03.05.2021 - Spor Ekranı - TV'de Spor Yayınları

03.05.2021
Programlar
00:30

Teknik AnalizFutbol Programı

TRT Spor
Futbol
00:40

Aldosivi - Argentinos Jrs.Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV
Futbol
00:40

Cordoba - Racing ClubArjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV
Futbol
00:45

Guarani - Sol De AmericaParaguay 1. Ligi - Apertura

Bilyoner TV
Programlar
01:00

Son SayfaFutbol Programı

A Spor
Futbol
01:00

Melipilla - Universidad CatolicaŞili Primera Ligi

Bilyoner TV
Programlar
01:00

Spor GecesiSpor Programı

TV 360
Basketbol
02:30

Boston Celtics - Portland TBNBA

S Sport PlusBilyoner TV
Basketbol
03:00

Charlotte Hornets - Miami HeatNBA

NBA TV HDBilyoner TV
Basketbol
03:00

Dallas Mavericks - Sacramento KingsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

Houston Rockets - New York KnicksNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

OKC Thunder - Phoenix SunsNBA

Bilyoner TV
Basketbol
03:00

SA Spurs - Philadelphia 76ersNBA

Bilyoner TV
Futbol
03:00

Rosario Central - Newell's Old BoysArjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV
Futbol
03:06

Santos Laguna - PueblaMeksika Premier Ligi - Clausura

Bilyoner TV
Futbol
04:00

Seattle Sounders - LA Galaxy 2MLS

Bilyoner TV
Basketbol
05:00

LA Lakers - Toronto RaptorsNBA

Bilyoner TV
Futbol
05:00

Vancouver W.Caps - Colorado RapidsMLS

Bilyoner TV
Futbol
05:05

Universidad Nacional - Club AmericaMeksika Premier Ligi - Clausura

Bilyoner TV
Programlar
07:00

İlk BaskıSpor Programı

TRT Spor
Programlar
07:00

Sabah SporuSpor Programı

A Spor
Programlar
07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
09:00

İtalya Serie AMaç Özetleri

beIN Sports Haber
Programlar
09:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
09:30

Fransa Ligue 1Maç Özetleri

beIN Sports Haber
Programlar
10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Programlar
10:00

3 Mayıs TöreniÖzel Etkinlik

FB TV
Programlar
10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

GS TV
Programlar
10:40

3 Mayıs ÖzelÖzel Etkinlik

FB TV
Programlar
11:00

Spor ManşetSpor Programı

TRT Spor
Programlar
11:00

beIN ManşetFutbol Programı

beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00

Spor GazetesiSpor Programı

Tivibu Spor
Tenis
11:30

G.Andreozzi - M.T.B.VeraATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30

V.Galovic - D.KuzmanovATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30

M.Marterer - M.ViolaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
12:00

L.Harris - G.DimitrovATP Madrid

S Sport PlusCBC Sport
Programlar
12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
12:00

Spor AjansıSpor Programı

A Spor
Programlar
12:00

Öğle Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
12:15

Kurtuluştan KurtuluşaBelgesel

FB TV
Binicilik
12:15

BursaGünün Yarışları

TJK Tv
Basketbol
12:30

NZ Breakers - The HawksAvustralya NBL

Bilyoner TV
Programlar
12:30

Süper LigMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

S Sport PlusS Sport
Programlar
13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

TRT Spor
Tenis
13:00

J.Rodionov - V.KoprivaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

M.Cressy - M.SafwatATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00

T.M.Etcheverry - K.ZukATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:30

H.Medjedovic - R.BemelmansATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:30

A.Muller - H.GastonATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
13:30

N.Kuhn - F.M.R.AlvesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
13:40

Almanya BundesligaMaç Özetleri

TRT Spor
Programlar
14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

TRT Spor
Basketbol
14:00

Galatasaray - Nesibe AydınKadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final

