2022-06-24 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

24.06.2022 Cuma
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
01:00
Fluminense - Cruzeiro Brezilya Kupası
Futbol
02:00
Sao Paulo - Palmeiras Brezilya Kupası
Basketbol
02:30
New York NBA Draft
Futbol
03:30
Ponte Preta - Sampaio Correa Brezilya Serie B
Futbol
03:30
CSA - Gremio Brezilya Serie B
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Basketbol
10:00
Phoenix Fuelmasters - Magnolia Hotshots Filipinler Kupası
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
10:00
Süper Lig Yayın İhalesi Basın Toplantısı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Futbol
12:00
Kaya FC - Visakha AFC Kupasi
Programlar
12:15
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
12:30
Yakın Takip Futbol Programı
Binicilik
12:55
Fairview Günün Yarışları
Tenis
13:00
B.Haddad Maia - P.Kvitova WTA Eastbourne Yarı Final
Futbol
13:00
Viettel - Young Elephant AFC Kupasi
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
13:00
San Miguel Beermen - Ginebra Kings Filipinler Kupası
Binicilik
13:15
Bursa Günün Yarışları
Programlar
13:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:30
Sportif Spor Programı
Programlar
15:00
Çubuklu Engel Tanımaz Spor Programı
Yelken
15:00
Cascais TP52 World Championship
Tenis
15:00
J.Ostapenko - C.Giorgi WTA Eastbourne Yarı Final
Futbol
15:00
PSM Makassar - Kuala Lumpur City AFC Kupasi
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Basketbol
15:00
Çin - Polonya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Basketbol
15:25
Brezilya - Yeni Zelanda FIBA 3x3 Dünya Kupası
Tenis
15:30
B.Andreescu - S.Halep WTA Bad Homburg Yarı Final
Tenis
15:30
B.Andreescu - C.Garcia WTA Bad Homburg Final
Binicilik
15:35
Saintcloud Günün Yarışları
Basketbol
15:55
Japonya - Hollanda FIBA 3x3 Dünya Kupası
Tenis
16:00
B.Bonzi - S.Tsitsipas ATP Mallorca Yarı Final
Futbol
16:00
Bali United - Kedah AFC Kupasi
Programlar
16:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Programlar
16:15
Güncel Spor Programı
Basketbol
16:20
Polonya - Litvanya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Basketbol
16:55
Fransa - ABD FIBA 3x3 Dünya Kupası
Futbol
17:00
Sogdiana - Neftchi Kochkor-Ata AFC Kupasi
Binicilik
17:00
İstanbul Günün Yarışları
League of Legends
17:00
1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats LOL Akademi Ligi
Programlar
17:30
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
17:30
Dünyanın Sporu Spor Programı
Programlar
18:00
Branş Defteri Spor Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Tenis
18:00
R.Bautista Agut - A.Bellier ATP Mallorca Yarı Final
League of Legends
18:00
Super Massive - Team Aurora LOL Akademi Ligi
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:30
Romanya - Slovakya UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Futbol
18:30
Fransa - İtalya UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Programlar
18:30
Pano Spor Programı
League of Legends
19:00
Beşiktaş ES - 5 Ronin LOL Akademi Ligi
Futbol
19:00
Salzburg - CSKA Sofya Hazırlık Maçı
Tenis
19:00
C.Giorgi - C.Garcia WTA Bad Homburg Yarı Final
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:30
Yarının Yıldızları Spor Programı
Programlar
19:40
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
19:40
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Binicilik
19:45
Belmont Park Günün Yarışları
Futbol
20:00
Dila Gori - Gagra Gürcistan Erovnuli Liga
League of Legends
20:00
Nasr - Galakticos LOL Akademi Ligi
Futbol
20:00
Altyn Asyr - CSKA Pomir Dushanbe AFC Kupasi
Atletizm
20:00
Cezayir 2022 Oran Akdeniz Oyunlari
Atletizm
20:30
Kadınlar Tırmanış Dünya Şampiyonası
Programlar
20:30
Spor Akşamı Spor Programı
Atletizm
20:45
Kadınlar Boulder Final Tırmanış Dünya Şampiyonası
Programlar
21:00
Spor Turu Spor Programı
Programlar
21:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
League of Legends
21:00
Galatasaray ES - Dark Passage LOL Akademi Ligi
Programlar
21:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Futbol
21:45
Drogheda - Sligo Rovers İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Shamrock Rovers - Bohemians 1905 İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Shelbourne - Dundalk İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Dublin - Derry City İrlanda Premier Ligi
Golf
22:00
2.Gün Travelers Golf Turnuvası
Futbol
22:00
Finn Harps - St. Patricks İrlanda Premier Ligi
Programlar
22:00
Duayenler ve Anılar Spor Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Transfer Günlüğü Futbol Programı
Mobil Uygulamalar