2022-08-04 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

04.08.2022 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
01:15
Sao Paulo - Ceara Copa Sudamericana Çeyrek Final
Basketbol
02:00
Atlanta Dream - Indiana Fever WNBA
Futbol
02:00
Charlotte Independence - DC United MLS
Futbol
02:00
New York RB 2 - Memphis 901 ABD USL Championship
Futbol
02:30
Columbus Crew - Montreal Impact MLS
Tenis
02:30
E.Mandlik - P.Badosa WTA San Jose
Futbol
03:00
Miguelito - Malacateco Concacaf Şampiyonlar Ligi
Futbol
03:30
Atletico Minerio - Palmeiras Copa Libertadores Çeyrek Final
Futbol
03:30
Velez Sarsfield - Talleres Cordoba Copa Libertadores Çeyrek Final
Futbol
04:00
New Mexico - Sacramento Republic ABD USL Championship
Basketbol
05:00
Seattle Storm - Minnesota Lynx WNBA
Futbol
05:00
Municipal - Hankook Concacaf Şampiyonlar Ligi
Tenis
05:00
O.Jabeur - M.Keys WTA San Jose
Futbol
05:30
Portland Timbers - Nashville MLS
Futbol
05:30
SJ Earthquakes - Miami FC MLS
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Güreş
10:00
Tokat Tokat Topçam Yağlı Güreşleri
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
Transfer Dosyası Futbol Programı
Programlar
13:00
Jimnastik Her Yerde Spor Programı
Binicilik
13:15
Ankara Günün Yarışları
Binicilik
13:25
Vaal Günün Yarışları
Basketbol
13:45
Fransa - Slovenya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
13:45
Almanya - Hırvatistan FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 9.luk
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gündem Atletizm Spor Programı
Hentbol
14:45
Almanya - Macaristan EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Programlar
15:00
Sportif Spor Programı
Tenis
15:00
Çeyrek Final 1.Maç Premier Padel
Programlar
15:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Binicilik
15:35
Brighton Günün Yarışları
Basketbol
16:00
İsrail - Sırbistan FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
16:00
Polonya - Karadağ FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 9.luk
Programlar
16:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Hentbol
16:45
İzlanda - Polonya EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
League of Legends
17:00
Beşiktaş ES - 5 Ronin LOL Akademi Ligi
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
League of Legends
18:00
1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats LOL Akademi Ligi
Tenis
18:00
Çeyrek Final 2.Maç Premier Padel
Basketbol
18:15
İspanya - İtalya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
18:15
Büyük Britanya - Çekya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 9.luk
Binicilik
18:15
Kocaeli Günün Yarışları
Futbol
18:30
AEK Larnaca - Partizan UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Programlar
18:30
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
19:00
Aktüel Futbol Transfer Futbol Programı
Hentbol
19:00
Portekiz - Karadağ EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
19:00
Her Akşam Spor Spor Programı
ESpor
19:00
Protality PubG
League of Legends
19:00
Super Massive - Team Aurora LOL Akademi Ligi
Futbol
19:00
Brann - Start Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Fredrikstad - Stabaek Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
KFUM Oslo - Asane Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Kongsvinger - Bryne Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Mjondalen - Raufoss Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Sandnes - Sogndal Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Skeid - Ranheim Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Stjordals Blink - Grorud Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
KuPS - Young Boys UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
19:00
RFS - Hibernians UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Tenis
19:00
M.Ymer - E.Ruusuvuori ATP Washington
Tenis
19:00
L.Samsonova - A.Tomljanovic WTA Washington
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Spartak Trnava - Rakow Czestochowa UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Binicilik
19:50
Saratoga Günün Yarışları
Futbol
20:00
Fenerbahçe - Slovacko UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Programlar
20:00
Dakika Skor Futbol Programı
League of Legends
20:00
Galatasaray ES - Dark Passage LOL Akademi Ligi
Futbol
20:00
Jönköpings - Vasteraas İsveç Allsvenskan
Futbol
20:00
Orgryte - Eskilstuna United İsveç Allsvenskan
Futbol
20:00
Malmö - Dudelange UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Futbol
20:00
APOEL - Kyzylzhar UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
20:00
CSKA Sofya - St. Patricks UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
20:00
Neftçi Bakü - Rapid Wien UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
20:00
Maccabi Tel Aviv - Aris UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:00
Maç Havası Futbol Programı
Basketbol
20:30
Türkiye - Litvanya FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
20:30
Kuzey Makedonya - Yunanistan FIBA U18 Avrupa Şampiyonasi Play-Off 9.luk
Tenis
20:30
T.Fritz - D.Evans ATP Washington
Tenis
20:30
C.Osorio - E.Raducanu WTA Washington
Hentbol
21:00
Hırvatistan - İtalya EHF Erkekler U18 Avrupa Şampiyonasi
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Golf
21:00
1.Gün Wyndham Golf Turnuvası
Futbol
21:00
Vaduz - Konyaspor UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
League of Legends
21:00
Nasr - Galakticos LOL Akademi Ligi
Programlar
21:00
Mehmet Büyükekşi Özel Özel Yayın
Tenis
21:00
C.Liu - V.Kudermetova WTA San Jose
Futbol
21:15
Maribor - HJK Helsinki UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Futbol
21:30
Brondby IF - Basel UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
21:45
Breidablik - M.Başakşehir UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
21:45
Linfield FC - FC Zurich UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Programlar
22:00
Aktüel Futbol Transfer Gece Futbol Programı
Programlar
22:00
Her Gece Spor Spor Programı
Futbol
22:00
Olympiakos - Slovan Bratislava UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Futbol
22:00
Shamrock Rovers - Shkupi UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Futbol
22:00
Zrinjski - FC Tobol UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Futbol
22:00
Dundee United - AZ Alkmaar UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Programlar
22:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:30
İstatistik Bankası Futbol Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Tenis
23:00
C.Dolehide - A.Sabalenka WTA San Jose
Programlar
23:30
Transfer Günlüğü Futbol Programı
Tenis
23:30
H.Rune - J.Wolf ATP Washington
Mobil Uygulamalar