A Spor Canlı Maç Yayın Programı, A Spor Yayın Akışı

A Spor; ATV, A Haber, Sabah, Takvim gibi medya kuruluşlarını da bünyesinde bulunduran Turkuvaz Medya çatısı altında 18 Eylül 2014 tarihinde kuruldu. Güçlü bir şekilde yayın hayatına devam eden A Spor, bugün itibarıyla Türkiye’nin en çok izlenen şifresiz spor kanalları arasında kendine yer buluyor. Özellikle Türkiye Kupası yayın hakları, A Spor’un uzun senelerden bu yana lokomotif olarak kabul gören içeriği durumunda, A Spor’da Türkiye Kupası maçlarının yanı sıra zaman zaman farklı spor müsabakaların da canlı yayınlarına şahit olabilirsiniz.

Sizler de gerek A Spor, gerek diğer kanallardan yayınlanacak spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması A Spor ve diğer kanallardan yayınlanacak tüm spor içeriklerinin bilgisini sizlerle günler öncesinden paylaşıyor.

Seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, ilgilendiğiniz içeriklerin tarih ve saatlerini takviminize ekleyebilirsiniz. “A Spor'da bugün hangi maç var?”, “A Spor maçları şifresiz mi?”, "A Spor canlı maç izle", "A Spor'da bugün maç var mı?" ve "A Spor'da bugün kimin maçı var?" gibi popüler aramaların yanıtlarını merak edenler için genel bir rehber içeriği hazırladık.

30.09.2023 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
01.10.2023 Yarın
06.10.2023 Cuma
08.10.2023 Pazar
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android