2022-06-22 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

22.06.2022 Çarşamba
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
01:00
Chapecoense - CRB Brezilya Serie B
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
02:00
Atlanta Dream - Dallas Wings WNBA
Basketbol
05:00
Phoenix Mercury - Minnesota Lynx WNBA
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Basketbol
10:00
Kuzey Makedonya - Romanya Kızlar FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Basketbol
10:00
Converge FiberXers - Terrafirma Dyip Filipinler Kupası
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Basketbol
12:00
Avusturya - Brezilya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Basketbol
12:00
Kuzey Makedonya - Romanya Erkekler FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Basketbol
12:25
Hollanda - Çin FIBA 3x3 Dünya Kupası
Programlar
12:30
Yakın Takip Futbol Programı
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
12:55
Polonya - Japonya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Futbol
13:00
Jeonbuk - Suwon City Güney Kore K-League
Tenis
13:00
C.Norrie - B.Nakashima ATP Eastbourne
Tenis
13:00
G.Minnen - S.Lisicki WTA Bad Homburg
Basketbol
13:00
Ginebra Kings - NLEX Road Warriors Filipinler Kupası
Tenis
13:00
G.Muguruza - C.Giorgi WTA Eastbourne
Basketbol
13:20
ABD - Yeni Zelanda FIBA 3x3 Dünya Kupası
Futbol
13:30
Incheon - Gangwon Güney Kore K-League
Futbol
13:30
FC Seoul - Ulsan Güney Kore K-League
Programlar
13:30
Fast & Bold Spor Programı
Binicilik
13:45
İstanbul Günün Yarışları
Basketbol
13:50
Fransa - Brezilya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Tenis
14:00
M.Giron - M.Mcdonald ATP Mallorca
Binicilik
14:00
Happy Valley Günün Yarışları
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Tenis
14:30
K.Boulter - P.Kvitova WTA Eastbourne
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Tenis
15:00
K.Swan - B.Andreescu WTA Bad Homburg
Tenis
15:30
S.Baez - D.Altmaier ATP Mallorca
Tenis
16:00
A.Bublik - J.Millman ATP Eastbourne
Programlar
16:00
Hedef Süper Lig Futbol Programı
Eskrim
16:00
Antalya Eskrim Avrupa Şampiyonası
Tenis
16:00
J.Burrage - B.Haddad Maia WTA Eastbourne
Programlar
16:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Tenis
17:00
D.Medvedev - A.Karatsev ATP Mallorca
Binicilik
17:15
Salon de Provence Günün Yarışları
Programlar
17:30
Maç Başlıyor Futbol Programı
Tenis
17:30
J.Ostapenko - M.Keys WTA Eastbourne
Tenis
17:30
L.Bronzetti - A.Kerber WTA Bad Homburg
Programlar
17:30
Spor Merkezi Spor Programı
Binicilik
17:30
Elazığ Günün Yarışları
Futbol
18:00
Fenerbahçe - Shkupi Hazırlık Maçı
Programlar
18:00
Sportif Spor Programı
Programlar
18:00
Sürüş Zamanı Spor Programı
Futbol
18:00
VPS - Honka Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
SJK - Haka Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
KuPS - Oulu Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Inter Turku - Lahti Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Ilves - HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga
Eskrim
18:00
Antalya Eskrim Avrupa Şampiyonası
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:30
İsrail - Avusturya UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Programlar
18:30
Pano Spor Programı
Futbol
19:00
Havelse - Hannover Hazırlık Maçı
Futbol
19:00
Mariehamn - HJK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga
Tenis
19:00
S.Halep - T.Zidansek WTA Bad Homburg
Voleybol
19:00
İsveç - Slovenya Avrupa Kadınlar Voleybol Gümüş Ligi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:30
Medya 101 Spor Programı
Binicilik
19:45
Delaware Park Günün Yarışları
Programlar
19:50
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:30
Dünyanın Sporu Spor Programı
Programlar
20:30
Spor Akşamı Spor Programı
Futbol
21:00
İngiltere - Sırbistan UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Programlar
21:00
Spor Turu Spor Programı
Futbol
21:00
Galatasaray - Bursaspor TFF Elit U14 Ligi Final
Programlar
22:30
Branş Defteri Spor Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Ayın Tarihi Spor Programı
Programlar
23:00
Futbol Aklı Futbol Programı
Programlar
23:30
Süper Yıldızlar Spor Programı
Mobil Uygulamalar