2021-06-13 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

13.06.2021 Pazar
00:00

Kupa GecesiFutbol Programı

00:00

Euro2020 ÖzelFutbol Programı

00:00

beIN Euro2020Futbol Programı

00:15

Euro 2020'de BugünFutbol Programı

01:00

Brasil de Pelotas - Vasco Da GamaBrezilya Serie B

01:00

Vila Nova - CSABrezilya Serie B

01:00

Palmeiras - CorinthiansBrezilya Serie A

01:00

Santos - JuventudeBrezilya Serie A

02:00

Pittsburgh RH - Miami FCABD USL Championship

02:00

Charleston - New York RB 2ABD USL Championship

02:30

Louisville City - Memphis 901ABD USL Championship

03:00

Rio Grande - Real MonarchsABD USL Championship

03:00

Cruzeiro - GoiasBrezilya Serie B

03:30

LA Clippers - Utah JazzNBA Play-Off Çeyrek Final

03:30

OKC Energy - Birmingham LegionABD USL Championship

04:30

New Mexico - Austin BoldABD USL Championship

04:30

El Paso Locomotive - Colorado SpringsABD USL Championship

05:00

Orange County - Oakland RootsABD USL Championship

05:00

P.Craig - J.HillUFC Dövüş Serisi

05:30

Phoenix Rising - Tacoma DefianceABD USL Championship

05:30

San Diego Loyal - LA Galaxy 2ABD USL Championship

05:30

D.Maia - B.MuhammedUFC Dövüş Serisi

06:00

L.Edwards - N.DiazUFC Dövüş Serisi

06:30

D.Figueiredo - B.MorenoUFC Dövüş Serisi

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

I.Adesanya - M.VettoriUFC Dövüş Serisi

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Azul Claro Numazu - Kagoshima UtdJaponya J3 Ligi

07:00

Fujieda MYFC - ImabariJaponya J3 Ligi

07:00

Tottori - NaganoJaponya J3 Ligi

07:00

Vanraure - YSCCJaponya J3 Ligi

07:00

G.Lomakin - K.SultanovATP Challenger

07:00

E.Furness - Ergi KırkınATP Challenger

08:00

South East Melbourne - Melbourne UnitedAvustralya NBL Play-Off Yarı Final

08:00

Fransa24 Saat Le Mans

08:00

Kamatamare - FukushimaJaponya J3 Ligi

08:00

Toyama - KumamotoJaponya J3 Ligi

08:00

Albirex Niigata - OkayamaJaponya J2 Ligi

08:00

Chiba - VerdyJaponya J2 Ligi

08:00

Kyoto - KusatsuJaponya J2 Ligi

08:00

Mito - SagamiharaJaponya J2 Ligi

08:00

V Varen Nagasaki - YamagaJaponya J2 Ligi

08:00

Yamagata - Renofa YamaguchiJaponya J2 Ligi

08:00

Rockdale - BlacktownAvustralya NPL NSW

08:00

Sydney Utd - MarconiAvustralya NPL NSW

08:00

Northbridge Bulls - Wollongong WolvesAvustralya NPL NSW

08:00

Z.Bergs - T.SkatovATP Challenger

08:05

Brisbane Roar - Adelaide UnitedAvustralya A Ligi Play-Off Çeyrek Final

08:30

BursaÇalı Yağlı Güreşleri

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Iwata - KofuJaponya J2 Ligi

09:00

Machida - BlaublitzJaponya J2 Ligi

09:00

Gold Coast - Sunshine CoastAvustralya NPL Queensland

09:00

Logan Lightning - Moreton Bay UtdAvustralya NPL Queensland

09:00

İstanbulTurkcell Granfondo Yol Bisiklet Yarışı

09:00

V.Manafov - C.DenollyATP Challenger

09:00

J.De Jong - D.MichalskiATP Challenger

09:15

Sha TinGünün Yarışları Hong Kong

09:55

BulgaristanRitmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:00

Fenerbahçe Koleji - Maç SayısıVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

10:00

Yarı FinalCEV Plaj Voleybolu Dünya Turu Yarı Final

11:00

Türkiye - BelçikaVoleybol Kadınlar Milletler Ligi

11:00

Tuzla Gelişim - İstanbul VoleybolVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

