2022-01-12 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

12.01.2022 Çarşamba
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
03:00
Washington Wizards - OKC Thunder NBA
Tenis
03:00
P.Kvitova - O.Jabeur WTA Sidney
Basketbol
03:30
Toronto Raptors - Phoenix Suns NBA
Tenis
03:30
M.Vondrousova - A.Konjuh WTA Adelaide
Basketbol
04:00
Memphis Grizzlies - GS Warriors NBA
Basketbol
04:00
NO Pelicans - Minnesota TW NBA
Tenis
04:30
A.Karatsev - M.Kecmanovic ATP Sidney
Basketbol
05:00
Auburn - Alabama NCAA
Tenis
05:00
E.Alexandrova - G.Muguruza WTA Sidney
Tenis
06:00
D.Goffin - D.Kudla ATP Sidney
Tenis
06:00
J.Thompson - R.Opelka ATP Sidney
Tenis
06:15
T.Martincova - M.Keys WTA Adelaide
Basketbol
06:30
LA Clippers - Denver Nuggets NBA
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Tenis
07:00
B.Krejcikova - J.Cristian WTA Sidney
Tenis
07:30
M.Cressy - D.Lajovic ATP Sidney
Programlar
08:50
İtalya Seri A Goller
Tenis
09:00
C.Garcia - E.Rybakina WTA Sidney
Programlar
09:40
Süper Lig Goller
Programlar
09:50
TFF 1. Lig Goller
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Futbol
10:00
Sydney FC - Brisbane Roar Avustralya Federasyon Kupası
ESpor
10:30
Cem Bölükbaşı Basın Toplantısı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Ayın Tarihi Spor Programı
Tenis
11:00
P.Badosa - A.Tomjanovic WTA Sidney
Tenis
11:30
Avustralya ATP Adelaide
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Futbol
12:00
Adana İdmanyurdu - Galatasaray Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Futbol
12:00
Fatih Vatanspor - Fenerbahçe Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Tenis
12:30
A.Murray - N.Basilashvili ATP Sidney
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Buz Pateni
13:00
Estonya 1.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
13:00
Haftalık Fantezi Spor Programı
Tenis
13:00
T.Zidansek - M.Inglis WTA Adelaide
Binicilik
13:15
Bursa Günün Yarışları
Programlar
13:25
Süper Lig Maç Özetleri
Buz Pateni
13:30
Estonya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Binicilik
13:30
Happy Valley Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Basketbol
14:00
Mersin BB - Kocaeli Basket Basketbol 1. Ligi
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Futbol
14:00
Beşiktaş - Kireçburnu Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
14:45
Maç Başlıyor Voleybol Programı
Snowboard
14:50
Avusturya Snowboard Dünya Kupası
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Voleybol
15:00
Fenerbahçe Opet - Aydın BB TVF Kadınlar Kupa Voley Çeyrek Final
Programlar
15:35
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
Futbol
16:00
Tunus - Mali CAF Afrika Uluslar Kupasi
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Programlar
16:00
Serie A Raporu Futbol Programı
Snooker
16:15
Londra Snooker Londra Masters
Biatlon
16:30
Almanya Biatlon Dünya Kupası
Binicilik
16:50
Deauville Günün Yarışları
Basketbol
17:00
Galatasaray - Kayseri Basket Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Snooker
17:45
4.Gün Snooker Londra Masters
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Saratov - Bahçeşehir Klj FIBA Europe Cup
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Voleybol
18:00
Vakifbank - Galatasaray HDIS TVF Kadınlar Kupa Voley Çeyrek Final
Programlar
18:00
Süper Lig Haftası Futbol Programı
Futbol
18:15
Smyrnis - OFI Crete Yunanistan Süper Ligi
Binicilik
18:15
İstanbul Günün Yarışları
Voleybol
18:30
Marmara Akademi - Kartal Anadolu TVF Kadınlar 2. Lig
Programlar
18:30
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:30
Avrupa'nın Futbolu Futbol Programı
Futbol
19:00
Moritanya - Gambiya CAF Afrika Uluslar Kupasi
Programlar
19:00
Farklı Açı Futbol Programı
Programlar
19:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Voleybol
19:00
Fenerbahçe HDIS - Perugia CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Programlar
19:00
Oyna Devam Spor Programı
Voleybol
19:00
Zenit Kazan - Orion Doetinchem CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Atalanta - Venezia İtalya Kupası Son 16
Buz Pateni
19:45
Talin Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Basketbol
20:00
Beşiktaş Icrypex - Hapoel Holon FIBA Şampiyonlar Ligi Play-In
Basketbol
20:00
BC Lietkabelis - Levallois Eurocup
Basketbol
20:00
BC Kiev - Crailsheim Merlins FIBA Europe Cup
Programlar
20:00
Kaleci ve Golcü Futbol Programı
Basketbol
20:00
Zabiny Brno - Bourges Basket Eurocup Kadınlar Play-Off Ertelendi
Programlar
20:00
Muhabir Masası Futbol Programı
Basketbol
20:00
Szekszard - MBA Moskova Euroleague Kadınlar
Programlar
20:00
Her Akşam Spor Spor Programı
Voleybol
20:00
Grupa Azoty - Lube Civitanova CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Voleybol
20:00
VK Cez Karlovarsko - Galatasaray HDIS CEV Cup Erkekler
Basketbol
20:30
Bakken Bears - London Lions FIBA Europe Cup
Basketbol
20:30
PAOK - Strasbourg FIBA Şampiyonlar Ligi
Binicilik
20:45
Gulfstream Günün Yarışları
Basketbol
21:00
Buducnost - Bursaspor Eurocup
Basketbol
21:00
Trefl Sopot - CSM Oradea FIBA Europe Cup
Programlar
21:00
Kuşak Çatışması Futbol Programı
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
Basketbol
21:00
USK Prague - Ekaterinburg Euroleague Kadınlar
Programlar
21:00
40+ Basketbol Programı
Hentbol
21:15
Kosova - Türkiye Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri
Basketbol
21:30
Ratiopharm Ulm - Valencia Basket Eurocup
Basketbol
21:30
Venezia - TTT Riga Euroleague Kadınlar
Programlar
21:30
Futbol Aklı Futbol Programı
Snooker
21:45
4.Gün Akşam Snooker Londra Masters
Futbol
21:45
Rio Ave - Tondela Portekiz Lig Kupası
Basketbol
22:00
Panathinaikos - CSKA Moskova THY Euroleague
Futbol
22:00
Ekvator Ginesi - Fildişi Sahili CAF Afrika Uluslar Kupasi
Basketbol
22:00
Bayreuth - Legia Varşova FIBA Europe Cup
Basketbol
22:00
Hapoel Jerusalem - BC Prometey FIBA Şampiyonlar Ligi
Futbol
22:00
Barcelona - Real Madrid İspanya Süper Kupa Yarı Final
Basketbol
22:00
Bilbao Basket - Unicaja Malaga İspanya Basketbol Ligi
Programlar
22:00
Süper Hikayem Özer Hurmacı Futbol Programı
Basketbol
22:00
Vanoli Cremona - Trieste İtalya Basketbol Ligi
ESpor FIFA
22:00
Karagümrük - Hatayspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
22:05
Maccabi Playtika - Alba Berlin THY Euroleague Ertelendi
ESpor FIFA
22:25
Kayserispor - Giresunspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
22:30
Partizan - Energia Trento Eurocup
Basketbol
22:30
Virtus Bologna - JL Bourg Eurocup
Basketbol
22:30
GB Reggio Emilia - Antwerp Giants FIBA Europe Cup
Basketbol
22:30
Iberostar Tenerife - Pınar Karşıyaka FIBA Şampiyonlar Ligi
Basketbol
22:30
Delonghi Treviso - Lavrio FIBA Şampiyonlar Ligi
Basketbol
22:30
Fortitudo Bologna - BS Sassari İtalya Basketbol Ligi
Futbol
22:45
West Ham - Norwich City İngiltere Premier Lig
Futbol
22:45
Tottenham - Chelsea İngiltere Lig Kupası Yarı Final
ESpor FIFA
22:50
1907 Fenerbahçe - Ç.Rizespor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Basketbol
23:00
Joventut Badalona - Lokomotiv Kuban Eurocup
Futbol
23:00
Inter - Juventus İtalya Süper Kupa Final
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Programlar
23:00
Avrupa Futbolu Futbol Programı
Programlar
23:00
Yeni Nesil Talk Show Spor Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Futbol Programı
ESpor FIFA
23:10
Galatasaray - M.Başakşehir FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Futbol
23:45
Vizela - Porto Portekiz Lig Kupası
Mobil Uygulamalar