Vasco Da GamaBrezilya Serie B

03:30

Nautico - Brasil de PelotasBrezilya Serie B

03:30

Bragantino - Indep. ValleCopa Sudamericana

03:30

Libertad - JuniorCopa Sudamericana

03:30

Kansas City - SJ EarthquakesMLS

03:30

Argentinos Juniors - River PlateCopa Libertadores

03:30

Flamengo - Df. JusticiaCopa Libertadores

03:30

Blooming - The StrongestBolivya Premier Ligi

04:00

Colorado Rapids - FC DallasMLS

04:30

San Antonio - New MexicoABD USL Championship

05:00

Real Salt Lake - LA Galaxy 2MLS

05:30

Portland Timbers - Los AngelesMLS

06:00

Meksika - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:00

M.Jaziri - P.PolanskyATP Challenger

08:00

A.Kuznetsov - B.ZhukayevATP Challenger

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

İtalya - AvustralyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Spor ManşetSpor Programı

10:00

P.Kotov - J.De JongATP Challenger

10:00

R.Peniston - Y.H.HsuATP Challenger

10:30

Mısır - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Meksika - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

11:00

Yeni Zelanda - Güney KoreTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Bayramlaşma TöreniSpor Programı

11:30

Fildişi Sahili - Suudi ArabistanTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:30

Tokyo 2020Spor Programı

11:30

C.Ruud - D.NovakATP Gstaad

11:45

Olimpiyata DoğruSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

K.Kozlova - A.SasnovichWTA Gydina

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Spor StüdyosuSpor Programı

13:00

Bulgaristan - FransaFIBA U20 Avrupa Challenger

13:30

Arjantin - AvustralyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Japonya - Güney AfrikaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Honduras - RomanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

I.C.Begu - K.KawaWTA Gydina

14:30

Brezilya - AlmanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

16:00

Polonya - TürkiyeFIBA U20 Avrupa Challenger

16:00

M.Zanevska - V.KuzmovaWTA Gydina

16:00

T.Griekspoor - B.PaireATP Gstaad

16:00

FC Astana - ArisUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

16:00

Ararat - Slask WroclawUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

16:30

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

17:00

Nasr - 5 RoninLOL Akademi Ligi

17:00

N.Vikhlyantseva - A.SharmaWTA Palermo

17:30

GS AnsiklopedsiSpor Programı

17:30

F.Krajinovic - R.AlbotATP Umag

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Super Massive - Team AuroraLOL Akademi Ligi

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Duayenler ve AnılarSpor Programı

18:30

SmaçörVoleybol Programı

18:30

D.Shapovalov - V.KoprivaATP Gstaad

18:30

FK Panevezys - FK VojvodinaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:00

Trabzonspor - BandırmasporHazırlık Maçı

19:00

RomanyaColosseum Dövüş Turnuvası

19:00

Fastpay Wildcats - Dark PassageLOL Akademi Ligi

19:00

Almanya - GürcistanFIBA U20 Avrupa Challenger

19:00

K.Zavatska - O.DanilovicWTA Palermo

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:00

Karabağ - AshdodUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:00

Molde - ServetteUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:00

RFS - Puskas AcademyUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:00

KuPS - VorsklaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

SportifSpor Programı

19:30

Dinamo Tiflis - Maccabi HaifaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:45

Elfsborg - MilsamiUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:45

Hammarby - MariborUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Helsingborg - Varnamoİsveç Superettan

20:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

20:00

Galakticos - Beşiktaş ESLOL Akademi Ligi

20:00

Petrocup - SivassporUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

PanoSpor Programı

20:00

Transfer DosyasıFutbol Programı

20:00

Sporting Gijon - Gijon IndustrialHazırlık Maçı

20:00

B.Z.Miralles - D.LajovicATP Umag

20:00

Suduva - Rakow CzestochowaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Spartak Trnava - SepsiUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Gzira - RijekaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Kopenhag - ZhodinoUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Lokomotiv Plovdiv - SlovackoUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Viktoria Plzen - FC Dinamo BrestUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Dinamo Batum - BATE BorisovUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Riga - ShkendijaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Apollon - ZilinaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

CSKA Sofya - FK LiepajaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Laci - Uni. CraiovaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:00

Teuta - Inter EscaldesUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

20:30

PerspektifSpor Programı

21:00

1907 Fenerbahçe - Galatasaray ESLOL Akademi Ligi

21:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

21:00

Mazinde Bir Tarih YatarSpor Programı

21:00

D.Collins - M.InglisWTA Palermo

21:00

Transfer MarketFutbol Programı

21:00

HB Torshavn - BuducnostUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:00

Arda - Hapoel Beer ShevaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:15

Basel - Partizani TiranUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:30

KAA Gent - ValerengaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:30

Sutjeska - M.Tel AvivUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:30

Larne - AarhusUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:30

Velez Mostar - AEKUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:45

Aberdeen - HackenUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:45

Linfield FC - Borac Banja LukaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

21:45

Hibernian - UE Santa ColomaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Vila Nova - BrusqueBrezilya Serie B

22:00

Benfica - LilleHazırlık Maçı

22:00

Guabira - WilstermannBolivya Premier Ligi

22:00

Dundalk - LevadiaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Pogon Szczecin - OsijekUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Hajduk Split - FC TobolUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Partizan - Dunajska StredaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

FC Drita - FeyenoordUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Hafnarfjordur - RosenborgUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:00

Ujpest - VaduzUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

22:30

Shakhtyor Soligorsk - FolaUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

23:00

Transfer GündemiFutbol Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

23:00

Her Gece SporSpor Programı