2022-08-07 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

07.08.2022 Pazar
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:00
12 de Octubre - Libertad Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
00:00
Mineros - Metropolitanos Venezuela Primera Ligi
Futbol
00:30
Everton DV - U. Catolica Şili Primera Ligi
Programlar
00:30
Son Karar Futbol Programı
Programlar
00:45
Trio Futbol Programı
Programlar
01:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
01:00
Cruzeiro - Tombense Brezilya Serie B
Futbol
01:00
Novorizontino - Londrina Brezilya Serie B
Futbol
01:00
Atletico GO - Bragantino Brezilya Serie A
Futbol
01:00
Avai - Corinthians Brezilya Serie A
Tenis
01:00
S.Rogers - V.Kudermetova WTA San Jose Yarı Final
Programlar
01:20
Z Raporu Futbol Programı
Futbol
01:30
Cerrito - Boston River Uruguay Premier Ligi
Futbol
02:00
Charlotte Independence - Chicago Fire MLS
Futbol
02:00
Indy Eleven - Pittsburgh RH ABD USL Championship
Tenis
02:00
N.Kyrgios - M.Ymer ATP Washington Yarı Final
Futbol
02:00
Huancayo - ADT Tarma Peru Primera-Apertura
Futbol
02:15
Cerro Porteno - Nacional Asuncion Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
02:15
Caracas - Hermanos Colmenares Venezuela Primera Ligi
Futbol
02:30
Montreal Impact - Miami FC MLS
Futbol
02:30
Cincinnati - Philadelphia Union MLS
Futbol
02:30
Columbus Crew - New York City MLS
Futbol
02:30
DC United - NY Red Bulls MLS
Futbol
02:30
Orlando City - NE Revolution MLS
Futbol
02:30
Birmingham Legion - Atlanta United 2 ABD USL Championship
Futbol
02:30
Loudoun United - LA Galaxy 2 ABD USL Championship
Futbol
02:30
Tampa Bay Rowdies - Detroit ABD USL Championship
Futbol
02:30
Sao Paulo - Flamengo Brezilya Serie A
Basketbol
03:00
Dallas Wings - Indiana Fever WNBA
Futbol
03:00
Nashville - Toronto FC MLS
Futbol
03:00
Louisville City - Charleston ABD USL Championship
Futbol
03:05
Monterrey - Leon Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
03:30
Kansas City - LA Galaxy 2 MLS
Futbol
03:30
Memphis 901 - Hartford Athletic ABD USL Championship
Futbol
04:00
Austin FC - SJ Earthquakes MLS
Futbol
04:00
Colorado Rapids - Minnesota United MLS
Futbol
04:00
New Mexico - Miami FC ABD USL Championship
Tenis
04:00
A.Rublev - Y.Nishioka ATP Washington Yarı Final
Tenis
04:00
D.Kasatkina - P.Badosa WTA San Jose Yarı Final
Basketbol
05:00
Phoenix Mercury - NY Liberty WNBA
Futbol
05:00
Real Salt Lake - Los Angeles FC MLS
Futbol
05:00
Monterrey Bay - El Paso Locomotive ABD USL Championship
Futbol
05:00
Orange County - Colorado Springs ABD USL Championship
Futbol
05:00
San Diego Loyal - San Antonio ABD USL Championship
Dövüş Sporları
05:00
A.Lipski - P.Cachoeira UFC Dövüş Serisi
Futbol
05:05
Santos Laguna - Cruz Azul Meksika Premier Ligi - Clausura
Motor Sporları
05:15
8 Saat Suzuka Dünya Endürans Şampiyonası
Futbol
05:30
Portland Timbers - FC Dallas MLS
Futbol
05:30
Phoenix Rising - Las Vegas Lights ABD USL Championship
Dövüş Sporları
05:30
A.Sakai - S.Spivac UFC Dövüş Serisi
Futbol
06:00
Sacramento Republic - Rio Grande ABD USL Championship
Dövüş Sporları
06:00
B.Walker - J.Miller UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
06:30
M.Usman - Z.Pauga UFC Dövüş Serisi
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Dövüş Sporları
07:00
V.Luque - G.Neal UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
07:30
T.Santos - J.Hill UFC Dövüş Serisi
Voleybol
09:00
Mersin TVF Pro Beach Tour
Güreş
10:00
Muğla Kavaklıdere BB Yağlı Güreşleri
Güreş
10:00
Konya Seydişehir Bld. Yağlı Güreşleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Atletizm
10:00
Konya İslami Dayanışma Turnuvasi
Programlar
10:00
beIN Hafta Sonu Spor Programı
Basketbol
11:00
Büyük Britanya - Karadağ FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 15.lik
