2021-06-12 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

12.06.2021 Cumartesi
00:00

Milli Maç ÖzelFutbol Programı

00:00

Kupa GecesiFutbol Programı

00:00

Temperley - Nueva ChicagoArjantin Primera Nacional

00:00

Milli Maç Özel Maç SonuFutbol Programı

00:00

Euro 2020 ÖzelFutbol Programı

00:00

Milli Maçın ArdındanFutbol Programı

01:00

Sampaio Correa - Ponte PretaBrezilya Serie B

02:30

Atlanta Hawks - Philadelphia 76ersNBA Play-Off Çeyrek Final

02:30

Tampa Bay Rowdies - Loudoun UnitedABD USL Championship

03:00

WWE SmackdownWWE

03:30

Guarani - NauticoBrezilya Serie B

05:00

Denver Nuggets - Phoenix SunsNBA Play-Off Çeyrek Final

05:30

Las Vegas Lights - San AntonioABD USL Championship

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:30

C.H.Tseng - T.SkatovATP Challenger

08:45

KranjiGünün Yarışları

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Gifu - Tegevajaro MiyazakiJaponya J3 Ligi

09:30

UEFA Euro 2020Maç Özetleri

09:30

D.Popko - Z.BergsATP Challenger

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:00

Tuzla Gelişim - Ataşehir GençlikVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

10:00

Bulgaristan 2.YayınRitmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası

10:00

Balcatta - Floreat AthenaAvustralya NPL Batı Avustralya

10:01

Inglewood - ArmadaleAvustralya NPL Batı Avustralya

10:02

Joondalup - Gwelup CroatiaAvustralya NPL Batı Avustralya

10:03

Perth Glory U21 - Perth GloryAvustralya NPL Batı Avustralya

10:04

Rockingham City - Bayswater CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:05

Sorrento - Cockburn CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:30

The Hawks - Perth WildcatsAvustralya NBL Play-Off Yarı Final

11:00

Yüz Yüze FutbolFutbol Programı

11:00

Tuzla Gelişim - Gök SporVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

11:30

Adelaide Olympic - Adelaide U21Avustralya NPL Güney Avustralya

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Çerkezköy Bld. - Turgutlu Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

12:00

F.Auger Aliassime - S.QuerreyATP Stuttgart

12:00

Kupa Günlüğü ÖğlenFutbol Programı

12:00

Kuzey Yıldızları - Ataşehir SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

12:05

CC Mariners - Macarthur BullsAvustralya A Ligi Play-Off Çeyrek Final

12:15

Capalaba - Eastern SuburbsAvustralya NPL Queensland

12:30

Elemeler&Super PoleFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

12:30

Magpies Crusaders - Gold CoastAvustralya NPL Queensland

12:30

Redlands - OlympicAvustralya NPL Queensland

12:45

Fransa24 Saat Le Mans

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

PragKano Slalom Dünya Kupası

13:00

Hollanda Eredivisie Sezonun HikayesiFutbol Programı

13:00

İstanbul Voleybol - Süreyyapaşa GençlikVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

13:00

Croydon - Adelaide RaidersAvustralya NPL Güney Avustralya

13:30

M.Cilic - J.RodionovATP Stuttgart

13:30

1.YarışDünya Supersport Şampiyonası

13:45

GreyvilleGünün Yarışları

14:00

Japonya - TürkiyeVoleybol Kadınlar Milletler Ligi

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

4.EtapSlovenya Bisiklet Turu

14:00

Premier Lig Sezonun HikayesiFutbol Programı

14:00

Fastpay Wildcats - 1907 FenerbahçeLOL Şampiyonluk Ligi

14:00

İstanbul Uno - Ateş SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:00

Bursa BB - Yıldız SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:00

J.Konta - N.StojanovicWTA Nottingham Yarı Final

14:00

Torquay - Notts Countyİngiltere National League

14:00

Assyriska FF - Haningeİsveç Division 1

14:00

IFK Malmo - Osterlen FFİsveç Division 1 Södra

14:00

Linkoping City - Tvaakersİsveç Division 1 Södra

14:00

Falkenbergs - Eskilstuna Unitedİsveç Superettan

14:00

Östersunds - Vasteraasİsveç Superettan

14:00

F.Bagnis - P.CuevasATP Challenger

14:00

M.Copil - F.TiafoeATP Challenger

14:00

Euro 2020 GünlüğüFutbol Programı

14:15

İstanbulGünün Yarışları

14:30

İzmir BB - Denge OkullarıKadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

14:30

Beta Gençlik - Özel Gelişim KolejiVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:30

40+Basketbol Programı

14:45

1. YarışFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

14:45

Smorgon - SlutskBelarus Vysshaya Liga

14:50

1.YarışDünya Superbike Şampiyonası

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

Kupa Yolu Euro 2020Futbol Programı

15:00

Nasr - GalakticosLOL Şampiyonluk Ligi

15:00

Kuzey Yıldızları - Çamlıca SporVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

