2022-01-16 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

16.01.2022 Pazar
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:00
Z Raporu Futbol Programı
Amerikan Futbolu
00:30
Las Vegas Raiders - Cincinnati Bengals NFL
Programlar
01:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Buz Hokeyi
02:00
Columbus BJ - Florida Panthers NHL
Futbol
02:00
Atlas - Atl. San Luis Meksika Premier Ligi - Clausura
Basketbol
02:30
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors NBA
Basketbol
03:00
Washington Wizards - Portland TB NBA
Golf
03:00
3.Gün Golf Hawai Open
Dövüş Sporları
03:00
B.Algeo - J.Brito UFC Dövüş Serisi
Basketbol
03:30
Atlanta Hawks - New York Knicks NBA
Basketbol
03:30
Brooklyn Nets - NO Pelicans NBA
Dövüş Sporları
03:30
J.Collier - C.Sherman UFC Dövüş Serisi
Basketbol
04:00
Miami Heat - Philadelphia 76ers NBA
Basketbol
04:00
OKC Thunder - Cleveland Cavaliers NBA
Dövüş Sporları
04:00
B.Royval - R.Bontorin UFC Dövüş Serisi
Futbol
04:00
Tigres - Puebla Meksika Premier Ligi - Clausura
Amerikan Futbolu
04:15
NE Patriots - Buffalo Bills NFL
Basketbol
04:30
Boston Celtics - Chicago Bulls NBA
Basketbol
04:30
SA Spurs - LA Clippers NBA
Boks
04:30
J.Smith Jr. - S.Geffrard Hafif Ağır Sıklet -
Dövüş Sporları
04:30
K.Chookagian - J.Maia UFC Dövüş Serisi
Basketbol
05:00
Denver Nuggets - LA Lakers NBA
Golf
05:00
3.Gün 2.Yayın Golf Hawai Open
Dövüş Sporları
05:00
M.Salikhov - M.Lima UFC Dövüş Serisi
Basketbol
05:30
Dallas Mavericks - Orlando Magic NBA
Dövüş Sporları
05:30
C.Kattar - G.Chikadze UFC Dövüş Serisi
Futbol
06:00
Cruz Azul - Juarez Meksika Premier Ligi - Clausura
Futbol
06:06
Tijuana - Leon Meksika Premier Ligi - Clausura
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
08:40
Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
09:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
09:00
Spor Sabahı Spor Programı
Binicilik
09:15
Sha Tin Günün Yarışları
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:00
Hafta Sonu Keyfi Spor Programı
Programlar
10:00
Overtime Basketbol Programı
Futbol
10:45
WS Wanderers - Melbourne Victory Avustralya A Ligi Ertelendi
Programlar
11:00
Taktik Tahtası Basketbol Programı
Programlar
11:00
Şampiyonların Kahvaltısı Spor Programı
Programlar
11:00
Avrupa Stüdyosu Futbol Programı
Futbol
11:00
İzmir BB - Esengücü Engelliler Ampute Futbol Süper Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Alp Disiplini
12:00
İsviçre Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
12:00
Fenerbahçe - Amedspor Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Futbol
12:00
K.Ereğli Bld. - Beşiktaş Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Alp Disiplini
12:20
Fransa Serbest Kayak Dünya Kupası
Programlar
12:30
Öğlen Spor Bülteni Spor Programı
Basketbol
13:00
Türk Telekom - Afyon Bld. Basketbol Süper Ligi
Futbol
13:00
Karşıyaka - Erokspor TFF 3. Lig
Futbol
13:00
Sakaryaspor - Bayburt GÖİ TFF 2. Lig
Futbol
13:00
İnegölspor - Ankaraspor TFF 2. Lig
Futbol
13:00
Afjet Afyonspor - Bodrumspor TFF 2. Lig
Futbol
13:00
Ankara Demir - Şanlıurfaspor TFF 2. Lig
Futbol
13:00
Eskişehirspor - Karacabey Bld. TFF 2. Lig
Futbol
13:00
Akhisarspor - Kömürspor TFF 2. Lig
Programlar
13:00
Lig Merkezi Futbol Programı
Programlar
13:00
Çok Biliyorsun Spor Programı
Basketbol
13:00
Büyükçekmece - Bursaspor Basketbol Gençler Ligi
Futbol
13:00
Uşakspor - Amedspor TFF 2. Lig
Voleybol
13:00
Bulgaristan - Arnavutluk CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Futbol
13:00
Yeşilyurt Bld. - Düzce Bld. TFF 3. Lig
Futbol
13:00
Isparta Davraz - Bucaspor TFF 2. Lig
Futbol
13:00
52 Orduspor - Kuşadasıspor TFF 3. Lig
Futbol
13:00
Elazığ Karakoçan - Hacettepe TFF 3. Lig
Futbol
13:00
Fethiyespor - Kırıkkalespor TFF 3. Lig
Futbol
13:00
Yomraspor - Darıca G.Birliği TFF 3. Lig
Alp Disiplini
13:15
Avusturya Alp Disiplini Dünya Kupası
Futbol
13:30
Altay - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
13:30
Tuzlaspor - Altınordu Spor Toto 1. Lig
Futbol
13:30
Keçiörengücü - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig
Basketbol
