2022-01-15 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

15.01.2022 Cumartesi
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Son Sayfa Gece Futbol Programı
Programlar
00:30
Z Raporu Futbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Programlar
01:30
Gamer Spor Programı
Basketbol
03:00
Charlotte Hornets - Orlando Magic NBA
Basketbol
03:00
Detroit Pistons - Toronto Raptors NBA
Basketbol
03:00
Indiana Pacers - Phoenix Suns NBA
Basketbol
03:00
Philadelphia 76ers - Boston Celtics NBA
Golf
03:00
2.Gün Golf Hawai Open
Basketbol
03:30
Chicago Bulls - GS Warriors NBA
Basketbol
04:00
Miami Heat - Atlanta Hawks NBA
Dövüş Sporları
04:00
WWE Smackdown WWE
Futbol
04:00
Queretaro - Universidad Nacional Meksika Premier Ligi - Clausura
Basketbol
04:30
SA Spurs - Cleveland Cavaliers NBA
Golf
05:00
2.Gün 2.Yayın Golf Hawai Open
Basketbol
06:00
Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks NBA
Basketbol
06:00
Sacramento Kings - Houston Rockets NBA
Futbol
06:00
Necaxa - Monterrey Meksika Premier Ligi - Clausura
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Tenis
08:30
A.Riske - M.Keys WTA Adelaide Final
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Tenis
09:00
B.Krejcikova - P.Badosa WTA Sidney Final
Futbol
09:05
CC Mariners - Newcastle Jets Avustralya A Ligi Ertelendi
Binicilik
09:15
Kranji Günün Yarışları
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Tenis
10:30
A.Rinderknech - T.Kokkinakis ATP Adelaide Final
Programlar
11:00
beIN Euroleague Basketbol Programı
Voleybol
11:00
Ankaragücü - BB Ankaraspor TVF Kadınlar 2. Lig
Programlar
11:00
Sinyor Ne Diyor? Futbol Programı
Programlar
11:00
Yüz Yüze Futbol Futbol Programı
Tenis
11:00
A.Karatsev - A.Murray ATP Sidney Final
Snowboard
11:05
Avusturya Snowboard Dünya Kupası
Futbol
11:45
Adelaide United - Melbourne City Avustralya A Ligi
Futbol
11:45
Sydney FC - Brisbane Roar Avustralya A Ligi
Basketbol
12:00
Astana - Tsmoki Minsk VTB Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Basketbol
12:00
Bahçeşehir Klj - Gaziantep Basket Basketbol Gençler Ligi
Futbol
12:00
Fenerbahçe - Ümraniyespor TFF Elit U16 Ligi
Alp Disiplini
12:30
Avusturya Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Basketbol
13:00
Bahçeşehir Klj - Pınar Karşıyaka Basketbol Süper Ligi
Futbol
13:00
Bergama Bld. - Elazığspor TFF 3. Lig
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Basketbol
13:00
Galatasaray - Botaş Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Voleybol
13:00
İlbank - Adam Voleybol TVF Kadınlar 1. Lig
Programlar
13:00
Sıkça Sorulan Sorular Spor Programı
Basketbol
13:00
Gençlik Spor Vakfı - Lima Spor Basketbol 2. Ligi
Basketbol
13:00
Fenerbahçe Beko - Türk Telekom Basketbol Gençler Ligi
Futbol
13:00
Fatsa Bld. - Hendekspor TFF 3. Lig
Futbol
13:30
Adana Demirspor - Kayserispor Spor Toto Süper Lig
Futbol
13:30
Denizlispor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig
Binicilik
13:45
Adana Günün Yarışları
Basketbol
14:00
BC Enisey - Zielona Gora VTB Ligi
Programlar
14:00
Premier Show Futbol Programı
Programlar
14:00
Spor Gündemi Spor Programı
Voleybol
14:00
Sivrihisar - Karşıyaka TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol
14:00
Afyon Bld. - Fenerbahçe HDIS TVF Efeler Ligi
Voleybol
14:00
Galatasaray HDIS - Aydın BB TVF Sultanlar Ligi
Basketbol
14:00
Rize Bld. - Botaş Gelişim Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
14:00
Bodrum Karya - Çeşme Basketbol Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
14:00
Tarsus Bld. - Uludağ Basket Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
14:00
TED Kolejliler - Pınar Karşıyaka Basketbol Gençler Ligi
Alp Disiplini
14:15
İsviçre Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
14:30
Fenerbahçe - Ümraniyespor TFF Elit U17 Ligi
Buz Pateni
14:45
Talin Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Binicilik
14:50
Lingfield Park Günün Yarışları
Programlar
15:00
Hafta Sonu Spor Spor Programı
Basketbol
15:00
Edremit Bld. - Samsun Basket Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
15:00
Karşıyaka Çarşı Koleji - Mersin BB Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
15:00
