2020-11-22 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

22.11.2020 Pazar
00:30

12 de Octubre - GuaraniParaguay 1. Ligi - Apertura

00:30

Teknik AnalizFutbol Programı

01:00

Süperr LigMaç Özetleri

01:00

Atletico PR - SantosBrezilya Serie A

01:00

Flamengo - CoritibaBrezilya Serie A

01:00

CRB - NauticoBrezilya Serie B

01:00

Cuiaba Esporte - CSABrezilya Serie B

01:20

Huracan - Velez SarsfieldArjantin Copa Liga Profesional

01:30

TFF 1. LigMaç Özetleri

02:00

F.Cerundolo - R.C.BaenaATP Challenger

02:00

Carlos Mannucci - HuancayoPeru Primera-Apertura

03:00

Goias - PalmeirasBrezilya Serie A

03:30

CA Independiente - CordobaArjantin Copa Liga Profesional

04:00

J.De Jong - A.MartinATP Challenger

06:00

M.Rua - P.CraigUFC Dövüş Serisi

06:30

K.Chookagian - C.CalvilloUFC Dövüş Serisi

07:00

Süper LigMaç Özetleri

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

07:00

M.Perry - T.MeansUFC Dövüş Serisi

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:15

TFF 1. LigMaç Özetleri

07:30

V.Shevchenko - J.MaiaUFC Dövüş Serisi

08:00

D.Figueiredo - A.PerezUFC Dövüş Serisi

08:00

Verdy - Renofa YamaguchiJaponya J2 Ligi

09:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

10:00

Urawa - G OsakaJaponya J.League

10:45

ElazığGünün Yarışları

11:00

Ziraat Bankası - TED Ankara KolejlilerTVF Erkekler 2. Lig

11:00

OvertimeBasketbol Programı

11:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Protokol TribünüFutbol Programı

