2022-08-05 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

05.08.2022 Cuma
Mobile Appler
iOSAndroid
Tenis
00:00
T.Martincova - V.Azarenka WTA Washington
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
01:00
Brusque - Sampaio Correa Brezilya Serie B
Futbol
01:15
Melgar - Internacional Copa Sudamericana Çeyrek Final
Tenis
02:30
M.Sakkari - S.Rogers WTA San Jose
Futbol
03:00
Real Espana - Esteli Concacaf Şampiyonlar Ligi
Futbol
03:30
Atletico PR - Estudiantes Copa Libertadores Çeyrek Final
Futbol
03:30
CRB - Ponte Preta Brezilya Serie B
Futbol
05:00
Municipal - Vega Real Concacaf Şampiyonlar Ligi
Tenis
05:00
C.Gauff - N.Osaka WTA San Jose
Futbol
05:00
Atlas - Queretaro Meksika Premier Ligi - Clausura
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Güreş
10:00
Yozgat Sorgun Bld. Yağlı Güreşleri
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Basketbol
10:00
San Miguel Beermen - Meralco Bolts Filipinler Kupası
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Binicilik
12:25
Fairview Günün Yarışları
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Futbol
13:00
Seongnam - Gimcheon Sangmu Güney Kore K-League
Basketbol
13:00
Magnolia Hotshots - TNT KaTropa Filipinler Kupası
Futbol
13:30
FC Seoul - Jeju United Güney Kore K-League
Binicilik
13:45
Bursa Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Futbol
14:45
Hougang - Albirex Niigata Singapur Premier Ligi
Hentbol
15:00
Polonya - Almanya EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Binicilik
15:25
Musselburgh Günün Yarışları
Programlar
16:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Hentbol
17:00
Fransa - İsveç EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
League of Legends
17:00
Super Massive - İstanbul Wild Cats LOL Akademi Ligi
Binicilik
17:00
İstanbul Günün Yarışları
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
League of Legends
18:00
Nasr - 5 Ronin LOL Akademi Ligi
Futbol
18:00
BC Siauliai - Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Futbol
18:30
Tabor Sezana - NK Celje Slovenya 1. Ligi
Futbol
18:30
Kapaz - Zira Azerbaycan Premier Ligi
Programlar
18:30
Bundesliga Özel Futbol Programı
Futbol
18:45
Cagliari - Perugia İtalya Kupasi
Hentbol
19:00
Karadağ - Hırvatistan EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
League of Legends
19:00
Galatasaray ES - Beşiktaş ES LOL Akademi Ligi
Futbol
19:00
Udinese - FeralpiSalo İtalya Kupasi
Futbol
19:00
Randers - AC Horsens Danimarka Süper Ligi
Futbol
19:00
Cluj - Petrolul Romanya Liga 1
Futbol
19:00
Stal Mielec - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa
Programlar
19:00
Sanal Direktör Futbol Programı
Tenis
19:00
A.Kalinskaya - K.Kanepi WTA Washington Çeyrek Final
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:10
Amstetten - Admira Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:10
Austria II - Kapfenberg Bulls Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:10
First Vienna - St.Polten Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:10
Horn - BW Linz Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Greuther Fürth - Karlsruhe Almanya Bundesliga 2
Futbol
19:30
Sandhausen - F.Düsseldorf Almanya Bundesliga 2
Futbol
19:30
Hvidovre IF - Hillerod Danimarka 1. Ligi
Binicilik
19:50
Saratoga Günün Yarışları
Programlar
20:00
Her Akşam Spor Spor Programı
League of Legends
20:00
Galakticos - 1907 Fenerbahçe LOL Akademi Ligi
Futbol
20:00
Duisburg - Rot Weiss Essen Almanya Bundesliga 3
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:00
Spor Akşamı Spor Programı
Futbol
20:00
Helsingor - Fredericia Danimarka 1. Ligi
Programlar
20:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Futbol
20:30
Schaffhausen - FC Will İsviçre Challenge Ligi
Futbol
21:00
İstanbulspor - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig
Hentbol
21:00
İtalya - Portekiz EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
21:00
Skorbord Futbol Programı
Golf
21:00
2.Gün Wyndham Golf Turnuvası
Futbol
21:00
Heerenveen - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie
Tenis
21:00
D.Evans - Y.Nishioka ATP Washington Çeyrek Final
League of Legends
21:00
Team Aurora - Dark Passage LOL Akademi Ligi
Programlar
21:00
Dakika Skor Futbol Programı
Futbol
21:00
Varazdin - Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
21:00
Lyngby - FC Midtjylland Danimarka Süper Ligi
Futbol
21:00
NAC Breda - Helmond Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Den Bosch - Eindhoven Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Dordrecht - Roda Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Heracles - ADO Den Haag Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Oss - Jong Utrecht Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
VVV Venlo - Almere Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Willem II - Jong PSV Hollanda Eerste Divisie
Tenis
21:00
D.Kasatkina - A.Sabalenka WTA San Jose Çeyrek Final
Tenis
21:00
D.Saville - R.Marino WTA Washington Çeyrek Final
Futbol
21:15
Thun - FC Aarau İsviçre Challenge Ligi
Futbol
21:15
Neuchatel Xamax - Yverdon İsviçre Challenge Ligi
Futbol
21:30
E.Frankfurt - Bayern Münih Almanya Bundesliga
Futbol
21:30
Lafnitz - Floridsdorfer Avusturya 1. Ligi
Futbol
21:30
AS Trencin - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
21:30
Legia Varşova - Piast Gliwice Polonya Ekstraklasa
Programlar
21:30
Ligue 1 Show Futbol Programı
Futbol
21:45
Dundalk - Derry City İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Queen Park - Ayr İskoçya Championship
Futbol
21:45
Club Brugge - Zulte Waregem Belçika Pro League
Programlar
21:45
Premier League Maç Önü Futbol Programı
Programlar
21:45
%100 Futbol Futbol Programı
Futbol
22:00
Crystal Palace - Arsenal İngiltere Premier Lig
Futbol
22:00
Lyon - Ajaccio Fransa Ligue 1
Futbol
22:00
Lecce - Cittadella İtalya Kupasi
Futbol
22:00
Finn Harps - Drogheda İrlanda Premier Ligi
Futbol
22:15
Benfica - Arouca Portekiz Liga NOS
Futbol
22:15
Sampdoria - Reggina İtalya Kupasi
Programlar
23:00
Orta Nokta Futbol Programı
Tenis
23:00
A.Rublev - J.Wolf ATP Washington Çeyrek Final
Programlar
23:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Tenis
23:00
O.Jabeur - V.Kudermetova WTA San Jose Çeyrek Final
Programlar
23:30
90+1 Futbol Programı
Mobil Uygulamalar