2020-11-26 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

26.11.2020 Perşembe
00:00

Colo Colo - Curico UnidoŞili Primera Ligi

00:00

Cerundolo/Olivo - Cervantes/BatallaATP Challenger

00:30

Spor ArtıSpor Programı

01:00

Şampiyonlar Ligi Maç SonuFutbol Programı

01:00

Nautico - VitoriaBrezilya Serie B

01:15

Delfin Sc - PalmeirasCopa Libertadores

01:15

Ceara - Sao PauloBrezilya Serie A

01:15

Bolivar - LanusCopa Sudamericana

01:15

Indep. Valle - NacionalCopa Libertadores

03:30

Internacional - Boca JuniorsCopa Libertadores Ertelendi

03:30

Atletico Mineiro - Botafogo RJBrezilya Serie A

03:30

Coritiba - CorinthiansBrezilya Serie A

03:30

Coquimbo Unido - HuancayoCopa Sudamericana

03:30

Fenix - Independiente DVCopa Sudamericana

03:30

Libertad - WilstermannCopa Libertadores

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

09:00

Sabah Spor HaberleriSpor Programı

09:15

BundesligaFutbol Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor GazetesiSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Yakın TakipSpor Programı

11:00

Birebir FutbolFutbol Programı

12:00

Öğlen Spor HaberleriSpor Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

Ne Var Ne YokSpor Programı

12:00

40+Basketbol Programı

12:30

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

12:45

AnkaraGünün Yarışları

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

BB Erzurumspor - Ankara DemirZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

13:45

Süper LigGoller

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:35

SouthwellGünün Yarışları Birleşik Krallık

15:00

Kasımpaşa - 24 ErzincansporZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

15:45

Sporun Not DefteriSpor Programı

16:00

Adana Basket - İzmit Bld.Kadınlar Basketbol Süper Ligi

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

La LigaFutbol Programı

16:00

M.P.De Almeida - O.LuzATP Challenger

16:00

C.Lindell - C.U.CarabelliATP Challenger

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

17:00

4.GünSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

17:00

beIN ManşetFutbol Programı

17:00

Spor 360Spor Programı

17:00

Kayserispor - HekimoğluZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

17:00

Al Wasl - Al FujairahBAE Arap Körfez Ligi

17:00

Al Jazira - HattaBAE Arap Körfez Ligi

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:15

İzmirGünün Yarışları

17:30

F.F.Silva - T.BellucciATP Challenger

17:30

J.Menezes - C.H.TsengATP Challenger

18:00

TaraftarFutbol Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Süper SporSpor Programı

18:00

O.R.Batalla - T.A.TiranteATP Challenger

18:45

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

19:00

Futbolun ŞehirleriFutbol Programı

19:00

O. Ljubljana - AluminijSlovenya 1. Ligi

19:00

Sampdoria - Genoaİtalya Kupası

19:00

Galatasaray HDIS - Khimki YuzhnyCEV Cup Kadınlar

19:00

Konyaspor - Manisa FKZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Dynamoazan - OlomoucCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:30

Silva/Romboli - Cuevas/LuzATP Challenger

19:30

Herrera/Olmedo - Redlicki/ReeseATP Challenger

19:35

AvusturyaAlp Disiplini Dünya Kupası

19:45

Laurel ParkGünün Yarışları ABD

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

J.P.Varillas - M.T.B.VeraATP Challenger

20:00

V.Kopriva - J.De JongATP Challenger

20:00

Dubai - Ajman ClubBAE Arap Körfez Ligi

20:00

Khorfakkan - Al SharjahBAE Arap Körfez Ligi

20:00

FiledenVoleybol Programı

20:00

CSKA Moskova - Real MadridTHY Euroleague

20:00

Avrupa Ligi Maç ÖnüFutbol Programı

20:00

Serie A Full ImpactFutbol Programı

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:15

Euroleague Maç ÖnüBasketbol Programı

20:30

GüncelSpor Programı

20:45

Szeged - ElverumHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

20:45

PSG - PortoHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

20:55

AEK Athens - Zory LuhanskUEFA Avrupa Ligi

20:55

Braga - Leicester CityUEFA Avrupa Ligi

20:55

CSKA Moskova - FeyenoordUEFA Avrupa Ligi

20:55

CSKA Sofya - Young BoysUEFA Avrupa Ligi

20:55

KAA Gent - KızılyıldızUEFA Avrupa Ligi

20:55

LASK - AntwerpUEFA Avrupa Ligi

20:55

Slovan Liberec - HoffenheimUEFA Avrupa Ligi

20:55

Lille - AC MilanUEFA Avrupa Ligi

20:55

M.Tel Aviv - VillarrealUEFA Avrupa Ligi

20:55

Molde - ArsenalUEFA Avrupa Ligi

20:55

Karabağ - SivassporUEFA Avrupa Ligi

20:55

Sparta Prag - CelticUEFA Avrupa Ligi

20:55

Wolfsberg - Dinamo ZagrebUEFA Avrupa Ligi

21:00

Başlama VuruşuFutbol Programı

21:00

Martinez/Alves - Silva/KestelboimATP Challenger

21:00

Duran/Quiroz - Gabashvili/PopkoATP Challenger

21:00

Göztepe - KırklarelisporZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

21:00

Leganes - Espanyolİspanya La Liga 2

21:00

Biz BizeSpor Programı

21:00

UD Logrones - Albaceteİspanya La Liga 2

21:00

Kızılyıldız - Anadolu EfesTHY Euroleague

21:00

Zalgiris Kaunas - Zenit BasketTHY Euroleague

21:25

Akşam Spor HaberleriSpor Programı

21:30

Vakıfbank - PlovdivCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

21:30

Escobar/Sitak - Pino/PantaATP Challenger

21:30

Sarayın YıldızlarıSpor Programı

22:00

4.Gün AkşamSnooker Birleşik Krallık Şampiyonası

22:00

Dün GibiSpor Programı

22:00

Alba Berlin - Khimki MoskovaTHY Euroleague

22:00

Olympiakos - BaskoniaTHY Euroleague

22:05

Maccabi Fox - Olimpia MilanoTHY Euroleague

22:45

Barcelona - KielHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

22:50

Avrupa Ligi Maç SonuFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

AZ Alkmaar - Real SociedadUEFA Avrupa Ligi

23:00

Cluj - AS RomaUEFA Avrupa Ligi

23:00

Dundalk - Rapid WienUEFA Avrupa Ligi

23:00

Granada - OmoniaUEFA Avrupa Ligi

23:00

B.Leverkusen - Hapoel Beer ShevaUEFA Avrupa Ligi

23:00

Napoli - RijekaUEFA Avrupa Ligi

23:00

Nice - Slavia PragUEFA Avrupa Ligi

23:00

PSV - PAOKUEFA Avrupa Ligi

23:00

Rangers - BenficaUEFA Avrupa Ligi

23:00

Standard Liege - Lech PoznanUEFA Avrupa Ligi

23:00

Tottenham - LudogoretsUEFA Avrupa Ligi

23:00

Altamirano/Sachko - Vera/TabiloATP Challenger

23:00

SmaçörVoleybol Programı

23:00

Euroleague Maç SonuBasketbol Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:05

İleri ÜçlüFutbol Programı

23:30

Galdos/Mena - Cervantes/BatallaATP Challenger

23:30

Almeria - Tenerifeİspanya La Liga 2