04.05.2021 - Spor Ekranı - TV'de Spor Yayınları

04.05.2021
Futbol
00:00

Estudiantes - CA PlatenseArjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV
Programlar
00:30

Taktik AnalizFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
00:30

beIN TeknikFutbol Programı

Bein Sports 1
Programlar
01:00

Son Sayfa GeceFutbol Programı

A Spor
Futbol
01:30

Alvarado - AgropecuarioArjantin Primera Nacional

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Detroit Pistons - Orlando MagicNBA

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Washington Wizards - Indiana PacersNBA

Bilyoner TV
Futbol
02:00

Cienciano - Carlos MannucciPeru Primera-Apertura

Bilyoner TV
Futbol
02:00

River Plate - LibertadParaguay 1. Ligi - Apertura

Bilyoner TV
Basketbol
02:30

NO Pelicans - GS WarriorsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Atlanta Hawks - Portland TBNBA

Bilyoner TV
Dövüş Sporları
03:00

WWE RawWWE

S Sport 2S Sport Plus
Futbol
03:10

Mitre Santia - TemperleyArjantin Primera Nacional

Bilyoner TV
Futbol
03:30

Universidad de Chile - Santiago WanderersŞili Primera Ligi

Bilyoner TV
Basketbol
04:00

Chicago Bulls - Philadelphia 76ersNBA

Bilyoner TV
Basketbol
04:00

Memphis Grizzlies - New York KnicksNBA

NBA TV HDBilyoner TV
Basketbol
05:00

LA Lakers - Denver NuggetsNBA

S Sport PlusS SportBilyoner TV
Basketbol
05:00

Utah Jazz - SA SpursNBA

Bilyoner TV
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

İlk BaskıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Futbol
09:00

Kawasaki Frontale - NagoyaJaponya J.League

Bilyoner TV
Programlar
09:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
09:30

İtalya Serie AMaç Özetleri

beIN Sports Haber
Programlar
10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

GS TV
Programlar
10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Programlar
11:00

beIN ManşetFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00

Spor GazetesiSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
11:00

Spor ManşetSpor Programı

TRT Spor
Tenis
11:00

A.Giannessi - J.P.VarillasATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:00

A.Vukic - L.GiustinoATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:00

M.Marterer - G.SoedaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30

D.Kudla - Y.MadenATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30

L.Rasol - T.GriekspoorATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30

R.Marcora - M.PolmansATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
12:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Tenis
12:00

F.Auger Aliassime - C.RuudATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
12:00

Öğle Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Basketbol
12:30

Adelaide 36ers - Cairns TaipansAvustralya NBL

Bilyoner TV
Programlar
13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Tenis
13:00

M.Mcdonald - J.M.CerundoloATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

P.Sousa - J.MenezesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

G.Andreozzi - K.CoppejansATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
13:15

AnkaraGünün Yarışları

TJK Tv
Tenis
13:30

T.Paul - A.RublevATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Tenis
13:30

Z.Kolar - S.NagalATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:30

A.Paulson - A.MartinATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:30

V.Kopriva - I.MarchenkoATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
13:45

TFF 1. LigGoller

TRT Spor
Programlar
14:00

Günün OrtasıSpor Programı

GS TV
Programlar
14:00

Gün OrtasıSpor Programı

A Spor
Programlar
14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

TRT Spor
Tenis
14:00

E.Mertens - S.HalepWTA Madrid

Bein Sports 4
Programlar
14:30

Her Gün SporSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
15:00

Spor GündemiSpor Programı

A Spor
Futbol
15:00

Chievo - Cremoneseİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Cittadella - Virtus Entellaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Empoli - Cosenzaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Vicenza - Bresciaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Monza - Lecceİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Pescara - Reggianaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Pisa - Veneziaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Pordenone - Salernitanaİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Reggina - Ascoliİtalya Serie B

Bilyoner TV
Futbol
15:00

Spal - Frosinoneİtalya Serie B

Bilyoner TV
Tenis
15:00

Z.Zhang - F.M.R.AlvesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:00

J.Clarke - V.GalovicATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
15:05

ChantillyGünün Yarışları Fransa

TJK Tv
Tenis
15:30

D.Novak - R.OlivoATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:30

F.F.Silva - K.MajchrzakATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:30

D.Popko - S.StakhovskyATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:30

C.M.Stebe - T.KokkinakisATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:30

