2022-06-21 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

21.06.2022 Salı
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
02:00
Sao Paulo - Palmeiras Brezilya Serie A
Buz Hokeyi
03:00
TB Lightning - Colorado Avalanche NHL Play-Off
Dövüş Sporları
03:00
WWE Raw WWE
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Basketbol
12:00
Kosova - Kuzey Makedonya Kızlar FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Basketbol
12:00
Almanya - Romanya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Basketbol
12:25
Litvanya - Japonya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Programlar
12:30
Yakın Takip Futbol Programı
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
12:55
Yeni Zelanda - Sırbistan FIBA 3x3 Dünya Kupası
Tenis
13:00
R.Marino - C.Giorgi WTA Eastbourne
Basketbol
13:00
Dimitris Itoudis İmza Töreni
Futbol
13:00
Gimcheon Sangmu - Seongnam Güney Kore K-League
Binicilik
13:15
Kenilworth Günün Yarışları
Basketbol
13:20
Porto Riko - Brezilya FIBA 3x3 Dünya Kupası
Futbol
13:30
Daegu - Jeju United Güney Kore K-League
Futbol
13:30
Suwon - Pohang Güney Kore K-League
Binicilik
13:45
Ankara Günün Yarışları
Basketbol
13:50
Romanya - Çin FIBA 3x3 Dünya Kupası
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Basketbol
14:00
Kosova - Kuzey Makedonya Erkekler FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Tenis
15:00
Ka.Pliskova - K.Boulter WTA Eastbourne
Binicilik
15:30
Beverley Günün Yarışları
Eskrim
16:00
Antalya Eskrim Avrupa Şampiyonası
Basketbol
16:00
Türkiye - Bulgaristan Kızlar FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Programlar
16:00
Gündem Futbol Transfer Futbol Programı
Tenis
16:00
D.Altmaier - D.Lajovic ATP Mallorca
Bisiklet
16:35
Kadınlar 4.Etap İsviçre Bisiklet Turu
Binicilik
17:00
Kocaeli Günün Yarışları
Tenis
17:00
J.Ostapenko - A.Tomljanovic WTA Eastbourne
Futbol
17:30
Shakhtyor Soligorsk - Slutsk Belarus Kupası
Tenis
17:30
D.Evans - A.Mannarino ATP Eastbourne
Tenis
17:30
N.Kyrgios - L.Djere ATP Mallorca
Programlar
17:30
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:00
Sürüş Zamanı Spor Programı
Futbol
18:00
Maxline Rogachev - FC Vitebsk Belarus Kupası
Futbol
18:00
Espelkamp - Arminia Bielefeld Hazırlık Maçı
Eskrim
18:00
Antalya 2.Yayın Eskrim Avrupa Şampiyonası
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Türkiye - Bulgaristan Erkekler FIBA Altyapı Gelişim Projesi Final Turnuvasi
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:30
Slovakya - İtalya UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Programlar
18:30
Pano Spor Programı
Futbol
18:30
Osipovichi - Neman Belarus Kupası
Programlar
18:55
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Futbol
19:00
Stanles Pinsk - BATE Borisov Belarus Kupası
Tenis
19:00
P.Badosa - J.Burrage WTA Eastbourne
Futbol
19:00
Saburtalo Tiflis - Telavi Gürcistan Erovnuli Liga
Programlar
19:00
Son Viraj Motor Sporları Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Binicilik
19:10
Newbury Günün Yarışları
Programlar
19:30
Sportif Spor Programı
Tenis
19:30
S.Baez - J.Thompson ATP Mallorca
Futbol
20:00
Dinamo Batum - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga
Basketbol
20:00
Larisa - Promitheas Yunanistan Basketbol Ligi Play-Off
Programlar
20:00
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
20:30
Çubuklu Engel Tanımaz Spor Programı
Programlar
20:30
Spor Akşamı Spor Programı
Futbol
21:00
Romanya - Fransa UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Programlar
21:00
Spor Turu Spor Programı
Futbol
21:00
Fenerbahçe - Bursaspor TFF Elit U15 Ligi Final
Programlar
22:00
Branş Defteri Spor Programı
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Transfer Günlüğü Futbol Programı
Programlar
23:30
Dünyanın Sporu Spor Programı
Mobil Uygulamalar