06.05.2021 - Spor Ekranı - TV'de Spor Yayınları

06.05.2021
Programlar
00:00

Gün SonuSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
00:00

Şampiyonlar Ligi Maç SonuFutbol Programı

Bein Sports 1
Programlar
00:30

Spor ArtıSpor Programı

TRT Spor
Futbol
01:00

Indep. Valle - U. DeportesCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
01:00

Racing Club - Sao PauloCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Bolivar - CearaCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Huachipato - Rosario CentralCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Futbol
01:15

Montevideo City - GuabiraCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Cleveland Cavaliers - Portland TBNBA

Bilyoner TV
Basketbol
02:00

Orlando Magic - Boston CelticsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Atlanta Hawks - Phoenix SunsNBA

S Sport PlusS Sportİçtimai TVBilyoner TV
Basketbol
03:00

Houston Rockets - Philadelphia 76ersNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Indiana Pacers - Sacramento KingsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Milwaukee Bucks - Washington WizardsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Minnesota TW - Memphis GrizzliesNBA

Bilyoner TV
Futbol
03:00

Monterrey - Columbus CrewConcacaf Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV
Futbol
03:00

Internacional - Olimpia AsuncionCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
03:00

Rentistas - Sporting CristalCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
03:30

Bragantino - Talleres CordobaCopa Sudamericana

Bilyoner TV
Basketbol
04:00

Denver Nuggets - New York KnicksNBA

Bilyoner TV
Basketbol
04:00

Utah Jazz - SA SpursNBA

NBA TV HDBilyoner TV
Futbol
05:00

U. Catolica - NacionalCopa Libertadores

Bilyoner TV
Futbol
05:15

Club America - Portland TimbersConcacaf Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

İlk BaskıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
09:15

BundesligaFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

GS TV
Programlar
10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Programlar
11:00

beIN ManşetFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00

Spor GazetesiSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
11:00

Spor ManşetSpor Programı

TRT Spor
Programlar
11:30

PerspektifSpor Programı

FB TV
Programlar
12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
12:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Tenis
12:00

D.Thiem - A.MinaurATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
12:00

Öğle Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Tenis
12:00

M.Polmans - F.F.SilvaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
12:05

Melbourne Victory - Macarthur BullsAvustralya A Ligi

My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV
Programlar
12:30

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Basketbol
13:00

Tofaş - Gaziantep BasketBasketbol Gençler Ligi Play Off/Yarı Final

TBF TV Youtube
Tenis
13:00

S.Stakhovsky - S.NagalATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
13:15

AnkaraGünün Yarışları

TJK Tv
Programlar
14:00

Günün OrtasıSpor Programı

GS TV
Programlar
14:00

Gün OrtasıSpor Programı

A Spor
Programlar
14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

TRT Spor
Tenis
14:00

A.Barty - P.BadosaWTA Madrid Yarı Final

Bein Sports Max 1
Tenis
14:00

N.Gambos - K.ZukATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
14:00

F.Gaio - A.CollariniATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
14:30

Her Gün SporSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
15:00

Spor GündemiSpor Programı

A Spor
Tenis
15:00

R.Olivo - T.GriekspoorATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
15:00

İzmirGünün Yarışları

TJK Tv
Basketbol
15:30

Fenerbahçe Beko - Anadolu EfesBasketbol Gençler Ligi Play Off/Yarı Final

TBF TV Youtube
Programlar
15:30

Avrupa FutboluFutbol Programı

FB TV
Tenis
15:30

J.Clarke - G.AndreozziATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
15:30

ChesterGünün Yarışları

TJK Tv
Voleybol
16:00

Slovenya - Bosna HersekCEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeler

European Volleyball Youtube
Tenis
16:00

R.Nadal - A.PopyrinATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

TRT Spor
Futbol
16:00

Arnavutköy Bld. - BucasporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

Ofspor - Yeşilyurt Bld.TFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

İskenderunspor - KütahyasporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

Yomraspor - FethiyesporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

Çatalcaspor - EroksporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

Kelkit Bld. - YıldırımsporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Futbol
16:00

Aksaray Bld. - DüzcesporTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Hentbol
16:00

İzmir BB - Beşiktaş AygazHentbol Erkekler Süper Ligi

TRT Spor 2
Basketbol
16:00

Fenerbahçe - GalatasarayKadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Final

Tivibu Spor
Tenis
16:00

J.Menezes - J.P.VarillasATP Challenger

ATP Tour Vimeo
League of Legends
16:00

DWG KIA - Cloud9LOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Basketbol
17:00

