2023-01-27 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

27.01.2023 Cuma
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
01:00
Euroleague Maçın Ardından Basketbol Programı
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Programlar
01:00
Euroleague Özel Basketbol Programı
Basketbol
03:30
Boston Celtics - New York Knicks NBA
Basketbol
03:30
Brooklyn Nets - Detroit Pistons NBA
Basketbol
03:30
Charlotte Hornets - Chicago Bulls NBA
Basketbol
04:00
Houston Rockets - Cleveland Cavaliers NBA
Tenis
04:00
Mirza/Bopanna - Stefani/Matos Avustralya Acik Karışık Çiftler Final
Basketbol
05:00
UCLA - USC Trojans NCAA
Basketbol
06:00
Phoenix Suns - Dallas Mavericks NBA
Futbol
06:05
Atlas - Santos Laguna Meksika Premier Ligi - Clausura
Basketbol
06:30
LA Clippers - SA Spurs NBA
Tenis
06:30
K.Khachanov - S.Tsitsipas Avustralya Acik Erkekler Yarı Final
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
08:30
Her Sabah Spor Spor Programı
Programlar
08:50
İspanya La Liga Goller
Programlar
09:15
Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Buz Hokeyi
10:00
Bosna Hersek - Kırgızistan U20 Dünya Şampiyonası
Programlar
10:00
Medya Dünyası Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Basketbol
10:00
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Bossing Filipinler Governors Kupasi
Binicilik
10:00
Cranbourne Günün Yarışları
Programlar
10:30
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Basketbol
11:30
Tasmania JackJumpers - Sydney Kings Avustralya NBL
Tenis
11:30
N.Djokovic - T.Paul Avustralya Acik Erkekler Yarı Final
Futbol
11:45
Newcastle Jets - Brisbane Roar Avustralya A Ligi
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Kayaklı Koşu
12:35
Kadınlar Kuzey Kombine Dünya Kupası
Basketbol
12:45
Rain Or Shine Paint. - TNT Tropang Giga Filipinler Governors Kupasi
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
13:00
Seoul Thunders - Mobis Phoebus Güney Kore KBL Ligi
Basketbol
13:00
Suwon KT - Goyang Güney Kore KBL Ligi
Basketbol
13:00
Rino Seramik Porselen - İstanbul Efendileri Basketbol 2. Ligi
Basketbol
13:00
NEF - Saray Spor Basketbol 2. Ligi
Binicilik
13:00
Fairview Günün Yarışları
Buz Hokeyi
13:30
Bulgaristan - İsrail U20 Dünya Şampiyonası
Basketbol
13:30
Perth Wildcats - The Hawks Avustralya NBL
Kayaklı Koşu
13:50
Kadınlar Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Voleybol
14:00
Sarıyer Bld. - Fenerbahçe Opet TVF Sultanlar Ligi
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
14:00
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Aslanlar Spor Programı
Binicilik
14:15
Antalya Günün Yarışları
Kayakla Atlama
14:45
Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası
Programlar
15:00
Spor Gündemi Transfer Spor Programı
Programlar
15:30
NBA Artı Basketbol Programı
Programlar
15:30
Hollanda Eredivisie Maç Özetleri
Buz Pateni
16:00
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Basketbol
16:00
Büyük Anadoluspor - Gaziantep Gençlik Basketbol 2. Ligi
Kayaklı Koşu
16:05
Kadınlar 2.Yayın Kuzey Kombine Dünya Kupası
Futbol
16:15
Al Ain - Ajman Club BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
16:15
Khorfakkan - Bani Yas BAE Arap Körfez Ligi
Programlar
16:30
Çubuklu Sevdamız Spor Programı
Kayaklı Koşu
16:35
Erkekler Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Binicilik
16:45
Meydan Dubai Günün Yarışları
Buz Hokeyi
17:00
Yeni Zelanda - Avustralya U20 Dünya Şampiyonası
Programlar
17:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Bisiklet
17:00
3.Etap Challenge Mallorca Bisiklet Turu
ESpor
17:00
2023 Spring Groups Provisional Blast Premier Spring Groups
Programlar
17:00
Avrupa'da Futbol Futbol Programı
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Programlar
17:30
Avrupa'dan Futbol Futbol Programı
Programlar
17:50
Spor Toto Süper Lig Goller
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Fenerbahçe Koleji - Harem Spor Basketbol 1. Ligi
Snooker
18:00
3.Gün Snooker Shoot Out
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Programlar
18:00
Sanal Direktör Futbol Programı
Binicilik
18:15
İzmir Günün Yarışları
Programlar
18:30
Goller ve Anılar Futbol Programı
Programlar
18:30
Eğitim Feneri Spor Programı
Programlar
18:40
beIN Basket Maç Önü Futbol Programı
Programlar
18:55
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Basketbol
19:00
Tofaş - Konyaspor Basketbol Süper Ligi
Buz Pateni
19:00
Finlandiya 2.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
League of Legends
19:00
Galakticos - Super Massive LOL Şampiyonluk Ligi
Programlar
19:00
Amerikan Mutfak Basketbol Programı
Futbol