13:30
Gelişim Koleji - Yalovaspor Basketbol Gençler Ligi
Binicilik
13:45
İzmir Günün Yarışları
Basketbol
14:00
Kocaeli Basket - sigortam.net İTÜ Basketbol 1. Ligi
Basketbol
14:00
Hatayspor - Elazığ Öİ Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Futbol
14:00
Baleares - Valencia İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Basketbol
14:00
Libertas Pesaro - Olimpia Milano İtalya Basketbol Ligi
Basketbol
14:00
BS Sassari - Energia Trento İtalya Basketbol Ligi
Basketbol
14:00
Anadolu Efes - Galatasaray NEF Basketbol Gençler Ligi
Hentbol
14:00
Türkiye - Yunanistan Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri
Futbol
14:15
Utrecht - Ajax Hollanda Eredivisie
Programlar
14:15
Kırılma Anı Futbol Programı
Futbol
14:30
Sassuolo - Verona İtalya Serie A
Basketbol
14:30
Valencia Basket - Barcelona İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
14:30
Yenişehir Bld. - Kayseri Basket Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Programlar
14:30
Hafta Sonu Spor Spor Programı
Basketbol
14:30
Murcia - Iberostar Tenerife İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
14:30
Breogan - Joventut Badalona İspanya Basketbol Ligi
Biatlon
14:45
Almanya Biatlon Dünya Kupası
Futbol
15:00
Rennes - Bordeaux Fransa Ligue 1
Basketbol
15:00
Iberostar Tenerife - Real Betis İspanya Basketbol Ligi Ertelendi
Basketbol
15:00
Antalya Basketbol - Bursa BB Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Programlar
15:00
Maç Günü Futbol Programı
Voleybol
15:00
Tepebaşı Gençlik - Bozüyük Bld. TVF Kadınlar 2. Lig
Voleybol
15:00
Nilüfer Bld. - Fenerbahçe Opet TVF Sultanlar Ligi
Futbol
15:00
Hull City - Stoke İngiltere Championship
Binicilik
15:10
Southwell Günün Yarışları
Futbol
15:30
Heidenheim - Ingolstadt Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
Sandhausen - Jahn Regensburg Almanya Bundesliga 2
Futbol
15:30
Schalke 04 - Holstein Kiel Almanya Bundesliga 2
Basketbol
15:30
Gaziantep Basket - Yalovaspor Basketbol Süper Ligi
Basketbol
15:30
Parma Permsk - Saratov VTB Ligi
Programlar
15:30
Premier Show Futbol Programı
Voleybol
15:30
Anadolu Voleybol - Maliye Okulları TVF Kadınlar 2. Lig
Alp Disiplini
15:30
İsviçre 2.Yayın Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
15:30
Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
15:30
Antwerp - Charleroi Belçika Pro League
Voleybol
15:30
Romanya - Yunanistan CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Snooker
15:45
Final Snooker Londra Masters
Futbol
16:00
Giresunspor - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Futbol
16:00
Balıkesirspor - Samsunspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
16:00
Gambiya - Mali CAF Afrika Uluslar Kupasi
Futbol
16:00
Asteras Tripolis - Volos Yunanistan Süper Ligi
Futbol
16:00
Elche - Villarreal İspanya La Liga
Hentbol
16:00
Esbjerg - Podrovko Vegeta Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Programlar
16:00
Amerikan Mutfak Extra Basketbol Programı
Futbol
16:30
Cambuur - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie
Futbol
16:30
Groningen - PSV Hollanda Eredivisie
Voleybol
16:30
Çamlıca Spor - Başarı Performans TVF Kadınlar 2. Lig
Biatlon
16:30
Almanya 2.Yayın Biatlon Dünya Kupası
Buz Pateni
16:30
Estonya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Futbol
17:00
Liverpool - Brentford İngiltere Premier Lig
Futbol
17:00
West Ham - Leeds United İngiltere Premier Lig
Futbol
17:00
Lorient - Angers Fransa Ligue 1
Futbol
17:00
Monaco - Clermont Fransa Ligue 1
Futbol
17:00
Reims - Metz Fransa Ligue 1
Futbol
17:00
Strasbourg - Montpellier Fransa Ligue 1
Futbol
17:00
Venezia - Empoli İtalya Serie A
Voleybol
17:00
Hekimoğlu - Aydın BB TVF Erkekler 1. Lig
Voleybol
17:00
Galatasaray HDIS - Bursa BB TVF Efeler Ligi
Futbol
17:30
Augsburg - E.Frankfurt Almanya Bundesliga
Basketbol
17:30
İzmit Bld. - OGM Orman Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Voleybol
17:30
Sultan Spor - Eryaman Gençlik TVF Kadınlar 2. Lig
Kayakla Atlama
17:50
Polonya Kayakla Atlama Dünya Kupası
Basketbol
18:00
Petkimspor - Fenerbahçe Beko Basketbol Süper Ligi