Iberostar Tenerife - StrasbourgFIBA Şampiyonlar Ligi PlayOff/Çeyrek Final

Tivibu Spor 2Bilyoner TV
Futbol
17:00

Moreirense - CD NacionalPortekiz Liga NOS

Bilyoner TV
Judo
17:00

KazanGrand Slam

CBC Sport
League of Legends
17:00

Gillette Infinity - DetonatioN FocusMeLOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Programlar
17:30

PanoSpor Programı

GS TV
Tenis
17:30

L.Mayer - A.MullerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Futbol
18:00

Aluminij - ND GoricaSlovenya 1. Ligi

Bilyoner TV
Programlar
18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
18:00

Ana HaberSpor Programı

A Spor
Programlar
18:00

Spor MerkeziSpor Programı

TRT Spor
Programlar
18:00

Yakın TakipFutbol Programı

FB TV
Programlar
18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

beIN Sports Haber
League of Legends
18:00

Royal Never Give Up - PentanetLOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Bisiklet
18:30

2.EtapAlgarve Bisiklet Turu

Eurosport
Güreş
18:55

MacaristanOlimpiyat Güreş Elemeleri

TRT Spor 2
Futbol
19:00

Belenenses - PortimonensePortekiz Liga NOS

Bilyoner TV
Programlar
19:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
19:00

Futbolun ŞehirleriFutbol Programı

Bein Sports 2
Basketbol
19:00

Newcastle Eagles - Sheffield SharksBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
League of Legends
19:00

Pentanet - Unicorns of LoveLOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Binicilik
19:25

PimlicoGünün Yarışları

TJK Tv
Futbol
19:30

Hertha Berlin - FreiburgAlmanya Bundesliga

S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
Basketbol
19:30

MoraBanc Andorra - Fuenlabradaİspanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Basketbol
20:00

Hapoel Holon - SP BurgosFIBA Şampiyonlar Ligi PlayOff/Çeyrek Final

Tivibu SporBilyoner TV
Voleybol
20:00

Romanya - ArnavutlukCEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler

European Volleyball Youtube
Programlar
20:00

TaraftarFutbol Programı

Bein Sports 2
Programlar
20:00

Hıncal Uluç İle Baş BaşaSpor Programı

A Spor
Tenis
20:00

D.Evans - A.ZverevATP Madrid

S Sport Plus
Programlar
20:00

Spor AkşamıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
20:00

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

GS TV
Futbol
20:00

Hobro - F.AmagerDanimarka 1. Ligi

Bilyoner TV
Futbol
20:00

Skive IK - VendsysselDanimarka 1. Ligi

Bilyoner TV
Futbol
20:00

Silkeborg - EsbjergDanimarka 1. Ligi

Bilyoner TV
League of Legends
20:00

Fastpay Wildcats - paiN GamingLOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Futbol
20:30

Benfica - PortoPortekiz Liga NOS

S Sport PlusBilyoner TV
Futbol
20:30

Ispartaspor - İçel İYTFF 3. Lig Play-Off Çeyrek Final

Yayın Yok
Programlar
20:30

Dünyanın SporuSpor Programı

GS TV
Golf
21:00

1.GünWells Fargo Golf Şampiyonası

Eurosport 2
Programlar
21:00

Top BizdeFutbol Programı

A Spor
Programlar
21:00

Altın OranSpor Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
21:00

Başlama VuruşuFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
21:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
21:00

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

GS TV
Programlar
21:00

Biz BizeSpor Programı

FB TV
Programlar
21:00

Avrupa Ligi Maç ÖnüFutbol Programı

Bein Sports 1
League of Legends
21:00

MAD Lions academy - PSG TalonLOL MSI Turnuvası

LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Basketbol
21:30

Plymouth Raiders - Worcester WolvesBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Tenis
21:30

A.Sabalenka - A.PavlyuchenkovaWTA Madrid Yarı Final

Bein Sports Max 1
Futbol
22:00

Roma - Manchester UtdUEFA Avrupa Ligi Yarı Final

beIN Sports HaberBein Sports 2
Futbol
22:00

Arsenal - VillarrealUEFA Avrupa Ligi Yarı Final

Bein Sports 1CBC Sport
Basketbol
22:00

Barcelona - Obradoiro CABİspanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Futbol
22:30

Farense - GuimaraesPortekiz Liga NOS

Bilyoner TV
Programlar
23:00

Gün SonuSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
23:00

Son SayfaFutbol Programı

A Spor
Programlar
23:05

İleri ÜçlüFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
23:15

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

FB TV