Sifresiz Canlı Maç Yayın Programı, Sifresiz Yayın Akışı

Sifresiz kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Sifresiz kanalında bugün maç var mı? ve Sifresiz kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Sifresiz kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Sifresiz canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.

Kapat

21.10.2021Bugün

01:00

Spor ArtıSpor Programı

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

09:15

Süper LigGoller

09:25

TFF 1. LigGoller

09:35

İspanya La LigaGoller

09:45

İtalya Serie AGoller

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:50

İngiltere Premier LigGoller

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:30

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

11:50

JaponyaFIG Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonası

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

Gün OrtasıSpor Programı

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:05

DeauvilleGünün Yarışları

13:25

Süper LigMaç Özetleri

13:45

AnkaraGünün Yarışları

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:30

40+Basketbol Programı

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

Etimesgut Bld. - Şanlıurfa EngellilerAmpute Futbol Türkiye Kupası

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

EuroballBasketbol Programı

16:15

Açık TribünFutbol Programı

17:00

İzmirGünün Yarışları

17:30

HJK Helsinki - Maccabi Tel AvivUEFA Avrupa Konferans Ligi

17:30

PanoSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Türkiye - BulgaristanFIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri

18:00

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

18:00

Cimnastik Her YerdeSpor Programı

18:15

Söz TaraftardaFutbol Programı

18:30

Maç BaşlıyorFutbol Programı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:15

Euroleague Maçın ÖnüBasketbol Programı

19:45

Real Betis - B.LeverkusenUEFA Avrupa Ligi

19:45

Fenerbahçe - AntwerpUEFA Avrupa Ligi

19:45

Lazio - MarsilyaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Ludogorets - BragaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Midtjylland - KızılyıldızUEFA Avrupa Ligi

19:45

Rapid Wien - Dinamo ZagrebUEFA Avrupa Ligi

19:45

Alashkert - LASKUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Anorthosis - Flora TallinUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Bodo Glimt - RomaUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Kopenhag - PAOKUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Feyenoord - Union BerlinUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Maccabi Haifa - Slavia PragUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Mura - RennesUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Vitesse - TottenhamUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

HC Motor - Dinamo BükreşHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:45

Telekom Veszprem - SG FlensburgHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:45

Dakika SkorFutbol Programı

19:45

Maç HavasıFutbol Programı

20:00

Anadolu Efes - Unics KazanTHY Euroleague

20:00

Avrupa GecesiFutbol Programı

20:00

Sürüş ZamanıSpor Programı

20:00

Spor 360Spor Programı

20:15

KeenelandGünün Yarışları

20:30

Bundesliga WeeklyFutbol Programı

20:45

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:45

Spor OlaylarıSpor Programı

21:00

Maça DoğruFutbol Programı

21:30

Başlama VuruşuFutbol Programı

21:45

Barcelona - PSGHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:45

Avrupa Ligi EkranıFutbol Programı

21:45

Maçın SonuFutbol Programı

22:00

E.Frankfurt - OlympiakosUEFA Avrupa Ligi

22:00

Lokomotiv Moskova - GalatasarayUEFA Avrupa Ligi

22:00

Napoli - Legia VarşovaUEFA Avrupa Ligi

22:00

PSV - MonacoUEFA Avrupa Ligi

22:00

Glasgow Rangers - Brondby IFUEFA Avrupa Ligi

22:00

Sparta Prag - LyonUEFA Avrupa Ligi

22:00

Sturm Graz - Real SociedadUEFA Avrupa Ligi

22:00

West Ham - GenkUEFA Avrupa Ligi

22:00

Basel - OmoniaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

CFR Cluj - AZ AlkmaarUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

CSKA Sofya - ZoryaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Jablonec - RandersUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Partizan - KAA GentUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Slovan Bratislava - Lincoln CityUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Dakika ve SkorFutbol Programı

22:00

90 DakikaFutbol Programı

22:00

Euroleague Maçın SonuBasketbol Programı

22:00

Süper SporSpor Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:00

Maçın HavasıBasketbol Programı

23:45

Euroleague ÖzelBasketbol Programı

22.10.2021Yarın

00:00

Son SayfaSpor Programı

00:00

Başlama VuruşuFutbol Programı

00:00

Avrupa Ligi EkranıFutbol Programı

00:00

Maçın ArdındanFutbol Programı

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

09:15

Süper LigMaç Özetleri

09:50

TFF 1. LigGoller

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Yarı FinalAmpute Futbol Türkiye Kupası Yarı Final

