2023-01-26 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

26.01.2023 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:00
Osasuna - Sevilla İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Çeyrek Final
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
Basketbol
03:00
Orlando Magic - Indiana Pacers NBA
Buz Hokeyi
03:00
NY Rangers - Toronto M.Leafs NHL
Basketbol
03:30
Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets NBA
Basketbol
04:00
Houston Rockets - Washington Wizards NBA
Basketbol
04:00
Milwaukee Bucks - Denver Nuggets NBA
Basketbol
04:00
NO Pelicans - Minnesota TW NBA
Basketbol
04:00
OKC Thunder - Atlanta Hawks NBA
Basketbol
06:00
GS Warriors - Memphis Grizzlies NBA
Basketbol
06:00
Portland TB - Utah Jazz NBA
Basketbol
06:00
Sacramento Kings - Toronto Raptors NBA
Basketbol
06:30
LA Lakers - SA Spurs NBA
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
08:30
Her Sabah Spor Spor Programı
Programlar
08:50
TFF 1. Lig Goller
Programlar
09:15
İspanya La Liga Maç Özetleri
Binicilik
09:15
Belmont Günün Yarışları
Programlar
09:45
Spor Toto Süper Lig Goller
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Buz Hokeyi
10:00
Avustralya - Kırgızistan U20 Dünya Şampiyonası
Programlar
10:00
Medya Dünyası Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
10:30
Spor Gazetesi Spor Programı
Futbol
10:45
Melbourne Victory - Sydney FC Avustralya A Ligi
Programlar
10:50
Belçika Pro Lig Goller
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Tenis
11:00
E.Rybakina - V.Azarenka Avustralya Acik Kadınlar Yarı Final
Programlar
11:00
Gündem Özel Spor Programı Bülent Ünder
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Yakın Takip Futbol Programı
Programlar
11:15
Sportif Spor Programı
Basketbol
11:30
Brisbane Bullets - NZ Breakers Avustralya NBL
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
12:30
TRT Gün Ortası Spor Programı
Programlar
12:30
Sürüş Zamanı Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
Basketbol
13:00
Wonju DB - KoGas Güney Kore KBL Ligi
Basketbol
13:00
Tofaş - Gaziantep Basket Basketbol Gençler Ligi
Basketbol
13:00
Galatasaray NEF - TED Kolejliler Basketbol Gençler Ligi
Futbol
13:00
Shamakhi - Sebail Azerbaycan Premier Ligi
Binicilik
13:00
Turffontein Günün Yarışları
Programlar
13:25
İtalya Seri A Maç Özetleri
Buz Hokeyi
13:30
İsrail - Güney Afrika U20 Dünya Şampiyonası
Tenis
13:30
M.Linette - A.Sabalenka Avustralya Acik Kadınlar Yarı Final
Programlar
13:30
Akademi Günlüğü Spor Programı
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Basketbol
14:00
Diba - Elazığ Öİ Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Basketbol
14:00
Bursaspor - Darüşşafaka Basketbol Gençler Ligi
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Hentbol
14:00
Kastamonu Bld. - Konyaaltı Bld. Hentbol Kadınlar Süper Ligi
Programlar
14:00
Her Gün Spor Spor Programı
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
BoxOffice Spor Programı
Programlar
14:30
Çubuklu Sevdamız Spor Programı
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Programlar
15:00
Bundesliga Raporu Futbol Programı
Programlar
15:00
Medya 101 Spor Programı
Binicilik
15:10
Southwell Günün Yarışları
Binicilik
15:15
İzmir Günün Yarışları
Programlar
15:30
Avrupa'da Futbol Futbol Programı
Snooker
15:45
2.Gün Snooker Shoot Out
Programlar
15:50
İspanya La Liga Goller
Basketbol
16:00
Manisa BB - Büyükçekmece Basketbol Gençler Ligi
Programlar
16:00
Euroball Basketbol Programı
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Programlar
16:30
Bi Dünya Spor Spor Programı
Buz Hokeyi
17:00
Bosna Hersek - Yeni Zelanda U20 Dünya Şampiyonası
Basketbol
17:00
Fenerbahçe Gelişim - Boğaziçi Basket Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Programlar
17:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Bisiklet
17:00
2.Etap Challenge Mallorca Bisiklet Turu
