2022-01-13 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

13.01.2022 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
03:00
Indiana Pacers - Boston Celtics NBA
Basketbol
03:00
Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets NBA
Basketbol
03:00
Washington Wizards - Orlando Magic NBA
Tenis
03:00
A.Kontaveit - O.Jabeur WTA Sidney Çeyrek Final
Basketbol
03:30
Atlanta Hawks - Miami Heat NBA
Basketbol
03:30
New York Knicks - Dallas Mavericks NBA
Tenis
03:30
M.Brengle - A.Riske WTA Adelaide Çeyrek Final
Basketbol
04:30
SA Spurs - Houston Rockets NBA
Tenis
04:30
M.Cressy - D.Lajovic ATP Sidney
Basketbol
05:00
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers NBA
Tenis
05:00
B.Krejcikova - C.Garcia WTA Sidney Çeyrek Final
Futbol
05:06
Santos Laguna - Tigres Meksika Premier Ligi - Clausura
Tenis
05:30
A.Konjuh - C.Gauff WTA Adelaide Çeyrek Final
Basketbol
06:00
Chicago Bulls - Brooklyn Nets NBA
Basketbol
06:00
Sacramento Kings - LA Lakers NBA
Tenis
06:00
A.Karatsev - L.Sonego ATP Sidney
Tenis
06:00
B.Nakashima - R.Opelka ATP Sidney
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Tenis
07:00
P.Badosa - B.Bencic WTA Sidney Çeyrek Final
Tenis
07:30
T.Zidansek - L.Davis WTA Adelaide Çeyrek Final
Tenis
07:30
D.Goffin - A.Murray ATP Sidney
Programlar
09:15
Süper Lig Goller
Programlar
09:25
TFF 1. Lig Goller
Programlar
09:35
İngiltere Premier Lig Goller
Programlar
09:45
İtalya Seri A Goller
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Binicilik
10:00
Pakenham Günün Yarışları
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Tenis
11:00
D.Kasatkina - G.Muguruza WTA Sidney Çeyrek Final
Tenis
11:30
Çeyrek Final ATP Adelaide
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Futbol
12:00
Ahmet Nur Çebi Basın Toplantısı
Programlar
12:00
Avrupa Futbolu Futbol Programı
Buz Pateni
12:15
Talin Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Tenis
13:00
L.Samsonova - M.Keys WTA Adelaide Çeyrek Final
Basketbol
13:00
Tofaş - Beşiktaş Basketbol Gençler Ligi
Programlar
13:30
Son Topa Kadar Basketbol Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Alp Disiplini
14:15
İsviçre Alp Disiplini Dünya Kupası
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Binicilik
14:45
İzmir Günün Yarışları
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Basketbol
16:00
OGM Orman - Valencia Basket Eurocup Kadınlar Play-Off Son 16
Snooker
16:00
Londra Snooker Londra Masters
Programlar
16:00
Euroball Basketbol Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Programlar
16:15
Mazinde Bir Tarih Yatar Lefter Spor Programı
Biatlon
16:20
Almanya Biatlon Dünya Kupası
Binicilik
16:35
Newcastle Günün Yarışları
Binicilik
17:00
Şanlıurfa Günün Yarışları
Basketbol
17:30
Parma Permsk - Leiden FIBA Europe Cup
Snooker
17:50
5.Gün Snooker Londra Masters
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Voleybol
18:00
THY - Kuzeyboru TVF Kadınlar Kupa Voley Çeyrek Final
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:45
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Futbol
19:00
Kamerun - Etiyopya CAF Afrika Uluslar Kupasi
Programlar
19:00
Futbolun Şehirleri Futbol Programı
Basketbol
19:00
Nika Syktyvkar - Asvel Villeurbanne Eurocup Kadınlar Play-Off Son 16
Voleybol
19:00
Ziraat Bankası - Dinamo Moskova CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Programlar
19:00
Londra Merkez Tartışma Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
20:00
Muhabir Masası Futbol Programı
Futbol
20:00
Napoli - Fiorentina İtalya Kupası Son 16
Basketbol
20:00
Lublin - ESB Villeneuve Eurocup Kadınlar Play-Off Son 16
Basketbol
20:00
Sopron - Fenerbahçe Euroleague Kadınlar Ertelendi
Buz Pateni
20:00
Estonya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
20:00
Her Akşam Spor Spor Programı
Hentbol
20:00
İspanya - Çekya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Rusya - Litvanya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Sırbistan - Ukrayna Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
20:00
Slovenya - Kuzey Makedonya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Programlar
20:00
Spor 360 Spor Programı
Programlar
20:00
Kolaysa Bil Bakalım Spor Programı
Programlar
20:05
Spor Akşamı Spor Programı
Programlar
20:30
Dünyanın Sporu Spor Programı
Binicilik
20:45
Gulfstream Günün Yarışları
Basketbol
21:00
Zalgiris Kaunas - Kızılyıldız THY Euroleague Ertelendi
Basketbol
21:00
Polkowice - Nadezhda Eurocup Kadınlar Play-Off Son 16
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Futbol
21:00
Famalicao - Belenenses Portekiz Liga NOS
Programlar
21:00
Bi'de Bana Sor Futbol Programı
Programlar
21:00
Weekly Bundesliga Futbol Programı
Programlar
21:05
Başlama Vuruşu Futbol Programı
Basketbol
21:30
Castors Braine - BC Prometey Eurocup Kadınlar Play-Off Son 16
ESpor FIFA
21:30
Gaziantep FK - Sivasspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Programlar
21:30
Ligue 1 Show Futbol Programı
Snooker
21:45
5.Gün Akşam Snooker Londra Masters
ESpor FIFA
21:55
Y.Malatyaspor - Altay FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
22:00
Olympiakos - Zenit Basket THY Euroleague Ertelendi
Futbol
22:00
Yeşil Burun Adaları - Burkina Faso CAF Afrika Uluslar Kupasi
Basketbol
22:00
Flammes Carolo - Yenişehir Bld. Eurocup Kadınlar Play-Off Ertelendi
Futbol
22:00
Atletico Madrid - Athletic Bilbao İspanya Süper Kupa Yarı Final
Programlar
22:00
Santra Futbol Programı
Programlar
22:15
Euroleague Maç Önü Basketbol Programı
ESpor FIFA
22:20
Trabzonspor - Kasımpaşa FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
22:30
Bayern Münih - Monaco THY Euroleague
Basketbol
22:30
Olimpia Milano - Unics Kazan THY Euroleague Ertelendi
Hentbol
22:30
Danimarka - Karadağ Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
Hırvatistan - Fransa Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
İsveç - Bosna Hersek Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
Macaristan - Hollanda Avrupa Hentbol Şampiyonası
Hentbol
22:30
Norveç - Slovakya Avrupa Hentbol Şampiyonası
Futbol
22:30
Benevento - Monza İtalya Serie B
Futbol
22:30
Lecce - Vicenza İtalya Serie B
Programlar
22:30
40+ Basketbol Programı
Futbol
22:45
Liverpool - Arsenal İngiltere Lig Kupası Yarı Final
ESpor FIFA
22:45
Antalyaspor - Beşiktaş FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
23:00
Barcelona - Anadolu Efes THY Euroleague
Futbol
23:00
Milan - Genoa İtalya Kupası Son 16
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Futbol Programı
Programlar
23:30
İstatistik Bankası Futbol Programı
Mobil Uygulamalar