19:00
Al Nasr - Al Dhafra BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
19:00
Al Sharjah - Dubai BAE Arap Körfez Ligi
Futbol
19:00
Varazdin - Slaven Belupo Hırvatistan 1. Ligi
Judo
19:00
Portekiz Judo Grand Prix
Programlar
19:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:30
FA Cup Preview Show Futbol Programı
Programlar
19:30
Euroleague Yolculuğu Basketbol Programı
Programlar
19:45
beIN TFF 1.Lig Futbol Programı
Motor Sporları
19:50
Suudi Arabistan Formula E
Futbol
20:00
Beşiktaş - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
20:00
Göztepe - Bandırmaspor Spor Toto 1. Lig
Programlar
20:00
Skorbord Futbol Programı
League of Legends
20:00
Dark Passage - FUT Esports LOL Şampiyonluk Ligi
Buz Pateni
20:00
Finlandiya 3.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Futbol
20:00
Legnica - Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa
Basketbol
20:00
Teşvikiye - Çayırova Bld. Basketbol 2. Ligi
Programlar
20:00
Analiz Fenerbahçe Futbol Programı
Programlar
20:15
Söz Taraftarda Spor Programı
Binicilik
20:25
Gulfstream Günün Yarışları
Futbol
20:30
Bologna - Spezia İtalya Serie A
Buz Hokeyi
20:30
Türkiye - Güney Afrika U20 Dünya Şampiyonası
Basketbol
20:30
Keila - Ventspils Letonya Estonya Basketbol Ligi
Futbol
20:30
F.Düsseldorf - Magdeburg Almanya Bundesliga 2
Futbol
20:30
Karlsruhe - Paderborn Almanya Bundesliga 2
Programlar
20:30
Muhabir Masası Spor Programı
Programlar
20:30
Biz Bize Spor Programı
Programlar
20:45
%100 Futbol Futbol Programı
Basketbol
21:00
Kızılyıldız - Partizan THY Euroleague
League of Legends
21:00
İstanbul Wild Cats - Nasr LOL Şampiyonluk Ligi
Programlar
21:00
Demirkol'un Galaxy Rehberi Spor Programı
Futbol
21:00
Cluj - Rapid Bükreş Romanya Liga 1
Programlar
21:00
beIN Basket Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
21:30
Sarı mı? Kırmızı mı? Spor Programı
Programlar
21:45
Euroleague Maça Doğru Basketbol Programı
Snooker
21:45
3.Gün Akşam Snooker Shoot Out
Programlar
22:00
90+1 Futbol Programı
Basketbol
22:00
Fos sur Mer - Ada Blois Fransa Basketbol Ligi LNB
League of Legends
22:00
5 Ronin - Beşiktaş ES LOL Şampiyonluk Ligi
Programlar
22:00
Orta Nokta Futbol Programı
Programlar
22:00
Stadyum Futbol Programı
Futbol
22:00
NAC Breda - Jong AZ Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Den Bosch - Maastricht Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Eindhoven - Heracles Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Helmond - Jong Ajax Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Roda - Dordrecht Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
SC Telstar - Almere Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
VVV Venlo - ADO Den Haag Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Zwolle - Oss Hollanda Eerste Divisie
Futbol
22:00
Beerschot - Genk U23 Belçika 1. B Ligi
Futbol
22:00
Deinze - Club Brugge U23 Belçika 1. B Ligi
Programlar
22:00
Kolaysa Bil Bakalım Spor Programı
Programlar
22:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Futbol
22:00
Senegal - Moritanya Afrika Uluslar Şampiyonası
Futbol
22:15
Vaduz - FC Will İsviçre Challenge Ligi
Programlar
22:20
Bundesliga Maç Önü Futbol Programı
Futbol
22:30
Leipzig - Stuttgart Almanya Bundesliga
Basketbol
22:30
Olympiakos - Maccabi Playtika THY Euroleague
Basketbol
22:30
Baskonia - Anadolu Efes THY Euroleague
Basketbol
22:30
Levallois - Roanne Fransa Basketbol Ligi LNB
Futbol
22:30
Cagliari - Spal İtalya Serie B
Futbol
22:30
Stal Mielec - Lech Poznan Polonya Ekstraklasa
Basketbol
22:30
Caledonia Gladiators - Bristol Flyers Britanya Basketbol Ligi
Basketbol
22:30
Manchester Giants - Surrey Scorchers Britanya Basketbol Ligi
Basketbol
22:30
Sheffield Sharks - Plymouth City Patriots Britanya Basketbol Ligi
Futbol
22:45
Lecce - Salernitana İtalya Serie A
Basketbol
22:45
Bayern Münih - Virtus Bologna THY Euroleague
Futbol
22:45
Standard Liege - KAS Eupen Belçika Pro League
Futbol
22:45
Cove Rangers - Ayr İskoçya Championship
Futbol
23:00
Lorient - Rennes Fransa Ligue 1
Futbol
23:00
Almeria - Espanyol İspanya La Liga
Golf
23:00
3.Gün Farmers Insurance Golf Turnuvası
Futbol
23:00
Manchester City - Arsenal İngiltere FA Cup
Futbol
23:00
Racing Santander - Tenerife İspanya La Liga 2
Programlar
23:00
Rakamlarla Rakipler Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:15
Yakın Takip Futbol Programı
Programlar
23:30
İleri Üçlü Futbol Programı
Programlar
23:30
Son Karar Futbol Programı
Programlar
23:30
Dünyanın Sporu Spor Programı
Programlar
23:30
Trio Futbol Programı
Programlar
23:45
Takım Oyunu Futbol Programı
Mobil Uygulamalar