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:50

JaponyaFIG Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonası

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

Gün OrtasıSpor Programı

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:30

İspanya La LigaGoller

13:40

İtalya Serie AGoller

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Elazığ Karakoçan - 52 OrdusporTFF 3. Lig

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

Spor GündemiSpor Programı

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

Spor Toto SK - Eskişehir OrmansporHentbol Erkekler Süper Ligi

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

NBA'de BugünBasketbol Programı

17:30

Sıralama TurlarıFIA W Series ABD GP

17:30

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

17:50

Süper LigGoller

18:00

Bornova Bld. - OGM OrmanBasketbol 1. Ligi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

Eyüpspor - AdanasporSpor Toto 1. Lig

20:00

Ankaragücü - Manisa FKSpor Toto 1. Lig

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Sarayın YıldızlarıSpor Programı

21:00

Artı FutbolFutbol Programı

21:00

Her Akşam SporSpor Programı

21:00

HashtagSpor Programı

21:00

SkorFutbol Programı

22:00

Futbol GecesiFutbol Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:30

İleri ÜçlüFutbol Programı

23.10.2021Cumartesi

01:00

Son SayfaSpor Programı

01:00

Spor ArtıSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

09:00

Yeni GünSpor Programı

09:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

09:35

Süper LigMaç Özetleri

09:40

İtalya Serie AMaç Özetleri

09:45

İspanya La LigaMaç Özetleri

09:50

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

10:00

JaponyaFIG Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonası

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:55

FinalAmpute Futbol Türkiye Kupası

11:00

beIn EuroleagueBasketbol Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Akkuş Bld. - TED KolejlilerTVF Erkekler 1. Lig

12:30

Yüz Yüze FutbolFutbol Programı

13:00

Lig MerkeziFutbol Programı

13:00

OGM Orman - FenerbahçeKadınlar Basketbol Süper Ligi

13:00

Gaziantep Basket - Pınar KarşıyakaBasketbol Süper Ligi

13:30

Keçiörengücü - İstanbulsporSpor Toto 1. Lig

14:00

Elazığspor - Kahta 02TFF 3. Lig

14:00

Tepecikspor - KarşıyakaTFF 3. Lig

14:00

İnegölspor - SakaryasporTFF 2. Lig

14:00

1922 Konyaspor - EskişehirsporTFF 2. Lig

14:00

Kömürspor - ŞanlıurfasporTFF 2. Lig

14:00

Aksaray Bld. - Darıca G.BirliğiTFF 3. Lig

14:00

Kuşadası Gençlik - Beyoğlu Yeni ÇarşıTFF 3. Lig

14:00

Kömürspor - ŞanlıurfasporTFF 2. Lig

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

15:30

THY - Fenerbahçe OpetTVF Sultanlar Ligi

15:30

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

16:00

Tuzlaspor - BandırmasporSpor Toto 1. Lig

16:30

Galatasaray - Çankaya Üni.Kadınlar Basketbol Süper Ligi

17:00

Crystal Palace - Newcastleİngiltere Premier Lig

17:00

Leeds United - Wolverhamptonİngiltere Premier Lig

17:00

Ferencvaros - Brest BretagneHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

17:00

Rostov - Borussia DortmundHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Bursaspor - Fenerbahçe BekoBasketbol Süper Ligi

18:00

Spor HaftasonuSpor Programı

19:00

Akhisarspor - UşaksporTFF 2. Lig

19:00

Afjet Afyonspor - Etimesgut Bld.TFF 2. Lig

19:00

Boluspor - MenemensporSpor Toto 1. Lig

19:00

Samsunspor - BB ErzurumsporSpor Toto 1. Lig

19:00

SkorbordFutbol Programı

19:00

Podrovko Vegeta - EsbjergHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:00

Metz - Györi AudiHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:00

Kristiansand - CSKA MoskovaHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:10

