D Smart Canlı Maç Yayın Programı, D Smart Yayın Akışı

D Smart kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak D Smart kanalında bugün maç var mı? ve D Smart kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca D Smart kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise D Smart canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
28.01.2023 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:45
Maç Raporu Gece Futbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
01:15
Rosario Central - Argentinos Jrs. Arjantin Primera Division
Basketbol
03:00
Indiana Pacers - Milwaukee Bucks NBA
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
08:30
Hollanda Eredivisie Maç Özetleri
Programlar
09:00
İskoçya Premiership Maç Özetleri
Programlar
09:15
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Alp Disiplini
11:15
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Tenis
11:30
E.Rybakina - A.Sabalenka Avustralya Acik Kadınlar Final
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:15
Rakamlarla Rakipler Futbol Programı
Programlar
12:15
beIN Futbol Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
13:30
Tuzlaspor - Sakaryaspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
Futbol
14:00
Fenerbahçe - Kireçburnu Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Tenis
14:15
Hijikata/Kubler - Nys/Zielinski Avustralya Acik Çift Erkekler Final
Alp Disiplini
14:30
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Kayaklı Koşu
15:30
Erkekler Kuzey Kombine Dünya Kupası
Futbol
16:00
Altınordu - Boluspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
Skorbord Futbol Programı
Kayakla Atlama
16:15
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Bisiklet
17:00
4.Etap Challenge Mallorca Bisiklet Turu
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Programlar
18:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Voleybol
18:00
Çeyrek Finaller ve Yarı Finaller FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Kayakla Atlama
18:00
Kadınlar Kayakla Atlama Dünya Kupası
Futbol
19:00
Pendikspor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Buz Pateni
19:30
Finlandiya 2.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
19:45
%100 Futbol Futbol Programı
Motor Sporları
19:50
Suudi Arabistan Formula E
Programlar
20:00
Skorbord Akşam Futbol Programı
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Snooker
21:45
4.Gün Akşam Snooker Shoot Out
Programlar
22:30
Son Karar Futbol Programı
Basketbol
22:45
Basquet Girona - Barcelona İspanya Basketbol Ligi
Programlar
23:00
Takım Oyunu Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
23:00
San Lorenzo - Arsenal Sarandi Arjantin Primera Division
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:45
Maç Raporu Futbol Programı
29.01.2023 Yarın
Snooker
00:00
Çeyrek Final Snooker Shoot Out
Golf
00:00
4.Gün Farmers Insurance Golf Turnuvası
Snooker
01:00
Yarı Final Snooker Shoot Out
Snooker
01:30
Final Snooker Shoot Out
Futbol
03:30
Cordoba - River Plate Arjantin Primera Division
Basketbol
06:00
Portland TB - Toronto Raptors NBA
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Tenis
07:00
Krejcikova/Siniakova - Aoyama/Shibahara Avustralya Acik Çift Kadınlar Final
Programlar
08:45
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Spor Sabahı Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Overtime Basketbol Programı
Programlar
11:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Alp Disiplini
11:00
Kadınlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Tenis
11:30
N.Djokovic - S.Tsitsipas Avustralya Acik Erkekler Final
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Fenerin Maçı Var Futbol Programı
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Alp Disiplini
12:55
Erkekler SG Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
13:00
Kayseri Basket - OGM Orman Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Voleybol
13:00
Finaller FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası
Programlar
13:00
Head to Head Futbol Programı
Futbol
13:30
Adanaspor - Bodrumspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
13:30
Keçiörengücü - Altay Spor Toto 1. Lig
Programlar
14:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Alp Disiplini
14:00
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
14:30
Manresa - Real Madrid İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
15:00
Unicaja Malaga - Valencia Basket İspanya Basketbol Ligi
Kayaklı Koşu
15:15
Kadınlar Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Basketbol
16:00
Galatasaray - Hatayspor Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Futbol
16:00
Y.Malatyaspor - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
Maç Günü Futbol Programı
Kayakla Atlama
16:00
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Bisiklet
17:00
Erkekler Bisiklet National French Cup
Programlar
17:15
Analiz Fenerbahçe Futbol Programı
Programlar
17:45
%100 Futbol Futbol Programı
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Futbol
19:00
Denizlispor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
21:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
21:00
Stadyum Futbol Programı
Programlar
21:00
Son Karar Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:30
Maç Raporu Futbol Programı
Programlar
23:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Bisiklet
23:00
7.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
30.01.2023 Pazartesi
31.01.2023 Salı
01.02.2023 Çarşamba
02.02.2023 Perşembe
03.02.2023 Cuma
04.02.2023 Cumartesi
05.02.2023 Pazar
06.02.2023 Pazartesi
08.02.2023 Çarşamba
09.02.2023 Perşembe
10.02.2023 Cuma
11.02.2023 Cumartesi
Mobil Uygulamalar