05.05.2021 - Spor Ekranı - TV'de Spor Yayınları

05.05.2021
Programlar
00:00

Şampiyonlar Ligi Maç SonuFutbol Programı

Bein Sports 1
Programlar
00:30

Spor ArtıSpor Programı

TRT Spor
Futbol
01:15

Atletico Mineiro - Cerro PortenoCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Santos - The StrongestCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Calera - Velez SarsfieldCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Bahia - Independiente DVCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Metropolitanos - SD AucasCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Cleveland Cavaliers - Phoenix SunsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Detroit Pistons - Charlotte HornetsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
02:30

Milwaukee Bucks - Brooklyn NetsNBA

S Sport PlusS SportBilyoner TV
Basketbol
03:00

Miami Heat - Dallas MavericksNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

NO Pelicans - GS WarriorsNBA

NBA TV HDBilyoner TV
Basketbol
03:00

OKC Thunder - Sacramento KingsNBA

Bilyoner TV
Futbol
03:00

Philadelphia Union - Atlanta UnitedConcacaf Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV
Futbol
03:30

Barcelona SC - Boca JuniorsCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
03:30

Df. Justicia - PalmeirasCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
03:30

LDU Quito - FlamengoCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
03:30

Melgar - Atletico PRCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Basketbol
05:00

LA Clippers - Toronto RaptorsNBA

Bilyoner TV
Futbol
05:00

Palestino - Newell's Old BoysCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Futbol
05:15

Cruz Azul - TorontoConcacaf Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

İlk BaskıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Futbol
08:00

Ehime - IwataJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

Kanazawa - MitoJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

Okayama - MachidaJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

Omiya Ardija - Albirex NiigataJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

Renofa Yamaguchi - ChibaJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

V Varen Nagasaki - BlaublitzJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
08:00

Yamagata - KofuJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
09:00

Verdy - KusatsuJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Futbol
09:00

Yamaga - SagamiharaJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Programlar
09:40

Süper LigGoller

TRT Spor
Programlar
10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

GS TV
Programlar
10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Futbol
10:00

Tochigi - KitakyushuJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Programlar
11:00

beIN ManşetFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00

Spor GazetesiSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
11:00

Spor ManşetSpor Programı

TRT Spor
Tenis
11:00

F.Gaio - J.DominguesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:00

D.Kuzmanov - J.P.VarillasATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:00

M.Marterer - J.ClarkeATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
12:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Tenis
12:00

A.D.Fokina - D.MedvedevATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
12:00

Öğle Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Tenis
12:00

P.Badosa - B.BencicWTA Madrid Çeyrek Final

Bein Sports Max 1
Futbol
12:00

Ryukyu - KyotoJaponya J2 Ligi

Bilyoner TV
Basketbol
12:00

Anadolu Efes - TeşvikiyeBasketbol Gençler Ligi Play Off/Çeyrek Final

TBF TV Youtube
Tenis
12:00

M.Vrbensky - A.MartinATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
12:00

O.Otte - J.LeheckaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
12:05

Brisbane Roar - Western UnitedAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Basketbol
12:30

Melbourne United - Perth WildcatsAvustralya NBL

Bilyoner TV
Programlar
12:30

İngiltere Premier LigGoller

TRT Spor
Binicilik
12:45

İstanbulGünün Yarışları

TJK Tv
Programlar
13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Tenis
13:00

M.Mcdonald - L.MayerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

G.Andreozzi - M.T.B.VeraATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

Z.Zhang - A.MullerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
13:45

TFF 1. LigGoller

TRT Spor
Programlar
14:00

Günün OrtasıSpor Programı

GS TV
Programlar
14:00

Gün OrtasıSpor Programı

A Spor
Programlar
14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

TRT Spor
Futbol
14:00

ALG Spor - Fomget GençlikTurkcell Kadınlar Futbol Ligi 3.'lük Maçı

SportstvSmart Spor Kanal 82Spor Smart Kanal 82
Tenis
14:00

A.Barty - P.KvitovaWTA Madrid Çeyrek Final

Bein Sports Max 1
Tenis
14:00

M.Cressy - A.TabiloATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
14:20

Perth Glory - Melbourne CityAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
14:30

Her Gün SporSpor Programı

Tivibu Spor
Basketbol
14:30

Petkimspor - Gaziantep BasketBasketbol Gençler Ligi Play Off/Çeyrek Final

TBF TV Youtube
Programlar
15:00

Spor GündemiSpor Programı

A Spor
Binicilik
15:30

ChesterGünün Yarışları

TJK Tv
Programlar
15:30

Avrupa FutboluFutbol Programı

GS TV
Tenis
15:30

A.Collarini - H.DellienATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
16:00

Mura - KoperSlovenya 1. Ligi

Bilyoner TV
Tenis
16:00

R.Nadal - C.AlcarazATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
16:00

Ters KöşeSpor Programı

Tivibu Spor
Basketbol
16:00

Kocaeli Basket - Manisa BBBasketbol 1. Ligi

TBF TV Youtube
Binicilik
16:00

ElazığGünün Yarışları

TJK Tv
Tenis
16:30

A.Pavlyuchenkova - K.MuchovaWTA Madrid Çeyrek Final

Bein Sports Max 1
Programlar
16:30

40+Basketbol Programı

FB TV
Judo
17:00

KazanGrand Slam

CBC Sport
Basketbol
17:00

Tofaş - Tarsus ACBasketbol Gençler Ligi Play Off/Çeyrek Final

TBF TV Youtube
Futbol
17:15

Aris - OlympiakosYunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV
Programlar
17:30