Programlar
11:00
Spor Sabahı Spor Programı
Futbol
11:30
Sturm Graz - Rapid Wien 2 Avusturya 1. Ligi
Basketbol
11:30
TNT KaTropa - Magnolia Hotshots Filipinler Kupası
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Bisiklet
12:00
İsveç Vargarda Kadınlar Bisiklet Turu
Futbol
12:00
Tokyo - Shimizu S Pulse Japonya J.League
Futbol
12:00
Blaublitz - Mito Japonya J2 Ligi
Binicilik
12:15
İzmir Günün Yarışları
Futbol
12:30
Young Lions - Tanjong Pagar Singapur Premier Ligi
Programlar
12:30
Yakın Takip Futbol Programı
Futbol
13:00
Jeonbuk - Ulsan Güney Kore K-League
Programlar
13:00
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
13:00
Kawasaki Frontale - Yokohama Marinos Japonya J.League
Futbol
13:00
Sagan Tosu - Iwata Japonya J.League
Futbol
13:00
Shonan Bellmar - Sapporo Japonya J.League
Futbol
13:00
Asan - Gwangju Güney Kore 2.Ligi
Futbol
13:00
Kumamoto - Tochigi Japonya J2 Ligi
Futbol
13:00
Kusatsu - Chiba Japonya J2 Ligi
Atletizm
13:00
Konya 2.Yayın İslami Dayanışma Turnuvasi
Programlar
13:00
Lig Merkezi Spor Programı
Futbol
13:15
Groningen - Volendam Hollanda Eredivisie
Futbol
13:15
Zwolle - De Graafschap Hollanda Eerste Divisie
Motosiklet
13:20
Britanya GP Moto3
Futbol
13:30
Daegu - Incheon Güney Kore K-League
Basketbol
13:30
Meralco Bolts - San Miguel Beermen Filipinler Kupası
Futbol
13:30
Daejeon Citizen - Busan Güney Kore 2.Ligi
Basketbol
13:45
Litvanya - İsrail FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 7.lik
Basketbol
13:45
Hırvatistan - Kuzey Makedonya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 13.lük
Futbol
14:00
Toulouse - Nice Fransa Ligue 1
Futbol
14:00
Hibernian - Hearts İskoçya Premier Lig
Motor Sporları
14:00
Nürburgring 2.Yarış ADAC GT Masters
Motosiklet
14:00
İsveç - MX2 1.Yarış Motokros Dünya Şampiyonası
Futbol
14:00
Östersunds - Landskrona İsveç Superettan
Programlar
14:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Futbol
14:00
Naestved - Hobro Danimarka 1. Ligi
Güreş
14:00
Gerede Esentepe Yağlı Güreşleri
Atletizm
14:00
Konya 3.Yayın İslami Dayanışma Turnuvasi
Basketbol
14:30
Polonya - İtalya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
14:30
Litvanya - İsveç FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Futbol
14:30
Braunschweig - Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2
Futbol
14:30
Kaiserslautern - St.Pauli Almanya Bundesliga 2
Futbol
14:30
Magdeburg - Holstein Kiel Almanya Bundesliga 2
Futbol
14:30
Standard Liege - Cercle Brugge Belçika Pro League
Programlar
14:30
Karton Şapka Spor Programı
Binicilik
14:30
Deauville Günün Yarışları
Motosiklet
15:00
Britanya GP MotoGP Britanya GP
Hentbol
15:00
İspanya - İsveç EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Motosiklet
15:00
İsveç - MXGP 1.Yarış Motokros Dünya Şampiyonası
Futbol
15:00
Kauno Zalgiris - Riteriai Litvanya A Lyga
Programlar
15:00
Transfer Dosyası Futbol Programı
Futbol
15:15
Vaduz - Bellinzona İsviçre Challenge Ligi
Futbol
15:15
FC Zurich - Sion İsviçre Süper Ligi
Futbol
15:30
NEC Nijmegen - Twente Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Vitesse - Feyenoord Hollanda Eredivisie
Binicilik
15:30
İstanbul Günün Yarışları
Motor Sporları
15:40
2. Yarış Porsche Carrera Kupası
Basketbol
16:00
Fransa - İtalya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 5.lik
Basketbol
16:00
Almanya - Yunanistan FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 11.lik
Futbol
16:00
Leicester City - Brentford İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Manchester Utd - Brighton İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Angers - Nantes Fransa Ligue 1
Futbol
16:00
Lens - Brest Fransa Ligue 1
Futbol
16:00
Lille - Auxerre Fransa Ligue 1
Futbol
