2020-11-24 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

24.11.2020 Salı
00:05

Taktik AnalizFutbol Programı

01:00

Godoy Cruz - Rosario CentralArjantin Copa Liga Profesional

01:15

U.Concepcion - HuachipatoŞili Primera Ligi

02:00

CSD Macara - PortoviejoEkvador Primera

02:00

Sport Recife - Atletico GOBrezilya Serie A

02:00

Botafogo SP - AvaiBrezilya Serie B

03:15

Newell's Old Boys - Talleres CordobaArjantin Copa Liga Profesional

03:30

Union Espanola - O'HigginsŞili Primera Ligi

04:00

WWE RawWWE  

04:15

LA Rams - TB BuccaneersNFL

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

09:00

Sabah Spor HaberleriSpor Programı

09:15

Süper LigMaç Özetleri

09:20

TFF 1. LigMaç Özetleri

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor GazetesiSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Birebir FutbolFutbol Programı

12:00

Öğlen Spor HaberleriSpor Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

Ne Var Ne YokSpor Programı

12:45

AnkaraGünün Yarışları

13:00

Fenerbahçe HDIS - TFL AltekmaTVF Efeler Ligi

13:00

Karşıyaka - Arhavi SporTFF 3. Lig

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Gençlerbirliği - Kırşehir Bld.Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)

13:00

Beijing Guoan - Melbourne VictoryAFC Şampiyonlar Ligi

13:00

Tokyo - Shanghai ShenhuaAFC Şampiyonlar Ligi

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:30

Ankaraspor - MuğlasporZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

14:30

Boluspor - KahramanmaraşZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

14:30

Giresunspor - Niğde AnadoluZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

14:55

DeauvilleGünün Yarışları Fransa

15:00

İtalya'dan FutbolFutbol Programı

15:00

Tenis RaporuTenis Programı

15:00

Denizlispor - TurgutlusporZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

15:45

Sporun Not DefteriSpor Programı

16:00

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

16:00

O.Luz - T.S.WildATP Challenger

16:00

F.M.R.Alves - B.LockATP Challenger

16:00

M.P.De Almeida - K.UchidaATP Challenger

16:00

Hedef Süper LigFutbol Programı

16:00

Premier Lig RaporuFutbol Programı

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

16:00

Perth Glory - Ulsan HyundaiAFC Şampiyonlar Ligi

16:00

FC Seoul - ChiangraiAFC Şampiyonlar Ligi

16:30

This is ParisSpor Programı

17:00

İstanbul BB - Arhavi VoleybolTVF Efeler Ligi

17:00

2.GünSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

17:00

Spor 360Spor Programı

17:00

beIN ManşetFutbol Programı

17:00

1.LigFutbol Programı

17:00

Fatih Karagümrük - EroksporZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:30

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

18:00

T.Monteiro - G.EliasATP Challenger

18:00

C.Lindell - J.L.R.Da SilvaATP Challenger

18:00

C.U.Carabelli - E.GomezATP Challenger

18:00

Escobar/Sitak - Alvarez/JarryATP Challenger

18:00

F.Mena - R.C.BaenaATP Challenger

18:00

J.De Jong - C.AltamiranoATP Challenger

18:00

Koper - BravoSlovenya 1. Ligi

18:00

beIN TeknikFutbol Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:15

KocaeliGünün Yarışları

18:30

Ankara DSİ - Maliye OkullarıTVF Kadınlar 2. Lig

19:00

LKS Lodz - VakıfbankCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:00

Waasland Beveren - OostendeBelçika Pro League

19:00

Adanaspor - SakaryasporZiraat Türkiye Kupası (ZTK) Dönüşümlü

19:00

Bursaspor - 1922 KonyasporZiraat Türkiye Kupası (ZTK) Dönüşümlü

19:00

Sport Boys - AyacuchoPeru Primera-Apertura

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

T.Bellucci - T.GabashviliATP Challenger

19:30

F.F.Silva - A.DougazATP Challenger

19:30

S.Baez - C.H.TsengATP Challenger

19:30

IG Novara - DynamoazanCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

WolverhamptonGünün Yarışları Birleşik Krallık

20:00

Dünyanın SporuSpor Programı

20:00

F.Coria - M.V.MartinezATP Challenger

20:00

T.A.Tirante - P.SousaATP Challenger

20:00

O.R.Batalla - P.KrstinATP Challenger

20:00

ND Gorica - MuraSlovenya 1. Ligi

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:30

PTT - Karşıyaka AnkaraTVF Kadınlar 2. Lig

20:30

Premier AnalizFutbol Programı

20:30

Akşam Spor HaberleriSpor Programı

20:45

Dinamo Bükreş - NimesHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

20:45

Alingsas - MagdeburgHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

20:55

Krasnodar - SevillaUEFA Şampiyonlar Ligi

20:55

Rennes - ChelseaUEFA Şampiyonlar Ligi

21:00

Rosenborg - BrannNorveç Eliteserien Ligi

21:00

Grenoble - NancyFransa Ligue 2

21:00

Futbol AnadoluFutbol Programı

21:00

Fenerbahçe - Sivas Bld.Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)

21:00

Castellon - Alcorconİspanya La Liga 2

21:00

Girona - Malagaİspanya La Liga 2

21:15

U. Deportes - FC Carlos SteinPeru Primera-Apertura

21:30

J.Menezes - J.P.SorgiATP Challenger

21:30

Dias/Ribeiro - Silva/RomboliATP Challenger

21:30

Guinard/Safwat - Redlicki/ReeseATP Challenger

21:30

Maritsa Plovdiv - ASPTT MulhouseCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22:00

2.Gün AkşamSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

22:00

Şampiyonlar Ligi Maç ÖnüFutbol Programı

22:00

J.P.Varillas - S.DoumbiaATP Challenger

22:00

A.Martin - A.TabiloATP Challenger

22:00

J.Sels - F.CerundoloATP Challenger

22:00

Basketbol IQBasketbol Programı

22:25

Sturm Graz - InnsbruckAvusturya Kupası

22:30

İşte Premier Lig BuSpor Programı

22:30

Parana - GuaraniBrezilya Serie B

22:45

Montpellier HB - Beşiktaş AygazHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

22:45

RheinNeckar Löwen - Eurofarm PelisterHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

22:45

Toulouse - AdemarHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

22:45

Füchse Berlin - Tatran PresovHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

22:45

Kristianstad - SportingHentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Branş DefteriSpor Programı

23:00

Bournemouth - Nottingham Forestİngiltere Championship

23:00

Deportivo Binacional - GrauPeru Primera-Apertura

23:00

B.Dortmund - Club BruggeUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Dinamo Kiev - BarcelonaUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Juventus - FerencvarosUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Lazio - ZenitUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Manchester United - BaşakşehirUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Paris Saint Germain - LeipzigUEFA Şampiyonlar Ligi

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:05

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

23:30

Echazu/Malla - Cerundolo/TiranteATP Challenger

23:30

Cusco - Cesar VallejoPeru Primera-Apertura

23:30

Lugo - Real Oviedoİspanya La Liga 2