Tenis Amerika Acik Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Amerika Tenis Turnuvası Hangi Kanalda? sorusuna cevap bulabileceğiniz sayfamızla karşınızdayız. 28 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında oynanacak ve Eurosport tarafından yayınlanacak olan Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası maçlarının günlük programı aşağıda listelenmiştir.

En özel Grande Slam etaplarından biri olarak kabul gören Amerika Açık, her sene Ağustos ve Eylül aylarında tenisseverleri deyim yerindeyse ekrana kilitliyor. Dünyanın en elit tenis oyuncularını bir araya getiren bu başarılı organizasyon, ülkemizde de büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Siz de bu büyük heyecana ortak olmak isterseniz, Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maç takvimi ve programları için hatırlatıcı kurabilir, takviminize ekleyebilirsiniz. Bu sayede “Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası maçları ne zaman?”, “Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası maçı saat kaçta?” ve “Bugün Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası maçı var mı?” gibi trend sorgulamalara yanıtlar bulabilirsiniz.

TV'de Tenis maçlarının programına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önümüzdeki 30 gün içerisinde aradığınız kriterlere uygun etkinlik bulunmamaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için aralıklarla tekrar kontrol ediniz.