15:00

Kauno Zalgiris - Dainava AlytusLitvanya A Lyga

15:00

F.Horansky - S.BaezATP Challenger

15:30

S.Zhang - L.DavisWTA Nottingham Yarı Final

16:00

Galler - İsviçreUEFA Euro 2020

16:00

B.Krejcikova - A.PavlyuchenkovaRoland Garros Kadınlar Final

16:00

Fransa 2.Yayın24 Saat Le Mans

16:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

16:00

Bayern Münih - Alba BerlinAlmanya Basketbol Bundesliga Play-Off Final

16:00

Team Aurora - Beşiktaş ESLOL Şampiyonluk Ligi

16:00

Bursa BB - İnegöl VoleybolVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

16:00

Tuzla Mercan - SancaktepeVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

16:00

Vasalunds - Akropolisİsveç Superettan

16:00

Brage - Landskronaİsveç Superettan

16:00

Jönköpings - Orgryteİsveç Superettan

16:00

Kristiansund - Odds BKNorveç Eliteserien Ligi

16:00

Sandefjord - MoldeNorveç Eliteserien Ligi

16:00

T.Daniel - E.YmerATP Challenger

16:00

K.Majchrzak - D.KudlaATP Challenger

16:15

PSG - AalborgHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Final Four Yarı Final

16:30

BulgaristanRitmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası

16:45

2. YarışFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

16:45

Sputnik - Dinamo MinskBelarus Vysshaya Liga

17:00

Breidablik - Fylkirİzlanda Úrvalsdeild

17:00

Rize Bld. - Tarsus Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

17:00

Galatasaray ES - Dark PassageLOL Şampiyonluk Ligi

17:00

Pendik Voleybol - Kartal AnadoluVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

17:00

Kemalpaşa 1881 - Karşıyaka Bld.Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

17:00

Nevezis Kedainiai - FK PanevezysLitvanya A Lyga

17:00

Gefle - Tabyİsveç Division 1

17:00

Hudiksvalls - Dalkurdİsveç Division 1

17:00

Karlstad - Sollentunaİsveç Division 1

17:00

Assyriska IK - Lindomeİsveç Division 1 Södra

17:00

Atvidabergs - Vanersborgs IFİsveç Division 1 Södra

17:00

Oskarshamns - Lundsİsveç Division 1 Södra

17:00

Torns - Skövdeİsveç Division 1 Södra

17:00

M.Klizan - T.GriekspoorATP Challenger

17:00

5 ÇayıSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Kupa YoluFutbol Programı

18:00

Super Massive - 5 RoninLOL Şampiyonluk Ligi

18:00

Kupa GünlüğüFutbol Programı

18:00

Beykoz Bld. - Çamlıca SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

18:00

Slovenya - PortekizAvrupa Kadınlar Voleybol Gümüş Ligi Final-Four 3.lük Maçı

18:00

Örebro - Umeaİsveç Division 1

18:00

BudapeşteDünya Judo Şampiyonası

18:15

AdanaGünün Yarışları

18:30

SmaçörVoleybol Programı

18:45

BATE Borisov - NemanBelarus Vysshaya Liga

19:00

Danimarka - FinlandiyaUEFA Euro 2020

19:00

Bublik/Golubev - Herbert/MahutRoland Garros Çift Erkekler Final

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:00

Barcelona - NantesHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Final Four Yarı Final

19:00

2. GünTokyo 2020 Kalifikasyon Turnuvası

19:00

Riteriai - Dziugas TelsiaiLitvanya A Lyga

19:00

Asane - StartNorveç 1. Ligi

19:00

Grorud - KFUM OsloNorveç 1. Ligi

19:00

Ham Kam - StrommenNorveç 1. Ligi

19:00

Jerv - BryneNorveç 1. Ligi

19:00

Ranheim - SogndalNorveç 1. Ligi

19:00

Sandnes - RaufossNorveç 1. Ligi

19:00

Ull Kisa - Stjordals BlinkNorveç 1. Ligi

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Tokyo 2020Spor Programı

20:00

Stjarnan - Valurİzlanda Úrvalsdeild

20:00

Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordurİzlanda Úrvalsdeild

20:00

Paris 2.GünTokyo 2020 Kalifikasyon Turnuvası

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:15

Belmont ParkGünün Yarışları

20:15

Comerciantes Unidos - CajamarcaPeru Copa Bicentenario

20:45

Shakhtyor Soligorsk - FC VitebskBelarus Vysshaya Liga

21:00

Kupada BugünFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Euro 2020 Kupa YoluFutbol Programı

21:00

Kupa AkşamıFutbol Programı

21:00

Bosna Hersek - AvusturyaAvrupa Kadınlar Voleybol Gümüş Ligi Final-Four Final

21:00

Aalesund - FredrikstadNorveç 1. Ligi

21:00

Önce SağlıkSpor Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:30

GS AnsiklopedisiSpor Programı

22:00

Belçika - RusyaUEFA Euro 2020

22:00

Kansas City - Austin FCMLS

22:00

3.GünGolf Palmetto Championship

22:00

Transfer MarketFutbol Programı

22:00

Polonya - BrezilyaVoleybol Kadınlar Milletler Ligi

22:30

CRB - ConfiancaBrezilya Serie B

22:30

Olimpiyata DoğruSpor Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Avrupa Futbol Şampiyonlar TarihiFutbol Programı

23:30

Var OdasıFutbol Programı