2022-05-15 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

15.05.2022 Pazar
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:30
Sampaio Correa - Vila Nova Brezilya Serie B
Futbol
01:00
Colo Colo - Coquimbo Unido Şili Primera Ligi
Futbol
01:00
Atletico Mineiro - Atletico GO Brezilya Serie A
Futbol
01:00
Internacional - Corinthians Brezilya Serie A
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Futbol
02:00
Charleston - New Mexico ABD USL Championship
Futbol
02:00
Hartford Athletic - New York RB 2 ABD USL Championship
Futbol
02:00
Miami FC - San Antonio ABD USL Championship
Futbol
02:00
Pittsburgh RH - El Paso Locomotive ABD USL Championship
Futbol
02:00
Charlotte Independence - Montreal Impact MLS
Futbol
02:00
New York City - Columbus Crew MLS
Futbol
02:00
Vancouver W.Caps - SJ Earthquakes MLS
Buz Hokeyi
02:00
TB Lightning - Toronto M.Leafs NHL Play-Off
Futbol
02:15
Sol De America - Cerro Porteno Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
02:30
Detroit - Loudoun United ABD USL Championship
Futbol
02:30
Philadelphia Union - NY Red Bulls MLS
Futbol
02:30
CSA - Operario Brezilya Serie B
Basketbol
03:00
Minnesota Lynx - Chicago Sky WNBA
Futbol
03:00
Memphis 901 - Indy Eleven ABD USL Championship
Futbol
03:00
Chicago Fire - Cincinnati MLS
Futbol
03:00
Miami FC - DC United MLS
Futbol
03:00
Fluminense - Atletico PR Brezilya Serie A
Futbol
03:00
Alianze Lima - Cesar Vallejo Peru Primera-Apertura
Futbol
03:30
Houston Dynamo - Nashville MLS
Futbol
04:30
Real Salt Lake - Austin FC MLS
Futbol
05:00
Las Vegas Lights - Oakland Roots ABD USL Championship
Futbol
05:00
Monterrey Bay - Rio Grande ABD USL Championship
Futbol
05:00
San Diego Loyal - Colorado Springs ABD USL Championship
Futbol
05:00
Portland Timbers - Kansas City MLS
Dövüş Sporları
05:00
J.Hadley - A.Nascimento UFC Dövüş Serisi
Futbol
05:30
LA Galaxy 2 - FC Dallas MLS
Dövüş Sporları
05:30
F.Camacho - M.Tarros UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
06:00
K.Chookagian - A.Ribas UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
06:30
D.Grant - L.Smolka UFC Dövüş Serisi
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Dövüş Sporları
07:00
R.Spann - I.Cutelaba UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
07:00
H.Holm - K.Vieira UFC Dövüş Serisi
Dövüş Sporları
07:30
J.Blachowicz - A.Rakic UFC Dövüş Serisi
Futbol
08:00
Machida - Albirex Niigata Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Okayama - Kusatsu Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Vegalta Sendai - Kanazawa Japonya J2 Ligi
Futbol
08:00
Yokohama FC - Tokushima Japonya J2 Ligi
Futbol
08:20
Suwon - Jeju United Güney Kore K-League
Programlar
08:45
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
League of Legends
09:00
Team Aze - Saigon Buffalo League of Legends Dünya Şampiyonası
Futbol
09:00
Chiba - Blaublitz Japonya J2 Ligi
Programlar
09:00
Spor Sabahı Spor Programı
Atletizm
09:00
Konya Yarı Maratonu Şehir Maratonu
Futbol
09:05
Adelaide United - CC Mariners Avustralya A Ligi Play-Off Çeyrek Final
Binicilik
09:15
Sha Tin Günün Yarışları
League of Legends
10:00
DetonatioN FocusMe - T1 League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Atletizm
10:00
Manisa Manisa Yarı Maratonu
Futbol
10:30
Jeonbuk - Gangwon Güney Kore K-League
Futbol
10:45
Pendik Engelliler - Trabzon Ortahisar Bld. Turkcell Ampute Futbol Süper Ligi
League of Legends
11:00
Saigon Buffalo - DetonatioN FocusMe League of Legends Dünya Şampiyonası
Programlar
11:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Programlar
11:00
Overtime Basketbol Programı
Programlar
11:00
Hafta Sonu Keyfi Futbol Programı
Motosiklet
12:00
Fransa GP Moto3
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
League of Legends
12:00
