2022-08-08 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

08.08.2022 Pazartesi
Mobile Appler
iOSAndroid
Tenis
00:00
Y.Nishioka - N.Kyrgios ATP Washington Final
Futbol
00:00
Fortaleza - Internacional Brezilya Serie A
Futbol
00:00
Atlas - Necaxa Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
00:00
Universidad Central - Zulia Venezuela Primera Ligi
Futbol
00:30
Defensor Sporting - Penarol Uruguay Premier Ligi
Programlar
00:45
Trio Spor Programı
Programlar
01:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
01:00
Atletico Mineiro - Atletico PR Brezilya Serie A
Futbol
01:15
Colo Colo - Antofagasta Şili Primera Ligi
Programlar
01:20
Z Raporu Spor Programı
Futbol
01:30
Olimpia Asuncion - Ameliano Paraguay 1. Ligi - Apertura
Tenis
02:00
S.Rogers - D.Kasatkina WTA San Jose Final
Futbol
02:05
Pachuca - Tigres Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
02:30
Estudiantes Merida - Portuguesa Venezuela Primera Ligi
Futbol
03:45
Nublense - Coquimbo Unido Şili Primera Ligi
Futbol
04:05
Club America - Juarez Meksika Premier Ligi - Clausura
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Medya Dünyası Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Binicilik
12:15
La Teste de Buch Fransa Günün Yarışları
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Futbol
13:00
Gyeongnam - Anyang Güney Kore 2.Ligi
Futbol
13:00
Jeonnam Dragons - Bucheon Güney Kore 2.Ligi
Binicilik
13:45
Bursa Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Her Gün Spor Spor Programı
Basketbol
14:30
İspanya - Polonya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
14:30
Finlandiya - İsveç FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Binicilik
14:45
Kempton Park Günün Yarışları
Programlar
15:00
Transfer Dosyası Futbol Programı
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Hentbol
15:00
Yunanistan - Çekya EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
15:00
Tenis Raporu Tenis Programı
Hentbol
15:00
Türkiye - İran İslami Dayanışma Turnuvasi
Programlar
15:45
Söz Taraftarda Spor Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Futbol
16:00
Turan - Qabala Azerbaycan Premier Ligi
Atletizm
16:00
Konya İslami Dayanışma Turnuvasi
Programlar
16:00
Bundesliga Raporu Futbol Programı
Hentbol
16:30
Letonya - Kosova EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
16:45
Türkiye - İtalya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
16:45
Macaristan - Litvanya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Futbol
17:00
Türkiye - Senegal İslami Dayanışma Turnuvasi
Hentbol
17:00
Bulgaristan - Litvanya EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Binicilik
17:00
Elazığ Günün Yarışları
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:00
Lahti - HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Hermannstadt - Voluntari Romanya Liga 1
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Atletizm
18:00
Konya 2.Yayın İslami Dayanışma Turnuvasi
Tenis
18:00
S.Halep - D.Vekic WTA Kanada
Atletizm
18:15
Gyulai István Anıtı Atletizm World Continental Tour Hungarian Athletics GP
Hentbol
18:30
Belçika - İsviçre EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
18:45
Genoa - Benevento İtalya Kupasi
Programlar
18:50
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Basketbol
19:00
Yunanistan - Belçika FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
19:00
Fransa - Bosna Hersek FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Tenis
19:00
S.Wawrinka - E.Ruusuvuori ATP Kanada
Futbol
19:00
Asane - Fredrikstad Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Grorud - Kongsvinger Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Ranheim - Mjondalen Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Sandnes - Skeid Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Start - Bryne Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Modena - Sassuolo İtalya Kupasi
Programlar
19:00
Spor Merkezi Spor Programı
Hentbol
19:00
Gürcistan - İsrail EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Tenis
19:00
F.Cerundolo - K.Khachanov ATP Montreal
Voleybol
19:00
Özbekistan - Türkiye İslami Dayanışma Turnuvasi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:15
M.Başakşehir - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Futbol
20:00
Eskilstuna United - Jönköpings İsveç Superettan
Futbol
20:00
Örebro - Orgryte İsveç Superettan
Futbol
20:00
Vasteraas - Brommapojkarna İsveç Superettan
Futbol
20:00
Hacken - Helsingborg İsveç Allsvenskan
Futbol
20:00
Varbergs - Göteborg İsveç Allsvenskan
Futbol
20:00
Silkeborg - Aalborg Danimarka Süper Ligi
Futbol
20:00
Wisla Plock - Legnica Polonya Ekstraklasa
Programlar
20:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Tenis
20:00
N.Diaz - S.Williams WTA Kanada
Hentbol
20:30
Kuzey Makedonya - Türkiye EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Binicilik
20:30
Colonial Downs Günün Yarışları
Programlar
20:45
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
21:00
Dakika Skor Futbol Programı
Futbol
21:00
Botosani - Farul Constanta Romanya Liga 1
Futbol
21:00
Jong Ajax - SC Telstar Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Jong AZ - Maastricht Hollanda Eerste Divisie
Futbol
21:00
Burton Albion - Liverpool Monterrey Uruguay Premier Ligi
Tenis
21:00
A.Murray - T.Fritz ATP Kanada
Tenis
21:00
S.Stephens - S.Kenin WTA Toronto
Programlar
21:00
Dakika Skor Futbol Programı
Basketbol
21:15
Çekya - Letonya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Basketbol
21:15
İsrail - Almanya FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonasi
Futbol
21:15
ND Gorica - Koper Slovenya 1. Ligi
Futbol
21:45
Fenerbahçe - Ümraniyespor Spor Toto Süper Lig
Futbol
21:45
Ankaragücü - Konyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
21:45
Caen - Metz Fransa Ligue 2
Programlar
21:45
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
21:45
Skorbord Futbol Programı
Futbol
22:00
WBA - Watford İngiltere Championship
Futbol
22:00
Cremonese - Ternana İtalya Kupasi
Tenis
22:00
S.Stephens - S.Kenin WTA Kanada
Futbol
22:15
Gil Vicente - Paços Ferreira Portekiz Liga NOS
Futbol
22:15
Bologna - Cosenza İtalya Kupasi
Tenis
22:30
P.Kvitova - A.Riske WTA Toronto
Programlar
23:30
90+1 Futbol Programı
Programlar
23:45
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
23:45
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
23:45
Orta Nokta Futbol Programı
Mobil Uygulamalar