2021-06-11 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

11.06.2021 Cuma
00:00

Son SayfaFutbol Programı

00:00

Estudiantes Rio Cuarto - Almirante BrownArjantin Primera Nacional

00:00

CA Tigre - EstudiantesArjantin Primera Nacional

01:00

Spor ArtıSpor Programı

02:10

Agropecuario - Atletico AtlantaArjantin Primera Nacional

02:30

Milwaukee Bucks - Brooklyn NetsNBA Play-Off Çeyrek Final

05:00

Utah Jazz - LA ClippersNBA Play-Off Çeyrek Final

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

07:30

T.Skatov - E.FurnessATP Challenger

07:30

C.H.Tseng - D.KuzmanovATP Challenger

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:30

A.Martin - D.PopkoATP Challenger

09:30

K.Coppejans - Z.BergsATP Challenger

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Pendik Engelliler - Esengücü EngellilerTurkcell Ampute Futbol Süper Ligi

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Fenerbahçe Koleji - Beykoz Bld.Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

S.Querrey - D.S.StrickerATP Stuttgart Çeyrek Final

12:00

F.Bagnis - C.M.StebeATP Challenger

12:30

Melbourne United - South East MelbourneAvustralya NBL Play-Off Yarı Final

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

13:00

Turgutlu Bld. - Rize Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Maç Sayısı - Çamlıca SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

13:00

J.Konta - A.Van UytvanckWTA Nottingham Çeyrek Final

13:30

PerspektifVoleybol Programı

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Linette/Pera - Krejcikova/SiniakovaRoland Garros Çift Kadınlar Yarı Final

14:00

3.EtapSlovenya Bisiklet Turu

14:00

Plaza Hotel Peyas - Osmaniye HokeyTürkiye Erkekler Hokey Süper Ligi

14:00

U.Humbert - F.Auger AliassimeATP Stuttgart Çeyrek Final

14:00

Kupa GünlüğüFutbol Programı

14:00

Yıldız Voleybol - Bursa BBVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:15

BursaGünün Yarışları

14:30

Karşıyaka Bld. - Bergama Bld.Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:30

P.Cuevas - A.PellegrinoATP Challenger

14:30

J.Lehecka - T.GriekspoorATP Challenger

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

D.Shapovalov - F.LopezATP Stuttgart Çeyrek Final

15:00

Sancaktepe - Göztepe AkademiVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

15:00

N.Stojanovic - T.MartincovaWTA Nottingham Çeyrek Final

15:00

E.Donskoy - F.TiafoeATP Challenger

15:30

Her Gün SporSpor Programı

15:30

Denge Okulları - Çerkezköy Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

15:30

W.Wenfebg - T.NaitoOne Championship Dövüş Serisi

15:30

40+Basketbol Programı

15:30

YorkGünün Yarışları

15:50

A.Zverev - S.TsitsipasRoland Garros Erkekler Yarı Final

16:00

Gaziantep Polis Gücü - Alanya YıldızlarıTürkiye Erkekler Hokey Süper Ligi

16:00

M.Wen - Y.MinOne Championship Dövüş Serisi

16:00

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

16:00

Akyazı Boybeyi - Bursa BBVoleybol Erkekler Bölgesel Ligi

16:00

M.Copil - K.AndersonATP Challenger

16:15

3.EtapBelçika Bisiklet Turu

16:30

B.Wilhelm - A.TsogookhuuOne Championship Dövüş Serisi

16:30

T.Daniel - D.AltmaierATP Challenger

16:30

F.Horansky - Cem İlkelATP Challenger

16:30

M.Bachinger - S.BaezATP Challenger

17:00

A.De Minaur - J.RodionovATP Stuttgart Çeyrek Final

17:00

Nasr - Dark PassageLOL Akademi Ligi

17:00

M.Academy - E.MahmoudiOne Championship Dövüş Serisi

17:00

Özel Gelişim Koleji - Kemalpaşa 1881Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

17:00

Ataşehir Spor - Tuzla MercanVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

17:00

K.Mladenovic - S.ZhangWTA Nottingham Çeyrek Final

17:00

İstanbulGünün Yarışları

17:00

M.Klizan - A.KuznetsovATP Challenger

17:55

BudapeşteDünya Judo Şampiyonası

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Tarsus Bld. - İzmir BBKadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

18:00

Fastpay Wildcats - GalakticosLOL Akademi Ligi

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Suduva - Zalgiris VilniusLitvanya A Lyga

18:00

Slavia Mozyr - FC MinskBelarus Vysshaya Liga

18:00

K.Majchrzak - A.SeppiATP Challenger

18:00

Portekiz - AvusturyaAvrupa Kadınlar Voleybol Gümüş Ligi Final-Four Yarı Final

18:30

N.Djokovic - R.NadalRoland Garros Erkekler Yarı Final

18:30

Oulu - HonkaFinlandiya Veikkausliiga

18:30

Ekenas - Klubi 04Finlandiya 2. Ligi

18:30

E.Ymer - H.RuneATP Challenger

19:00

1. GünTokyo 2020 Kalifikasyon Turnuvası

19:00

Super Massive - 1907 FenerbahçeLOL Akademi Ligi

19:00

Kupa AkşamıFutbol Programı

19:00

Çeyrek Final 4.MaçWTA Nottingham Çeyrek Final

19:00

D.Evans - D.KudlaATP Challenger

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

SmaçörVoleybol Programı

20:00

Virtus Bologna - Olimpia Milanoİtalya Basketbol Ligi Final

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Team Aurora - 5 RoninLOL Akademi Ligi

20:00

Ferro Carril Oeste - Brown AdrogueArjantin Primera Nacional

20:00

Olimpiyata DoğruSpor Programı

20:00

Euro 2020'ye DoğruSpor Programı

20:00

Banga - Hegelmann LitauenLitvanya A Lyga

20:00

Energetik BGU - GomelBelarus Vysshaya Liga

20:00

Ljungskile - Utsiktensİsveç Division 1

20:15

Belmont ParkGünün Yarışları ABD

20:30

Avrupa Futbol Şampiyonlar TarihiFutbol Programı

21:00

Kupada Bugün 1Futbol Programı

21:00

Milli Maça DoğruFutbol Programı

21:00

Kupa Yolu Euro 2020Futbol Programı

21:00

Galatasaray ES - Beşiktaş ESLOL Akademi Ligi

21:00

Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2020Futbol Programı

21:00

Euro 2020 ÖzelSpor Programı

21:00

Maça DoğruSpor Programı

21:00

Milli Maç Özel Maç ÖnüFutbol Programı

21:00

Slovenya - Bosna HersekAvrupa Kadınlar Voleybol Gümüş Ligi Final-Four Yarı Final

21:00

Euro 2020 ÖzelFutbol Programı

21:30

Almagro - San TelmoArjantin Primera Nacional

21:30

Etimesgut Bld. - Denizli EngellilerTurkcell Ampute Futbol Süper Ligi

22:00

Türkiye - İtalyaUEFA Euro 2020

22:00

2.GünGolf Palmetto Championship

22:00

Avrupa ŞampiyonasıGoller

22:00

All Boys - Barracas CentralArjantin Primera Nacional

22:30

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

22:45

Devre ArasıFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

A Milli Futbol TakımıMaç Özetleri

23:00

Barcelona - Iberostar Tenerifeİspanya Basketbol Ligi Yarı Final

23:15

Tokyo 2020Spor Programı

23:45

Stüdyoda FutbolFutbol Programı

23:55

Kupada Bugün 2Futbol Programı