T1 - Team Aze League of Legends Dünya Şampiyonası
Futbol
12:00
Fenerbahçe - Galatasaray TFF Elit U14 Ligi
Programlar
12:00
Branş Defteri U19 Takımı Spor Programı
Atletizm
12:00
Ödül Töreni Tahtalı Run To Sky
Binicilik
12:15
Adana Günün Yarışları
Bisiklet
12:25
9.Etap İtalya Bisiklet Turu
Sutopu
12:30
Galatasaray - Enka Sutopu Süper Ligi Final
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
League of Legends
13:00
DetonatioN FocusMe - Team Aze League of Legends Dünya Şampiyonası
ESpor
13:00
Legends Stage PGL CS GO
Futbol
13:00
FC Seoul - Pohang Güney Kore K-League
Programlar
13:00
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Motosiklet
13:20
Fransa GP Moto2
Futbol
13:30
Bologna - Sassuolo İtalya Serie A
Futbol
13:30
Stal Mielec - Slask Wroclaw Polonya Ekstraklasa
Bisiklet
13:40
5.Etap Macaristan Bisiklet Turu
Futbol
14:00
Tottenham - Burnley İngiltere Premier Lig
Futbol
14:00
Aberdeen - St.Mirren İskoçya Premier Lig
Futbol
14:00
Hibernian - St.Johnstone İskoçya Premier Lig
Futbol
14:00
Livingston - Dundee FC İskoçya Premier Lig
Programlar
14:00
Maç Günü Futbol Programı
League of Legends
14:00
Saigon Buffalo - T1 League of Legends Dünya Şampiyonası
Futbol
14:00
Isloch Minsk - Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga
Futbol
14:00
Ural - Rubin Kazan Rusya Premier Lig
Futbol
14:00
Landskrona - Brommapojkarna İsveç Superettan
Programlar
14:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Dövüş Sporları
14:00
İstanbul Türkiye Açık Kickboks Kupası
Futbol
14:00
Swindon - Port Vale İngiltere EFL league 2
Tenis
14:00
I.Swiatek - O.Jabeur WTA Roma Final
Binicilik
14:10
Longchamp Günün Yarışları
Programlar
14:15
Kırılma Anı Futbol Programı
Programlar
14:20
Basketbol Maçı Başlıyor Basketbol Programı
Futbol
14:30
Antwerp - Club Brugge Belçika Pro League
Motor Sporları
14:30
Coppa Shell Yarış 2 Ferrari Challenge Europe
Futbol
15:00
FK Panevezys - Dziugas Telsiai Litvanya A Lyga
Motosiklet
15:00
Fransa GP MotoGP Fransa GP
Basketbol
15:00
Fenerbahçe Beko - Bursaspor Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Futbol
15:00
Fransa - Hollanda UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi 3.'lük
Basketbol
15:00
Yenişehir Bld. - Fenerbahçe Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Final
Futbol
15:00
Alcorcon - Las Palmas İspanya La Liga 2
Futbol
15:00
Nordsjaelland - Vejle Danimarka Süper Ligi
Futbol
15:00
Odense - Sonderjyske Danimarka Süper Ligi
Futbol
15:00
Ilves - Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga
Programlar
15:00
Basketbol Maç Havası Basketbol Programı
Programlar
15:00
beIn Süper Lig Futbol Programı
Binicilik
15:00
İstanbul Günün Yarışları
Futbol
15:30
AZ Alkmaar - RKC Waalwijk Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Feyenoord - Twente Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Groningen - Cambuur Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Heerenveen - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Heracles - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
NEC Nijmegen - Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Vitesse - Ajax Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Willem II - Utrecht Hollanda Eredivisie
Futbol
15:30
Zwolle - PSV Hollanda Eredivisie
Motor Sporları
15:50
Berlin GP Formula E
Futbol
16:00
Napoli - Genoa İtalya Serie A
Futbol
16:00
Aston Villa - Crystal Palace İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Leeds United - Brighton İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Watford - Leicester City İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Wolverhampton - Norwich City İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
West Ham - Manchester City İngiltere Premier Lig
Futbol
16:00
Domzale - NK Celje Slovenya 1. Ligi
Futbol