12:00

SporseverSpor Programı

12:00

İzmir BB - Spor Toto SKHentbol Erkekler Süper Ligi

12:00

Zvezda - Bera BeraHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

12:00

Spor HaftasonuSpor Programı

12:00

Atan AlırBasketbol Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:05

Kadınlar SlalomAlp Disiplini Dünya Kupası

12:15

İstanbulGünün Yarışları

12:30

Lion City - Albirex NiigataSingapur Premier Ligi

12:30

Tanjong Pagar - TampinesSingapur Premier Ligi

13:00

Suwon - EvergrandeAFC Şampiyonlar Ligi

13:00

TVF Spor Lisesi - Sungurlu Bld.TVF Erkekler 2. Lig

13:00

Qabala - Neftçi BaküAzerbaycan Premier Ligi

13:00

A.Hoang - I.IvashkaATP Challenger

13:00

Beşiktaş - Nesibe AydınKadınlar Basketbol Süper Ligi

13:30

Hatayspor - Ç.RizesporSpor Toto Süper Lig

13:30

Keçiörengücü - AkhisarsporSpor Toto 1. Lig

14:00

CSKA Moskova - SochiRusya Premier Lig

14:00

PortekizMoto3

14:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

14:00

BATE Borisov - BelshinaBelarus Vysshaya Liga

14:00

Energetik BGU - Dinamo MinskBelarus Vysshaya Liga

14:00

FC Minsk - FC VitebskBelarus Vysshaya Liga

14:00

Gorodeja - BrestBelarus Vysshaya Liga

14:00

Neman - SlutskBelarus Vysshaya Liga

14:00

Rukh Brest - Shakhtyor SoligorskBelarus Vysshaya Liga

14:00

Smolevichi - Slavia MozyrBelarus Vysshaya Liga

14:00

Zhodino - Isloch MinskBelarus Vysshaya Liga

14:00

Haydi MaçaFutbol Programı

14:00

Çankaya Üni. - Adana BasketKadınlar Basketbol Süper Ligi

14:15

Viborg - Dunarea BrailaHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

14:30

Fiorentina - Beneventoİtalya Serie A

14:30

Estudiantes - Unicaja Malagaİspanya Basketbol Ligi

15:00

AdanaGünün Yarışları

15:00

Nova Gençlik - Tepebaşı GençlikTVF Kadınlar 2. Lig

15:00

Premier ShowFutbol Programı

15:00

Fulham - Evertonİngiltere Premier Lig

15:00

Zira - KeşlaAzerbaycan Premier Ligi

15:00

Nantes - MetzFransa Ligue 1

15:05

Kadınlar Dev SlalomAlp Disiplini Dünya Kupası

15:15

Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir KljBasketbol Süper Ligi

15:20

PortekizMoto2

15:30

Erzgebirge Aue - Darmstadt 98Almanya Bundesliga 2

15:30

Greuther Fürth - Jahn RegensburgAlmanya Bundesliga 2

15:30

Hamburg - BochumAlmanya Bundesliga 2

15:30

Wurzburger Kickers - HannoverAlmanya Bundesliga 2

15:30

Ziraat Bankası - Konya BBTVF Erkekler 1. Lig

15:30

SGK - Zonguldak DSİTVF Erkekler 2. Lig

15:30

Beerschot - AnderlechtBelçika Pro League

16:00

Jeonbuk - Shanghai SIPGAFC Şampiyonlar Ligi

16:00

Göztepe - AnkaragücüSpor Toto Süper Lig

16:00

Tuzlaspor - BandırmasporSpor Toto 1. Lig

16:00

Konyaspor - KasımpaşaSpor Toto Süper Lig

16:00

Sarıyer Bld. - Galatasaray HDISTVF Sultanlar Ligi

16:00

Lokomotiva Zagreb - MestrinoHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