L.Vanni - L.MayerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
16:00

Bravo - NK CeljeSlovenya 1. Ligi

Bilyoner TV
Programlar
16:00

Hedef Süper LigFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
16:00

Premier Lig RaporuFutbol Programı

Tivibu Spor
Tenis
16:00

A.Sabalenka - J.PegulaWTA Madrid

Bein Sports 4
Binicilik
16:00

AdanaGünün Yarışları

TJK Tv
Futbol
17:00

Karabağ - ZiraAzerbaycan Premier Ligi

CBC Sport
Tenis
17:15

M.Berrettini - F.FogniniATP Madrid

S Sport Plus
Tenis
17:30

N.Gambos - H.LaaksonenATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
17:30

K.Zuk - M.V.MartinezATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
17:30

S.Napolitano - H.DellienATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
17:45

Maribor - Tabor SezanaSlovenya 1. Ligi

Bilyoner TV
Programlar
18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
18:00

Ana HaberSpor Programı

A Spor
Programlar
18:00

Spor MerkeziSpor Programı

TRT Spor
Programlar
18:00

Avrupa FutboluFutbol Programı

GS TV
Basketbol
18:00

Fenerbahçe Beko - GalatasarayBasketbol Süper Ligi

Tivibu Spor 2
Futbol
18:00

Hegelmann Litauen - Dainava AlytusLitvanya A Lyga

Bilyoner TV
Tenis
18:00

A.Pavlyuchenkova - J.BradyWTA Madrid

Bein Sports 4
Programlar
18:00

Süper SporSpor Programı

Sportstv
Programlar
19:00

İtalya'dan FutbolFutbol Programı

Bein Sports 2
Basketbol
19:00

Newcastle Eagles - Sheffield SharksBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Programlar
19:00

Euroleague Maç ÖnüBasketbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 3
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Futbol
19:15

Sumqayıt - Sabah BaküAzerbaycan Premier Ligi

CBC Sport
Binicilik
19:15

WolverhamptonGünün Yarışları Birleşik Krallık

TJK Tv
Futbol
19:30

Gais - Östersundsİsveç Superettan

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Holstein Kiel - SandhausenAlmanya Bundesliga 2

S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
Basketbol
19:45

Anadolu Efes - Real MadridTHY Euroleague Play-Off Çeyrek Final

beIN Sports HaberBein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
20:00

Le Havre - ToulouseFransa Ligue 2

Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV
Tenis
20:00

D.Thiem - M.GironATP Madrid

S Sport Plus
Programlar
20:00

Premier AnalizFutbol Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
20:00

Spor AkşamıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
20:00

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

GS TV
Futbol
20:00

Nevezis Kedainiai - Zalgiris VilniusLitvanya A Lyga

Bilyoner TV
Programlar
20:45

Süper LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
21:00

90'AFutbol Programı

A Spor
Programlar
21:00

Futbol AnadoluFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
21:00

Geçmişten GünümüzeSpor Programı

GS TV
Programlar
21:00

Her Akşam SporSpor Programı

Tivibu Spor
Futbol
21:00

Luton Town - Rotherhamİngiltere Championship

Bein Sports 2
Programlar
21:00

UEFA Şampiyonlar LigiFutbol Programı

Bein Sports 1
Futbol
21:10

Villa Dalmine - BelgranoArjantin Primera Nacional

Bilyoner TV
Basketbol
21:30

Plymouth Raiders - Worcester WolvesBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Tenis
21:30

M.Sakkari - K.MuchovaWTA Madrid

Bein Sports beIN Connect
Basketbol
21:45

Olimpia Milano - Bayern MünihTHY Euroleague Play-Off Çeyrek Final

Bein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
21:45

Euroleague Maç SonuBasketbol Programı

Bein Sports 3
Futbol
21:45

Barry - Connahs QuayGaller Cymru Premier Lig

Sgorio Youtube
Futbol
22:00

Manchester City - PSGUEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final

beIN Sports HaberBein Sports 1CBC Sport
Basketbol
22:00

Barcelona - Zenit BasketTHY Euroleague Play-Off Çeyrek Final

Bein Sports Max 1Bilyoner TV
Programlar
22:00

Son VirajMotor Sporları Programı

S Sport 2S Sport Plus
Programlar
23:00

Son SayfaFutbol Programı

A Spor
Programlar
23:05

Aktüel FutbolFutbol Programı

TRT Spor