16:00
Montpellier - Troyes Fransa Ligue 1
Futbol
16:00
Raufoss - Stjordals Blink Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Sogndal - KFUM Oslo Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Stabaek - Brann Norveç 1. Ligi
Futbol
16:00
Halmstads - Dalkurd İsveç Superettan
Programlar
16:00
Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
16:00
KuPS - Honka Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
16:00
Hammarby - Sundsvall İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Kalmar - AIK Stockholm İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Sirius - Malmö İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Vejle - Nykobing Danimarka 1. Ligi
Futbol
16:00
Sepsi - UTA Arad Romanya Liga 1
Futbol
16:00
Warta - Pogon Szczecin Polonya Ekstraklasa
Futbol
16:00
Shamakhi - Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi
Binicilik
16:00
Deauville Günün Yarışları
Futbol
16:15
Fenix - Montevideo City Uruguay Premier Ligi
Futbol
16:30
Stuttgart - Leipzig Almanya Bundesliga
Motosiklet
16:30
Britanya GP Moto2 Britanya GP
Bisiklet
16:40
Belçika Leuven Bisiklet Turu
Basketbol
16:45
İspanya - Türkiye FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
16:45
Macaristan - Finlandiya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Futbol
17:00
Dundee United - Livingston İskoçya Premier Lig
Hentbol
17:00
Fransa - Faroe Adaları EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Motor Sporları
17:00
Dünya Kupası - Alsas Dünya Touring Car Dünya Kupası
Programlar
17:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Futbol
17:00
Kopenhag - Brondby IF Danimarka Süper Ligi
Futbol
17:00
Ceske Budejovice - Sparta Prag Çekya 1.Ligi
Futbol
17:00
Mlada Boleslav - Jablonec Çekya 1.Ligi
Futbol
17:00
Slovacko - Hradec Kralove Çekya 1.Ligi
Futbol
17:00
KAA Gent - Westerlo Belçika Pro League
Futbol
17:30
Santa Clara - Casa Pia Portekiz Liga NOS
Futbol
17:30
FC Lausanne - Ouchy İsviçre Challenge Ligi
Futbol
17:30
Basel - Young Boys İsviçre Süper Ligi
Futbol
17:30
Lugano - Luzern İsviçre Süper Ligi
Futbol
17:45
AZ Alkmaar - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie
Futbol
17:55
Suduva - FK Panevezys Litvanya A Lyga
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Motosiklet
18:00
İsveç - MXGP 2.Yarış Motokros Dünya Şampiyonası
Atletizm
18:00
Konya 4.Yayın İslami Dayanışma Turnuvasi
Tenis
18:00
M.Huesler - B.Paire ATP Montreal
Tenis
18:00
F.Fognini - D.Altmaier ATP Montreal
Futbol
18:05
Rennes - Lorient Fransa Ligue 1
Basketbol
18:15
Slovenya - Sırbistan FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 3.lük
Basketbol
18:15
Çekya - Polonya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 9.luk
Futbol
18:15
Sabah Bakü - Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
18:30
West Ham - Manchester City İngiltere Premier Lig
Futbol
18:30
Köln - Schalke 04 Almanya Bundesliga
Futbol
18:30
Mjallby - Elfsborg İsveç Allsvenskan
Futbol
18:30
Varnamo - Djurgarden İsveç Allsvenskan
Futbol
18:30
Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi
Futbol
18:30
Chindia Targoviste - CFR Cluj Romanya Liga 1
Futbol
18:30
KGHM Zaglebie - Lech Poznan Polonya Ekstraklasa
Voleybol
18:30
Karadağ - Portekiz CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler
Futbol
18:45
Venezia - Ascoli İtalya Kupasi
Futbol
18:45
Sligo Rovers - Bohemians İrlanda Premier Ligi
Programlar
18:45
Maç Başlıyor Spor Programı
Basketbol
19:00
Çekya - Yunanistan FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
19:00
Bosna Hersek - Almanya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Hentbol
19:00
Slovenya - Danimarka EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Kayakla Atlama
19:00
Fransa Kayakla Atlama Yaz GP
ESpor
19:00