Buz Pateni
17:00
Finlandiya Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
ESpor
17:00
2023 Spring Groups Provisional Blast Premier Spring Groups
Programlar
17:00
Avrupa Lokali Futbol Programı
Binicilik
17:00
Kocaeli Günün Yarışları
Basketbol
17:45
Edremit Bld. - Botaş Gelişim Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Basketbol
18:00
Elazığ Basket - Emlak Konut Gelişim Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Voleybol
18:00
Eczacibasi - Büyükçekmece VA TVF Kadınlar 2. Lig
Basketbol
18:00
Petkimspor - Beşiktaş Basketbol Gençler Ligi
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:00
Sabah Bakü - Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
Futbol
18:00
Al Fayha - Al Hilal Suudi Arabistan Süper Kupasi Yarı Final
Futbol
18:30
Lamia - Apollon Paralimniou Yunanistan Kupası
Basketbol
19:00
Elitzur Holon - Venezia Eurocup Kadınlar
League of Legends
19:00
İstanbul Wild Cats - FUT Esports LOL Şampiyonluk Ligi
Programlar
19:00
Londra Merkez Tartışma Programı
Programlar
19:00
Taraftar Futbol Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Binicilik
19:55
Gulfstream Günün Yarışları
Basketbol
20:00
Lublin - Zaragoza Eurocup Kadınlar
Basketbol
20:00
PEAC-Pecs - ESB Villeneuve Eurocup Kadınlar
Basketbol
20:00
Ramla - Gorzow Eurocup Kadınlar
Programlar
20:00
Kuşak Farkı Futbol Programı
League of Legends
20:00
Dark Passage - Beşiktaş ES LOL Şampiyonluk Ligi
Programlar
20:00
Spor Akşamı Spor Programı
Programlar
20:00
Süper Hikayem Futbol Programı
Basketbol
20:10
DVTK - Yenişehir Bld. Euroleague Kadınlar
Buz Pateni
20:25
Finlandiya 2.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Buz Hokeyi
20:30
Türkiye - Bulgaristan U20 Dünya Şampiyonası
Programlar
20:30
Her Akşam Spor Spor Programı
Futbol
20:30
Panathinaikos - PAOK Yunanistan Kupası
Programlar
20:30
Bundesliga Weekly Futbol Programı
Futbol
20:45
Groningen - Cambuur Hollanda Eredivisie
Basketbol
21:00
Real Madrid - Barcelona THY Euroleague
Programlar
21:00
Transfer Raporu Futbol Programı
League of Legends
21:00
Nasr - Super Massive LOL Şampiyonluk Ligi
Buz Pateni
21:00
Finlandiya 3.Yayın Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası
Programlar
21:00
Aktüel Futbol Futbol Programı
Futbol
21:00
Al Nassr - Al Ittihad Suudi Arabistan Süper Kupasi Yarı Final
Programlar
21:00
2F1B Spor Programı
Programlar
21:00
Santra Futbol Programı
Programlar
21:00
Ligue 1 Show Futbol Programı
Snooker
21:45
2.Gün Akşam Snooker Shoot Out
Basketbol
22:00
Alba Berlin - Valencia Basket THY Euroleague
League of Legends
22:00
5 Ronin - Galakticos LOL Şampiyonluk Ligi
Futbol
22:00
Valencia - Athletic Bilbao İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Çeyrek Final
Programlar
22:00
Muhabir Masası Spor Programı
Programlar
22:00
Euroleague Özel Basketbol Programı
Programlar
22:15
Euroleague Maça Doğru Basketbol Programı
Voleybol
22:30
PGE Skra Belchatow - Galatasaray HDIS CEV Erkekler Challenge Cup
Basketbol
22:30
Mechelen - Avenida Euroleague Kadınlar
Programlar
22:30
Her Gece Spor Spor Programı
Basketbol
22:30
London Lions - Cheshire Phoenix Britanya Basketbol Ligi
Basketbol
23:00
Panathinaikos - Zalgiris Kaunas THY Euroleague
Basketbol
23:00
Asvel Villeurbanne - Fenerbahçe Beko THY Euroleague
Basketbol
23:00
Monaco - Olimpia Milano THY Euroleague
Golf
23:00
2.Gün Farmers Insurance Golf Turnuvası
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
Futbol
23:00
Ajax - Volendam Hollanda Eredivisie
Futbol
23:00
Real Madrid - Atletico Madrid İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Çeyrek Final
Programlar
23:00
Başlama Vuruşu Futbol Programı
Programlar
23:00
Maç Havası Basketbol Programı
Programlar
23:00
İstatistik Bankası Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Futbol
23:15
Paços Ferreira - Benfica Portekiz Liga NOS
Mobil Uygulamalar