Sıralama TurlarıFIA W Series

20:00

Galatasaray HDIS - EczacıbaşıTVF Sultanlar Ligi

20:00

SkorFutbol Programı

21:00

Takım OyunuFutbol Programı

21:00

% 100 FutbolFutbol Programı

21:00

Orta NoktaFutbol Programı

22:00

Teknik AnalizFutbol Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:00

Futbol GecesiFutbol Programı

23:30

Beyaz FutbolTartışma Programı

23:30

Son Sayfa Hafta SonuSpor Programı

24.10.2021Pazar

01:00

Teknik AnalizFutbol Programı

01:25

ABD GPFIA W Series

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

09:00

Yeni GünSpor Programı

10:15

JaponyaFIG Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonası

11:00

Taktik TahtasıBasketbol Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

13:00

Lig MerkeziFutbol Programı

13:00

Altınordu - ÜmraniyesporSpor Toto 1. Lig

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Eskişehir Mihalıççık - KarşıyakaTVF Kadınlar 1. Lig

14:00

Fenerbahçe HDIS - Solhan SporTVF Efeler Ligi

14:30

Antwerp - Club BruggeBelçika Pro League

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

CSM Bucuresti - BuducnostHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

15:00

Arkas - TFL AltekmaTVF Efeler Ligi

16:00

Balıkesirspor - BursasporSpor Toto 1. Lig

16:00

Sivrihisar - Muratpaşa Bld.TVF Kadınlar 1. Lig

16:00

Sorgun Bld. - Galatasaray HDISTVF Efeler Ligi

16:30

Hafta Sonu SporSpor Programı

17:00

Odense - RK KrimHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

17:00

Savehof - Kastamonu Bld.Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

17:00

Savehof - Kastamonu Bld.Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

19:00

Kocaelispor - GençlerbirliğiSpor Toto 1. Lig

19:00

SkorbordFutbol Programı

19:00

MTK Budapeşte - YalıkavakHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

19:00

Yalıkavak - MTK BudapeşteHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:05

2.YarışFIA W Series

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

SkorFutbol Programı

21:00

Takım OyunuFutbol Programı

21:00

Orta NoktaFutbol Programı

22:00

4X4 FutbolFutbol Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:30

Beyaz FutbolTartışma Programı

23:30

Son Sayfa Hafta SonuSpor Programı

04.11.2021Perşembe

18:30

Kairat Almaty - KarabağUEFA Avrupa Konferans Ligi

18:30

Flora Tallin - AnorthosisUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Brondby IF - RangersUEFA Avrupa Ligi

20:45

Galatasaray - Lokomotiv MoskovaUEFA Avrupa Ligi

20:45

Genk - West HamUEFA Avrupa Ligi

20:45

Legia Varşova - NapoliUEFA Avrupa Ligi

20:45

Lyon - Sparta PragUEFA Avrupa Ligi

20:45

Monaco - PSVUEFA Avrupa Ligi

20:45

Olympiakos - E.FrankfurtUEFA Avrupa Ligi

20:45

Real Sociedad - Sturm GrazUEFA Avrupa Ligi

20:45

AZ Alkmaar - CFR ClujUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

KAA Gent - PartizanUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

LASK - AlashkertUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Lincoln City - Slovan BratislavaUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Maccabi Tel Aviv - HJK HelsinkiUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Omonia - BaselUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Randers - JablonecUEFA Avrupa Konferans Ligi

20:45

Zorya - CSKA SofyaUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Braga - LudogoretsUEFA Avrupa Ligi

23:00

Kızılyıldız - MidtjyllandUEFA Avrupa Ligi

23:00

Dinamo Zagreb - Rapid WienUEFA Avrupa Ligi

23:00

Ferencvaros - CelticUEFA Avrupa Ligi

23:00

Leicester City - Spartak MoskovaUEFA Avrupa Ligi

23:00

B.Leverkusen - Real BetisUEFA Avrupa Ligi

23:00

Marsilya - LazioUEFA Avrupa Ligi

23:00

Antwerp - FenerbahçeUEFA Avrupa Ligi

23:00

Roma - Bodo GlimtUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Paok - KopenhagUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Rennes - MuraUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Slavia Prag - Maccabi HaifaUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Tottenham - VitesseUEFA Avrupa Konferans Ligi

23:00

Union Berlin - FeyenoordUEFA Avrupa Konferans Ligi

Sifresiz Yayınları Ne Zaman, Saat Kaçta?

Sifresiz platformunun yayın akışı bilgilerine üstteki tablodan erişebilirsiniz. Sifresiz platformunun yayın akışındanki maçların ve programların hangi gün ve saatte başlayacağını sayfamızda bulabilirsiniz.