Protality PubG
Futbol
19:00
Haugesund - Jerv Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Kristiansund - Molde Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Lilleström - Tromsö Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Sandefjord - Viking Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08 Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
19:00
Verona - Bari İtalya Kupasi
Futbol
19:00
Oulu - HJK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
19:00
Odense - Aarhus Danimarka Süper Ligi
Futbol
19:00
Cesar Vallejo - Grau Peru Primera-Apertura
Futbol
19:00
Podbrezova - Dunajska Streda Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
19:00
Slovan Bratislava - Skalica Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
19:00
Shelbourne - St. Patricks İrlanda Premier Ligi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:15
Fatih Karagümrük - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:15
Giresunspor - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:30
Anderlecht - Seraing Belçika Pro League
Binicilik
19:45
Diyarbakır Günün Yarışları
Binicilik
19:50
Saratoga Günün Yarışları
Basketbol
20:00
Connecticut Sun - Chicago Sky WNBA
Programlar
20:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Golf
20:00
4.Gün Wyndham Golf Turnuvası
Futbol
20:00
Braga - Sporting Lisbon Portekiz Liga NOS
Futbol
20:00
Zalgiris Vilnius - Banga Litvanya A Lyga
Futbol
20:00
Toluca - Tijuana Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
20:00
Slavia Prag - Fastav Zlin Çekya 1.Ligi
Futbol
20:15
Palestino - Audax Ital. Şili Primera Ligi
Basketbol
20:30
Türkiye - İspanya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off Final
Voleybol
20:30
Yunanistan - Hırvatistan CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler
Hentbol
21:00
Norveç - Sırbistan EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
21:00
Valerenga - Aalesund Norveç Eliteserien Ligi
Programlar
21:00
Dakika Skor Futbol Programı
Futbol
21:00
FC Carlos Stein - Carlos Mannucci Peru Primera-Apertura
Futbol
21:00
Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa Polonya Ekstraklasa
Basketbol
21:15
Letonya - Belçika FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
21:15
Fransa - İsrail FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Futbol
21:15
Municipal - Sport Boys Peru Primera-Apertura
Futbol
21:15
Maribor - O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi
Programlar
21:15
beIN Süper Lig Spor Programı
Futbol
21:30
Craiova - Uni. Craiova Romanya Liga 1
Futbol
21:30
Spartak Trnava - Zilina Slovakya Fortuna Ligi
Programlar
21:30
Analiz Fenerbahçe Futbol Programı
Tenis
21:30
K.Kanepi - L.Samsonova WTA Washington Final
Futbol
21:45
Marsilya - Reims Fransa Ligue 1
Futbol
21:45
Antalyaspor - Galatasaray Spor Toto Süper Lig
Programlar
21:45
Skorbord Futbol Programı
Futbol
22:00
Barcelona - Pumas Hazırlık Maçı
Futbol
22:00
Salernitana - Parma İtalya Kupasi
Futbol
22:00
Lokomotiv Zagreb - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
22:00
Fluminense - Cuiaba Esporte Brezilya Serie A
Futbol
22:00
Palmeiras - Goias Brezilya Serie A
Futbol
22:00
Antwerp - Leuven Belçika Pro League
Futbol
22:15
Monza - Frosinone İtalya Kupasi
Futbol
22:30
GD Chaves - Guimaraes Portekiz Liga NOS
Futbol
22:30
Portimonense - Boavista Portekiz Liga NOS
Futbol
22:45
Union Espanola - Universidad de Chile Şili Primera Ligi
Futbol
23:00
Sol De America - Guarani Paraguay 1. Ligi - Apertura
Programlar
23:30
90+1 Futbol Programı
Futbol
23:30
Cienciano - U. Deportes Peru Primera-Apertura
Programlar
23:45
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
23:45
beIN Süper Lig Maç Sonu Spor Programı
Programlar
23:45
Skor Spor Programı
Mobil Uygulamalar