2022-05-16 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

16.05.2022 Pazartesi
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:00
Ameliano - Libertad Paraguay 1. Ligi - Apertura
Futbol
00:00
Avai - Juventude Brezilya Serie A
Futbol
00:00
Botafogo RJ - Fortaleza Brezilya Serie A
Futbol
00:30
Huachipato - Nublense Şili Primera Ligi
Futbol
01:00
Goias - Santos Brezilya Serie A
Programlar
01:00
Teknik Analiz Futbol Programı
Programlar
01:00
Z Raporu Futbol Programı
Futbol
02:00
Huancayo - Cienciano Peru Primera-Apertura
Futbol
02:15
Tacuary - Olimpia Asuncion Paraguay 1. Ligi - Apertura
Basketbol
03:00
Phoenix Suns - Dallas Mavericks NBA Play-Off
Futbol
04:00
Phoenix Rising - Tampa Bay Rowdies ABD USL Championship
Buz Hokeyi
04:30
Dallas Stars - Calgary Flames NHL Play-Off
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
Programlar
09:25
TFF 1. Lig Maç Özetleri
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
Programlar
11:00
Söz Sizde Spor Programı
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
Tenis
12:00
S.Kwon - A.Bedene ATP Lyon
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
ESpor
13:00
Legends Stage PGL CS GO
Programlar
13:00
20 Dönüm Noktası Basketbol Programı
ESpor
13:00
Legends Stage PGL CS GO
Programlar
13:30
Süper Lig Maç Özetleri
Binicilik
13:45
Bursa Günün Yarışları
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
Boks
14:00
Çeyrek Finaller Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
Futbol
14:00
Burak Elmas Basın Toplantısı
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Binicilik
14:55
Chantilly Günün Yarışları
Programlar
15:00
beIN Tenis Tenis Programı
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
Programlar
15:00
Anadolu Efes Euroleague Kupası Heykeli Açılış Töreni Özel Yayın
Futbol
15:30
1461 Trabzon - Bayburt GÖİ TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Programlar
15:35
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
Futbol
16:00
Bodrumspor - Sivas Bld. TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
16:00
Mamak Bld. - OGM Orman Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
Tenis
16:00
A.Molcan - J.W.Tsonga ATP Lyon
Programlar
17:00
Spor 360 Spor Programı
Tenis
17:00
R.Gasquet - J.Millman ATP Lyon
Binicilik
17:30
Şanlıurfa Günün Yarışları
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
Basketbol
18:00
Darüşşafaka - Gaziantep Basket Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Basketbol
18:00
Samsunspor - Kocaeli Basket Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
Futbol
18:00
Dinamo Tiflis - Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
Boks
18:00
Çeyrek Finaller 2.Yayın Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
Futbol
18:30
Koper - Radomlje Slovenya 1. Ligi
Futbol
18:30
Koper - Radomlje Slovenya 1. Ligi
Programlar
18:55
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
Binicilik
18:55
Windsor Günün Yarışları
Futbol
19:00
Brann - Sandnes Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Fredrikstad - Skeid Norveç 1. Ligi
Futbol
19:00
Stabaek - Grorud Norveç 1. Ligi
Programlar
19:00
Maça Doğru Futbol Programı
Programlar
19:00
beIn Süper Lig Futbol Programı
Tenis
19:00
D.Thiem - M.Cecchinato ATP Cenevre
Programlar
19:00
Tardini Büfe Spor Programı
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
Futbol
19:30
Sampdoria - Fiorentina İtalya Serie A
Basketbol
19:30
Ergin Ataman Özel Röportaj
Futbol
20:00
İsrail - Lüksemburg UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
20:00
Bulgaristan - Hollanda UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
Futbol
20:00
Amedspor - Tarsus İY TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Futbol
20:00
Karacabey Bld. - Ispartaspor TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Futbol
20:00
Ç.Rizespor - Sivasspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
20:00
Galatasaray - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig
Futbol
20:00
Silkeborg - FC Midtjylland Danimarka Süper Ligi
Programlar
20:00
90 Dakika Futbol Programı
Programlar
20:00
Dakika Skor Futbol Programı
Programlar
20:00
Skorbord Futbol Programı
Futbol
20:10
Djurgarden - Malmö İsveç Allsvenskan
Basketbol
20:30
Bahçeşehir Klj - Galatasaray Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Binicilik
20:45
Will Rogers Downs Günün Yarışları
Programlar
21:00
Skor Futbol Programı
Programlar
21:00
This is Paris Spor Programı
Tenis
21:00
B.Paire - E.Ruusuvuori ATP Cenevre
Programlar
21:00
Eurostep Basketbol Programı
Futbol
21:45
Juventus - Lazio İtalya Serie A
Basketbol
21:45
Basket Brescia - BS Sassari İtalya Basketbol Ligi
Futbol
21:45
Huddersfield - Luton Town İngiltere Championship
Futbol
22:00
Newcastle - Arsenal İngiltere Premier Lig
Futbol
22:00
Real Oviedo - Real Zaragoza İspanya La Liga 2
Programlar
22:00
Tam Saha Press Spor Programı
Programlar
22:00
Maçın Ardından Futbol Programı
Programlar
22:00
beIn Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Programlar
22:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
Programlar
22:00
Basketbol Gecesi Basketbol Programı
Programlar
22:00
Takım Oyunu Futbol Programı
Programlar
23:00
Avrupa'dan Futbol Futbol Programı
Programlar
23:00
Spor Gecesi Spor Programı
Programlar
23:30
Derin Futbol Tartışma Programı
Programlar
23:30
Trio Futbol Programı
Programlar
23:30
Teknik Analiz Futbol Programı
Mobil Uygulamalar