2022-05-13 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

13.05.2022 Cuma
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
02:00
Philadelphia 76ers - Miami Heat NBA Play-Off
Buz Hokeyi
02:30
Toronto M.Leafs - TB Lightning NHL
Basketbol
04:30
Dallas Mavericks - Phoenix Suns NBA Play-Off
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
League of Legends
09:00
PSG Talon - RED Kalunga League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
09:15
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:50
TFF 1. Lig Goller
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
League of Legends
10:00
Royal Never Give Up - Fastpay Wildcats League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
League of Legends
11:00
Fastpay Wildcats - PSG Talon League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Tenis
12:00
C.Garin - A.Zverev ATP Roma Çeyrek Final
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
League of Legends
12:00
RED Kalunga - Royal Never Give Up League of Legends Dünya Şampiyonası
Tenis
12:00
A.Sabalenka - A.Anisimova WTA Roma Çeyrek Final
Binicilik
12:25
Fairview Günün Yarışları
Bisiklet
12:30
7.Etap İtalya Bisiklet Turu
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
12:30
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
League of Legends
13:00
RED Kalunga - Fastpay Wildcats League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
13:00
Cuma ve Ertesi Spor Programı
Atletizm
13:00
Antalya Tahtalı Run To Sky
Binicilik
13:15
Bursa Günün Yarışları
Programlar
13:25
Süper Lig Goller
Tenis
13:30
J.Sinner - S.Tsitsipas ATP Roma Çeyrek Final
Futbol
13:30
Urawa - Hiroshima Japonya J.League
Programlar
13:35
İtalya Seri A Goller
Programlar
13:45
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
League of Legends
14:00
PSG Talon - Royal Never Give Up League of Legends Dünya Şampiyonası
Futbol
14:00
F.Amager - Koge Danimarka 1. Ligi
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Tenis
15:00
D.Shapovalov - C.Ruud ATP Roma Çeyrek Final
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Futbol
15:00
Bolnisi - Samgurali Gürcistan Erovnuli Liga
Tenis
15:30
I.Swiatek - B.Andreescu WTA Roma Çeyrek Final
Binicilik
15:35
York Günün Yarışları
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Futbol
16:00
68 Aksaray Bld. - Iğdırspor TFF 2. Lig Play-Off
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Binicilik
17:00
İstanbul Günün Yarışları
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Programlar
17:00
Sanal Direktör Futbol Programı
Programlar
17:30
Sarayın Yıldızları Spor Programı
Tenis
17:30
O.Jabeur - M.Sakkari WTA Roma Çeyrek Final
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:00
Mlada Boleslav - Sigma Olomouc Çekya 1.Ligi
Futbol
18:00
Oulu - Honka Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
VPS - SJK Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Telavi - Gagra Gürcistan Erovnuli Liga
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Futbol
18:30
FC Vitebsk - Gomel Belarus Vysshaya Liga
Programlar
18:30
Sürüş Zamanı Spor Programı
Programlar
19:00
Altın Oran Spor Programı
Atletizm
19:00
Doha Diamond League (Elmas Lig)
Programlar
19:00
Amerikan Mutfak Basketbol Programı
Futbol
19:00
Cracovia Krakow - Wisla Plock Polonya Ekstraklasa
Futbol
19:00
Sochi - Nizhny Novgorod Rusya Premier Lig
Futbol
19:00
Dragovoljac - ND Gorica Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
19:00
Dinamo Kiev - Flora Tallin Dostluk Maçı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Basketbol
19:30
Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Futbol
19:30
Amstetten - Grazer Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Austria II - Rapid Wien 2 Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
BW Linz - Liefering Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Dornbirn - Vorwarts Steyr Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
FC Juniors - Kapfenberg Bulls Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Horn - Aus Lustenau Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Lafnitz - Floridsdorfer Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
St.Polten - Innsbruck Avusturya 1. Ligi
Futbol
19:30
Fredericia - Nykobing Danimarka 1. Ligi
Binicilik
19:45
Belmont Park Günün Yarışları
Futbol
20:00
52 Orduspor - İskenderun FK TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Futbol
20:00
AC Horsens - Helsingor Danimarka 1. Ligi
Futbol
20:00
Dalkurd - Skövde İsveç Superettan
Futbol
20:00
Lokomotif Tiflis - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga
Programlar
20:00
Ayın Tarihi Spor Programı
Tenis
20:00
J.Teichmann - D.Kasatkina WTA Roma Çeyrek Final
Dövüş Sporları
20:00
Dilara Yücel UBO Dünya Şampiyonluk Unvan Maçı
Futbol
20:30
Zhodino - BATE Borisov Belarus Vysshaya Liga
Programlar
21:00
Artı Futbol Futbol Programı
Futbol
21:00
Michalovce - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
21:00
Eindhoven - De Graafschap Hollanda Eredivisie
Programlar
21:00
Hashtag Spor Programı
Programlar
21:00
Gamer Spor Programı
Futbol
21:15
Sporting Cristal - Ayacucho Peru Primera-Apertura
Tenis
21:30
N.Djokovic - F.Auger Aliassime ATP Roma Çeyrek Final
Futbol
21:30
Jagiellonia - Legia Varşova Polonya Ekstraklasa
Futbol
21:30
Ascoli - Benevento İtalya Serie B
Programlar
21:30
Başlama Vuruşu Futbol Programı
Programlar
21:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Futbol
21:45
Arbroath - Inverness İskoçya Premier Lig
Futbol
21:45
Dundalk - Bohemians 1905 İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Shamrock Rovers - Derry City İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Shelbourne - Drogheda İrlanda Premier Ligi
Futbol
21:45
Luton Town - Huddersfield İngiltere Championship
Programlar
22:00
Demirkol'un Galaxy Rehberi Spor Programı
Futbol
22:00
Real Sociedad B - Almeria İspanya La Liga 2
Futbol
22:00
Finn Harps - Dublin İrlanda Premier Ligi
Programlar
22:00
Goller ve Anılar Futbol Programı
Futbol
22:15
Paços Ferreira - Benfica Portekiz Liga NOS
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Golf
23:00
2.Gün Golf PGA Tour Bryan Nelson
Programlar
23:00
İleri Üçlü Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Futbol
23:30
Melgar - ADT Tarma Peru Primera-Apertura
Programlar
23:30
Pano Spor Programı
Mobil Uygulamalar