Teşvikiye - Merkezefendi Bld. Basketbol Gençler Ligi
Voleybol
15:00
Arnavutluk - Yunanistan CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Futbol
15:30
Nürnberg - Paderborn Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
St.Pauli - Erzgebirge Aue Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
Werder Bremen - F.Düsseldorf Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
Manchester City - Chelsea İngiltere Premier Lig
Basketbol
15:30
Büyükçekmece - Tofaş Basketbol Süper Ligi
Voleybol
15:30
Mert Kaan Sigorta - Merinos TVF Kadınlar 1. Lig
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
15:30
Luton Town - Bournemouth İngiltere Championship
Futbol
16:00
Sivasspor - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
İstanbulspor - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig
Basketbol
16:00
Nesibe Aydın - Beşiktaş Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Programlar
16:00
Skorbord Futbol Programı
Futbol
16:00
Cittadella - Cosenza İtalya Serie B
Futbol
16:00
Cremonese - Como İtalya Serie B
Futbol
16:00
Parma - Crotone İtalya Serie B
Futbol
16:00
Reggina - Brescia İtalya Serie B
Basketbol
16:00
Kastamonu GSK - Vefa Basketbol 2. Ligi
Biatlon
16:15
Almanya Biatlon Dünya Kupası
Basketbol
16:30
Çankaya Üni. - Fenerbahçe Kadınlar Basketbol Süper Ligi Ertelendi
Futbol
17:00
Sampdoria - Torino İtalya Serie A
Futbol
17:00
Ajaccio - Auxerre Fransa Ligue 2 Ertelendi
Basketbol
17:00
Tarsus AC - Petkimspor Basketbol Gençler Ligi
Futbol
17:30
Köln - Bayern Münih Almanya Bundesliga
Futbol
17:30
Mainz - Bochum Almanya Bundesliga
Futbol
17:30
Stuttgart - Leipzig Almanya Bundesliga
Futbol
17:30
Union Berlin - Hoffenheim Almanya Bundesliga
Futbol
17:30
Wolfsburg - Hertha Berlin Almanya Bundesliga
Voleybol
17:30
Tofaş Spor - Fenerbahçe TVF Erkekler 2. Lig
Voleybol
17:30
Göztepe - İstanbul BB TVF Kadınlar 1. Lig
Voleybol
17:30
Türkiye - Bulgaristan CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Kayakla Atlama
17:50
Polonya Kayakla Atlama Dünya Kupası
Futbol
18:00
Burnley - Leicester City İngiltere Premier Lig Ertelendi
Futbol
18:00
Newcastle - Watford İngiltere Premier Lig
Futbol
18:00
Norwich City - Everton İngiltere Premier Lig
Futbol
18:00
Wolverhampton - Southampton İngiltere Premier Lig
Basketbol
18:00
Darüşşafaka - Galatasaray Basketbol Süper Ligi
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Hentbol
18:00
Györi Audi - Metz Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Hentbol
18:00
Bietigheim - Baia Mare Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Ligi
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Futbol
18:00
Mallorca - Espanyol İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Futbol
18:00
Derby County - Sheffield Utd İngiltere Championship
Futbol
18:00
Ayr - Morton İskoçya Championship
Futbol
18:00
Dunfermline - Hamilton İskoçya Championship
Futbol
18:00
Inverness - Queen of South İskoçya Championship
Futbol
18:00
Raith - Arbroath İskoçya Championship
Programlar
18:00
Maç Başlıyor Futbol Programı
Programlar
18:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Futbol
18:15
Lamia - Ionikos Yunanistan Süper Ligi
Snooker
18:15
Yarı Final Snooker Londra Masters
Programlar
18:15
Orta Nokta Maç Önü Futbol Programı
Futbol
18:15
Leuven - Mechelen Belçika Pro League
Futbol
18:15
Pisa - Frosinone İtalya Serie B
Binicilik
18:15
İstanbul Günün Yarışları
Futbol
18:30
Boavista - Gil Vicente Portekiz Liga NOS
Futbol
18:30
ADO Den Haag - Oss Hollanda Eerste Divisie
Futbol
19:00
M.Başakşehir - Konyaspor Spor Toto Süper Lig Ertelendi
Futbol
19:00
Antalyaspor - Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Kocaelispor - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
St. Etienne - Lens Fransa Ligue 1
Futbol
19:00
Nijerya - Sudan CAF Afrika Uluslar Kupasi
Programlar
19:00
Maç Havası Futbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Buz Pateni
19:30
Estonya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Binicilik
19:45
Gulfstream Günün Yarışları
Futbol
20:00
Salernitana - Lazio İtalya Serie A
Basketbol
20:00
Joventut Badalona - Breogan İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