Tivibu Spor
Programlar
14:00

Günün OrtasıSpor Programı

GS TV
Programlar
14:00

Gün OrtasıSpor Programı

A Spor
Tenis
14:00

P.Kvitova - V.KudermetovaWTA Madrid

Bein Sports beIN Connect
Snooker
14:45

17.GünSnooker Dünya Şampiyonası

Eurosport
Programlar
15:00

Spor GündemiSpor Programı

A Spor
Programlar
15:00

Süper LigFutbol Programı

Bein Sports 1
Tenis
15:00

Z.Kolar - M.BachingerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:00

R.Safiullin - J.LeheckaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:00

D.Istomin - S.StakhovskyATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Karate
15:00

LizbonKarate 1 Premier League

Sportstv
Tenis
15:30

A.Collarini - A.BoltATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
15:30

F.Horansky - J.DominguesATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Binicilik
15:30

ŞanlıurfaGünün Yarışları

TJK Tv
Futbol
16:00

M.Başakşehir - AnkaragücüSpor Toto Süper Lig

Bein Sports 1
Futbol
16:00

Y.Malatyaspor - KayserisporSpor Toto Süper Lig

Bein Sports 2
Futbol
16:00

Kasımpaşa - AlanyasporSpor Toto Süper Lig

Bein Sports 3
Futbol
16:00

Piast Gliwice - PodbeskidziePolonya Ekstraklasa

Bilyoner TV
Programlar
16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
16:00

Her Gün SporSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
16:00

Kolaysa Bil BakalımSpor Programı

GS TV
Tenis
16:00

F.Gaio - P.LorenziATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
16:00

A.Mannarino - C.AlcarazATP Madrid

S Sport Plus
Tenis
16:00

O.Jabeur - B.BencicWTA Madrid

Bein Sports beIN Connect
Binicilik
16:05

BeverlyGünün Yarışları Birleşik Krallık

TJK Tv
Futbol
16:30

Arsenal Tula - Spartak MoskovaRusya Premier Lig

Bilyoner TV
Futbol
17:00

Keşla - Neftçi BaküAzerbaycan Premier Ligi

CBC Sport
Tenis
17:00

A.Tabilo - Y.SugitaATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
17:00

M.Vrbensky - S.OfnerATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Tenis
17:00

P.Gojowczyk - O.OtteATP Challenger

ATP Tour Vimeo
Programlar
17:00

Spor 360Spor Programı

Sportstv
Futbol
17:00

Dziugas Telsiai - BangaLitvanya A Lyga

Bilyoner TV
Programlar
17:30

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

GS TV
Basketbol
18:00

Konyaspor - SamsunsporBasketbol 1. Ligi

TRT Spor 2
Programlar
18:00

Spor MerkeziSpor Programı

TRT Spor
Programlar
18:00

Maça DoğruFutbol Programı

FB TV
Programlar
18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

Tivibu Spor
Programlar
18:00

Ana HaberSpor Programı

A Spor
Programlar
18:00

Bundesliga AnalizFutbol Programı

S Sport 2S Sport Plus
Programlar
18:00

Spor Toto Süper LigFutbol Programı

Bein Sports 1Bein Sports 2Bein Sports 3
Programlar
18:00

Basketbol CenterBasketbol Programı

Sportstv
Tenis
18:00

P.Badosa - A.SevastovaWTA Madrid

Bein Sports beIN Connect
Futbol
18:00

FK Panevezys - Kauno ZalgirisLitvanya A Lyga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

HIFK Helsinki - HakaFinlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

Honka - MariehamnFinlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

Lahti - Inter TurkuFinlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

Oulu - IlvesFinlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

SJK - KTPFinlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV
Futbol
18:30

Cracovia Krakow - Gornik ZabrzePolonya Ekstraklasa

Bilyoner TV
Programlar
18:30

Fransa'dan FutbolFutbol Programı

Bein Sports 2
Futbol
19:00

Sabadell - Rayo Vallecanoİspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
Futbol
19:00

Mainz - Hertha BerlinAlmanya Bundesliga

S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
Futbol
19:00

Huancayo - Alianza HuanucoPeru Primera-Apertura

Bilyoner TV
Programlar
19:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

beIN Sports Haber
Programlar
19:00

Şampiyonlar Ligi MagazinFutbol Programı

Bein Sports 1
Basketbol
19:00

Leicester Riders - Bristol FlyersBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Programlar
19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

