2022-05-12 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

12.05.2022 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Aktüel Futbol Futbol Programı
Programlar
00:30
Son Sayfa Futbol Programı
Futbol
01:00
Olimpia Asuncion - Sol De America Paraguay 1. Ligi - Apertura
Basketbol
02:00
Boston Celtics - Milwaukee Bucks NBA Play-Off
Futbol
02:30
Bragantino - Atletico Mineiro Brezilya Serie A
Futbol
03:15
Cerro Porteno - Guairena Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
03:15
Resistencia - Guarani Paraguay 1. Ligi - Apertura
Basketbol
04:30
Memphis Grizzlies - GS Warriors NBA Play-Off
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
09:25
TFF 1. Lig Goller
Programlar
09:35
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
09:45
İtalya Seri A Goller
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Binicilik
10:30
Pakenham Günün Yarışları
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
League of Legends
11:00
Order - Evil Geniuses League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Tenis
12:00
A.De Minaur - A.Zverev ATP Roma
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
League of Legends
12:00
G2 Esports - Order League of Legends Dünya Şampiyonası
Tenis
12:00
A.Sabalenka - J.Pegula WTA Roma
Programlar
12:25
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
League of Legends
13:00
PSG Talon - Fastpay Wildcats League of Legends Dünya Şampiyonası
ESpor
13:00
Challengers Stage PGL CS GO
Programlar
13:25
Süper Lig Maç Özetleri
Tenis
13:30
K.Khachanov - S.Tsitsipas ATP Roma
Programlar
13:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Binicilik
13:45
Ankara Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
League of Legends
14:00
Royal Never Give Up - RED Kalunga League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Futbol
14:30
Galatasaray - Bursaspor TFF Elit U15 Ligi
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
League of Legends
15:00
Saigon Buffalo - Team Aze League of Legends Dünya Şampiyonası
Futbol
15:00
Almanya - Fransa UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
Binicilik
15:35
York Günün Yarışları
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Futbol
16:00
Artvin Hopa - Kütahyaspor TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Futbol
16:00
Arnavutköy Bld. - Yıldırımspor TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Futbol
16:00
Ofspor - Fethiyespor TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Futbol
16:00
Bayburt GÖİ - 1461 Trabzon TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Futbol
16:00
Sivas Bld. - Bodrumspor TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
League of Legends
16:00
T1 - DetonatioN FocusMe League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Programlar
16:00
Basketbol IQ Basketbol Programı
Futbol
16:00
Saburtalo Tiflis - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga
Programlar
16:15
Medya 101 Spor Programı
Binicilik
16:30
İzmir Günün Yarışları
Futbol
17:00
Karabağ - Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Tenis
17:30
J.Brooksby - C.Ruud ATP Roma
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Futbol
18:00
KuPS - Haka Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Lahti - HJK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga
Futbol
18:00
Dila Gori - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
Tenis
18:00
N.Djokovic - S.Wawrinka ATP Roma
Programlar
18:00
Yakın Takip Futbol Programı
Programlar
18:20
Maç Başlıyor Voleybol Programı
Programlar
19:00
Futbolun Şehirleri Futbol Programı
Programlar
19:00
Londra Merkez Tartışma Programı
Basketbol
19:00
Fenerbahçe - Yenişehir Bld. Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Final
Voleybol
19:00
Vakifbank - Fenerbahçe Opet TVF Sultanlar Ligi Play-Off Final
Futbol
19:00
Odense - Viborg Danimarka Süper Ligi
Futbol
19:00
Vejle - Aarhus Danimarka Süper Ligi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Lyngby - Hvidovre IF Danimarka 1. Ligi
Programlar
19:30
Armamızın Gücüyle Spor Programı
Hentbol
19:45
Telekom Veszprem - Aalborg Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Futbol
20:00
Real Sociedad - Cadiz İspanya La Liga
Programlar
20:00
Muhabir Masası Futbol Programı
Futbol
20:00
Orduspor - İçel İY TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Futbol
20:00
Tarsus İY - Amedspor TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Futbol
20:00
Ispartaspor - Karacabey Bld. TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Programlar
20:00
Hıncal Uluç İle Baş Başa Futbol Programı
Programlar
20:00
Spor Akşamı Spor Programı
Futbol
20:00
Tromsö - Valerenga Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
20:00
Viking - Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi
Tenis
20:00
R.Nadal - D.Shapovalov ATP Roma
Programlar
20:00
Çubuklu Engel Tanımaz Spor Programı
Programlar
20:00
Bundesliga Weekly Futbol Programı
Programlar
20:25
Akşam Haber Bülteni Spor Programı
Binicilik
20:25
Gulfstream Günün Yarışları
Programlar
20:30
Maçın Ardından Voleybol Programı
Programlar
20:30
Ligue 1 Futbol Programı
Programlar
20:50
Süper Lig Goller
Futbol
21:00
Rayo Vallecano - Villarreal İspanya La Liga
Programlar
21:00
Muhabir Masası Futbol Programı
Futbol
21:00
İspanya - Hollanda UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
Programlar
21:00
Başlama Vuruşu Futbol Programı
Programlar
21:00
Total Futbol Futbol Programı
Futbol
21:00
FC Midtjylland - Brondby IF Danimarka Süper Ligi
Programlar
21:00
Duayenler ve Anılar Spor Programı
Programlar
21:00
Bi de Bana Sor Futbol Programı
Futbol
21:30
Anderlecht - Antwerp Belçika Pro League
Futbol
21:30
Basel - Grasshoppers İsviçre Süper Ligi
Futbol
21:30
FC Zurich - FC Lausanne İsviçre Süper Ligi
Futbol
21:30
Vicenza - Cosenza İtalya Serie B
Futbol
21:45
Tottenham - Arsenal İngiltere Premier Lig
Hentbol
21:45
Montpellier - Kielce Vive Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Programlar
22:00
Santra Futbol Programı
Futbol
22:30
Real Madrid - Levante İspanya La Liga
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Golf
23:00
1.Gün Golf PGA Tour Bryan Nelson
Programlar
23:00
Taktik Analiz Futbol Programı
Programlar
23:00
Her Gece Spor Spor Programı
Programlar
23:00
Pano Spor Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:15
Avrupa'dan Futbol Futbol Programı
Programlar
23:30
İstatistik Bankası Futbol Programı
Mobil Uygulamalar