16:00
Gornik Zabrze - Gornik Leczna Polonya Ekstraklasa
Futbol
16:00
Slutsk - Dnepr Mogilev Belarus Vysshaya Liga
Futbol
16:00
Göztepe - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Trabzonspor - Altay Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Domzale - NK Celje Slovenya 1. Ligi
Futbol
16:00
Esbjerg - Vendsyssel Danimarka 1. Ligi
Futbol
16:00
Hacken - Kalmar İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Hammarby - AIK Stockholm İsveç Allsvenskan
Futbol
16:00
Östersunds - Brage İsveç Superettan
Programlar
16:00
Dakika Skor Futbol Programı
Futbol
16:00
Sabah Bakü - Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
16:00
Neftçi Bakü - Zira Azerbaycan Premier Ligi
Futbol
16:30
Darmstadt 98 - Paderborn Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Hannover 96 - Ingolstadt Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Hansa Rostock - Hamburg Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Heidenheim - Karlsruhe Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Nürnberg - Schalke 04 Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Sandhausen - Holstein Kiel Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
St.Pauli - F.Düsseldorf Almanya Bundesliga 2
Futbol
16:30
Werder Bremen - Jahn Regensburg Almanya Bundesliga 2
Motosiklet
16:30
2. Yarış MotoE Fransa GP
Futbol
16:30
Spartak Moskova - Zenit Rusya Premier Lig
Programlar
16:30
Hashtag Spor Programı
Hentbol
16:30
Baia Mare - Herning Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi
Programlar
16:45
Basketbol Maçının Ardından Basketbol Programı
Hentbol
17:00
Beşiktaş - Tokat Gençlik Hentbol Erkekler Süper Ligi
Tenis
17:00
N.Djokovic - S.Tsitsipas ATP Roma
Futbol
17:00
Genk - KAA Gent Belçika Pro League
Motosiklet
17:00
Sardunya - MX2 Sıralama Turları Motokros Dünya Şampiyonası
Futbol
17:00
Sporting Gijon - Girona İspanya La Liga 2
Futbol
17:00
Mirandes - Ibiza İspanya La Liga 2
Futbol
17:00
Randers - Kopenhag Danimarka Süper Ligi
Güreş
17:00
Antalya Manavgat Belediyesi Yağlı Güreşleri
Motor Sporları
17:00
Trofeo Pirelli Yarış 2 Ferrari Challenge Europe
Futbol
17:30
BC Siauliai - Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Taktik Tahtası Basketbol Programı
Motosiklet
18:00
Sardunya - MXGP Sıralama Turları Motokros Dünya Şampiyonası
Futbol
18:00
Viktoria Plzen - Banik Ostrava Çekya 1.Ligi
Futbol
18:00
Slavia Prag - Sparta Prag Çekya 1.Ligi
Futbol
18:00
Slovacko - Hradec Kralove Çekya 1.Ligi
Futbol
18:00
Neman - Arsenal Dzyarzhynsk Belarus Vysshaya Liga
Futbol
18:00
A.Klagenfurt - Austria Vienna Avusturya Bundesliga
Futbol
18:00
Rapid Wien - Salzburg Avusturya Bundesliga
Futbol
18:00
Sturm Graz - Wolfsberger Avusturya Bundesliga
Programlar
18:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Futbol
18:00
Osijek - Lokomotiv Zagreb Hırvatistan 1. Ligi
Basketbol
18:00
Olimpia Milano - Reggiana İtalya Basketbol Ligi
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
18:00
beIn Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Futbol
18:30
Everton - Brentford İngiltere Premier Lig
ESpor
18:30
Legends Stage 2. Yayın PGL CS GO
Futbol
18:30
O. Ljubljana - Mura Slovenya 1. Ligi
Futbol
18:30
Radomiak Radom - Wisla Plock Polonya Ekstraklasa
Futbol
18:30
O. Ljubljana - Mura Slovenya 1. Ligi
Futbol
18:30
Degerfors - Helsingborg İsveç Allsvenskan
Futbol
18:30
Göteborg - Varbergs İsveç Allsvenskan
Futbol
18:30
Norrköping - Sundsvall İsveç Allsvenskan
Futbol
19:00
Milan - Atalanta İtalya Serie A
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Futbol
19:00
Alanyaspor - Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Fenerbahçe - Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Kasımpaşa - Antalyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Giresunspor - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Konyaspor - Hatayspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Krasnodar - CSKA Moskova Rusya Premier Lig
