2023-01-23 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

23.01.2023 Pazartesi
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:30
Copiapo - Colo Colo Şili Primera Ligi
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Bisiklet
01:00
1.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Basketbol
02:00
Toronto Raptors - New York Knicks NBA
Futbol
02:00
Queretaro - Atlas Meksika Premier Ligi - Clausura
Amerikan Futbolu
02:30
Dallas Cowboys - SF 49ers NFL
Buz Hokeyi
03:00
LA Kings - Chicago B.Hawks NHL
Futbol
03:00
Curico Unido - Coquimbo Unido Şili Primera Ligi
Tenis
03:00
A.Sabalenka - B.Bencic Avustralya Acik
Tenis
03:00
Pavlyuchenkova/Rybakina - Aoyama/Shibahara Avustralya Acik Çift Kadınlar
Basketbol
03:30
Dallas Mavericks - LA Clippers NBA
Basketbol
04:00
Denver Nuggets - OKC Thunder NBA
Basketbol
04:00
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies NBA
Futbol
04:10
Pachuca - Juarez Meksika Premier Ligi - Clausura
Basketbol
04:30
GS Warriors - Brooklyn Nets NBA
Tenis
04:30
D.Vekic - L.Fruhvirtova Avustralya Acik
Tenis
04:30
Kalinina/Van Uytvanck - Chan/Yang Avustralya Acik Çift Kadınlar
Basketbol
05:00
Portland TB - LA Lakers NBA
Tenis
05:00
M.Linette - C.Garcia Avustralya Acik
Tenis
05:00
Ka.Pliskova - S.Zhang Avustralya Acik
Tenis
06:00
Brkic/Escobar - Hijkata/Kubler Avustralya Acik Çift Erkekler
Tenis
06:00
B.Shelton - J.Wolf Avustralya Acik
Tenis
06:30
A.Rublev - H.Rune Avustralya Acik
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Basketbol
08:00
Wonju DB - Suwon KT Güney Kore KBL Ligi
Tenis
08:00
R.B.Agut - T.Paul Avustralya Acik
Tenis
08:00
Krejcikova/Siniakova - Kalashnikova/Parks Avustralya Acik Çift Kadınlar
Programlar
08:30
Her Sabah Spor Spor Programı
Programlar
09:15
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:30
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Binicilik
09:30
Selangor Günün Yarışları
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Basketbol
10:00
Seoul Knights - Goyang Güney Kore KBL Ligi
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Medya Dünyası Spor Programı
Programlar
10:30
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Tenis
11:00
A.De Minaur - N.Djokovic Avustralya Acik
Programlar
12:00
Fenerin Maçı Var Futbol Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Binicilik
12:45
Bursa Günün Yarışları
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
13:00
Tofaş - Galatasaray NEF Basketbol Gençler Ligi
Tenis
13:00
Hunter/Mertens - Golubic/Niculescu Avustralya Acik Çift Kadınlar
Binicilik
13:20
Greyville Günün Yarışları
Programlar
13:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Basketbol
14:00
Yenişehir Bld. - Ege Gelişim Kızlar Basketbol Gençler Ligi
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Programlar
15:00
beIN Tenis Tenis Programı
Programlar
15:30
Tenis Raporu Tenis Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Hentbol
16:00
Yenimahalle Bld. - Görele Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Futbol
16:15
Ajman Club - Dubai BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
16:15
Al Dhafra - Al Fujairah BAE Arap Körfez Ligi
Programlar
16:30
Bundesliga Raporu Futbol Programı
Binicilik
16:55
Southwell Günün Yarışları
Programlar
17:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Basketbol
17:00
Beşiktaş - Bursaspor Basketbol Gençler Ligi
Basketbol
17:00
Düzce Atletik - İstanbul Basketbol Feneri Kızlar Basketbol Gençler Ligi
ESpor
17:00
2023 Spring Groups Provisional Blast Premier Spring Groups
Binicilik
17:45
Şanlıurfa Günün Yarışları
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Final Spor - Gemlik Basket Basketbol 1. Ligi
Futbol
18:00
Chindia Targoviste - Arges Romanya Liga 1
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Voleybol
18:00
Anadolu Voleybol - Ankaragücü TVF Kadınlar 2. Lig
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:40
beIN Basket Maç Önü Basketbol Programı
Basketbol
19:00
Petkimspor - Merkezefendi Bld. Basketbol Süper Ligi
Futbol
19:00
Bani Yas - Al Wahda BAE Arap Körfez Ligi
Programlar
19:00
Portekiz Ligi Maç Özetleri
Programlar
19:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
19:00
beIN Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Programlar
19:00
Tardini Büfe Spor Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:30
This is Paris Spor Programı
Futbol
20:00
Ç.Rizespor - Denizlispor Spor Toto 1. Lig
Futbol
20:00
Konyaspor - Ankaragücü Spor Toto Süper Lig
Futbol
20:00
Ümraniyespor - Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig
Programlar
20:00
Euroleague Analiz Basketbol Programı
Voleybol
20:00
Ankara DSİ - Eryaman Gençlik TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol
20:00
Kuzey Yıldızları - Ateş Spor TVF Kadınlar 2. Lig
Programlar
20:00
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
20:00
Skorbord Futbol Programı
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:00
Kolaysa Bil Bakalım Spor Programı
Programlar
20:00
Avrupa'dan Futbol Futbol Programı
Futbol
20:30
Bologna - Cremonese İtalya Serie A
Binicilik
20:35
Philadelphia Günün Yarışları
Programlar
20:45
beIN Basket Maç Sonu Basketbol Programı
Futbol
21:00
Farul Constanta - CFR Cluj Romanya Liga 1
Basketbol
21:00
Oliver Würzburg - Alba Berlin Almanya Basketbol Bundesliga
Programlar
21:00
Muhabir Masası Spor Programı
Programlar
21:00
Taktik Tahtası Basketbol Programı
Programlar
21:00
Eurostep Basketbol Programı
Futbol
22:00
Sudan - Madagaskar Afrika Uluslar Şampiyonası
Futbol
22:00
Jong Ajax - Roda Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Jong AZ - Helmond Hollanda Eerste Divisie
Programlar
22:00
Stadyum Futbol Programı
Programlar
22:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:00
90+1 Futbol Programı
Programlar
22:00
Orta Nokta Futbol Programı
Programlar
22:00
Dünyanın Sporu Spor Programı
Programlar
22:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
22:45
Inter - Empoli İtalya Serie A
Futbol
22:45
Pays de Cassel - PSG Fransa Kupası
Futbol
23:00
Fulham - Tottenham İngiltere Premier Lig
Futbol
23:00
Valencia - Almeria İspanya La Liga
Futbol
23:00
Andorra - Albacete İspanya La Liga 2
Bisiklet
23:00
2.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Futbol
23:15
Boavista - GD Chaves Portekiz Liga NOS
Futbol
23:30
Cajamarca - Cusco Peru Primera-Apertura
Programlar
23:30
Trio Futbol Programı
Programlar
23:45
Artı Futbol Futbol Programı
Mobil Uygulamalar