16:00

Esbjerg - MetzHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

16:00

Anadolu Basket - Final SporBasketbol 1. Ligi

16:00

Samsunspor - İstanbul BasketBasketbol 1. Ligi

16:00

FinalSnooker Kuzey İrlanda Açık Final

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

16:00

Sabadell - Las Palmasİspanya La Liga 2

16:00

Eibar - Getafeİspanya La Liga

16:00

Hafta Sonu FutbolFutbol Programı

16:30

Volgograd - UralRusya Premier Lig

16:30

Tunalı Spor - Kartal Bld.TVF Kadınlar 2. Lig

16:30

Austria Vienna - St.PoltenAvusturya Bundesliga

16:30

WSG Tirol - AdmiraAvusturya Bundesliga

17:00

Slovan Bratislava - Zlate MoravceSlovakya Fortuna Ligi

17:00

Lilleström - KFUM OsloNorveç 1. Ligi

17:00

Raufoss - TromsöNorveç 1. Ligi

17:00

La LigaMaç Özetleri

17:00

PortekizMotoGP

17:00

Sheffield Utd - West Hamİngiltere Premier Lig

17:00

Roma - Parmaİtalya Serie A

17:00

Inter - Torinoİtalya Serie A

17:00

Sampdoria - Bolognaİtalya Serie A

17:00

Verona - Sassuoloİtalya Serie A

17:00

5 ÇayıSpor Programı Nevra Serezli

17:00

Kocaeli Basket - Mamak Bld.Basketbol 1. Ligi

17:00

Aluminij - Tabor SezanaSlovenya 1. Ligi

17:00

JDA Dijon - LensFransa Ligue 1

17:00

Montpellier - StrasbourgFransa Ligue 1

17:00

Reims - NimesFransa Ligue 1

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:00

Ascoli - Virtus Entellaİtalya Serie B

17:00

O.J.Gutierrez - M.P.De AlmeidaATP Challenger

17:00

C.U.Carabelli - M.KestelboimATP Challenger

17:30

Freiburg - MainzAlmanya Bundesliga

17:30

Gaziantep Basket - Anadolu EfesBasketbol Süper Ligi Ertelendi

17:30

Beşiktaş - TofaşBasketbol Süper Ligi

17:50

PolonyaKayakla Atlama Dünya Kupası

18:00

Halkbank - Maliye İhtisasTVF Erkekler 1. Lig

18:00

Podrovko Vegeta - CSKAHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

18:00

Brest Bretagne - OdenseHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

18:00

Zulte Waregem - MechelenBelçika Pro League

18:00

Aktüel FutbolFutbol Programı

18:00

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

18:00

Mallorca - Sporting Gijonİspanya La Liga 2

18:00

W.Leite - M.EchazuATP Challenger

18:00

C.Altamirano - T.A.TiranteATP Challenger

18:15

Cadiz - Real Sociedadİspanya La Liga

19:00

Rubin Kazan - RostovRusya Premier Lig

19:00

Adana Demirspor - EskişehirsporSpor Toto 1. Lig

19:00

Trabzonspor - BB ErzurumsporSpor Toto Süper Lig

19:00

Antalyaspor - AlanyasporSpor Toto Süper Lig

19:00

Domzale - NK CeljeSlovenya 1. Ligi

19:00

SV Ried - Rapid WienAvusturya Bundesliga

19:00

Angers - LyonFransa Ligue 1

19:00

SkorbordFutbol Programı

19:00

E.Ribeiro - A.GonzalezATP Challenger

19:00

B.Lock - J.L.R.Da SilvaATP Challenger

19:00

B.Nakashima - P.GunneswaranATP Challenger

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Leeds United - Arsenalİngiltere Premier Lig

19:30

Dün GibiSpor Programı Tuncay Şanlı

20:00

Haugesund - SandefjordNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Kristiansund - MjondalenNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Odds BK - StartNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Sarpsborg 08 - VikingNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Galatasaray HDIS - ArkasTVF Efeler Ligi

20:00

Kaerjeng - Slavia PragHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

20:00

PAOK - KavallieriHentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi

20:00

BudapeşteUluslararası Yüzme Ligi

20:00

Udinese - Genoaİtalya Serie A

20:00

Köln - Union BerlinAlmanya Bundesliga

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:00

V.Sachko - S.GaldosATP Challenger

20:00

B.Malla - G.LamaATP Challenger

20:15

Charleroi - KAA GentBelçika Pro League

20:15

Tenerife - UD Logronesİspanya La Liga 2

20:30

Zaragoza - Barcelonaİspanya Basketbol Ligi

20:30

Granada - Valladolidİspanya La Liga

21:00

D.Medvedev - D.ThiemATP Finalleri Londra Final

21:00

Tennessee Titans - Baltimore RavensNFL

21:00

StadyumFutbol Programı

21:00

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

21:00

Takım OyunuFutbol Programı

22:00

Stromsgodset - Bodo GlimtNorveç Eliteserien Ligi

22:00

Orta NoktaFutbol Programı

22:00

Final Akşam SeansıSnooker Kuzey İrlanda Açık Final

22:00

Ceara - Atletico MineiroBrezilya Serie A

22:00

Sao Paulo - Vasco Da GamaBrezilya Serie A

22:00

Real Madrid - Manresaİspanya Basketbol Ligi

22:15

Liverpool - Leicester Cityİngiltere Premier Lig

22:45

Genk - MouscronBelçika Pro League

22:45

Napoli - Milanİtalya Serie A

23:00

Beyaz FutbolTartışma Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Ponferradina - Real Zaragozaİspanya La Liga 2

23:00

Lille - LorientFransa Ligue 1

23:00

Alaves - Valenciaİspanya La Liga

23:00

KontraFutbol Programı

23:00

Reggina - Pisaİtalya Serie B

23:10

Estudiantes - AldosiviArjantin Copa Liga Profesional

23:30

Deportivo Cuenca - SD AucasEkvador Primera

23:30

Son SayfaSpor Programı