2023-01-24 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

24.01.2023 Salı
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Futbol
01:00
Universidad de Chile - Huachipato Şili Primera Ligi
Basketbol
03:00
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks NBA
Basketbol
03:00
Orlando Magic - Boston Celtics NBA
Futbol
04:00
U. Deportes - Cienciano Peru Primera-Apertura
Basketbol
04:00
Chicago Bulls - Atlanta Hawks NBA
Basketbol
04:00
Houston Rockets - Minnesota TW NBA
Dövüş Sporları
04:00
WWE Raw WWE
Tenis
04:30
E.Rybakina - J.Ostapenko Avustralya Acik Kadınlar Çeyrek Final
Basketbol
05:00
Utah Jazz - Charlotte Hornets NBA
Basketbol
06:00
Portland TB - SA Spurs NBA
Basketbol
06:30
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies NBA
Tenis
06:30
K.Khachanov - S.Korda Avustralya Acik Erkekler Çeyrek Final
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Basketbol
08:00
Mobis Phoebus - LG Sakers Güney Kore KBL Ligi
Programlar
08:30
Her Sabah Spor Spor Programı
Programlar
09:15
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Binicilik
09:20
Sha Tin Günün Yarışları
Programlar
09:45
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Basketbol
10:00
KCC Egis - KoGas Güney Kore KBL Ligi
Programlar
10:00
Medya Dünyası Spor Programı
Programlar
10:00
Set Sayısı Voleybol Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:30
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Tenis
11:00
J.Pegula - V.Azarenka Avustralya Acik Kadınlar Çeyrek Final
Programlar
11:00
Haftanın Konuğu Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Alp Disiplini
12:15
Kadınlar Büyük Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
12:15
Yakın Markaj Futbol Programı
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Tenis
13:00
S.Tsitsipas - J.Lehecka Avustralya Acik Erkekler Çeyrek Final
Futbol
13:00
Kapaz - Qabala Azerbaycan Premier Ligi
Programlar
13:00
Gündem Özel Spor Programı
Binicilik
13:00
Vaal Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Karşı Karşıya Futbol Programı
Binicilik
14:45
Adana Günün Yarışları
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Programlar
15:00
1.Lig Gündemi Futbol Programı
Alp Disiplini
15:15
Kadınlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
15:30
Hollanda Eredivisie Maç Özetleri
Programlar
16:00
Serie A Raporu Futbol Programı
Programlar
16:00
Hedef Süper Lig Futbol Programı
Binicilik
16:25
Lyon La Soie Günün Yarışları
Dövüş Sporları
16:30
Şanlıurfa Türkiye Açık Kickboks Kupası
Programlar
17:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Programlar
17:00
Ters Köşe Spor Programı
ESpor
17:00
2023 Spring Groups Provisional Blast Premier Spring Groups
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Binicilik
17:30
Antalya Günün Yarışları
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Urla Gençlik - İzmit Bld. Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Voleybol
18:00
Sultan Spor - Karayollari TVF Kadınlar 2. Lig
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Bigg Spor Ödülleri Ödül Töreni
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:30
Kolaysa Bil Bakalım Spor Programı
Programlar
18:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Programlar
18:55
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Futbol
19:00
Moritanya - Mali Afrika Uluslar Şampiyonası
Programlar
19:00
beIN 1. Lig Futbol Programı
Programlar
19:00
Zafer Aktaş Özel Röportaj
Programlar
19:00
Amerikan Mutfak Basketbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Alp Disiplini
19:30
Erkekler Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
19:30
Sportif Spor Programı
Basketbol
20:00
Rapla - Parnu Letonya Estonya Basketbol Ligi
Voleybol
20:00
BB Ankaraspor - TVF Spor Lisesi TVF Kadınlar 2. Lig
Basketbol
20:00
Galatasaray NEF - Limoges FIBA Şampiyonlar Ligi
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:00
beIN Premier League Futbol Programı
Programlar
20:00
Spor Akşamı Spor Programı
Programlar
20:15
Fenerium Saati Spor Programı
Futbol
20:30
Schalke 04 - Leipzig Almanya Bundesliga
Programlar
20:30
Avrupa Futbolu Futbol Programı
Programlar
20:30
Avrupa'da Futbol Futbol Programı
Binicilik
20:35
Philadelphia Günün Yarışları
Futbol
20:45
FC Emmen - PSV Hollanda Eredivisie
Basketbol
21:00
Hapoel Tel Aviv - Türk Telekom Eurocup
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Programlar
21:00
2F1B Spor Programı
Programlar
21:00
Final Futbol Programı
Programlar
21:00
Futbol Anadolu Futbol Programı
Programlar
21:00
Atıf Bey Sokak Spor Programı
Programlar
21:30
Hashtag Spor Programı
Futbol
22:00
Nijer - Kamerun Afrika Uluslar Şampiyonası
Basketbol
22:00
Cholet Basket - Chemnitz FIBA Europe Cup
Futbol
22:00
SC Telstar - Maastricht Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Dender - Genk U23 Belçika 1. B Ligi
Basketbol
22:00
Venezia - Cluj Napoca Eurocup
Basketbol
22:00
Strasbourg - Hapoel Holon FIBA Şampiyonlar Ligi
ESpor
22:00
2023 Spring Groups Provisional 2. Yayın Blast Premier Spring Groups
Programlar
22:20
Bundesliga Maç Önü Futbol Programı
Futbol
22:30
Bayern Münih - Köln Almanya Bundesliga
Futbol
22:30
Hertha Berlin - Wolfsburg Almanya Bundesliga
Futbol
22:30
Hoffenheim - Stuttgart Almanya Bundesliga
Basketbol
22:30
London Lions - Gran Canaria Eurocup
Alp Disiplini
22:30
Erkekler Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası
Basketbol
22:30
Iberostar Tenerife - Murcia FIBA Şampiyonlar Ligi
Programlar
22:30
Her Gece Spor Spor Programı
Programlar
22:30
Premier League Netbusters Futbol Programı
Futbol
22:45
Lazio - Milan İtalya Serie A
Futbol
22:45
Arouca - Sporting Portekiz Lig Kupası
Basketbol
23:00
Porto - SCMU Craiova FIBA Europe Cup
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Basketbol
23:00
Manresa - Lietuvos Rytas FIBA Şampiyonlar Ligi
Futbol
23:00
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk Hollanda Eredivisie
Programlar
23:00
Muhabir Masası Spor Programı
Programlar
23:00
İstatistik Bankası Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:00
Aktüel Futbol Futbol Programı
Futbol
23:00
Southampton - Newcastle İngiltere Lig Kupası
Programlar
23:30
Süper Lig Haftası Futbol Programı
Bisiklet
23:45
3.Etap Vuelta San Juan Bisiklet Turu
Mobil Uygulamalar