Spor Smart Canlı Maç Yayın Programı, Spor Smart Yayın Akışı

2000 yılının mart ayında tüketiciye hizmet vermeye başlayan Digitürk dijital platformu, özellikle Süper Lig maç yayınları sayesinde önemli bir kitleye ulaşmayı başardı. Platformun ülkemizde rağbet görmesinden sonra, özellikle de 2000’li yılların ortalarında Türk medyasının önemli isimlerinden biri olan Aydın Doğan, Digitürk ile rekabet hazırlığına başladı.

D-Smart bugün Eurosport içeriklerinin yanı sıra oldukça izlenen Spor Smart kanallarıyla fark yaratıyor. Sevilen kanalda Asya futbolu başta almak üzere Portekiz, Arjantin, Brezilya gibi popüler liglerden maçları canlı olarak ekrana taşıyor.

D-Smart platformunda gerek Spor Smart’tan, gerek diğer kanallardan yayınlanacak spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması D-Smart ve diğer platformlarda yayınlanacak tüm spor içeriklerinin bilgisini sizlerle günler öncesinden paylaşıyor.

Sizler de seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, ilgilendiğiniz içeriklerin tarih ve saatlerini takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece “Spor Smart'da bugün hangi maç var?”, “Spor Smart maçları şifresiz mi?”, "Spor Smart canlı maç izle", "Spor Smart'ta bugün maç var mı?" ve "Spor Smart'ta bugün kimin maçı var?", “D-Smart hangi ligleri veriyor?”, “Spor Smart kanalında hangi maçlar şifresiz?” ya da “Spor Smart’ta maçlar şifresiz mi?” gibi trend aramalara güncel olarak yanıtlar bulabilirsiniz.