11:00

OvertimeBasketbol Programı

11:00

Brisbane Strikers - Queensland LionsAvustralya NPL Queensland

11:00

Shonan Bellmar - TokyoJaponya Levain Kupası

11:00

Yokohama Marinos - SapporoJaponya Levain Kupası

11:00

F.C.Jianu - D.OzernoyATP Challenger

11:00

I.Gakhov - V.OrlovATP Challenger

11:00

T.Yang - B.HassanATP Challenger

11:05

Bulgaristan 2.YayınRitmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası

11:15

Elemeler&Super PoleFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

11:30

N.Chappell - S.DoumbiaATP Challenger

11:30

R.Slobodchikov - O.J.GutierrezATP Challenger

11:55

İtalyaDünya Superbike Şampiyonası

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Ataşehir Gençlik - Ateş SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

12:00

Ehime - KanazawaJaponya J2 Ligi

12:00

Urawa - Vissel KobeJaponya Levain Kupası

12:00

U.Ignatik - A.RybakovATP Challenger

12:00

D.Poljak - V.SafranekATP Challenger

12:25

Mattek-Sands/Swiatek - Krejcikova/SiniakovaRoland Garros Çift Kadınlar Final

12:30

AlmanyaPorsche Carrera Kupası

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

M.Cilic - F.Auger AliassimeATP Stuttgart Final

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Gök Spor - Süreyyapaşa GençlikVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

13:00

Omiya Ardija - TochigiJaponya J2 Ligi

13:00

Ryukyu - KitakyushuJaponya J2 Ligi

13:00

F.Gill - A.BoltATP Challenger

13:00

L.Johnson - R.RamanathanATP Challenger

13:00

A.Fery - E.EscobedoATP Challenger

13:00

NilüferÇalı Yağlı Güreşleri

13:00

Bulgaristan 3.YayınRitmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası

13:30

3. YarışFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

13:30

C.G.Herrera - T.DroguetATP Challenger

13:30

M.Gengel - E.E.LobatoATP Challenger

13:30

2.YarışDünya Supersport Şampiyonası

13:45

AnkaraGünün Yarışları

14:00

Premier Lig Yılın GolleriFutbol Programı

14:00

Nasr - Dark PassageLOL Şampiyonluk Ligi

14:00

Kupa Günlüğü ÖğlenFutbol Programı

14:00

Sancaktepe - Kuzey YıldızlarıVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:00

5.EtapSlovenya Bisiklet Turu

14:00

Stockport - Hartlepoolİngiltere National League

14:00

Brommapojkarna - Piteaİsveç Division 1

14:00

Hammarby - Sandvikensİsveç Division 1

14:00

Trelleborgs - Varnamoİsveç Superettan

14:00

P.Cuevas - E.YmerATP Challenger

14:00

P.Nejedly - I.NedelkoATP Challenger

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

Kupa Yolu Euro 2020Futbol Programı

15:00

PK 35 - KPVFinlandiya 2. Ligi

15:00

Galakticos - Fastpay WildcatsLOL Şampiyonluk Ligi

15:00

Çamlıca Spor - Kartal AnadoluVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

15:00

J.Konta - S.ZhangWTA Nottingham Final

15:00

2.YarışDünya Superbike Şampiyonası

15:00

M.V.Martinez - M.EbdenATP Challenger

15:00

Z.Zhang - M.WhitehouseATP Challenger

15:30

4. YarışFIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası

15:30

F.Zeballos - S.MansouriATP Challenger

15:30

N.S.Izquierdo - R.MatosATP Challenger

15:30

M.Erhard - M.GeertsATP Challenger

16:00

İngiltere - HırvatistanUEFA Euro 2020

16:00

Yalovaspor - SamsunsporBasketbol 1. Ligi Play-Off Final

16:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

16:00

Super Massive - 1907 FenerbahçeLOL Şampiyonluk Ligi

16:00

Göztepe Akademi - Tuzla MercanVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