GS TV
Programlar
19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

FB TV
Futbol
19:15

Sebail - QabalaAzerbaycan Premier Ligi

CBC Sport
Futbol
19:30

Jönköpings - Trelleborgsİsveç Superettan

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Djurgarden - Malmöİsveç Allsvenskan

Bilyoner TV
Futbol
19:30

Mjallby - Degerforsİsveç Allsvenskan

Bilyoner TV
Programlar
19:30

Maç BaşlıyorFutbol Programı

FB TV
Programlar
19:30

Maç HavasıFutbol Programı

FB TV
Programlar
19:30

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

Bein Sports 1
Futbol
20:00

WBA - Wolverhamptonİngiltere Premier Lig

S Sport PlusS SportIdman TV
Futbol
20:00

Kopenhag - AarhusDanimarka Süper Ligi

Bilyoner TV
Programlar
20:00

Dakika SkorFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

TRT Spor 2
Programlar
20:00

Muhabir MasasıSpor Programı

GS TV
Programlar
20:00

beIN Ana HaberSpor Programı

beIN Sports Haber
Tenis
20:00

A.Barty - I.SwiatekWTA Madrid

Bein Sports beIN Connect
Futbol
20:00

Al Nasr - Al DhafraBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Futbol
20:00

Al Wasl - KhorfakkanBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Futbol
20:00

Al Ittihad - Al AinBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Binicilik
20:10

PhiladelphiaGünün Yarışları

TJK Tv
Futbol
20:30

Fenerbahçe - BB ErzurumsporSpor Toto Süper Lig

Bein Sports 1
Futbol
20:30

Gaziantep FK - SivassporSpor Toto Süper Lig

Bein Sports 2
Programlar
20:30

Maç BaşlıyorFutbol Programı

FB TV
Programlar
20:30

SkorbordFutbol Programı

A Spor
Snooker
20:45

17.Gün AkşamSnooker Dünya Şampiyonası

Eurosport
Tenis
21:00

C.Garin - F.VerdascoATP Madrid

S Sport Plus
Futbol
21:00

Jong PSV - OssHollanda Eerste Divisie

Bilyoner TV
Futbol
21:00

NEC Nijmegen - NAC BredaHollanda Eerste Divisie

Bilyoner TV
Programlar
21:00

Adanmış HayatlarSpor Programı

GS TV
Programlar
21:00

RibaundBasketbol Programı

Tivibu Spor
Programlar
21:00

Basketbol GecesiBasketbol Programı

Sportstv
Futbol
21:30

Düsseldorf - KarlsruheAlmanya Bundesliga 2

S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
Basketbol
21:30

London Lions - Cheshire PhoenixBritanya Basketbol Ligi

Bilyoner TV
Futbol
21:45

Torino - Parmaİtalya Serie A

Bein Sports 4Bilyoner TV
Futbol
21:45

Grenoble - ClermontFransa Ligue 2

Bein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
21:45

CA Sarmiento - GimnasiaArjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV
Futbol
22:00

Sevilla - Athletic Bilbaoİspanya La Liga

S Sport PlusSpor SmartCBC SportSmart Spor HDBilyoner TV
Futbol
22:00

Albacete - Alcorconİspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
Programlar
22:00

Artı FutbolFutbol Programı

A Spor
Programlar
22:00

Dünyanın SporuSpor Programı

GS TV
Futbol
22:00

Ajman Club - Al JaziraBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Futbol
22:00

Al Sharjah - HattaBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Futbol
22:00

Bani Yas - DubaiBAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV
Futbol
22:15

Burnley - West Hamİngiltere Premier Lig

S Sport PlusS SportIdman TV
Programlar
22:15

StadyumFutbol Programı

TRT Spor
Programlar
22:30

Maçın ArdındanFutbol Programı

FB TV
Programlar
22:30

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

Bein Sports 1Bein Sports 2
Programlar
22:30

Maç GecesiFutbol Programı

beIN Sports Haber
Programlar
22:30

Orta NoktaFutbol Programı

Tivibu Spor
Programlar
23:00

Derin FutbolTartışma Programı

Beyaz TV
Programlar
23:00

Stüdyoda FutbolFutbol Programı

TGRT Haber
Futbol
23:30

Cesar Vallejo - CuscoPeru Primera-Apertura

Bilyoner TV