Serie A Full ImpactFutbol Programı

Bein Sports 2
Tenis
17:30

H.Medjedovic - J.MenezesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
17:30

Levadia - TulevikEstonya Premium Liga

Bilyoner TV
Futbol
17:30

Isloch Minsk - Shakhtyor SoligorskBelarus Kupası

Bilyoner TV
Programlar
18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
18:00

Ana HaberSpor Programı

A Spor
Futbol
18:00

Beşiktaş - Fatih VatansporTurkcell Kadınlar Futbol Ligi Final

SportstvTRT SporTV 360Smart Spor Kanal 82Spor Smart Kanal 82
Futbol
18:00

Suduva - RiteriaiLitvanya A Lyga

Bilyoner TV
Tenis
18:00

A.Sabalenka - E.MertensWTA Madrid Çeyrek Final

Bein Sports Max 1
Tenis
18:00

Y.Maden - V.KoprivaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
18:15

Domzale - O. LjubljanaSlovenya 1. Ligi

Bilyoner TV
Bisiklet
18:30

1.EtapAlgarve Bisiklet Turu

Eurosport
Futbol
18:30

Sparta Prag - Slavia PragÇekya Kupası Yarı Final

Bilyoner TV
Programlar
18:30

Video SporSpor Programı

GS TV
Binicilik
18:55

Kempton ParkGünün Yarışları

TJK Tv
Basketbol
19:00

Nizhny Novgorod - ZaragozaFIBA Şampiyonlar Ligi PlayOff/Çeyrek Final

Tivibu SporBilyoner TV
Futbol
19:00

Hajduk Split - Dinamo ZagrebHırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV
Programlar
19:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
19:00

1.LigFutbol Programı

Bein Sports 2
Basketbol
19:00

Leicester Riders - Bristol FlyersBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Futbol
19:00

Narva - TammekaEstonya Premium Liga

Bilyoner TV
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Basketbol
19:30

Fenerbahçe Beko - TED KolejlilerBasketbol Gençler Ligi Play Off/Çeyrek Final

TBF TV Youtube
Futbol
19:30

Kalju - Flora TallinEstonya Premium Liga

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Zhodino - BATE BorisovBelarus Kupası

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Hvidovre IF - KoldingDanimarka 1. Ligi

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Panathinaikos - Asteras TripolisYunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV
Futbol
20:00

Stal Mielec - Rakow CzestochowaPolonya Ekstraklasa

Bilyoner TV
Programlar
20:00

Spor AkşamıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
20:00

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

FB TV
Programlar
20:00

GS AnsiklopedisiSpor Programı

GS TV
Basketbol
20:00

Oldenburg - Crailsheim MerlinsAlmanya Basketbol Bundesliga

Bilyoner TV
Basketbol
20:00

Rasta Vechta - Syntainics MBCAlmanya Basketbol Bundesliga

Bilyoner TV
Programlar
20:15

Dünyanın SporuSpor Programı

GS TV
Programlar
20:30

Tam Saha PressSpor Programı

FB TV
Programlar
20:45

RibaundBasketbol Programı

Tivibu Spor
Programlar
20:45

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

GS TV
Futbol
21:00

Braga - Paços FerreiraPortekiz Liga NOS

S Sport PlusBilyoner TV
Futbol
21:00

Maritimo - Gil VicentePortekiz Liga NOS

Bilyoner TV
Programlar
21:00

Futbol MeydanıFutbol Programı

A Spor
Tenis
21:00

B.Paire - S.TsitsipasATP Madrid

S Sport Plus
Programlar
21:00

Futbol AklıFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
21:00

UEFA Şampiyonlar LigiFutbol Programı

Bein Sports 1
Basketbol
21:30

Nymburk - Pınar KarşıyakaFIBA Şampiyonlar Ligi PlayOff/Çeyrek Final

Tivibu SporBilyoner TV
Basketbol
21:30

Gipuzkoa Basket - Baskoniaİspanya Basketbol Ligi Ertelendi

Yayın Yok
Basketbol
21:30

London Lions - Cheshire PhoenixBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Basketbol
21:30

HC Brindisi - BS Sassariİtalya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Futbol
21:30

AEK - PAOKYunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV
Basketbol
21:30

Telekom Bonn - BraunschweigAlmanya Basketbol Bundesliga

Bilyoner TV
Basketbol
21:30

Oliver Würzburg - ChemnitzAlmanya Basketbol Bundesliga

Bilyoner TV
Futbol
22:00

Chelsea - Real MadridUEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final

beIN Sports HaberBein Sports 1CBC Sport
Programlar
23:00

Son SayfaFutbol Programı

A Spor
Programlar
23:05

Avrupanın PaslaşmasıFutbol Programı

TRT Spor
Futbol
23:15

Rio Ave - Sporting LisbonPortekiz Liga NOS

S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
Programlar
23:30

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

FB TV