16:00

N.Djokovic - S.TsitsipasRoland Garros Erkekler Final

16:00

Portekiz8 Saat Portimao

16:00

LongchampGünün Yarışları Fransa

16:10

3.YarışDünya Supersport Şampiyonası

16:15

Nantes - PSGHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Final Four 3.lük Maçı

16:30

Samtredia - Dinamo TiflisGürcistan Erovnuli Liga

16:30

Shukura Kobuleti - Saburtalo TiflisGürcistan Erovnuli Liga

16:30

İzmirGünün Yarışları

17:00

Team Aurora - 5 RoninLOL Şampiyonluk Ligi

17:00

Kuzey Yıldızları - Pendik VoleybolVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

17:00

Isloch Minsk - BrestBelarus Vysshaya Liga

17:00

Lulea - Sylviaİsveç Division 1

17:00

Fenerbahçe - TrabzonsporTFF Elit U19 Ligi

17:00

K.Zuk - L.MaxtedATP Challenger

17:00

Torosgücü Spor - Buca ZafersporBölgesel Amatör Ligi

17:00

Ünye 1957 - Tonya DoğansporBölgesel Amatör Ligi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Kupa YoluFutbol Programı

18:00

3. GünTokyo 2020 Kalifikasyon Turnuvası

18:00

Rovaniemi - TPS TurkuFinlandiya 2. Ligi

18:00

Galatasaray ES - Beşiktaş ESLOL Şampiyonluk Ligi

18:00

Kupa GünlüğüFutbol Programı

18:00

Tuzla Gelişim - İstanbul UnoVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

18:00

BudapeşteDünya Judo Şampiyonası

18:30

Gnistan - MikkeliFinlandiya 2. Ligi

18:30

Jippo - JaroFinlandiya 2. Ligi

18:30

MuSa - VPSFinlandiya 2. Ligi

19:00

Avusturya - Kuzey MakedonyaUEFA Euro 2020

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:00

Barcelona - AalborgHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Final Four Final

19:00

Rukh Brest - ZhodinoBelarus Vysshaya Liga

19:00

Bodo Glimt - MjondalenNorveç Eliteserien Ligi

19:00

Lilleström - HaugesundNorveç Eliteserien Ligi

19:00

Sarpsborg 08 - BrannNorveç Eliteserien Ligi

19:00

Stromsgodset - RosenborgNorveç Eliteserien Ligi

19:00

B.Gojo - M.TorpegaardATP Challenger

19:00

ÇalıÇalı Yağlı Güreşleri

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Portekiz 2.Yayın8 Saat Portimao

19:30

Real Madrid - Barcelonaİspanya Basketbol Ligi Final

19:30

Şeref Has AnısınaÖzel Yayın

19:35

MısırModern Pentatlon Dünya Şampiyonası

20:00

Olimpiyata DoğruSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:15

Belmont ParkGünün Yarışları ABD

20:30

Qviding - Trollhattanİsveç Division 1 Södra

20:30

Pendik Engelliler - Denizli EngellilerTurkcell Ampute Futbol Süper Ligi

21:00

Kupada BugünFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Euro 2020 Kupa YoluFutbol Programı

21:00

Kupa AkşamıFutbol Programı

21:00

Viking - ValerengaNorveç Eliteserien Ligi

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

T.Kokkinakis - M.CopilATP Challenger

22:00

Hollanda - UkraynaUEFA Euro 2020

22:00

Milwaukee Bucks - Brooklyn NetsNBA Play-Off Çeyrek Final

22:00

Rayo Vallecano - Gironaİspanya La Liga 2 Play-Off Final

22:00

Transfer MarketFutbol Programı

22:00

4.GünGolf Palmetto Championship

22:00

Avai - BrusqueBrezilya Serie B

22:00

Botafogo SP - RemoBrezilya Serie B

22:00

Atletico Mineiro - Sao PauloBrezilya Serie A

22:00

Flamengo - Atletico MineiroBrezilya Serie A

22:00

Gremio - Atletico PRBrezilya Serie A

22:00

Almanya - BrezilyaVoleybol Kadınlar Milletler Ligi

22:00

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

22:30

Atlanta Dream - Washington MysticsWNBA

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Efsane AslanlarSpor Programı

23:30

Var OdasıFutbol Programı

23:45

Tokyo 2020Spor Programı