2020-11-23 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

23.11.2020 Pazartesi
00:15

Botafogo RJ - FortalezaBrezilya Serie A

00:15

Internacional - FluminenseBrezilya Serie A

00:25

GB Packers - Indianapolis ColtsNFL

00:30

Nacional Asuncion - GuairenaParaguay 1. Ligi - Apertura

00:30

Teknik AnalizFutbol Programı

01:00

Süperr LigMaç Özetleri

01:00

Spor GecesiSpor Programı

01:15

Everton - Universidad de ChileŞili Primera Ligi

01:20

Patronato - Gimnasia La PlataArjantin Copa Liga Profesional

01:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

02:00

Emelec - Delfin ScEkvador Primera

02:30

Corinthians - GremioBrezilya Serie A

02:45

Sportivo Luqueno - Olimpia AsuncionParaguay 1. Ligi - Apertura

03:30

Universidad Catolica - AntofagastaŞili Primera Ligi

03:30

San Lorenzo - Argentinos Jrs.Arjantin Copa Liga Profesional

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:30

La LigaMaç Özetleri

09:00

Sabah Spor HaberleriSpor Programı

09:15

Süper LigMaç Özetleri

09:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor GazetesiSpor Programı

11:00

Serie AMaç Özetleri

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Birebir FutbolFutbol Programı

11:30

Ligue 1Maç Özetleri

12:00

Öğlen Spor HaberleriSpor Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

Ne Var Ne YokSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

Orhun Eneİmza Töreni

12:55

GreyvilleGünün Yarışları Güney Afrika

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Bolca FutbolFutbol Programı

13:15

BursaGünün Yarışları

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:45

Sporun Not DefteriSpor Programı

16:00

Fransa'dan FutbolFutbol Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Bundesliga RaporuFutbol Programı

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

16:30

Şampiyonlar Ligi MagazinFutbol Programı

16:30

7'de DokuzSpor Programı

16:30

R.O.Olmedo - M.JanvierATP Challenger

16:30

F.Arguello - R.QuirozATP Challenger

17:00

Ufa - KhimkiRusya Premier Lig

17:00

1.GünSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

17:00

Spor 360Spor Programı

17:00

Türkiye Kupası BelgeseliFutbol Programı

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:30

Avrupa Ligi MagazinFutbol Programı

17:30

Spor MerkeziSpor Programı

17:45

ElazığGünün Yarışları

18:00

Basketbol CenterBasketbol Programı

18:00

beIN ManşetFutbol Programı

18:00

J.Panta - R.OlivioATP Challenger

18:00

D.E.Galan - A.VelottiATP Challenger

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:30

Maça DoğruFutbol Programı

18:30

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

18:30

P.Sakamoto - I.MarcondesATP Challenger

18:30

M.Safwat - M.GuinardATP Challenger

18:45

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

19:00

Menemenspor - AltaySpor Toto 1. Lig

19:00

Balıkesirspor - ÜmraniyesporSpor Toto 1. Lig

19:00

Bundesliga AnalizFutbol Programı

19:00

Chelmsford CityGünün Yarışları Birleşik Krallık

19:00

V.Kopriva - B.MallaATP Challenger

19:00

AD Cantolao - San MartinPeru Primera-Apertura

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Galatasaray - KayserisporSpor Toto Süper Lig

19:30

90 DakikaFutbol Programı

19:30

SkorbordFutbol Programı

20:00

Akşam Spor HaberleriSpor Programı

20:00

J.M.Cerundolo - C.H.Del PinoATP Challenger

20:00

G.Lama - M.T.B.VeraATP Challenger

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:30

Burnley - Crystal Palaceİngiltere Premier Lig

20:30

Santi CazorlaÖzel Röportaj

20:30

A.Gonzalez - J.P.FicovichATP Challenger

20:30

C.G.Herrera - D.PopkoATP Challenger

21:00

Basketbol GecesiBasketbol Programı

21:00

Universidad Catolica - Mushuc RunaEkvador Primera

21:00

Tam Saha PressSpor Programı

21:00

StadyumFutbol Programı

21:00

RibaundBasketbol Programı

21:15

Cienciano - Alianza HuanucoPeru Primera-Apertura

21:15

Artı FutbolFutbol Programı

21:25

100% FutbolFutbol Programı

21:30

Maçın ArdındanFutbol Programı

21:30

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

21:30

La Liga ÖzelFutbol Programı

21:30

Baskonia - Zenit BasketTHY Euroleague

22:00

1.Gün AkşamSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

22:00

Sporun KadınlarıSpor Programı

22:00

Orta NoktaFutbol Programı

22:20

Tenis DünyasıTenis Programı

22:30

Osnabruck - NurnbergAlmanya Bundesliga 2

22:30

N.Jarry - N.AlvarezATP Challenger

22:30

V.Sachko - F.BagnisATP Challenger

22:30

W.Leite - I.CervantesATP Challenger

22:45

Leuven - St.TruidenBelçika Pro League

22:45

Guingamp - AjaccioFransa Ligue 2

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

beIN EkstraFutbol Programı

23:00

Wolverhampton - Southamptonİngiltere Premier Lig

23:00

Dep. Iquique - CobresalŞili Primera Ligi

23:00

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

23:00

Albacete - Almeriaİspanya La Liga 2

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Athletic Bilbao - Real Betisİspanya La Liga

23:00

Salernitana - Cremoneseİtalya Serie B

23:00

TelegolFutbol Programı

23:00

Derin FutbolTartışma Programı

23:30

Orense - Barcelona GuayaquilEkvador Primera

23:30

Cajamarca - Sporting CristalPeru Primera-Apertura

23:30

Figueirense - Sampaio CorreaBrezilya Serie B