Futbol
19:00
Bryne - Asane Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Kongsvinger - Raufoss Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Mjondalen - KFUM Oslo Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Start - Sogndal Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Stjordals Blink - Ranheim Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Aalborg - Brondby IF Danimarka Süper Ligi
Programlar
19:00
Dakika ve Skor Futbol Programı
Futbol
19:00
FC Carlos Stein - Grau Peru Primera-Apertura
Boks
19:00
Çeyrek Finaller Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Hentbol
19:00
Viborg - Bietigheim Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Anderlecht - St.Gilloise Belçika Pro League
Futbol
19:30
Asteras Tripolis - Smyrnis Yunanistan Süper Ligi
Futbol
19:30
Ionikos - Panetolikos Yunanistan Süper Ligi
Futbol
19:30
Lamia - Atromitos Yunanistan Süper Ligi
Binicilik
19:45
Belmont Park Günün Yarışları
Binicilik
19:45
Diyarbakır Günün Yarışları
Golf
20:00
4.Gün Golf PGA Tour Bryan Nelson
Futbol
20:00
Famalicao - Braga Portekiz Liga NOS
Programlar
20:00
Dakika Skor Akşam Futbol Programı
Basketbol
20:00
Tortona - Venezia İtalya Basketbol Ligi
Yelken
20:00
Bermuda Yarış 2 Yelken Sail GP
Futbol
20:05
Sibenik - Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi
Futbol
20:30
Athletic Bilbao - Osasuna İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Atletico Madrid - Sevilla İspanya La Liga
Futbol
20:30
Real Betis - Granada İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Cadiz - Real Madrid İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Celta Vigo - Elche İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Getafe - Barcelona İspanya La Liga
Futbol
20:30
Levante - Alaves İspanya La Liga
Futbol
20:30
Mallorca - Rayo Vallecano İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Villarreal - Real Sociedad İspanya La Liga Konferans Yayın
Futbol
20:30
Atlanta United - NE Revolution MLS
Programlar
20:45
Ayın Tarihi Spor Programı
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
21:00
Almanya - İspanya UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Final
Futbol
21:00
Dunajska Streda - Ruzomberok Slovakya Fortuna Ligi
Futbol
21:00
Viborg - Aarhus Danimarka Süper Ligi
Programlar
21:00
% 100 Futbol Futbol Programı
Programlar
21:00
N Futbol Futbol Programı
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
21:00
beIn Süper Lig Maç Önü Futbol Programı
Futbol
21:15
Alianza Atl. - Sport Boys Peru Primera-Apertura
Programlar
21:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Futbol
21:45
Cagliari - Inter İtalya Serie A
Futbol
21:45
Cobresal - O'Higgins Şili Primera Ligi
Futbol
22:00
Tenerife - Malaga İspanya La Liga 2
Futbol
22:00
Sao Paulo - Cuiaba Esporte Brezilya Serie A
Futbol
22:00
Nautico - Cruzeiro Brezilya Serie B
Futbol
22:00
Vasco Da Gama - Bahia Brezilya Serie B
Basketbol
22:00
Virtus Bologna - Libertas Pesaro İtalya Basketbol Ligi
Programlar
22:00
Duayenler ve Anılar Futbol Programı
Programlar
22:15
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
22:30
4X4 Futbol Futbol Programı
Futbol
22:30
Guimaraes - Gil Vicente Portekiz Liga NOS
Basketbol
22:30
Boston Celtics - Milwaukee Bucks NBA Play-Off
Futbol
23:00
Seattle Sounders - Minnesota United MLS
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Trio Futbol Programı
Programlar
23:15
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
23:30
Beyaz Futbol Tartışma Programı
Futbol
23:30
Coritiba - America Mineiro Brezilya Serie A
Futbol
23:30
Carlos Mannucci - U. Deportes Peru Primera-Apertura
Mobil Uygulamalar