20:00
Obradoiro CAB - Bilbao Basket İspanya Basketbol Ligi
Programlar
20:00
Skorbord Akşam Futbol Programı
Hentbol
20:00
Borussia Dortmund - Rostov Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Hentbol
20:00
Buducnost - CSM Bucuresti Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Hentbol
20:00
Çekya - Bosna Hersek Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Fransa - Ukrayna Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Kuzey Makedonya - Karadağ Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Slovakya - Litvanya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Voleybol
20:00
Sırbistan - Romanya CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Programlar
20:00
Skor Futbol Programı
Basketbol
20:15
Bursaspor - Merkezefendi Bld. Basketbol Süper Ligi
Futbol
20:30
Monchengladbach - B.Leverkusen Almanya Bundesliga
Futbol
20:30
Aston Villa - Manchester Utd İngiltere Premier Lig
Futbol
20:30
PAOK - OFI Crete Yunanistan Süper Ligi
Futbol
20:30
Smyrnis - Aris Yunanistan Süper Ligi
Voleybol
20:30
Tunalı Spor - İstanbul Başakşehir TVF Kadınlar 2. Lig
Futbol
20:30
Seraing - St.Gilloise Belçika Pro League
Futbol
20:30
Zulte Waregem - Oostende Belçika Pro League
Futbol
20:30
Sporting Gijon - Cadiz İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Futbol
20:30
Girona - Rayo Vallecano İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Futbol
20:45
NEC Nijmegen - Heracles Hollanda Eredivisie
Futbol
21:00
Guingamp - Grenoble Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Nancy - Bastia Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Nimes - Valenciennes Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Niort - Dunkerque HB Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Quevilly Rouen - Amiens Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Rodez - JDA Dijon Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Sochaux - Caen Fransa Ligue 2
Futbol
21:00
Toulouse - Pau Fransa Ligue 2
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
21:00
Benfica - Moreirense Portekiz Liga NOS
Futbol
21:00
Braga - Maritimo Portekiz Liga NOS
Programlar
21:00
N Futbol Futbol Programı
Programlar
21:00
Orta Nokta Futbol Programı
Programlar
21:00
% 100 Futbol Futbol Programı
Basketbol
21:00
Tortona - Vanoli Cremona İtalya Basketbol Ligi
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
21:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
21:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Snooker
21:45
Yarı Final Akşam Snooker Londra Masters
Futbol
22:00
Feyenoord - Vitesse Hollanda Eredivisie
Futbol
22:00
Twente - Heerenveen Hollanda Eredivisie
Futbol
22:00
Gine Bissau - Mısır CAF Afrika Uluslar Kupasi
Basketbol
22:00
NC State - Duke NCAA
Programlar
22:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Basketbol
22:00
Virtus Bologna - Delonghi Treviso İtalya Basketbol Ligi
Programlar
22:00
Ayın Tarihi Spor Programı
Futbol
22:30
Darmstadt 98 - Karlsruhe Almanya Bundesliga 2
Basketbol
22:30
Avenida - Venezia Euroleague Kadınlar
Hentbol
22:30
İtalya - Faroe Adaları Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri
Basketbol
22:30
Varese - Venezia İtalya Basketbol Ligi
Hentbol
22:30
Hırvatistan - Sırbistan Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
İspanya - İsveç Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
Norveç - Rusya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
Slovenya - Danimarka Avrupa Hentbol Şampiyonası
Futbol
22:45
Juventus - Udinese İtalya Serie A
Basketbol
22:45
Fuenlabrada - Unicaja Malaga İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
22:45
Murcia - SP Burgos İspanya Basketbol Ligi Ertelendi
Futbol
22:45
Club Brugge - St.Truiden Belçika Pro League
Futbol
23:00
PSG - Brest Fransa Ligue 1
Futbol
23:00
G.A. Eagles - RKC Waalwijk Hollanda Eredivisie
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
23:00
Trio Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Futbol
23:30
Estoril - Arouca Portekiz Liga NOS
Futbol
23:30
Real Betis - Sevilla İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Programlar
23:30
Hashtag Spor Programı
Mobil Uygulamalar