Sifresiz Canlı Maç Yayın Programı, Sifresiz Yayın Akışı

Sifresiz kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Sifresiz kanalında bugün maç var mı? ve Sifresiz kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Sifresiz kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Sifresiz canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.
21.05.2022 Bugün
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Son Sayfa Gece Futbol Programı
Motor Sporları
00:00
Portekiz FIA WRC Dünya Ralli Şampiyonası
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Okçuluk
04:00
Çin Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Okçuluk
08:00
Çin 2.Yayın Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
08:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
08:45
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Binicilik
09:15
Kranji Günün Yarışları
Programlar
09:45
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Güreş
10:00
Çorum Çorum Yağlı Güreşleri
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Euroleague Basketbol Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:30
Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Programlar
13:30
Gündem Futbol Futbol Programı
Binicilik
13:45
Ankara Günün Yarışları
Motosiklet
14:40
1.Yarış Dünya Supersport 300 Şampiyonası
Programlar
15:00
Maç Günü Futbol Programı
Binicilik
15:20
Curragh Günün Yarışları İrlanda
Programlar
15:30
Akşam Spor Bülteni Spor Programı
Atletizm
16:00
Londra Diamond League (Elmas Lig)
Futbol
16:00
Keçiörengücü - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Gençlerbirliği - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig
Programlar
16:00
NBA Artı Basketbol Programı
Futbol
16:00
Fenerbahçe - Hakkarigücü Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Programlar
16:15
Euroleague Maç Önü Basketbol Programı
Basketbol
17:00
Barcelona - Olympiakos THY Euroleague Final Four 3.lük
Binicilik
17:00
İzmir Günün Yarışları
ESpor
17:30
Champions Stage PGL CS GO
Programlar
18:00
beIN Euroleague Basketbol Programı
Hentbol
18:00
Naerbo - Baia Mare Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi
Hentbol
18:00
Kastamonu Bld. - Yenimahalle Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Hentbol
18:15
Nilüfer Bld. - Beşiktaş Hentbol Erkekler Süper Ligi
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Futbol
19:00
Kocaelispor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
Bursaspor - Menemenspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
19:00
Euroleague Maç Sonu Basketbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Binicilik
19:35
Pimlico Günün Yarışları ABD
Basketbol
20:00
Real Madrid - Anadolu Efes THY Euroleague Final Four Final
Programlar
20:00
Galatasaraylılar Günü Spor Programı
Programlar
20:00
Sürüş Zamanı Spor Programı
Programlar
20:30
Ayın Tarihi Spor Programı
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Karate
21:00
Manchester Avrupa Tekvando Şampiyonası
Programlar
21:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:00
Orta Nokta Futbol Programı
Programlar
22:15
THY Euroleague Maç Sonu Basketbol Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:30
Beyaz Futbol Tartışma Programı
22.05.2022 Yarın
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Okçuluk
04:00
Çin Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Okçuluk
08:00
Çin 2.Yayın Okçuluk Dünya Kupası
Programlar
08:40
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
09:00
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
Programlar
09:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Güreş
10:00
İzmir Helvacı Er Meydanı Yağlı Güreşleri
Futbol
10:30
ODTÜ - Şahinbey Bld. Ampute Futbol Süper Ligi
Programlar
11:00
Spor Sabahı Spor Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
11:00
Overtime Basketbol Programı
Motosiklet
12:00
Afyonkarahisar Avrupa Motokros Şampiyonası
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:30
Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Motosiklet
13:00
Superpole Superbike
Programlar
13:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Güreş
13:30
Samsun Samsun Terme Yağlı Güreşleri
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
Futbol
14:00
Antalyaspor - Galatasaray TFF Elit U19 Ligi
Futbol
14:00
Kasımpaşa - Fenerbahçe TFF Elit U14 Ligi
Motosiklet
14:30
Estoril 2.Yarış Supersport
Programlar
15:30
Dakika Skor Futbol Programı
Motosiklet
16:00
Estoril 2.Yarış Superbike
Programlar
16:00
Skorbord Futbol Programı
Motosiklet
17:15
Estoril 2.Yarış Dünya Supersport 300 Şampiyonası
Futbol
17:30
Hollanda - Fransa UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Programlar
19:00
Taktik Tahtası Basketbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
20:00
Almanya - İsrail UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Karate
20:00
Manchester Avrupa Tekvando Şampiyonası
Programlar
20:00
Maç Günü Futbol Programı
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Programlar
22:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
22:30
4X4 Futbol Futbol Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:30
Beyaz Futbol Tartışma Programı
23.05.2022 Pazartesi
Programlar
00:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
09:15
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:30
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
15:00
beIN Tenis Tenis Programı
Programlar
15:30
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Futbol
17:30
Belçika - Türkiye UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
17:30
İspanya - Sırbistan UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:30
Spor Merkezi Spor Programı
Futbol
20:00
İsveç - İskoçya UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
20:00
Portekiz - Danimarka UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
20:00
Fethiyespor - İçel İY TFF 3. Lig Play-Off Final
Programlar
22:00
Spor Akşamı Spor Programı
Programlar
23:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:30
Derin Futbol Tartışma Programı
24.05.2022 Salı
25.05.2022 Çarşamba
26.05.2022 Perşembe
27.05.2022 Cuma
28.05.2022 Cumartesi
29.05.2022 Pazar
30.05.2022 Pazartesi
31.05.2022 Salı
01.06.2022 Çarşamba
02.06.2022 Perşembe
03.06.2022 Cuma
04.06.2022 Cumartesi
Mobil Uygulamalar