Basketbol
18:00
Unics Kazan - Nizhny Novgorod VTB Ligi
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Hentbol
18:00
Brest Bretagne - Ferencvaros Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Hentbol
18:00
RK Krim - Odense Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Programlar
18:00
Spor Haftasonu Spor Programı
Futbol
18:00
KAS Eupen - Cercle Brugge Belçika Pro League
Voleybol
18:00
Türkiye - Sırbistan CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Programlar
18:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Futbol
18:15
AEK - Panetolikos Yunanistan Süper Ligi
Futbol
18:15
Monza - Perugia İtalya Serie B
Futbol
18:15
Pordenone - Lecce İtalya Serie B
Futbol
18:15
Spal - Benevento İtalya Serie B
Binicilik
18:15
Adana Günün Yarışları
Hentbol
18:30
İtalya - Lüksemburg Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri
Voleybol
18:30
Galatasaray - Ünsped Spor TVF Kadınlar 2. Lig Ertelendi
Futbol
18:30
Santa Clara - Tondela Portekiz Liga NOS
Futbol
18:45
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie
Futbol
19:00
Hatayspor - Galatasaray Spor Toto Süper Lig
Futbol
19:00
Bursaspor - BB Erzurumspor Spor Toto 1. Lig
Futbol
19:00
Troyes - Lyon Fransa Ligue 1
Futbol
19:00
Fildişi Sahili - Sierra Leone CAF Afrika Uluslar Kupasi
Futbol
19:00
Tunus - Moritanya CAF Afrika Uluslar Kupasi
Basketbol
19:00
Manresa - Gran Canaria İspanya Basketbol Ligi
Basketbol
19:00
Real Madrid - Zaragoza İspanya Basketbol Ligi
Programlar
19:00
Pazar Futbolu Futbol Programı
Programlar
19:00
Skorbord Futbol Programı
Programlar
19:00
90 Dakika Futbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Arminia Bielefeld - Greuther Fürth Almanya Bundesliga
Futbol
19:30
Tottenham - Arsenal İngiltere Premier Lig Ertelendi
Basketbol
19:30
Morabanc Andorra - Baskonia İspanya Basketbol Ligi
Futbol
20:00
Roma - Cagliari İtalya Serie A
Basketbol
20:00
Basket Napoli - Fortitudo Bologna İtalya Basketbol Ligi
Hentbol
20:00
Almanya - Avusturya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Portekiz - Macaristan Avrupa Hentbol Şampiyonası
Programlar
20:00
Skor Futbol Programı
Basketbol
20:15
Anadolu Efes - Beşiktaş Basketbol Süper Ligi
Binicilik
20:15
Gulfstream Günün Yarışları
Futbol
20:30
Giannina - Atromitos Yunanistan Süper Ligi
Futbol
20:30
Panathinaikos - Olympiakos Yunanistan Süper Ligi
Futbol
20:30
Anderlecht - Standard Liege Belçika Pro League
Futbol
20:30
Vicenza - Alessandria İtalya Serie B
Basketbol
21:00
Detroit Pistons - Phoenix Suns NBA
Amerikan Futbolu
21:00
RedZone NFL
Programlar
21:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Futbol
21:00
Vizela - Sporting Portekiz Liga NOS
Programlar
21:00
N Futbol Futbol Programı
Programlar
21:00
Orta Nokta Futbol Programı
Amerikan Futbolu
21:00
Philadelphia Eagles - TB Buccaneers NFL
Programlar
21:00
% 100 Futbol Futbol Programı
Futbol
21:00
Toluca - Santos Laguna Meksika Premier Ligi - Clausura
Programlar
21:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
21:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
21:30
Famalicao - Paços Ferreira Portekiz Liga NOS
Futbol
21:30
Real Madrid - Athletic Bilbao İspanya Süper Kupa Final
Snooker
21:45
Final Akşam Snooker Londra Masters
Futbol
22:00
Cezayir - Ekvator Ginesi CAF Afrika Uluslar Kupasi
Programlar
22:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Basketbol
22:00
Basket Brescia - HC Brindisi İtalya Basketbol Ligi
Hentbol
22:30
Belarus - Polonya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
İzlanda - Hollanda Avrupa Hentbol Şampiyonası
Futbol
22:45
Marsilya - Lille Fransa Ligue 1
Futbol
22:45
Atalanta - Inter İtalya Serie A
Basketbol
22:45
Trieste - Reggiana İtalya Basketbol Ligi
Basketbol
23:00
Birmingham Squadron - Salt Lake Stars NBA G-League
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Futbol
23:00
Genk - Beerschot Belçika Pro League
Programlar
23:00
Trio Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:00
Erkan Yılmaz Özel Röportaj
Futbol
23:30
Belenenses - Porto Portekiz Liga NOS
Mobil Uygulamalar